Dodaj do ulubionych

Wybory do Parlamentu Europejskiego za granicą

26.05.19, 13:48
Nie wiem jak w innych okręgach wyborczych, ale w moim, nr 70, listy kandydatów były Warszawskie, co w sumie ułatwiło decyzję. A jak u Was, tow. Polemigranty?
Edytor zaawansowany
  • diabollo 26.05.19, 14:05
    A ja się przejechałem na weekend do Polski, też na wybory.
    Kłaniam się nisko.

--
    Religia jest dla ludzi bez rozumu.
    /Józef Piłsudski/
  • gaika 26.05.19, 22:58
    Tak, Warszawa była prosta, ale generalnie straszny horror.
    We Francji, UK i na Węgrzech naprawdę słabo. Holandia nie zawiodła.

Jaka teraz będzie dynamika (poniżej)? Stali gracze potracili, prawiczki się wzmocniły, ale i ładnie Zielonym idzie w wielu krajach...
    Jeśli się Farage zjednoczy z resztą faszystów, to będzie niezła jazda.

https://g8fip1kplyr33r3krz5b97d1-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2019/05/fullprojection_abox_21h51-1160x761.png
  • oby.watel 27.05.19, 12:53
    Na gorąco. Koalicja populistyczna poległa, choć dla lidera i członków odniosła zwycięstwo. Neuman w radiu zapewniał solennie, że z wodzem pozostanie do samego końca, bo dał im przykład Leszek Miller, którego umieścili na liście, jak przegrywać mają. Jeśli ostatnie sondaże wziąć za punkt odniesienia, to wygląda na to, że popis p. Scheuring-Wielgus na finiszu wyborów kosztował Wionę aż bez mała 2% poparcia. Wygląda na to, że buta i arogancja jednak nie popłaca.

--
    Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
  • oby.watel 27.05.19, 12:54
    Ups! Nie ten wątek...

--
    Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.