Dodaj do ulubionych

Islam to nie jest religia

15.06.15, 10:56
To doktryna religijno-polityczna mająca na celu zdominowanie świata. Żygac mi się chcę jak widzę obłudę i kłamstwo propagowane przez wyznawców shitslamu. Ci piękni i śniadzi studenci w Polsce, zakładający nawet złote krzyżyki na szyję żeby dostać się do majtek tych które muzułmankami nie są, a które niestety są głupie. Uwstecznienie, żądza krwi, poddaństwo, rasizm religijny i syf wszelaki. Dziękuję za uwagę.
Edytor zaawansowany
  • 17.06.15, 07:05
    Zgoda. To spoleczno-polityczne szambo i jesli sie wreszcie nie przebudzimy, to szambo nas zaleje.
  • 02.07.15, 14:40
    Każdy w coś wierzy . a islam jest mocną wiarą gdzie umierają ludzie za swoją wiarę.
    A teraz dzieje się jak się dzieje. Po co nabijać się z czyjegoś boga .... Trzeba zrozumieć ich podejście.
  • 09.07.15, 23:01
    Mowiac "islam to szambo" nie jest nabijaniem sie z ich Boga ale ze sposobu pojmowamia "przykazan" jego profeta. Sa one bowiem mocno prymitywne. Zadna religia a islam w szczegolnosci nie pasuje do wspolczesnej wiedzy . Wyznawcy koranu zyja mentalnie w sredniowieczu z tabletem w reku. To jakas paranoja.
  • 03.06.16, 15:22
    Jak chcą umierać za swoją wiarę, ich sprawa. Tylko niech w to nie wciągają tych, którzy umierać nie za ich wiarę nie chcą.
  • 07.09.15, 20:15
    Mamy się przestać nabijać i próbować zrozumieć?! To ja chyba nigdy ich nie zrozumiem, podrzucam >>link<< do artykułu na temat ich ostatnich wyczynów w okolicach Włoch... Słyszałem, że są agresywni, że są zdesperowani, że atakują i niszczą co popadnie, ale takiego czegoś się po nich nie spodziewałem.

A w ogóle to co tu rozumieć? To, że z kraju wojny uciekają przeważnie sami faceci (czasem biorą też dzieci, jak w tym artykule)? Po co oni tutaj się pchają?
    Chyba, że pod pojęciem "zrozumieć" widzisz zgodę się na ich świętą wojnę...
    Czasem brak mi słów, jak można tak bezkrytycznie patrzeć na tę sytuację.
  • 14.11.15, 19:47
    Islam to religia jak każda inna. Religia, nie doktryna.
    Muzułmanie to normalni ludzie, chociaż oczywiście znajdziemy przypadki fanatykó jak i w każdej religii. Mam sporo znajomych muzułamnów i oni nie identyfikują się np. z Państwem Islamskim (obłudna nazwa), wręcz są zawstydzeni z tego powodu. I to nawet ci naprawdę głeboko wierzący.
  • 18.02.16, 16:08
    I tak właśnie przemawia przez Ciebie zwykła igornacja napędzana przez Twoją niewiedzę.
    Koran tak samo jak Mein Kampf powinien zostać zbanowany a uprawianie tego kultu zakazane. Jeżeli myślisz inaczej to właśnie strzelasz sobie w kolano. Koniec i kropka.
  • dokładnie jest tak jak mówi autor tego wątku. Polecam następujące lektury:

1. Robert Spencer "Politycznie niepoprawny przewodnik po islamie i wyprawach krzyżowych"
    2. Oriana Fallacci "wściekłość i duma"
    3. Michel Houellbeque "Uległość" (Poddanie- soumission)
  • 25.03.16, 13:41
    Do burdenless: Po pierwsze trzeba wierzyć w istnienie Pana Boga. Pan Bóg objawił Koran i ten Koran trzeba przeczytać. Potem można dyskutować.
  • 23.06.16, 15:03
    Każda religia jest zła. Bez niej świat/życie było by lepsze.
  • Nieprawda! Zła jest ideologia obiecująca raj i zbawienie tu na ziemi
  • 29.03.17, 09:28
    Islam należy w Polsce zdelegalizować, powinien być zakaz sprzedaży Koranu oraz wszystkie meczety pozamykać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.