Dodaj do ulubionych

My młodzi, nam wiedza tylko szkodzi

09.06.19, 20:51
fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/marsze-dla-zycia-i-rodziny-w-wielu-polskich-miastach,943323.html
--
Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
Edytor zaawansowany
 • oby.watel 09.06.19, 21:10
  Pedofil, ale przysłany przez boga! Wara odeń!

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • leda16 09.06.19, 23:05
  Nie pedofil, tylko podejrzany.

  --
  www.pmiska.pl
 • oby.watel 09.06.19, 23:29
  Czy to nie dziwne, że według biskupów Boga obraża praktycznie wszystko, ostatnio jakaś msza na marszu równości, a nie obraża go pedofil w sutannie?

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • leda16 10.06.19, 10:00
  Na temat ewentualnej pedofilii tego księdza wypowie się sąd. Ale co tam, uliczna, rozwrzeszczana gawiedź ze szmatami na kiju, węsząca sensację jak rekin świeżą krew, wie lepiej.
  Jak by nie było, biedne dziecko. Biedne nie dlatego, że prawdopodobnie było pocałowane w usta i rozebrane do naga przez księdza. O tym po najdalej 5-ciu latach w umyśle dziewczynki żaden ślad pamięciowy by się nie zachował. Biedna, bo ma głupią matkę, która roztrąbiła wątpliwą sensację nie tylko na całą wiochę, ale i na całą Polskę, przy gorliwym uczestnictwie łasych na sensację hien dziennikarskich. Takie sprawy załatwia się dyskretnie i po cichu, z poszanowaniem prawa dziecka do intymności i przede wszystkim z uwagi na jego dobro. Nie na dobro ideologii i dewotów. Ta dziewczynka już życia we wsi miała nie będzie. Otoczona wrogością, wyśmiewana i pokazywana paluchami przez szczute a z natury okrutne dzieci. Będą szepty - "o idzie ta molestowana", spluwanie na jej widok. W taki sposób można zaszczuć i doprowadzić do samobójstwa odporną psychicznie, dorosłą kobietę. Cóż dopiero dziecko! Trąbienie o tym na publicznym forum, wskazywanie linków do sensacji dowodzi całkowitego braku szacunku dla ludzkich uczuć i jest wobec tej dziewczynki po prostu niegodziwością.

  --
  www.pmiska.pl
 • suender 10.06.19, 14:14
  leda16 10.06.19, 10:00

  > Ale co tam, uliczna, rozwrzeszczana gawiedź ze szmatami na kiju, węsząca sensację

  W intencji koleżanek Kuzio-Podruckiej leży, by w KK znajdywać jak najwięcej powodów do oskarżania Kościoła ale NIC by działać w kierunku jego naprawy, by w efekcie zniechęcić nas wiernych do Najwyższego.
  Więc każdy powód jest dobry, by uderzyć w wierzących, - człowiek bezbożnych nie chce być sam w swoim bagnie i będzie robił wszystko, by ściągnąć do ich bagna słabsze ogniwka z Kościoła.

  Jak byłem w podstawówce to też ci najgorsi z klasy zawsze inicjowali burdy i wagarowiczostwo. Niestety i mnie kilka razy namówili do tych złych zachowań. Tacy zawsze myślą iż raźniej w grupie grzeszyć, bo ewentualna kra rozłoży się na całą grupę a nie na kilku inicjatorów. Takie myślenie jest owszem może doraźnie skuteczne, ale na dłuższą metę NIE!

  Pozdrawiam.
 • oby.watel 10.06.19, 15:34
  leda16 napisała:

  > Na temat ewentualnej pedofilii tego księdza wypowie się sąd. Ale co tam, uliczn
  > a, rozwrzeszczana gawiedź ze szmatami na kiju, węsząca sensację jak rekin świe
  > żą krew, wie lepiej.

  Na temat pedofilii tego księdza wypowiedzieli się ci, których skrzywdził. Nie chodzi o to, by go karać, ale o to by nie pozwolić mu krzywdzić innych.

  > Jak by nie było, biedne dziecko. Biedne nie dlatego, że prawdopodobnie było poc
  > ałowane w usta i rozebrane do naga przez księdza. O tym po najdalej 5-ciu latac
  > h w umyśle dziewczynki żaden ślad pamięciowy by się nie zachował.

  Oczywiście masz absolutną rację. Podobnie jest z aborcją. O tym po najdalej 5-ciu latach w umyśle kobiety żaden ślad pamięciowy nie zachowuje się.

  > Biedna, bo ma głupią matkę, która roztrąbiła wątpliwą sensację nie tylko na całą
  > wiochę, ale i na całą Polskę, przy gorliwym uczestnictwie łasych na sensację hien
  > dziennikarskich.

  Nie ulega wątpliwości, że matka, która dba o swoje dziecko, rozmawia z nim , cieszy się jego zaufaniem i to zaufanie odwzajemnia, staje w jego obronie to po prostu idiotka idiotka. Mądra matka sama prowadzi dziecko do księdza albo oddaje siostrze Bernadecie na wychowanie.

  > Takie sprawy załatwia się dyskretnie i po cichu, z poszanowaniem prawa dziecka
  > do intymności i przede wszystkim z uwagi na jego dobro. Nie na dobro
  > ideologii i dewotów.

  Już Dulska pokazała jak należy żyć po bożemu.

  > Ta dziewczynka już życia we wsi miała nie będzie. Otoczona wrogością,
  > wyśmiewana i pokazywana paluchami przez szczute a z natury okrutne
  > dzieci. Będą szepty - "o idzie ta molestowana", spluwanie na jej widok.
  > W taki sposób można zaszczuć i doprowadzić do samobójstwa odporną
  > psychicznie, dorosłą kobietę. Cóż dopiero dziecko! Trąbienie o tym na
  > publicznym forum, wskazywanie linków do sensacji dowodzi całkowitego
  > braku szacunku dla ludzkich uczuć i jest wobec tej dziewczynki po prostu
  > niegodziwością.

  Nie da się, po prostu nie da się wystawić lepszej laurki katolickim fanatykom. Obowiązkiem każdego skrzywdzonego jest siedzieć cicho, bo jak się poskarży, to go w imię boga wszechmogącego i Maryi zawsze dziewicy zniszczą, zaszczują, żyć nie dadzą.

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • suender 10.06.19, 18:36
  oby.watel 10.06.19, 15:34

  > Na temat pedofilii tego księdza wypowiedzieli się ci, których skrzywdził. Nie chodzi o to, by go karać,
  > ale o to by nie pozwolić mu krzywdzić innych.

  Błądzisz Synu!: Ci co się wypowiadali muszą jeszcze udowodnić czy zostali naprawdę skrzywdzeni, czy tylko podszywają się pod pokrzywdzonych, by wyłudzić pieniążki. Teraz przecież jest okazja by za nic na tych odszkodowaniach zarobić, więc "pokrzywdzeni" rosną jak grzyby po deszczu, he, he ,he .....
  cbdo.

  Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
 • oby.watel 10.06.19, 18:44
  suender napisał:

  > Błądzisz Synu!: Ci co się wypowiadali muszą jeszcze udowodnić czy zostali napra
  > wdę skrzywdzeni, czy tylko podszywają się pod pokrzywdzonych, by wyłudzić pieni
  > ążki. Teraz przecież jest okazja by za nic na tych odszkodowaniach zarobić, wię
  > c "pokrzywdzeni" rosną jak grzyby po deszczu, he, he ,he .....

  Bredzisz synu. Jak udowodnisz, że ktoś Cię złapał za kutasa jeśli Ci go nie uwał? Ale nieważne. Ważne, żeby ten sługa boży nie mógł już nikogo skrzywdzić.

