Dodaj do ulubionych

Czym jest ideologia gender oraz LGBT?

11.06.19, 08:51

hartman.blog.polityka.pl/2019/06/10/czym-jest-ideologia-gender-oraz-lgbt/
--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Edytor zaawansowany
  • leda16 11.06.19, 10:01
    "...Szczególną wrażliwość okazujemy osobom cierpiącym z powodu niezgodności ich płci biologicznej i psychicznej. Osobom odczuwającym pragnienie, aby dokonać zmiany płci nie tylko w sferze symbolicznej, takiej jak imię, ubiór czy uczesanie, lecz ponadto w większym lub mniejszym stopniu odmienić swoje ciało, by bardziej odpowiadało wyglądem płci, z którą się identyfikują, powinno się zapewnić warunki prawne i organizacyjne ułatwiające dokonywanie pożądanych przez nie zmian."

Niech jeszcze pan Hartman napisze kogo odkopać od szpitalnego łóżka, aby zaburzeni seksualnie a zarazem głęboko zaburzeni osobowościowo, mogli "odmienić swoje ciało" za moje podatki. Chorego, czekającego na przeszczep nerki, cukrzyka wymagającego zakupu i utrzymania pompy insulinowej, staruszki z zaćmą 4 lata czekającej na operację oka bądź 7 lat na endoprotezę, dziecko, którego rodzice żebrzą w mediach o sponsoring na operację w USA mogącą przedłużyć mu życie? Panie Owsiak, do dzieła, trzeba przecież pomóc patologicznemu czujstwu osób, którzy urodzili się w innym niż by chcieli ciele. Pal diabli ludzi z niedorozwojem kończyn, rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem. Dla nich Hartman nie tylko szczególnej ale absolutnie żadnej wrażliwości nie ma. Ich cierpienie to pryszcz na dupie w porównaniu z porypanym czujstwem zaburzonej psychiki. W sejmie, gdzie przeciwko głodowym rentom protestowały matki dzieci ze znaczną niepełnosprawnością Hartman też się nie pokazał. Gdzieżby on się zniżył do wspierania mniejszości, które z powodu uszkodzenia kręgosłupa srają i szczają pod siebie. Nie mogą też tupać nogami, wrzeszczeć a nawet seksu uprawiać. Co panie Hartman, takich do eutanazji?

--
    www.pmiska.pl
  • supernowa 11.06.19, 10:12
    Jeszcze brakuje paru słów o semickim pochodzeniu pana Hartmana i byłby komplet.

Chociaż nie, faszyści generalnie nie lubili niepełnosprawnych.
  • leda16 11.06.19, 12:22
    Po co, jaki jest koń, każdy widzi smile Zresztą parafrazując Marksa, pochodzenie określa świadomość. Tak się jednak zastanawiam, jaki komplet miałaś na myśli, przechodząc do porządku dziennego nad potrzebami zdrowotnymi TEJ mniejszości

--
    www.pmiska.pl
  • oby.watel 11.06.19, 12:34
    leda16 napisała:

> Tak się jednak zastanawiam, jaki komplet miałaś na myśli, przechodząc
    > do porządku dziennego nad potrzebami zdrowotnymi TEJ mniejszości

Co to jest porządek dzienny potrzeb TEJ mniejszości? Uważasz się za lepszą, bardziej uprawnioną, bo zaliczyłaś się do "normalnych". TA mniejszość to także ludzie. Bardziej niż zarodek, który przecież jest człowiekiem, choć w niczym go nie przypomina. Dał im życie ten sam bóg, który dał życie Tobie. Coś mu nie wyszło, ale właśnie po to dał ludziom rozum, żeby nie potępiali za nie4zawinione winy, tylko pomagali. Człowiek został stworzony tak, że może klęknąć. Nie oznacza to jednak, że ma całe życie spędzić w tej pozycji.

--
    Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
  • leda16 11.06.19, 13:32
    oby.watel napisał:
    > Co to jest porządek dzienny potrzeb TEJ mniejszości?

Innymi słowy zignorowała, podobnie jak Hartman ich potrzeby, zamiast dać im prymat. Rozumiesz teraz?

TA mniejszość to także lud
    > zie. Bardziej niż zarodek, który przecież jest człowiekiem, choć w niczym go ni
    > e przypomina. Dał im życie ten sam bóg, który dał życie Tobie.

A kto twierdzi, że nie ludzie? Ludzie ciężko poszkodowani przez los, godni szacunku i współczucia. Co więcej, oni w pierwszym rzędzie powinni tę pomoc z moich podatków od Państwa dostać a nie przebierańcy w "zmianie ciała" tak, żeby pasowało do ich rojeń. Niech sobie przyprawiają cycki i penisy prywatnie. Mogą też wyjechać i przyjąć obywatelstwo tych "cywilizowanych krajów" skoro tak im zależy na końcówce w dowodzie osobistym. To ich prywatna sprawa. Ale wynosić odmienną kopulację na sztandary i z tego powodu wołać o prawa należne rodzinie, to jest dopiero obciach.
    Co do ostatniego akapitu - mnie życie dali rodzice a nie Bóg.

--
    www.pmiska.pl
  • oby.watel 11.06.19, 15:45
    leda16 napisała:

> Innymi słowy zignorowała, podobnie jak Hartman ich potrzeby, zamiast dać im pry
    > mat. Rozumiesz teraz?

Czyżby uchwalono już wymóg poruszania we wpisach blogowych oraz rozmowach forumowych kategoryczny nakaz poruszania wszystkich aspektów zagadnienia i nie ignorowania niczego? Jak powinien zachować się rozmówca w takiej sytuacji? Sam poruszyć pominiętą kwestię czy modlić się o to, by bóg zmusił rozmówcę do poruszenia jej?

> A kto twierdzi, że nie ludzie? Ludzie ciężko poszkodowani przez los, godni szac
    > unku i współczucia. Co więcej, oni w pierwszym rzędzie powinni tę pomoc z moich
    > podatków od Państwa dostać a nie przebierańcy w "zmianie ciała" tak, żeby paso
    > wało do ich rojeń.

Przebierańcy uczestniczących w marszach równości są w czymś gorsi od przebierańców uczestniczących w procesjach czy celebrujących msze? Chodzi o krój czy fason? Bo nie podejrzewam, że problem polega na niemożności odróżnienia ekshibicjonizmu od orientacji.

> Niech sobie przyprawiają cycki i penisy prywatnie. Mogą też wyjechać i przyjąć
    > obywatelstwo tych "cywilizowanych krajów" skoro tak im zależy na końcówce
    > w dowodzie osobistym. To ich prywatna sprawa. Ale wynosić odmienną kopulację
    > na sztandary i z tego powodu wołać o prawa należne rodzinie, to jest dopiero
    > obciach.

Bardzo łatwo jest potępiać i wskazywać drzwi. Dopóty, dopóki samemu nie znajdzie się w podobnej sytuacji. Wtedy ryk się podnosi, że to prześladowania i "jakim prawem". Już dwa tysiące lat temu ktoś zauważył, że nie da się usunąć drzazgi z oka bliźniego jeśli się w swoim ma belkę. "Jak możesz mówić swemu bratu: Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata." Ostrzegł też "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni."

> Co do ostatniego akapitu - mnie życie dali rodzice a nie Bóg.

Jedna z teorii głosi, że nic nie dzieje się bez woli bożej. Wszystko wie, wszystko ma pod kontrola, wszystko ma rozpisane w planie swym, ale

Przypisanie odpowiedzialności za brak dziecka Panu Bogu nie jest zgodne z prawdą. To On daje miłość rodzicom po to, aby ją rozwijali i obdarowali nią swoje dzieci. Brak dzieci nie jest spowodowany przez Pana Boga, ale jest znakiem, że żyjemy w świecie niedoskonałym, naznaczonym grzechem. I my jesteśmy grzesznikami. Jest też w tym świecie złość szatana, który stara się zniszczyć Boże dzieło. Pokusa rozpaczy rodziców pochodzi od tego, który dręczy człowieka, podsuwając mu myśl, że to Bóg nie chce dać dziecka małżeństwu. Ale Pan Bóg jest Bogiem życia. Po to daje człowiekowi chęć posiadania dziecka i wszystkie dobre pragnienia, żeby je w dobry sposób realizował.

Teza, że nieskończony, nieomylny stwórca stworzył coś tak niedoskonałego, naznaczonego grzechem jest w ustach księdza co najmniej obrazoburcza by nie rzec wręcz bluźniercza...

--
    Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
  • leda16 12.06.19, 09:28
    oby.watel napisał:
    > Czyżby uchwalono już wymóg poruszania we wpisach blogowych oraz rozmowach forum
    > owych kategoryczny nakaz poruszania wszystkich aspektów zagadnienia i nie ignor
    > owania niczego?

Humaniści i ludzie światli rozumieją te priorytety. Ty najwyraźniej nie. LGBT etc, mają fizyczne i intelektualne możliwości samodzielnego opłacenia swoich fanaberii i na mój finansowy sponsoring nie zasługują. Tym bardziej na żadne prawa tylko z tytułu nienormalnej kopulacji. A swój popęd seksualny niech sobie realizują we własnej sypialni zamiast na ulicy. Tego im nikt nie zabrania.

> Przebierańcy uczestniczących w marszach równości są w czymś gorsi od przebierań
    > ców uczestniczących w procesjach czy celebrujących msze? Chodzi o krój czy faso
    > n? Bo nie podejrzewam, że problem polega na niemożności odróżnienia ekshibicjon
    > izmu od orientacji.

Niestety, nie w takich kategoriach toczy się dyskusja, do jakich chciałbyś ją sprowadzić. Powtórzę więc po raz ostatni: niepełnosprawni zasługują na wszechstronną pomoc Państwa, zaburzone orientacje seksualne nie! Przecież nawet wg. podręcznika ICD-10 oni nawet chorzy nie są.
    >
    > > Niech sobie przyprawiają cycki i penisy prywatnie. Mogą też wyjechać i pr
    > zyjąć
    > > obywatelstwo tych "cywilizowanych krajów" skoro tak im zależy na końcówce
    > > w dowodzie osobistym. To ich prywatna sprawa. Ale wynosić odmienną kopula
    > cję
    > > na sztandary i z tego powodu wołać o prawa należne rodzinie, to jest dopi
    > ero
    > > obciach.
    >
    > Bardzo łatwo jest potępiać i wskazywać drzwi.

Jeszcze łatwiej trwonić nasze podatki i z pozycji pasożyta (p.Hartman żadnego pkb swoją żałosną pisaniną nie wytwarza) dyktować prywatne roszczenia.

Dopóty, dopóki samemu nie znajdzi
    > e się w podobnej sytuacji.

Nie, nie Kolego, ja potrzeby przyszywania sobie sztucznego penisa nigdy nie miałam i mieć nie będę. A jeśli moja przysadka mózgowa przestanie żeńskie hormony produkować, to jako osobie CHOREJ , przysługuje mi leczenie na NFZ.

Już dwa tysiące lat temu ktoś zauważył, że nie da się usunąć drzazgi
    > z oka bliźniego jeśli się w swoim ma belkę. "Jak możesz mówić swemu bratu: Brac
    > ie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim oku
    > nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz
    > , ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata."

A cóż wspólnego ma "ktoś" i ten głupkowaty cytat z racjonalnym myśleniem i tematem naszej dyskusji? Nawet niepełnosprawny umysłowo dzieciak Ci wytłumaczy, że nie da się wsadzić człowiekowi belki do oka, więc nie powinieneś spadać poniżej tego poziomu smile

Ostrzegł też "Nie sądźcie, abyście n
    > ie byli sądzeni."

To nie sądź, nikt Cię do tego nie zmusza. Ja mam nadzieję zachować ten przywilej ludzi myślących aż do śmierci.

> > Co do ostatniego akapitu - mnie życie dali rodzice a nie Bóg.

>
    > Jedna z teorii głosi, że nic nie dzieje się bez woli bożej.

Nie jestem wyznawczynią tej teorii a Ty wierz sobie w nią, jeśli Ci to pasuje.

> Teza, że nieskończony, nieomylny stwórca stworzył coś tak niedoskonałego, nazna
    > czonego grzechem jest w ustach księdza co najmniej obrazoburcza by nie rzec wrę
    > cz bluźniercza...

Katofobia jest uleczalna, w przeciwieństwie do pedofilii.

--
    www.pmiska.pl
  • oby.watel 12.06.19, 10:31
    leda16 napisała:

> Humaniści i ludzie światli rozumieją te priorytety. Ty najwyraźniej nie.

Oczywiście, że nie. Po to rozmawiam, żeby poszerzyć horyzonty, zrozumieć. Ale chyba niepotrzebnie, skoro zamiast wyjaśnienia tego, czego nie rozumiem dowiaduję się, że nie rozumiem.

> LGBT etc, mają fizyczne i intelektualne możliwości samodzielnego opłacenia swoich
    > fanaberii i na mój finansowy sponsoring nie zasługują. Tym bardziej na żadne
    > prawa tylko z tytułu nienormalnej kopulacji. A swój popęd seksualny niech sobie
    > realizują we własnej sypialni zamiast na ulicy. Tego im nikt nie zabrania.

Producenci dzieci też mają fizyczne i intelektualne możliwości samodzielnego opłacenia swoich pociech. Mimo to państwo premiuje kopulację. Nie twierdzę jednak, że matki ledwo wiążące koniec z końcem nie zasługują na mój sponsoring. Z kolei osoby LGBT pracują, płacą składki, a to oznacza, że w takim samym stopniu sponsorują Ciebie jak Ty ich. Człowiek zdrowy, dobrze czujący się we własnej skórze jest wydajniejszy, radośniejszy i kreatywniejszy. Pomoc w tej sytuacji to nie wydatek jeno inwestycja. Co zaś się tyczy popędu, to warto udać się do seksuologa, zwłaszcza gdy sen z powiek spędza i wyobraźnię chorobliwie pobudza. Kto wie, czy to aby nie są nieuświadomione ciągoty? Lepiej sprawdzić by w lustrze nie dostrzec dewianta.

> Niestety, nie w takich kategoriach toczy się dyskusja, do jakich chciałbyś ją s
    > prowadzić. Powtórzę więc po raz ostatni: niepełnosprawni zasługują na wszechst
    > ronną pomoc Państwa, zaburzone orientacje seksualne nie! Przecież nawet wg. pod
    > ręcznika ICD-10 oni nawet chorzy nie są.

To Twoja opinia. Każdy człowiek odczuwający dyskomfort powinien móc uzyskać pomoc. Takie podejście produkuje frustratów, którzy dzień i noc myślą tylko o tym jak inni zaspakajają swoje potrzeby, bo nie potrafią zaspokoić swoich. Człowiek różni się od zwierzęcia tym, że może z seksu czerpać przyjemność. A ci, którzy nie potrafią, chcą za wszelką cenę popsuć zabawę innym. Są niczym francuski piesek — sam nie zje i drugiemu nie da.

> Jeszcze łatwiej trwonić nasze podatki i z pozycji pasożyta (p.Hartman żadnego p
    > kb swoją żałosną pisaniną nie wytwarza) dyktować prywatne roszczenia.

Pan Hartman swoją pisaniną wytwarza więcej PKB niż nienawistnicy swoją. Ponieważ on zachęca ludzi do pozostania i pracowania dla dobra kraju, a nienawistnicy wręcz przeciwnie, wszystkim, z którymi im nie po drodze, wskazują drzwi. Skutek jest taki, że polscy lekarze leczą Niemców, Anglików, Francuzów, Szwedów, całą zachodnią Europę i Amerykę, a w Polsce ich tylu co na lekarstwo. Polskie pielęgniarki pielęgnują Niemców, Anglików, Francuzów, Szwedów, całą zachodnią Europę i Amerykę, a w Polsce ich brakuje. Polscy uczeni pracują na renomowanych uczelniach kształcąc obcych, a w Polsce najlepsza uczelnia nie mieści się w pierwszej pięćsetce światowego rankingu.

> Nie, nie Kolego, ja potrzeby przyszywania sobie sztucznego penisa nigdy nie mia
    > łam i mieć nie będę. A jeśli moja przysadka mózgowa przestanie żeńskie hormony
    > produkować, to jako osobie CHOREJ , przysługuje mi leczenie na NFZ.

Jasne. Tobie się należy. W końcu to Twoja przysadka, a nie jakiegoś zboczka.

> A cóż wspólnego ma "ktoś" i ten głupkowaty cytat z racjonalnym myśleniem i tema
    > tem naszej dyskusji? Nawet niepełnosprawny umysłowo dzieciak Ci wytłumaczy, że
    > nie da się wsadzić człowiekowi belki do oka, więc nie powinieneś spadać poniżej
    > tego poziomu smile

Humaniści i ludzie światli rozumieją. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogłabyś nie zaliczać się do tej kategorii.

> To nie sądź, nikt Cię do tego nie zmusza. Ja mam nadzieję zachować ten przywile
    > j ludzi myślących aż do śmierci.

Sądzę, że przemawia przez Ciebie zarozumiałość. Czym innym jest osąd, czym innym potępienie z zaimkiem 'ja' na pierwszym planie. Nawiasem mówiąc zaimek 'ty' i towarzyszące mu odkrycia też nie są przekonywające. Nazwanie kogoś głupcem nie dowodzi mądrości, znamionuje jedynie brak kultury.

> Nie jestem wyznawczynią tej teorii a Ty wierz sobie w nią, jeśli Ci to pasuje.

Ton w jakim wypowiadasz się o Kościele dobitnie i jednoznacznie świadczy o tym, że podejrzewanie Cię o wyznawanie głoszonych przezeń teorii jest pozbawione podstaw. Tym niemniej wdzięczny jestem ogromnie za łaskawe zezwolenie na wierzenie.

> Katofobia jest uleczalna, w przeciwieństwie do pedofilii.

Nie jestem wyznawcą tej teorii, ale Ty wierz sobie w nią, jeśli Ci to pasuje.

--
  • leda16 12.06.19, 22:17
    oby.watel napisał:
    Oczywiście, że nie.

No to już na prawdę nie wiem jak Ci wytłumaczyć, że nie należy dopieszczać czujstwa transwestytów kosztem wydzierania pieniędzy chorym somatycznie. Dla mnie to oczywiste, że skoro kołdra jest za krótka daje się ją temu, kogo nie stać na własną.

> Producenci dzieci też mają fizyczne i intelektualne możliwości samodzielnego op
    > łacenia swoich pociech. Mimo to państwo premiuje kopulację.

Chodzi Ci o in vitro czy przyrost naturalny? Przecież dzieci są przyszłością każdego narodu, geje o lesbijki już nie. Obce są im wartości rodzinne i efektywne pełnienie ról społecznych związanych z rodziną.

Nie twierdzę jednak
    > , że matki ledwo wiążące koniec z końcem nie zasługują na mój sponsoring. Z kol
    > ei osoby LGBT pracują, płacą składki, a to oznacza, że w takim samym stopniu sp
    > onsorują Ciebie jak Ty ich.

A niby czemu by mieli nie pracować? Przysłowie - nie rabotajesz, nie kuszajesz, ciągle jest aktualne. Inna sprawa z ludźmi chorymi oni nie mogą pracować, dlatego należy im zapewnić wszechstronną rehabilitację. I składki, to jednak coś innego niż podatki. Oczywiście, odnośnie ich dystrybucji praktycznie wszyscy mamy guano do powiedzenia.

Człowiek zdrowy, dobrze czujący się we własnej skór
    > ze jest wydajniejszy, radośniejszy i kreatywniejszy.

Na pewno. Tylko LBGT nie są ani chorzy ani niepełnosprawni. Nie mają żadnych podstaw aby czuć się źle. A jeżeli jednak myślą inaczej, drzwi każdego prywatnego psychoterapeuty stoją przed nimi otworem. Natomiast żadna psychoterapia nie zmieni zniekształconej pożarem twarzy i nie naprawi uszkodzonego rdzenia kręgowego. I właśnie tacy ludzie na zasadzie solidarności społecznej mają prawo korzystać z podatków LBGT.

Pomoc w tej sytuacji to ni
    > e wydatek jeno inwestycja. Co zaś się tyczy popędu, to warto udać się do seksuo
    > loga, zwłaszcza gdy sen z powiek spędza i wyobraźnię chorobliwie pobudza.

Pełna zgoda - niech leczą u seksuologa swoje zaburzenia seksualne zamiast u chirurga z NFZ.

>
    > To Twoja opinia.

Nie tylko moja. Jest ona w naszym społeczeństwie powszechna, świadczy o człowieczeństwie i wysokim poziomie etycznym.

Każdy człowiek odczuwający dyskomfort powinien móc uzyskać pom
    > oc.

Ale nie uzyska, bo Państwa po prostu na to nie stać. Więc w naszych realiach powinni ją uzyskać ludzie chorzy i niepełnosprawni. Wszyscy inni pomoc muszą kupić.

Takie podejście produkuje frustratów, którzy dzień i noc myślą tylko o tym
    > jak inni zaspakajają swoje potrzeby, bo nie potrafią zaspokoić swoich.

Frustracje towarzyszą ludzkiemu życiu od urodzenia aż do zgonu. Mieliśmy już tu wizje Państwa opiekuńczego, zamordystycznego, itd, ale Państwo psychoterapeutyczne to ewidentna nowość wink

Człowiek
    > różni się od zwierzęcia tym, że może z seksu czerpać przyjemność.

Nic podobnego. Człowiek od zwierzęcia różni się rozumem. Reszta funkcjonuje tak samo.

> Pan Hartman swoją pisaniną wytwarza więcej PKB niż nienawistnicy swoją. Poniewa
    > ż on zachęca ludzi do pozostania i pracowania dla dobra kraju,

A ludzie go słuchają jak pies trąby smile

a nienawistnicy
    > wręcz przeciwnie, wszystkim, z którymi im nie po drodze, wskazują drzwi.

I powinni wskazywać drzwi własnego domu każdemu, kto chce w nim nabrudzić.

Skutek
    > jest taki, że polscy lekarze leczą Niemców, Anglików, Francuzów, Szwedów, całą
    > zachodnią Europę i Amerykę, a w Polsce ich tylu co na lekarstwo. Polskie pielę
    > gniarki pielęgnują Niemców, Anglików, Francuzów, Szwedów, całą zachodnią Europę
    > i Amerykę, a w Polsce ich brakuje. Polscy uczeni pracują na renomowanych uczel
    > niach kształcąc obcych, a w Polsce najlepsza uczelnia nie mieści się w pierwsze
    > j pięćsetce światowego rankingu.

To kwestia czysto ekonomiczna i jeszcze jeden argument za zaniechaniem sponsoringu organizacji LBGT i przeznaczeniem tych pieniędzy na podniesienie płac wysoko wykwalifikowanych pracowników.

> Jasne. Tobie się należy. W końcu to Twoja przysadka, a nie jakiegoś zboczka.

Moja chora przysadka. Natomiast przysadka "zboczka" jest zdrowa, tylko coś mu iskrzy pod kopułką, więc zamiast hormonów i chirurgii, stabilizatory nastroju.

Sądzę, że przemawia przez Ciebie zarozumiałość. Czym innym jest osąd, czym inny
    > m potępienie z zaimkiem 'ja' na pierwszym planie.

Możliwe. Ale to argument ad personam i stwierdzenie - bo ty jesteś taka, sraka i owaka, nie wnosi do dyskusji niczego konstruktywnego.

. Nazwanie kogoś głupcem nie
    > dowodzi mądrości, znamionuje jedynie brak kultury.

Nie nazwałam Cie głupcem. Stwierdziłam że ten cytat jest najgłupszym, jaki mogłeś przytoczyć z sugestią, że stać Cię na daleko więcej.

--
    www.pmiska.pl
  • oby.watel 12.06.19, 23:54
    leda16 napisała:

> No to już na prawdę nie wiem jak Ci wytłumaczyć, że nie należy dopieszczać czuj
    > stwa transwestytów kosztem wydzierania pieniędzy chorym somatycznie. Dla mnie t
    > o oczywiste, że skoro kołdra jest za krótka daje się ją temu, kogo nie stać na
    > własną.

Państwa obowiązkiem jest stworzyć taki system, by mogli z niego korzystać wszyscy bez wyjątku. Żeby nie trzeba było wybierać komu pomóc, a kogo pozostawić samemu sobie. Stworzono barbarzyński system, ale to nie oznacza, że powinnismy decydować o czyimś życiu. Nie ma zamiast, moja droga, albowiem dziś Ty odmówisz im, jutro oni Tobie. Wszyscy jedziemy na jednym wózku.

> Chodzi Ci o in vitro czy przyrost naturalny? Przecież dzieci są przyszłością ka
    > żdego narodu, geje o lesbijki już nie. Obce są im wartości rodzinne i efektywne
    > pełnienie ról społecznych związanych z rodziną.

Chodzi mi o 500+. Dzieci są przyszłością, ale tylko pod warunkiem, że jakaś przyszłość będzie. Na razie nie zanosi się.

> A niby czemu by mieli nie pracować? Przysłowie - nie rabotajesz, nie kuszajesz,
    > ciągle jest aktualne. Inna sprawa z ludźmi chorymi oni nie mogą pracować, dlat
    > ego należy im zapewnić wszechstronną rehabilitację. I składki, to jednak coś in
    > nego niż podatki. Oczywiście, odnośnie ich dystrybucji praktycznie wszyscy mamy
    > guano do powiedzenia.

Zaszło nieporozumienie. Napisałem, że pracują i płacą składki zdrowotne. Więc opieka medyczna im się należy. A te zaprawdę mądre i jakże humanitarne słowa — Kto nie chce pracować, niech też nie je! — można znaleźć w liście do Tesaloniczan.

> Na pewno. Tylko LBGT nie są ani chorzy ani niepełnosprawni. Nie mają żadnych p
    > odstaw aby czuć się źle. A jeżeli jednak myślą inaczej, drzwi każdego prywatneg
    > o psychoterapeuty stoją przed nimi otworem. Natomiast żadna psychoterapia nie z
    > mieni zniekształconej pożarem twarzy i nie naprawi uszkodzonego rdzenia kręgowe
    > go. I właśnie tacy ludzie na zasadzie solidarności społecznej mają prawo korzys
    > tać z podatków LBGT.

Bardzo łatwo jest oceniać innych, wyrokować, potępiać. Chrześcijany nie mają żadnych podstaw by obawiać się, że jakiś gej czy lesbijka rozbije ich świętą rodzinę, zniszczy świętą instytucję małżeńską, przerobi na geja lub lesbijkę. A mimo to uparli się, by meblować innym życie, wykluczać, potępiać, choć sami bez grzechu nie są. Na dodatek uzurpują sobie prawo korzystania bez ograniczeń z owoców cudzej pracy, ale swoją cenią nad wyraz — co twoje to i moje, co moje to nie rusz!

> Pełna zgoda - niech leczą u seksuologa swoje zaburzenia seksualne zamiast u chi
    > rurga z NFZ.

Miałem na myśli tych, którym wszystko kojarzy się i którzy o niczym innym nie myślą od rana do nocy. Pójdą, odbędą jedną sesję, drugą, raz, drugi przeżyją coś pięknego, to i pokusa minie by innym do łózka i majtek zaglądać.

> Nie tylko moja. Jest ona w naszym społeczeństwie powszechna, świadczy o człowie
    > czeństwie i wysokim poziomie etycznym.

Czyżby?

> Ale nie uzyska, bo Państwa po prostu na to nie stać. Więc w naszych realiach p
    > owinni ją uzyskać ludzie chorzy i niepełnosprawni. Wszyscy inni pomoc muszą ku
    > pić.

Państwo to my.

> Frustracje towarzyszą ludzkiemu życiu od urodzenia aż do zgonu. Mieliśmy już tu
    > wizje Państwa opiekuńczego, zamordystycznego, itd, ale Państwo psychoterapeuty
    > czne to ewidentna nowość wink

Za gorąco, żeby tłumaczyć rzeczy oczywiste. Wybacz.

> Nic podobnego. Człowiek od zwierzęcia różni się rozumem. Reszta funkcjonuje ta
    > k samo.

Mylisz się. Różni się także seksualnością. Znasz zwierzęta, które kopulują dla przyjemności, a nie dla prokreacji, stosują kalendarzyk?

> A ludzie go słuchają jak pies trąby smile

Oczywiście nie wszyscy. Niektórzy rozumieją co mówi.

> I powinni wskazywać drzwi własnego domu każdemu, kto chce w nim nabrudzić.

Zbyt karkołomna metafora dla mnie. Zupełnie nie pasująca do tezy, że człowiek od zwierzęcia różni się rozumem.

> To kwestia czysto ekonomiczna i jeszcze jeden argument za zaniechaniem sponsori
    > ngu organizacji LBGT i przeznaczeniem tych pieniędzy na podniesienie płac wysok
    > o wykwalifikowanych pracowników.

Powtarzasz to samo jak mantrę. I zapewne gdybyś mogła zdecydować to byś niczym батюшка Stalin przeznaczyła środki na właściwe cele. Niestety, nie możesz, więc musisz obwieścić światu jak bardzo gardzisz zboczkami. W głowie nawet myśl nie zaświtała, że zboczek może być wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, naukowcem, pisarzem? Wiesz, że wielu dziwi się niezmiernie gdy im powiedzieć, że Jezus był Żydem? Niektórzy biorą się do bitki...

> Moja chora przysadka. Natomiast przysadka "zboczka" jest zdrowa, tylko coś mu i
    > skrzy pod kopułką, więc zamiast hormonów i chirurgii, stabilizatory nastroju.

Jeśli jest zdrowa, to z czym masz problem? Możesz zdradzić skąd czerpiesz tak pogłębioną wiedzę? Bo chętnie uzupełniłbym swoją. Nie żeby mnie te zagadnienia szczególnie interesowały, ale to co piszesz nie tylko kłóci się z wiedzą naukową, ale także ze zdrowym rozsądkiem.

> Możliwe. Ale to argument ad personam i stwierdzenie - bo ty jesteś taka, sraka
    > i owaka, nie wnosi do dyskusji niczego konstruktywnego.

Zaszło nieporozumienie. To nie jest argument ad personam. To jest moja ocena podłoża tego co powiedziałaś. Bardzo daleka od stwierdzenie, że ktoś jest taki, sraki, owaki. Bo niewiele mnie obchodzi jaka jesteś. Odnoszę się do tego co piszesz, nie oceniam, nie potępiam.

> Nie nazwałam Cie głupcem. Stwierdziłam że ten cytat jest najgłupszym, jaki mogł
    > eś przytoczyć z sugestią, że stać Cię na daleko więcej.

