Dodaj do ulubionych

prośba o wróżbę

10.08.14, 20:40
Mam prośbę -potrzebuję wróżby - co prawda posiadam karty czasem w nie zaglądam ale nie wiem czy potrafię być obiektywna. Nie wiem czy powinnam na kogoś czekać (oj długo by opowiadał ale po 10 latach jedna ze stron uciekławink czy jednak karty podpowiadają idź i się nie oglądaj. Miałam już wróżbę na nas - wiem że karty mówią o trudnym związku zakończonym sukcesem.. ale nie zapytałam czy wartosmile . Może pisane jest mi zupełnie coś innegosmile
Z góry dziękujęsmile
Edytor zaawansowany
  • wyka_ptasia 12.08.14, 10:53
    Czy czekać - IV Puchary Rycerz Kijów III Monety - próba przywrócenia kontaktów - z przełożenia.
    Przywrócenie relacji - X Monet VI Kochankowie, V Mieczy VII Pucharów - ale kierunek trudno jednoznacznie określić, mogą być problemy.
    --
    pozdrawiam
  • pola131 12.08.14, 14:40
    dziękuję
  • pola131 14.08.14, 09:49
    mogę zapytać co widać w kartach dla mnie jeśli chodzi o życie w najbliższych 3 miesiącach - nie o miłość - a czy uda mi się przeprowadzić, czy poradzę sobie finansowo.
    Dziękuję
  • wyka_ptasia 15.08.14, 09:04
    Czy się uda:
    pokazało się to po znaku Skorpiona -II Monety, czyli te 3 mies.
    --
    pozdrawiam
  • wyka_ptasia 15.08.14, 09:12
    Zachowując ostrozność finansową, zwłaszcza do potrzeb finansowania czegoś, co nagle wyskoczy, co nadwyręży zasoby finansowe, albo źródło finansowania.
    --
    pozdrawiam
  • pola131 15.08.14, 10:12
    dziękuję i życzę miłego dnia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka