Dodaj do ulubionych

Naprawione. Czarne Francuzki odzyskują łechtaczki

26.04.15, 11:25
wyborcza.pl/duzyformat/1,144505,17795643,Naprawione__Czarne_Francuzki_odzyskuja_lechtaczki.html?pelna=tak
Skandal, że europejskie kraje poza Francją nie ścigają zbrodniarzy okaleczających własne bezbronne dzieci!

Kłaniam się nisko.
--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Edytor zaawansowany
  • 26.04.15, 12:52
    A mnie ciekawi gdzie Anna Pamuła uczyła się języka polskiego. Uratowaliśmy język przed zaborcami, ale skutecznie wykończą go Pamuły i system edukacji nastawiony na zbawienie, nie na uczenie.

Spotkałyśmy się w podziemnym lobby luksusowego biurowca przy Polach Elizejskich w Paryżu. (...) Jest elegancka, jej obcasy posłusznie uderzają o marmurową podłogę.

--
    Spieszmy się czytać posty, póki są...
  • 29.04.15, 20:28
    oby.watel napisał:

> A mnie ciekawi gdzie Anna Pamuła uczyła się języka polskiego. Uratowaliśmy języ
    > k przed zaborcami, ale skutecznie wykończą go Pamuły i system edukacji nastawio
    > ny na zbawienie, nie na uczenie.

Przy okazji łechtaczek ucinać kobietom języki i kolejny problem z bani.
  • 29.04.15, 21:06
    Genialny pomysł. Żaden chłop by nań nie wpadł. Gratuluję!

--
  • 29.04.15, 23:44
    To te chłopy tak ostatnio mało pomysłowe się zrobili?
  • 30.04.15, 10:27
    Tradycji wycinania łechtaczek, a i języków pewnie też, skoro to postulują, pilnują kobiety. Była tu już też o tym mowa.

--
  • 01.05.15, 11:11
    Więcej mężczyzn, niż kobiet domaga się rzezi łechtaczek-nie chciało Ci się dokształcić w czasie tamtej dyskusji.
  • 01.05.15, 14:01
    A gdzie ja napisałem, że więcej kobiet? I skąd ta wiedza, że więcej mężczyzn? Zaciek pojawił się na szkle? Może poproś kogoś, żeby Ci wyjaśniał znaczenie tego, co czytasz, bo się zapluwasz zupełnie bez sensu.

--
  • 29.04.15, 20:25
    diabollo napisał:

> Skandal, że europejskie kraje poza Francją nie ścigają zbrodniarzy okaleczający
    > ch własne bezbronne dzieci!

To jest właśnie ta słynna polityka imigracyjna i przytulanie 'wielokulturowości'.
  • 29.04.15, 21:08
    To jest właśnie ta słynna polityka fałszowania podstawowych pojęć. Religia to nie kultura.

--
  • 29.04.15, 23:40
    Ale o zzo chozzi?
  • 30.04.15, 10:37
    Za krótka wypowiedź na zmanipulowanie, więc w użyciu prawicowa narracja wspomagająca, czyli rżniemy głupa?

--
  • 01.05.15, 11:12
    Pytamy, co autor chciał (od)powiedzieć. Wie przypadkiem?
  • 01.05.15, 14:10
    Oczywiście, że wie. Ale doświadczenie uczy, że nawet gdyby chciał poświęcić czas, żeby wytłumaczyć, to życia nie starczy, żebyś pojęła. Bo starał się jak mógł, nawet skopiował część zdania, które sama napisałaś, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo, że zrozumiesz. I nie rozumiesz nawet tego, sama piszesz...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.