Dodaj do ulubionych

czy to ma szansę - do Pani Uli

12.10.15, 23:22
Pani Ulu świetnie Pani karty mówią
czy ja też mogłabym prosić o pomoc, mam nietypową sytuację, napisał do mnie mężczyzna z USA, piszemy już jakiś czas, rozmawiamy, on chce przylecieć do Polski w grudniu, jesteśmy sobą zainteresowani, wiele spraw nam odpowiada
problemem dla mnie jest to, że nie mam możliwości skonfrontowania go ze znajomymi, rodziną, nie mam jego obrazu przez takie relacje, które bardzo dobrze określają człowieka

stąd moje pytanie
jakim człowiekiem jest Nelson?

jak potoczą się nasze relacje do końca 2016 r.?

dziękuję bardzo, jeżeli mogę to nasze imiona i daty urodzenia wyślę na pw

Edytor zaawansowany
  • 88ula 13.10.15, 00:42
    te dane wystarczą, smile

--
    "To Tarot rozkłada karty, ja tylko je wyciągam z talii" - moje motto.
    mój imejl - 88ula@t.pl
  • 88ula 13.10.15, 16:29
    Karty pokazały :

1/ jaka osoba jest Nelson: Wieża + 6 mieczy - osoba gwałtowna, konfliktowa, która postępuje impulsywnie, potrafi burzyć/rujnować bez zastanowienia, może jest po jakiś nieprzyjemnych przejściach, osoba zmienna, nieprzewidywalna, która po zrobieniu zamieszania odchodzi/ odjeżdża/odpływa (m.in. za granice) na spokojniejsze wody, zostawiając wszystko, aby otworzyć się na coś nowego.

2/ jak ułoży się wasza relacja do k. 2016 r - Królowa monet + Kapłanka + 8 mieczy - któreś z was będzie oczekiwało stabilności i upewnienia się ze stoi na twardym gruncie, może i tak będzie wyglądała ta relacja, może takie będą plany, ale będą jakieś tajemnice, niedomówienia, pasywność, może szykuje się tylko romans, lub chwilowa ekscytacja niewiadomym, w efekcie poczujecie (lub jedno z was poczuje), ze to są więzy, skrepowanie, niemożność pójścia dalej, utkwienie, relacja ograniczona ze względu np. na odległość, brak możliwości rozwijania relacji lub po prostu niechęć do tej relacji.

smile
    mój imejl - 88ula@t.pl
  • 6happy 13.10.15, 17:38
    dziękuję Pani serdecznie za poświęcony czas, bardzo to dla mnie ważne, jestem wdzięczna

dziś zadziały się jeszcze ciekawsze rzeczy, zadzwonił o 14, że został w nocy postrzelony, bo nie wspomniałam, że jest teraz na misji w Iraku, jeszcze przez 1 miesiąc
    i położyłam swoje karty
    w jakim stanie jest N.?
    śmierć, 6 monet, 10 mieczy

oczekuje ode mnie pomocy, jakie intencje ma N.?
    9 mieczy, 6 kielichów, 6 monet

znowu 6 monet,
    jakby Pani mi pomogła to zinterpretować?
    bo że relacji z tego nie będzie to już widzę
  • 88ula 13.10.15, 18:53
    jeśli pana N. poznałaś na internecie i on gada o Iraku, to proszę odwiedź "Forum Kobiet Oszukanych", tam roi się od podobnych jemu. Wybacz, ze nie będę rozważać twoich odczytów, gdyż po tym co mi napisałaś mam podejrzenia o jego oszustwa. sad Pozdrawiam.

--
    mój imejl - 88ula@t.pl
  • 6happy 13.10.15, 19:45
    dziękuję, nie wiedziałam, że takie jest, zaraz poszukam
  • 6happy 13.10.15, 20:10
    dziękuję bardzo Pan Ulu, uratowała mnie Pani, na szczęście nic mi nie szaleje z rozpaczy, pusty śmiech mnie ogarnął, że mogłam się dać wkręcić
  • 6happy 13.10.15, 22:01
    Ale jak karty pięknie mówią, że oszust, że jak mu coś nie pasuje to się zawija i go nie ma

boskie!
  • 88ula 13.10.15, 23:02
    smile

--
    mój imejl - 88ula@t.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka