Dodaj do ulubionych

Zarabiający blog.

09.05.14, 17:00
Jak myślisz czemu na stronach jest tyle rekam? Tak! Bo z tego jest kasa!
E-marketing jest warty w Polsce miliardy złotych. Czemu nie skubnąć z tego czegoś dla siebie?
Tu daję Ci metodę na zgarnięcie niemałej kasy. Gdy się zarejestrujesz polecaj program partnerski a Kaśką zacznie się pojawiać na Twoim koncie. to mogę zagwarantować!
tc.tradetracker.net/?c=4188&m=12&a=177174
Edytor zaawansowany
  • elki55 11.05.14, 08:04
    Jak myślisz co szybciej zarobisz 1000$ czy 15 zł?
    Mnie się wydaje, że 15zł, ale mogę być w błędzie. wink

Jeśli wydaje Ci się podobnie, zarejestruj się i polecaj program partnerski. Gwarantuje, że zarobisz więcej niż 15zł!
  • elki55 12.05.14, 06:30
    Kto chętny, kto chętny? Kasa czeka!
    Gwarantuje, że zarobisz sporo!
  • elki55 14.05.14, 07:40
    Zarejestruj się i wyślij swojego refa czterem osobom piszącym blogi lub mającym www. Jak się zarejestrują to dostaniesz na konto 60 zł! No i stałe będziesz zarabiać z zysków tych osób
    To jest program partnerski zaufanej firmy, nie jakieś tam 1000$ z księżyca.
    Nic nie ryzykujesz, bo rejestracja jest darmowa i zawsze będzie darmowa!
    Po rejestracji to tylko Ty decydujesz co chcesz dalej z tym robić.

Polecam jednak działanie, bo tutaj to się naprawdę opłaca i nie ma tu żadnej ściemy

• elki55 21.05.14, 15:43
    Jeśli zarejestrowałaś/łeś sie w TT ostatnio i masz problemy w poruszaniu się po programie napisz: elki55@gazeta.pl

• elki55 05.06.14, 16:36
    Gdzie, ile i za co się zarabia. Jakie jest minimum do wypłaty i jak szybko do niego dojdziesz.
    Prezentacja na podstawie własnego doświadczenia.
    1. eRmail:
    - 20 zł za rejestracje
    - 10-30 groszy za maila (piszą co prawda, że dają do 1 zł - nigdy jeszcze tak wartościowego maila nie dostałam)
    - otrzymywane maile dziennie; do 4 maili
    - kwestionariusze/ankiety warte do 20 zł - rzadkość, a jeśli się pojawiają to ich wartość nie przekracza 10 zł
    -system poleceń: tak (zarobki z poleconych)
    - minimum do wypłaty; 200 złotych
    - czas na zarobienie do minimum; jeszcze nie doszłam do minimum a jestem już w programie półtora roku i mam kilkoro poleconych.

2. MoneyMilioner
    - szansa wygrania 500 zł za rejestrację
    - 500 pereł za otwartego maila (było 1000 pereł co dawało za jednego maila 5 groszy a teraz?)
    - otrzymywane maile dziennie; do 4 maili
    - ankiety pojawiają się coraz częściej (co z tego gdy można nie spełniać warunków i zostać odrzuconym)
    - perły za zakupy i gry
    - system poleceń; 8 zł za poleconego
    - minimum do wypłaty; 1 000 000 pereł = 50 złotych.
    - czas na zarobienie do minimum; w moim przypadku było to około 4 miesiące ale tylko dzięki kilku poleconym

3. Program Partnerski Trade Tracker
    - wymagana strona www lub blog
    - 15 złotych za rejestrację
    - system poleceń; 15 złotych za poleconego otrzymywane od razu, odblokowywane do wypłaty gdy polecony wygeneruje zysk 50 zł (np poleci Program Partnerski 4 osobom)
    metodę sprawdziłam i sporo już wypłaciłam - nie jest to trudne i szybko można zarobić minimum
    - szeroki wachlarz kampanii reklamowych do wyboru (reklamujemy na swojej stronie za pomocą banerów lub wysyłając linki)
    - reklamodawcy płacący za kliknięcia, przekierowania i sprzedaż (zarobki z reklam nawet do 100 zł z jednorazowego leda)
    - mega narzędzia analityczne dostępne na koncie
    - czas na zarobienie do minimum; cztery wypłaty już zrobione i to na samych poleconych. Czas niecałe trzy tygodnie. Kolejne pieniądze czekają na odblokowanie.

Nie neguje, żadnego sposobu na zarabianie. Każdy wybiera co chce. Dla mnie liczy się jednak czas czyli jak szybko jestem w stanie zarobić prawdziwa kasę.
  • elki55 28.07.14, 09:03
    Świetnie,że trafiłeś na cudowny list w którym ktos wychwala T. Kiyosakiego . Jak chcesz być oszukanym twoja broszka, ale nie wciskaj tego kitu innym i nie spamuj pod czyimis postami.
    Chcesz promować te wspaniałosci to napisz swój własny wątek!
  • elki55 26.09.14, 02:49
    ircmaniak! Nie spamuj!!!
  • zarob 30.12.18, 23:25
    Łał to jest niesamowite zarobiłem 3364 zł
    w kilka godzin prostej pracy, bez wkładu własnego!
    Wypłaciłem tą kwotę bez problemu na swoje
    konto bankowe i mogę je wydać na co tylko chcę!
    Abym nie był gołosłownym, poniżej masz screen
    z mojego konta w programie.
    Jeśli chcesz tyle zarobić lub więcej to, wejdź
    na poniższą stronę, bo tam to znalazłem i
    zapisz się, i już dziś zarób swoje pierwsze pieniądze!
    👇👇👇👇👇👇
    bit.ly/prostyzarobek

http://getall.pl/uploads/3737acdc99eb9d711be7c810c630f3cd37906ffd.jpg
  • mazia021 02.01.19, 21:55
    zapraszam link do rejerstracji osmoney.pw/5689238806303/ mozna zarobic polecam
  • kusownik11 06.01.19, 21:40
    www.clixsense.com/?14063539 polecam super stronka z ankietami

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.