List poparcia Dodaj do ulubionych

Znalazłem ten tekst wśród komentarzy i natychmiast wysłałem do dyrekcji szkoły e-maila.

malina 11 godzin temu
Oceniono 5 razy 5 + - zgłoś do moderacji

Cytat
Wyślij list wyrażający poparcie dla postanowień dyrekcji krakowskiej szkoły Salwator na e-mail

szkola@szkola6.krakow.pl

Wzór listu.

Słowa uznania dla dyrekcji za decyzję.

Szanowni państwo,
Pozwólcie, że tą drogą pogratuluje Wam decyzji usunięcia krzyży ze szkolnych klas lekcyjnych. Gratuluję odwagi i życzę wytrwałości w dążeniu do neutralności światopoglądowej polskiej szkoły. Jednocześnie chcę podziękować za tą, jestem pewna, trudną ale mającą mocne uzasadnienie, decyzję.
Dzięki Wam którzy jako pierwsi odważyli się podporządkować przepisom konstytucyjnym, obowiązującymi w Polsce, odzyskuję wiarę iż kraj nasz ma szansę stać się krajem świeckim gdzie rozdzielność kościoła od państwa istnieje nie tylko na papierze.

Jeszcze raz dziękuję i życzę wytrwałości.

Imię i Nazwisko
Miasto

Dużo zależy teraz od porzucenia bierności przez nas. Nie wystarczy "na luziku" pisać sobie na forum takim jak to. Musimy popierać ludzi aktywnych. To poparcie muszą poczuć oni, żeby nie czuli się osamotnieni w swojej walce, ale także by takie poparcie zauważył kościół.

--
Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.
Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.