Dodaj do ulubionych

Gdy konar zapłonie

11.07.17, 07:38

Gdy konar zapłonie, można na nim (jakiż dowcipny ten copywriter) upiec aż dwie pieczenie, czyli apetyczne dziewczęta

Kasia Nowakowska

Poetyka płonącego konaru ma się dobrze. Gdy konar zapłonie, można na nim (cha, cha, cha, jakiż dowcipny ten copywriter) upiec aż dwie pieczenie, czyli apetyczne dziewczęta. Tak wygląda najnowsza reklama środka na potencję - Braveranu. W kraju, w którym antykoncepcja awaryjna jest dostępna tylko na receptę, a seksizm ma się znakomicie.
Reklamy środków na potencję zawsze są dość żenujące. Oprócz konarów, które powinny płonąć wiecznym ogniem, są tam krzepiące i wcale nieponiżające mężczyzn hasła w rodzaju “prawdziwy mężczyzna nie wymięka” czy “teraz każdy facet jest gotowy do akcji”. Gdyż, wiadomo, mężczyzn trzeba przedstawiać jako seksualnych drapieżców, co to nie płaczą, gdy im nie staje, ani nie idą z problemami do lekarza, tylko łykają dostępne bez recepty środki na potencję.

Reklama Braveranu idzie z tym przekazem jeszcze dalej. Oto on, “prawdziwy”, twardy mężczyzna biwakujący w lesie. Jego ognisko płonie zachęcająco i przyciąga dwie atrakcyjne panie. Jak mówi głos z offu: “Wszyscy wiedzą, że Braveran to najlepszy sposób, żeby konar zapłonął. Ale nie każdy wie, że na takim ogniu można upiec dwie pieczenie. Bo suplement diety Braveran nie tylko pomaga wywołać i wzmocnić erekcję, ale też wzmacnia doznania seksualne. Kup w aptece Braveran i sprawdź, o ile częstszy i lepszy może być twój seks. Braveran - i erekcja, i doznania”. Cała trójka udaje się więc do namiotu, testować doznania. Prawdziwy happy end.

Pieczenie dadzą się więc grzecznie upiec, a jeśli podczas tej gorącej nocy dojdzie do zapłodnienia, to trudno - ich broszka (też potrafię być szaleńczo dowcipna). Zaś reklam antykoncepcji jakoś ani widu, ani słychu, bo przecież to dla kobiet zwanych dla ułatwienia i zwiększenia poczucia realizmu “pieczeniami”. Kogo obchodzą jakieś pieczenie i ich sprawy? Grunt, by konar płonął, bo wiecie: on to ma mieć seks i doznania, a ona ma być odpowiedzialna i szanować życie poczęte już od pierwszych sekund po poczęciu. A nie łykać jakieś niezdrowe pigułki jak jakiś… facet.

Czytaj też: Dobra szkoła seksizmu

Przypomnijmy: pigułki "dzień po" są od maja dostępne wyłącznie na receptę - jak cała antykoncepcja hormonalna. Tymczasem bez problemu można kupić bez recepty dwa odpowiedniki viagry: zawierające sildenafil w dawce 25 mg preparaty MaxOn i MaxiGra. Preparaty mogą kupić wszyscy, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Mimo że są grupy pacjentów, u których ich zastosowanie może stanowić zagrożenie nie tylko zdrowia, ale też życia: osoby leczące się kardiologicznie, z niskim ciśnieniem krwi, po udarze lub zawale. Zdaniem Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej zdarza się też traktowanie przez młodzież tego produktu leczniczego jako metody dodatkowego dopingu seksualnego. W przypadku zażycia sildenafilu w połączeniu z alkoholem istnieje realne zagrożenie wystąpienia poważnych objawów ubocznych: od zawrotów głowy i zaburzeń widzenia po utratę przytomności.

Jednym słowem: płonący konar może się zamienić w całopalny stos, ale po co o tym rozmawiać? Zwłaszcza z jakąś pieczenią.

www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,115167,22074922,gdy-konar-zaplonie-mozna-na-nim-jakiz-dowcipny-ten-copywriter.html
--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Gdy konar zapłonie 11.07.17, 09:25
   Wniosek: Wszystko powinno być na receptę. Paracetamol w określonych okolicznościach może doprowadzić do śmiertelnego uszkodzenia wątroby, ale ponieważ nie jest ani środkiem na potencję, ani antykoncepcyjnym nie warto o tym wspominać. Zwłaszcza, że szkodzi bez względu na płeć.

   --
   Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z ich autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, Frasyniuka znowu tarmoszą...
   • oby.watel Re: Gdy konar zapłonie 12.07.17, 12:47
    Czytając i słuchając wypowiedzi połowy narodu (żeńskiej, dodam dla ułatwienia) trudno mieć to waadzy za złe.

    --
    Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z ich autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, Frasyniuka znowu tarmoszą...
    • podjadek57 Re: Gdy konar zapłonie 12.07.17, 13:57
     Czytając i słuchając wypowiedzi połowy narodu (męskiej, dodam dla ułatwienia) trudno się dziwić, że waadzy tak dobrze idzie.

     --
     "Sądzę, że nic nie umie zachować się bardziej nierozumnie od rozumu."
     S.Lem "Fiasko"
     • oby.watel Re: Gdy konar zapłonie 13.07.17, 01:04
      Nic dodać, nic ująć. Wszystko złożyło się w logiczna całość, która wiele wyjaśnia, acz nie napawa optymizmem.

      --
      Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z ich autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, Frasyniuka znowu tarmoszą...
  • podjadek57 Re: Gdy konar zapłonie 12.07.17, 13:56
   Ciekawe, że w przypadku reklam preparatów powodujących zapłonięcie konaru a w szczególności tej nie ma protestu Epidiaskopu, Frondy i innych stojących na straży wartości a przynajmniej do mnie nie dotarły. Wspomaganie odbycia stosunku (jakoś nie wiem co z tą metaforą płonącego konaru dalej zrobić) powinno być potępione bo jest sprzeczne z prawem naturalnym (domniemywam). Na szczególne potępienie zasługuje inkryminowana reklama wszak wielożeństwo jeszcze u nas nie obowiązuje.
   Wiadomo w naszym kraju faceci zasługują na więcej (bo np. JP II był facetem).
   Nie należy też kombinować, że jak się wprowadzi recepty na zapłonięcie konaru to rachunki zostaną wyrównane i nastąpi skrośna satysfakcja.
   Jeszcze z programów p. Ewy Wanat z seksuologiem p. dr Andrzejem Depko pamiętam, że problemy zapłonięciem konaru mają różnorodne przyczyny i magiczna tabletka może nie pomóc lub wręcz zaszkodzić. Myślący facet tym co ma mniej więcej między uszami a nie konarem tak czy owak powinien skonsultować korzystanie z tych preparatów z lekarzem.
   Jak się dzieciaki naoglądają filmików, gdzie facet "TYYYYLE" może a one tylko "tyle", nie dziwota, że potrzebują wspomagania.
   W jakiejś telewizji widziałem ostatnio wieczorem reklamę prezerwatyw, kiedyś wisiał banner reklamujący na rogu Żwirków i Łazienkowskiej. Czy pamiętacie reklamy innej antykoncepcji? EllaOne też nie było.

   --
   "Sądzę, że nic nie umie zachować się bardziej nierozumnie od rozumu."
   S.Lem "Fiasko"
   • gaika Re: Gdy konar zapłonie 12.07.17, 23:55
    No toż Turbinowy Podjadku oczywista oczywistość, że mężczyzna jest tak zaprogramowany (czyt. wyposażony w rozsądek przez siły wiadome), że przed wypadem pod namiot uda się do lekarza w celu konsultacji zdrowotnej, a i dawkował będzie z umiarem i zgodnie ze wskazówkami.

    A że kobity wyposażone nie zostały, to i zażerają się pigułkami jak cukierkami w ilościach, które szkodzą Radziwiłłowi.

    P.S. Na Żwigury to nie baner, ale pilot i nie wisi, ale stoi.
   • oby.watel Wdzięczność za upokorzenie 13.07.17, 01:30
    W dawnych czasach reklamowano globulki zet. Potem przestano. A jeśli chodzi o prawa, o które "trzeba walczyć", to warto zauważyć, że zwierzęta o nic nie walczą, a katalog ich praw powiększa się. Jeśli ktoś chce na grupie trzymającej władzę coś wymusić, to musi się liczyć z tym, że mu grupa trzymająca władzę udowodni kto tu rządzi. Trudno nie dostrzec pewnej analogii miedzy zachowaniem kobiet w Polsce i Polski w Europie. "Nam się należy i waszym obowiązkiem jest dać nam co chcemy bez dyskusji". I może takie podejście byłoby skuteczne, gdyby kobiety stanowiły monolit. A tymczasem od mężczyzn bardziej wrogo nastawione do kobiet bywają inne kobiety. A i wrzasku nie podnoszą jak im koleżanka ginekolożka recepty nie wypisze, odeśle z kwitkiem, odmówi pomocy. Jak Chazan zmusił kobietę do urodzenia bezmózgiego dziecka to kto najgłośniej gardłował w jego obronie? Kobiety! Gronkiewicz-Waltz (kobieta) na głowie stawała, żeby znaleźć pretekst, by go nie zwalniać.

    http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/pictures/2014/07/21/778/438/chazan_obrona_pap_kaminski.jpg

    To dowodzi bogatego wyposażenia?


    --
    Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z ich autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, Frasyniuka znowu tarmoszą...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka