Dodaj do ulubionych

Religia Pana Boga

07.04.16, 22:13
Jestem ciekaw czy są w Polsce takie osoby jak ja, które nie tyle co przeszły na tą największą i najsilniejszą frakcję Islamu (Sunni) ale po prostu czytają Koran i starają się żyć według słowa Koranu. Chodzi mi o bezwzględne nie-dodawanie Panu Bogu współtowarzyszy (Jezus, Muhammad, święci, nauczyciele wiary). Chodzi mi również o nie uczęszczanie do meczetów traktujących słowo Muhammada na równi ze słowem Koranu. Odwracam się również od wszechobecnego kultu Jezusa. Czy są ludzie, którzy chcą po prostu być oddani Panu Bogu? Dajcie znać w odpowiedziach albo wiadomością.
--
>>>>>> PRAWDA JEST W KORANIE <<<<<<
Edytor zaawansowany
  • 27.04.16, 13:21
    prawda jest w koranie i koran jest prawdziwy.
    prawda jest w kłamstwie i kłamstwo jest prawdziwe.

Skąd ta pewność, że jest tam prawda? Prawda jest też w wersach bajki o czerwonym kapturku, ale to nie oznacza, że całość jest prawdziwa.
  • 12.05.16, 21:54
    A Zasada Abrogacji? A niesławny Werset Miecza? A nawoływanie do mordowania niewiernych, w licznych fragmentach Koranu? Etc., etc.... Proponuję, Polaku, Który Czytasz Koran, żebyś dokładniej się wczytał. Słowo Mahometa na równi, i tak dalej? Czyli co, sex z 6-ciolatką? Gwałty na jeńcach wojennych? Mordowanie każdego, kto sprzeciwia się Mahometowi i krytykuje Islam? Polaku, Który Czytasz Koran, czy znasz arabski? Polecam Twojej uwadze Niepoprawny Politycznie Przewodnik Po Islamie i Krucjatach, Robetra Spencera. I Egipt: Haram Halal, Piotra Kalwasa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.