Nie nazwałaś mnie głupcem i nie napisałem, że mnie nazwałaś. Otwartą kwestią pozostaje natomiast to na co mnie stać. Starałem się tym cytatem utrafić w Twoje gusta, ale ewidentnie spudłowałem. Jednak bardzo mylisz się sądząc, że jest najgłupszy. Na stronach poświęconych bez trudu można znaleźć dużo głupsze. A tak na marginesie — nie wydaje Ci się, że wstydzić się powinien cytowany, a nie cytujący?

--
  • supernowa 12.06.19, 07:48
    Pomyślałam, że gdyby był wtręt o semickim pochodzeniu pana Hartmana, byłby to kompletny faszystowski komentarz, ale zaraz potem uświadomiłam sobie, że jednak niekoniecznie, ponieważ faszyści równie źle jak homoseksualistów traktowali niepełnosprawnych. Możesz to zaliczyć sobie jako plus dodatni.
  • oby.watel 11.06.19, 11:15
    Bozia stworzył człowieka i dał mu rozum po to, by się nim kierował. Najsroższą karą jest odebranie tego daru. Gdy to uczyni ukarany przestaje rozróżniać dobro i zło, przestaje rozumieć, że żaden człowiek, w tym lekarz, nie powinien stać przed wyborem komu pomóc w pierwszej kolejności, a komu pomocy odmówić. Na SOR-ach umierają ludzie właśnie dlatego — ktoś uznał, że są ważniejsze przypadki. Kara nie pozwala dostrzec, że tak działająca służba zdrowia, selekcjonująca przypadki, to mniej humanitarna, ale jak najbardziej zgodna z ideologią chrześcijańską forma eutanazji. W cywilizowanych krajach człowiek umiera godnie, w otoczeniu rodziny i przyjaciół, z uśmiechem na ustach, w Polsce na SOR-ze, na progu szpitala, w domu czekając na pomoc, z twarzą wykrzywioną z bólu. Bogu niech będą dzięki.

--
  • leda16 11.06.19, 12:31
    Tak tak, jeszcze więcej pieniędzy należy wydać na promocję wynaturzonego seksu, wówczas funkcjonowanie polskiej służby zdrowia znacząco się poprawi a niepełnosprawni żyć godnie i z uśmiechem na ustach. I rzeczywiście humanizm mierzony zawartością portfela w cywilizowanych krajach jest zachwycający.

--
    www.pmiska.pl
  • oby.watel 11.06.19, 15:24
    Nie zrozumiałaś. Bozia stworzył człowieka i dał mu rozum po to, by się nim kierował. Niezgodność płci nie ma nic wspólnego z seksem. Żadnym, a już szczególnie tym, który marzy się niedopieszczonym chrześcijanom — swobodnym, dającym satysfakcję obu stronom. Podobno prawdziwym powodem wprowadzenia celibatu była opinia o duchownych — na ambonie heros, w łóżku fajtłapa.

Jako to jest, że mimo takich nakładów na promocję wynaturzonego seksu katolikom wszystko kojarzy się i o niczym innym nie potrafią rozprawiać? Hipochondryk musi opowiadać o swoich chorobach, katolik o seksie i wszystkim z nim związanym. Nie prościej udać się do seksuologa?

--
  • suender 11.06.19, 17:44
    leda16 11.06.19, 12:31

> Tak tak, jeszcze więcej pieniędzy należy wydać na promocję wynaturzonego seksu,

Pełna zgoda, ale też popierajmy Kaję Godek, co będąc krucha kobietką odważa się iść pod prąd wyuzdanej nawałnicy nawiedzonych hunwejbinów (z ich zabobonami i schizami) rodem z LGBT.
    To tu:

queer.pl/artykul/202930/godek-napisala-ze-homoseksualizm-to-zboczenie-dostala-bana-na-twitterze

Pozdrawiam.
  • leda16 12.06.19, 10:12
    suender napisał:
    popierajmy Kaję Godek, co będąc krucha kobietką odważa się
    > iść pod prąd wyuzdanej nawałnicy nawiedzonych hunwejbinów (z ich zabobonami i
    > schizami) rodem z LGBT.

Nie taka krucha, powiedziałabym raczej grubokoścista i bez osteoporozy, za to z wyraźnymi nastawieniami pieniaczymi. Też pomysł, żeby wlec twittera do sądu i sponsorować stronniczy wymiar sprawiedliwości. Lepiej, żeby tę kasę (partyjną zapewne a nie prywatną) przeznaczyła na Schronisko Bezdomnych Zwierząt. Zresztą w swoich tezach antyaborcyjnych jest zbyt bezwzględna i radykalna. Nie wiem, o co jej zresztą chodzi, skoro już rok temu Duda wprowadził zakaz aborcji płodów głęboko genetycznie uszkodzonych, co uważam za zwykłe draństwo wobec kobiet. Jak na polityka ma podstawowe braki w dyplomacji, czego dowodzi zresztą ten wpis na twitterze. Gdyby nazwała ich preferencje zaburzonymi, nikt by się nie przyczepił, ponieważ wbrew powszechnym twierdzeniom laików medycznych, odmienne orientacje seksualne bynajmniej nie zostały z ICD (Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych) usunięte. Po prostu przesunięto je do grupy zaburzeń, podobnie jak schizofrenię. Z ICD-10 zostało natomiast definitywnie wykreślone pojęcie choroby psychicznej. Nie ma też żadnych rzetelnych opracowań naukowych wykazujących związki przyczynowo-skutkowe między pedofilią a homoseksualizmem ( korelacje można o kant dupy potłuc). Tak więc p. Gądek jest dla mnie osobą mentalnie zbyt płytką, żebym miała ją popierać. Owszem, bezpardonowa walka z łamaniem art.54 Konstytucji i tworzeniem więźniów sumienia, to tak. Tymczasem p. Gondek po prostu wyważa drzwi otwarte, bo lepszego pomysłu na wózek do koryta po prostu ją nie stać. Nawet własnego bloga nie ma, tylko skacze po prywatnych pejsbukach i gryzie po kostkach jak mały ratlerek.

