Dodaj do ulubionych

rozwiodłam się

06.07.16, 22:19
Droga wróżko, rozwioałam się pod koniec 2014 r.
Ucieklam od męża alkoholika, poszłam na terapię, zawalczyłam od siebie.
Mąż mnie do samego końca szantażował na różne sposoby i było mi naprawde ciężko.
Wpadłam w okropną depresję, ale wyszłam z tego i nie chcę się nad sobą użalać.
Odeszłam od męża i zajęłam się sobą, zaczęłam spełniać swoje marzenia.
Ale... od rozwodu jestem sama, mam lęk przed mężczyznami, boje się związków.
Odrzucam zaproszenia na randki bo wydaje mi się że dobrze mi samej.
Nikt mi nie mówi co mam robić, nikt mi nie dokucza, czuję się wolna.
I czasem przeraża mnie to że tak się czuję bo czy to znaczy że będę już sama?
Może widać w kartach faceta który przełamie jakoś ten mur który zbudowałam?
Edytor zaawansowany
  • 88ula 08.07.16, 15:32
    Mogę zajrzeć w karty, ale dopiero w poniedziałek.
    --
    "To Tarot rozkłada karty, ja tylko je wyciągam z talii" - moje motto.
    Proszę mieć dystans do kart.

mój imejl - 88ula@gazeta.pl
  • smirnovka 08.07.16, 18:22
    Pani Ulu, jeśli znajdzie Pani chwilę to bardzo proszęsmile
    Jak będzie Pani miała czas, czy w poniedziałek czy innego dnia.
    Ja sobie będę tu zaglądaćsmile
  • 88ula 10.07.16, 19:55
    Witam,
    chyba nie jesteś wystarczająco gotowa na nowy związek. Karty, ani nikt, nie skieruje ku tobie żadnego pana, twoja dusza musi wytworzyć atmosferę - nazwijmy to "zwabiania". A tego nie ma. sad . Muru, o którym piszesz też już nie ma, ale jest wahanie, niezdecydowanie, rozterki. Dwa razy pokazała się karta 2 monet, która o tym świadczy.
    Co ciebie czeka w życiu uczuciowym: 10 monet + 3 buław + 2 monet -po tych kartach widzę bardziej ciebie, to na czym tobie by zależało, czego oczekujesz, a nie, że spotkasz partnera wkrótce. Nostalgia, tęsknota za rodzina, poukładanym życiem, wypatrujesz, że to nastąpi, ale niestety samo się nie zrobi, tak długo jak długo będziesz się wahać, rozważać, wątpić, balansować. Patrzysz w dal, oczekujesz, ale brak jakieś iskry, zapału. Niestety sam pan nie przyjdzie, tak długo, jak długo nie uwolnisz się od rozmyślań.
    Zadałam jeszcze jedno pytanie, aby jakoś naświetlić sprawę, ale odpowiedź kart jest podobna.
    Jaka perspektywa na poznanie kogoś: Paź mieczy + 2 monet + 3 mieczy - nie wróży, aby zjawił się jakiś partner. Miecze to karty oschłości/braku entuzjazmu oraz dystansu i zimnej kalkulacji. Znowu pewnie pokazują twoje nastawienie. Inni wyczuwając te ostrości w tobie i otoczkę nieprzystępności (muru pewnie nie ma), nie będą się zbytnio zbliżać. Myślę jednak że jest szansa na zmiany w tobie, ale potrzeba czasu.
    Jeśli np. zdarzyło by się że poznasz kogoś - Paź mieczy - będzie to osobnik natarczywy,arogancki, niedojrzały. Odetniesz się od niego z pewnością.
    Karty "czuja" że nie jesteś tak naprawdę zdecydowana/gotowa, chociaż starasz się przekonywać/zmuszać siebie - że tak.
    Entuzjazm, przyciąganie kogoś, pozytywne nastawienie musi być głęboko spontaniczne. Przeszłaś wiele i nie uda się tak od razu tego zmienić.

PS. ponowię wróżbę - za jakiś czas znowu się odezwij. Może pisząc ten post, za dużo było w tobie żalu i niepewności, albo braku pozytywnego spojrzenia. smile

--
    "To Tarot rozkłada karty, ja tylko je wyciągam z talii" - moje motto.
    Proszę mieć dystans do kart.

mój imejl - 88ula@gazeta.pl
  • smirnovka 11.07.16, 16:40
    Bardzo dziękuję, uważam że to bardzo celna wróżbasmile
  • smirnovka 11.06.17, 22:49
    Droga wróżko, odzywam się znowusmile
    Udało mi się trochę przełamać, poznałam chłopaka który został moim przyjacielem.
    Ale to chyba jeszcze nie to bo to raczej typ samotnika.
    Ma na imię Michał.
    Na dziś dzień jestem sama, wolna... czasem brakuje mi kogoś bliskiego ale mam takie wrażenie
    że już zostanę sama.
    Może znajdziesz chwilę aby zerknąć w karty czy coś się zmieni w tym temacie?
    Pozdrawiam smile
  • wyka_ptasia 14.06.17, 17:49
    W kartach pokazał się Cesarz - mężczyzna na stałe pojawi się w ciągu około 4 lat.

--
    pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka