06.04.19, 20:26
Po nieudanej opróbie wysadzenia desantu w zagajniku nieopodal lotniska w Smoleńsku nadeszła pora na wysadzenie najpierw desantu, a potem Unii u źródła w Brukseli.

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy podczas sobotniej konwencji wyborczej zaprezentowała kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na konwencji przedstawiono też podstawowe złożenia programowe Konfederacji, która odwołuje się do wartości narodowych. Pierwsza wystąpiła prezes Fundacji Życie i Rodzina Kaja Godek. Idziemy zabezpieczyć wartości, których nikt nie zabezpiecza i których nikt z obecnie rządzących nie zabezpieczy – oznajmiła. Przychodzimy po to, żeby już żadne dziecko w Polsce nie leżało godzinami po aborcji i nie konało w męczarniach, żebyśmy chronili życie każdego człowieka niezależnie od tego, czy jest zdrowy czy chory, mały czy duży. Jesteśmy także po to, żeby zabezpieczyć Polskę przed inwazją lobby homoseksualnego, które ma swoje przyczółki w Brukseli i ma przychylność europejskich urzędników i europejskich mocarstw.

Dlatego lobby zabezpieczające chce zdobyć przyczółki w Brukseli.

Prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki ocenił, że Polska jest najbardziej dotkniętym imigracją krajem Europy. W ubiegłym roku wjechało do Polski 600 tys. emigrantów, więcej niż do Niemiec. poinformował Winnicki wznosząc oczy ku sufitowi i obiecując, że Zatrzymamy zalew imigrantów z Ukrainy i z Azji. Zatrzymają albowiem mają odwagę powiedzieć to, co mówią. Mamy odwagę to wszystko powiedzieć, bo służymy Polsce, a nie żadnej obcej stolicy, bo nie jesteśmy z układu okrągłostołowego.

Piotr Liroy Marzec mówił w kwietniu, że nie jest eurosceptykiem, lecz "uniosceptykiem". Polska będzie wielka w wielkiej Europie. (...) Patrzę na Unię Europejską, która obiecała nam pewne rzeczy, a dzisiaj się z nich nie wywiązuje. Jednocześnie, gdy staramy się zwrócić uwagę UE, że nie na to się umawialiśmy, stosuje wobec nas groźby. Nie chcę przyszłości w takiej UE, która traktuje nas z buta.

Jedynkami są: Krzysztof Bosak w Warszawie, Kaja Godek na Mazowszu, Grzegorz Braun na Podkarpaciu, Piotr Liroy Marzec w Wielkopolsce, Robert Winnicki na Podlasiu, Warmii i Mazurach, Jacek Wilk na Śląsku, Sławomir Mentzen w Pomorskiem, Krzysztof Drozdowski w Kujawsko-Pomorskiem, Waldemar Utecht w Łódzkiem, Krzysztof Tuduj w Zachodniopomorskiem i w Lubuskiem, Robert Iwaszkiewicz na Dolnym Śląsku i w Opolskiem, Konrad Berkowicz w Małopolsce i w Świętokrzyskiem oraz Witold Tumanowicz w Lubelskiem.

Czy się śmiać, czy się bać? — oto jest pytanie!

--
Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
Edytor zaawansowany
 • oby.watel 06.04.19, 22:57
  Jerzy Janoska w listopadzie 2017 roku wieszał na szubienicach portrety europarlamentarzystów Platformy Obywatelskiej. Dziś
  został kandydatem Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • oby.watel 07.04.19, 06:54
  Anna-Maria Żukowska, prawniczka, anglistka, wiceprzewodnicząca mazowieckiego SLD oraz rzeczniczka kolportuje fake newsy. Trudno się dziwić, że mając takie kadry SLD najpierw wylądowało na śmietniku historii, a potem przykleiło się do przechodzącej mimo koalicji populistycznej.

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • grzespelc 09.04.19, 23:02
  Scyzoryk w Wielkopolsce?? Coś tu ewidentnie nie gra...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.