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • leda16 11.06.19, 09:17
  Widzę, że w ferworze antykościelnej histerii zapominasz o nie tylko o polskiej Konstytucji ale nawet art. 11 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka masz w tylnej części osobowości. Pozwól więc, że przypomnę treści bardzo niewygodne dla koszernego sponsoringu nienawiści do Kościoła katolickiego: " Każdy człowiek oskarżony o popełnienie przestępstwa ma prawo, aby uznawano go za niewinnego dopóty, dopóki jego wina nie zostanie mu udowodniona zgodnie z prawem podczas publicznego procesu, w którym miał wszystkie gwarancje koniecznej dla swojej obrony". I tego trzymają się osoby o szerszych niż własny zadek horyzontach umysłowych. Ale Ty już wyrok na tego księdza wydałeś - pedofil i basta! Do tiurmy z nim! Dokładnie tak, jak te fanatyczne, rozwrzeszczane kaszaloty uliczne z wymiętymi szmatami na kiju. Chroń nas Boże przed czasami, gdy wyroki będzie wydawać nie ława przysięgłych, tylko uliczny motłoch. Bo obecnie nawet wyrok sądowy nie jest gwarantem bezstronności. Poza tym, pewnie zupełnie celowo, na potrzeby pokrętnej sofistyki zamazujesz różnicę między normą społeczną a prawem. Uczynki tego księdza sąd lub tylko prokurator będzie rozpatrywał w aspekcie prawa, ponieważ wymiar sprawiedliwości osądza czyny a nie emocje pokrzywdzonych. Rzekomo popełnił przestępstwo, Ty nawet jesteś o tym w 100% przekonany (lub udajesz przekonanego) ale - "nie chodzi o to, żeby go karać..." Więc o co Ci chodzi, o dintojrę w stylu ulicznego motłochu? On na pewno jest pedofilem bo "...Na temat pedofilii tego księdza wypowiedzieli się ci, których skrzywdził". Odkąd to w praworządnym państwie pokrzywdzeni ferują wyroki? "Skrzywdził ich" ? Na pewno? Tak jak "skrzywdził" pana Lisińskiego z fundacji "Nie lękajcie się" smile ? Ciekawe, że dla ewidentnego oszusta jakoś nie masz słów potępienia. Osobiście cieszę się, że szemrana fundacja, która już szykowała się pasożytować na wyłudzonych kłamstwem i oszustwem odszkodowaniach z Kościoła katolickiego, została totalnie skompromitowana. O resztę powinien już zadbać prokurator- przede wszystkim o delegalizację. Na jaw zaczynają już wychodzić konfabulacje innych domniemanych ofiar duchowieństwa. W całej tej nagonce na Kościół jest dużo szczekania a dowodów zero. Zaś poziom logicznej argumentacji pominę litościwym milczeniem. Po prostu jest on niegodny człowieka wykształconego.

  --
  www.pmiska.pl
 • supernowa 11.06.19, 10:05
  W Polsce nie ma ławy przysięgłych.

  Największym problemem nas Polaków, stała się nie głupota, wyrażona w skrajnym merkantylizmie, tylko komplety brak morale.
  Żadna afera, czy pedofilska, czy finansowa, czy polityczna kaczystom nie zaszkodzi, ponieważ lud boży nie widzi problemu w niczym. Lud boży ma na oczach klapy z napisem: każdy inny rząd zabierze wam 500+.
  Wydaje mi się, że tu już nawet nie ma czego komentować, tylko czekać na dalszy rozwój wypadków.
 • leda16 11.06.19, 10:23
  supernowa napisała:

  > W Polsce nie ma ławy przysięgłych.


  To wie nawet dziecko. Ja uważam, że powinna być.

  > Największym problemem nas Polaków, stała się nie głupota, wyrażona w skrajnym m
  > erkantylizmie, tylko komplety brak morale.


  Skrajny merkantylizm nie jest żadną głupotą, tylko przejawem dobrego przystosowania do współczesnej rzeczywistości, choć oczywiście może on być sprzeczny z zasadami etyki (vide merkantylizm Morawieckiego, Kaczyńskiego, Tuska i in. polityków. Właściwie wszystkich polityków. Merkantylizm pana Marka Lisińskiego wydaje się jednak mieć czysto kryminalne podłoże. Cóż, jak ktoś nie umie kraść, to niech nie kradnie smile


  > Żadna afera, czy pedofilska, czy finansowa, kaczystom nie zaszkodzi, ponieważ lud boży nie wid
  > zi problemu w niczym. Lud boży ma na oczach klapy z napisem: każdy inny rząd za
  > bierze wam 500+.

