Dodaj do ulubionych

czy opłaca się pomagać?

06.10.17, 15:03
Pomogłem ofierze w wypadku samochodowym, a teraz ona podaje mnie do sądu i żąda odszkodowania z złamane żebro... czy ludzie powariowali? już nawet za udzielenie pomocy żądają odszkodowań !
Edytor zaawansowany
  • 06.10.17, 15:23
    Oby to podanie do sądu było wyjątkiem, sama często pomagam innym i też zatrzymuje się kiedy widzę że ktoś miał wypadek. Nie wyobrażam sobie, jak ludzie mogą podawać do sądu za udzielenie im pomocy..
    Jeśli się nie dogadacie i faktycznie będziesz miał sprawę w sądzie- to w Olsztynie i w Warszawie polecam adw. Agatę Niewiadomską.
    Jest bardzo rzetelna i profesjonalna. Wielu moich znajomych ma o niej bardzo dobre zdanie.
  • 06.10.17, 19:53
    Niestety, masz rację - ludzie powariowali (całe szczęście, że to niewielki odsetek). Pomagać trzeba - być może sam będziesz kiedyś w podobnej sytuacji, a narażenie się na nieuczciwego poszkodowanego - no cóż, zdarza się.
    Wuzet21

--
    smile
    -----Pozdrawiam.
    ***** Internet, to świat w którym żyjesz - postaraj się w nim nie napaskudzić...
     smile
    forum.gazeta.pl/forum/f,95102,Spoleczenstwo_Obywatelskie.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.