Dodaj do ulubionych

Złodzieje - prośba o pomoc

11.12.15, 23:51
PROSZĘ O POMOC W ZŁAPANIU PARY ZŁODZIEI!
www.facebook.com/events/1392152051083342/
W nocy 5 grudnia w Caffe Przejście skradziono mi plecak marki 4F z laptopem HP Pavilion DV7 7051sw.

EDIT: SZUKAMY PARY!!!
Na podstawie nagrań monitoringu i opisu świadków ustaliliśmy:
Pomiędzy godziną 5-6 rano w niedzielę 6 grudnia siedzieli przy pierwszym stoliku przy barze, razem trojgiem innych osób.
Para przedstawiała się jako Mariusz i Kaśka.
Być może były to fałszywe imiona.
ON:
25-35 lat
ok. 185-190 wzrostu
lekko otyły
Krótkie ciemne włosy
Ubrany był w:
- Puchową cienką kurtkę w kolorze niebieskim lub czerwonym
- Spod kurtki wystawał kaptur bluzy
- Dżinsy
- Sportowe buty
ONA
25-30 lat
Prawdopodobnie w ciąży lub z otyłością
Ciemne, proste włosy do połowy pleców
Ciemne spodnie
Kozaki na płaskim obcasie beżowe lub brązowe
Miała ciemną torebkę do ręki w formacie A4

JAK WYGLĄDAŁA SYTUACJA:
Kolega lepkie rączki siedział przy pierwszym stoliku, ja przy drugim. Plecak stał obok mnie, lekko wciśnięty pod ławkę. W pewnym momencie jego (prawdopodobnie) dziewczyna lekko go zasłoniła, podała swój płaszcz. Wtedy koleś przeciągnął plecak pod ławką, nakrył płaszczem i szybko wyszedł razem z dziewczyną.

Błagam o pomoc a znalezieniu złodziei!

Proszę o udostępnianie wydarzenia na Facebooku i zapraszanie znajomych - jest szansa że informacja dotrze do osób znających sprawców lub laptop gdzieś "wypłynie".
www.facebook.com/events/1392152051083342/

Poszukuję także osób, które tego wieczoru przebywały w Caffe Przejście - być może ktoś zna tożsamość złodzieja.

Za pomoc w odnalezieniu plecaka z laptopem przewiduję nagrodę finansową smile
Edytor zaawansowany
  • 12.12.15, 17:50
    Dopisz proszę więcej danych w tej sprawie - choćby, w jakim to stało się mieście. Poszukiwania należy zacząć od przesłuchania obsługi lokalu - niech określą stałych bywalców - oni wiedzą i widzą najwięcej.

--
    smile
    -----Pozdrawiam.
    ***** Internet, to świat w którym żyjesz - postaraj się w nim nie napaskudzić...
     smile
    forum.gazeta.pl/forum/f,95102,Spoleczenstwo_Obywatelskie.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.