  To są medialnie nakręcane i sponsorowane "afery" i dla przyszłości narodu polskiego nie mają one absolutnie żadnego znaczenia. Wydaje mi się, że PiS jest popierane nie tylko przez "lud Boży" ale przede wszystkim przez naszych przyjaciół z Israela i USA.
  --
  www.pmiska.pl
 • oby.watel 11.06.19, 10:58
  leda16 napisała:

  > To wie nawet dziecko. Ja uważam, że powinna być.

  Też uważam, że powinna być. Po co motłoch zamiast ferować wyroki na ulicy, skoro może zasiąść w ławie i wydać sprawiedliwy wyrok?

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • oby.watel 11.06.19, 11:33
  Motłoch musi się zadowolić odpadkami z pańskiego stołu, groszowymi emeryturami, ponieważ są tacy, którym należy się za wierną służbę.

  po 15 latach służby arcybiskup otrzymuje emeryturę przynależną generałom po 35 latach. Według MON Głódź dostaje teraz między 10 a 17 tys. zł miesięcznie. Po zaliczeniu 15 lat służby byłoby to o prawie połowę mniej.

  Zaprawdę powiadam wam godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne!

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • oby.watel 11.06.19, 10:52
  leda16 napisała:

  > Widzę, że w ferworze antykościelnej histerii zapominasz o nie tylko o polskiej
  > Konstytucji ale nawet art. 11 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka masz w tyl
  > nej części osobowości. Pozwól więc, że przypomnę treści bardzo niewygodne dla
  > koszernego sponsoringu nienawiści do Kościoła katolickiego: " Każdy człowiek o
  > skarżony o popełnienie przestępstwa ma prawo, aby uznawano go za niewinnego dop
  > óty, dopóki jego wina nie zostanie mu udowodniona zgodnie z prawem podczas publ
  > icznego procesu, w którym miał wszystkie gwarancje koniecznej dla swojej obrony
  > ". I tego trzymają się osoby o szerszych niż własny zadek horyzontach umysłowy
  > ch. Ale Ty już wyrok na tego księdza wydałeś - pedofil i basta! Do tiurmy z nim!

  Ciekawe. Mój komputer też przez te upały ma kłopoty z czytaniem niektórych plików, zawiesza się i gubi dane. Jest jednak drobna różnica — nie wyzłośliwia się, nie poucza i nie próbuje mi wmówić, że napisałem coś czego nie napisałem. A napisałem: »Nie chodzi o to, by go karać, ale o to by nie pozwolić mu krzywdzić innych.« Zgodnie z badaniami pedofilia i czyny pedofilne to dwie różne rzeczy i czysta pedofila występuje u ułamka osób dopuszczających się czynów pedofilnych. Zamiast bezmyslnie karać należy tym ludziom pomagać, a odizolowywać tylko tych, którzy nie chcą pomocy od terapeutów. W tym przypadku wystarczy tego pana odizolować od dzieci. Dlaczego u natchnionych przez bozię biskupów taka myśl nawet do głowy nie przyjdzie i przenoszą, ukrywają, ale nie odsuwają?

  > Dokładnie tak, jak te fanatyczne, rozwrzeszczane kaszaloty uliczne z wymiętymi
  > szmatami na kiju.

  Masz na myśli procesje i pielgrzymki?

  > Chroń nas Boże przed czasami, gdy wyroki będzie wydawać nieława przysięgłych,
  > tylko uliczny motłoch. Bo obecnie nawet wyrok sądowy nie jest gwarantem
  > bezstronności.

  A co ma Bóg do składu ławy przysięgłych poza tym, że odebrał rozum sporej grupie wyborców? Czy wydawanie Bogu poleceń typu "chroń", "uchowaj", szczęść" itp nie podpada aby pod drugie przykazanie?

  > Poza tym, pewnie zupełnie celowo, na potrzeby pokrętnej sofistyki zamazujesz
  > różnicę między normą społeczną a prawem. Uczynki tego księdza sąd lub tylko
  > prokurator będzie rozpatrywał w aspekcie prawa, ponieważ wymiar
  > sprawiedliwości osądza czyny a nie emocje pokrzywdzonych.

  Wymiar sprawiedliwości moja droga osądza czyny sprawców, nie pokrzywdzonych. Charakterystyczne, że dotąd cytowałaś fragmenty na które odpowiadasz. Czemu zaniechałaś tego procederu? Cytaty przestały pasować do tez?

