Dodaj do ulubionych

Podręcznik argumentów przeciw Sekielskiemu

15.05.19, 12:49

krytykapolityczna.pl/felietony/galopujacy-major/tylko-powiedz-kazdemu-czyli-podrecznik-argumentow-przeciwko-sekielskiemu/
--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Edytor zaawansowany
  • suender 15.05.19, 20:58
    diabollo 15.05.19, 12:49

> Podręcznik argumentów przeciw Sekielskiemu

Ale Galopujący Major nie podał ani jednego argumentu za Sekielskim.
    Więc wyręczam go:
    Takim przecież jest, że Tomek pichci OKULTYZM (zwany bigosem diabła).
    W oczach ateuszy to wielka zaleta, a ona podkreśla jego uczciwość dziennikarską i solidność warsztatu filmowego .

Tak, - to temi rencami, pokrytymi teujfelskimi dziarami zostało nakręcone wiekopomne dzieło, co przejdzie do historii na tysiące lat. Mieszkańcy inferno już zacierają ręce, - a ateusze im wtórują ...... Brawo Wy!

Tylko takie z boku małe neutralne pytanie: Czy taki człowiek co sam nie jest w porządku etycznym ma moralne prawo rzucać kamieniami w innego grzesznika?
    cbdo.

Łączę agnostyków z chrześcijanami.
  • grzespelc 15.05.19, 23:53
    Drogi Suenderze,

Przeczytałem Twoją wypowiedź i mam tylko jedno pytanie: co Ty właściwie pierdzielisz?
  • oby.watel 16.05.19, 00:15
    grzespelc napisał:

> Przeczytałem Twoją wypowiedź i mam tylko jedno pytanie: co Ty właściwie pierdzi
    > elisz?

Kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem?

--
    Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
  • suender 16.05.19, 10:47
    grzespelc 15.05.19, 23:53

> Przeczytałem Twoją wypowiedź i mam tylko jedno pytanie ....

Ło, - matko!
    Mamy 21 wiek a tu jakiś osobnik mający łepetynę zabitą zabobonami i ateistycznymi dogmatami nie potrafi czytać ze zrozumieniem. To się nie nadaje nawet do leczenia psychiatrycznego!

Łączę agnostyków z chrześcijanami.
  • oby.watel 16.05.19, 11:49
    suender napisał:

> Ło, - matko!

Przenajświętsza czy normalna?

> Mamy 21 wiek a tu jakiś osobnik mający łepetynę zabitą zabobonami i ateistycznymi
    > dogmatami nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Przyganiał kocioł garnkowi.

To się nie nadaje nawet do leczenia psychiatrycznego!

Oczywiście, ponieważ to przypadek dla egzorcysty.

--
    Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
  • walmart.ca 17.05.19, 04:45
    oby.watel napisał:

> Przyganiał kocioł garnkowi.

Tako rzecze największy sagan.
  • grzespelc 22.05.19, 23:10
    Oczywiście, ponieważ to przypadek dla egzorcysty.

Ha, ha!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.