  > Rzekomo popełnił przestępstwo, Ty nawet jesteś o tym w 100% przekonany
  > (lub udajesz przekonanego) ale - "nie chodzi o to, żeby go karać..." Więc o co
  > Ci chodzi, o dintojrę w stylu ulicznego motłochu? On na pewno jest pedofilem
  > bo "...Na temat pedofilii tego księdza wypowiedzieli się ci, których skrzywdził".
  > Odkąd to w praworządnym państwie pokrzywdzeni ferują wyroki? "Skrzywdził
  > ich" ? Na pewno?

  Na pewno należy go na czas postępowania odizolować od dzieci. Prawo zna instytucje aresztu tymczasowego. Tak się dzieje gdy pod określoną tezę osobno rozpatruje się dwa zdania stojące obok siebie i wzajemnie się uzupełniające. Wnioski wtedy można wysnuć dowolne. I właśnie takie, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością zostały wysnute. Jeśli ktoś mówi "na temat uczciwości tego pana wypowiedzieli się ci, których oszukał" nie oznacza, że on jest oszustem lub złodziejem.

  > Tak j ak "skrzywdził" pana Lisińskiego z fundacji "Nie lękajcie się" smile ? Ciekawe, że
  > dla ewidentnego oszusta jakoś nie masz słów potępienia.

  Niestety, jest mi niezmiernie przykro, że muszę Cię zmartwić, ale mam. I mogę tego dowieść. Dla oszustw dokonywanych przez sługi boże też mam. A Ty? Czy to nie zdumiewające, że nawet za komuny historycy nie podnosili głośno kwestii, że większość nadań królewskich na rzecz kościoła była sfałszowana?

  > Osobiście cieszę się, że szemrana fundacja, która już szykowała się pasożytować
  > na wyłudzonych kłamstwem i oszustwem odszkodowaniach z Kościoła katolickiego,
  > została totalnie skompromitowana. O resztę powinien już zadbać prokurator- przede
  > wszystkim o delegalizację. Na jaw zaczynają już wychodzić konfabulacje innych
  > domniemanych ofiar duchowieństwa.

  Zaiste wiele radości daje upadek innych, albowiem jakże jasna i kryształowa na tym tle wydaje się własna postać. Niestety, oszukiwał prezes fundacji, a nie fundacja. W omawianym przypadku o pedofilię podejrzewany jest jeden z księży, a nie Kościół. Szemrana organizacja, która kłamstwem i oszustwem wyłudzała zwrot majątków nigdy do niej nie należących. Niestety, to klęczący w kruchtach politycy umyślili sobie, żeby "zbrodna pedofilii" nie przedawniała się. Żeby można było zamykać osiemdziesięcioletnich staruszków, którzy pół wieku wcześniej kogoś skrzywdzili. To ma dużo wspólnego z zemstą, wendettą, a mało ze sprawiedliwością.

  > W całej tej nagonce na Kościół jest dużo szczekania a dowodów zero. Zaś poziom
  > logicznej argumentacji pominę litościwym milczeniem. Po prostu jest on niegodny
  > człowieka wykształconego.

  Po co ta fałszywa skromność? Poziom logicznej argumentacji stoi na solidnym poziomie. Wiem, bo pamiętam Trybunę Ludu i reakcję władzy ludowej na wszelką krytykę. Nihil novi sub sole, moja droga. Prawicowe media garściami czerpią z najlepszego wzorca. Albowiem zawsze i wszędzie ten, kto czuje, że nie ma racji, że nikt mu nie wierzy, dostaje amoku. Akty terroru to skrajny przypadek próby postawienia na swoim.

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • diabollo 10.06.19, 17:32
  A na temat aborcji pedofile w sutannach się wypowiadają i sądu do tego nie potrzebują.

  Pedofil, o ile jest księdzem jest chroniony nie tylko przed sprawiedliwością przez ukrywających zbrodnie przełożonych, ale jest chroniony też przed wszelką krytyką.

  Kłaniam się nisko.

  --
  Religia jest dla ludzi bez rozumu.
  /Józef Piłsudski/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.