--
    www.pmiska.pl
  • suender 12.06.19, 20:58
    leda16 12.06.19, 10:12

> , za to z wyraźnymi nastawieniami pieniaczymi.

Po pierwsze pieniactwo nie jest grzechem, po drugie pieniactwo jest sprawą subiektywną w zależności od oceny danego człowieka. Kto z ludzi obiektywnie rozstrzygnie kiedy pieniactwo się rozpoczyna?, - nie ma takiego!

> Zresztą w swoich tezach antyaborcyjnych jest zbyt bezwzględna i radykalna.

Po części też mi się tak wydaje, ale z punktu widzenia prolajfowców jest to być może zabieg taktyczny, na zasadzie: muszę żądać więcej, by dostać nieco mniej (tj. to co po cichu chciałem).

> Gdyby nazwała ich preferencje zaburzonymi, nikt by się nie przyczepił,

Ja zaś uważam, że oni nie (pseudo-geje) mają żadnych preferencji, a tylko doraźne zachcianki jak małe niesforne dzieci, dziś takie jutro inne. Gejów prawdziwych nie ma !!

> Tymczasem p. Gondek po prostu wyważa drzwi otwarte, bo lepszego pomysłu na wózek
    > do koryta po prostu ją nie stać.

Znalezienie wózka co cię skutecznie zawiezie do korytka jest b. trudne. Ona próbuje jak tysiące innych, a uda się tylko kilu procentom. Mam ją za odważną i młodą jeszcze nie opierzoną osóbkę, która się ciągle uczy. To taka drapieżna kotka, co może na krajowej scenie namieszać zwolennikom LGBT, - a mnie to właśnie bardzo cieszy!

Pozdrawiam.
  • leda16 12.06.19, 23:05
    suender napisał:
    > Po pierwsze pieniactwo nie jest grzechem,

Nie jest. Grzechem są występki przeciwko 10-ciorgu przykazań + przykazań kościelnych, których liczby nawet dokładnie nie znam. Zresztą nie w takich kategoriach oceniłam p. Gądek

Kto z ludzi obiektywnie rozstrz
    > ygnie kiedy pieniactwo się rozpoczyna?, - nie ma takiego!

Jest. To psychiatra bądź psycholog ze specjalizacją z psychologii klinicznej. Pieniactwo jest jednym z przejawów zaburzeń osobowości i łatwo je zdiagnozować z pomocą metod psychometrycznych.

> Po części też mi się tak wydaje, ale z punktu widzenia prolajfowców jest to być
    > może zabieg taktyczny, na zasadzie: muszę żądać więcej, by dostać nieco mniej
    > (tj. to co po cichu chciałem).

Możliwe, ale to strategia niemoralna i nieuczciwa, zwłaszcza w wydaniu kobiety. P. Gądek wie bowiem doskonale, że dla życia i zdrowia kobiety poród jest daleko bardziej niebezpieczny niż aborcja. Ponadto p. Gądek zachowuje się tak, jakby nie wiedziała, że w XXI w. istnieją 100% metody zabezpieczenia się przed niechcianą ciążą.

> Ja zaś uważam, że oni nie (pseudo-geje) mają żadnych preferencji, a tylko doraź
    > ne zachcianki jak małe niesforne dzieci, dziś takie jutro inne. Gejów prawdziwy
    > ch nie ma !!

Są, są, znacznie więcej niż myślisz, ale to istoty zarazem głęboko osobowościowo zaburzone i społecznie nieprzystosowane.

To taka drapieżna kotk
    > a, co może na krajowej scenie namieszać zwolennikom LGBT, - a mnie to właśnie b
    > ardzo cieszy!

Ona? Kaczor wraz z zastępami polskich Katolików jest wystarczająco konserwatywny i b. silnie zmotywowany, żeby z tymi roszczeniowymi krzykaczami poradzić sobie bez jej pomocy. W końcu to jego być albo nie być u władzy, zaś po wyborach będzie miał inne problemy, jak choćby acta 447 i galopującą inflację.
    Gądek chyba z rozpaczy podczepiła się pod anarchizującego, antyfeministycznego Korwina, ale wyraźnie tam nie pasuje ze swoim antyaborcyjnym monotematem, więc przy okazji wzięła się za LBGT, w czym świetnego medialnie Cejrowskiego na pewno nie przebije. No, ale fory w TV ma jednak piesek kaczora, więc Konfederacja nie ma szans już na starcie zwłaszcza, że finansowo ledwo zipią.

--
    www.pmiska.pl
  • suender 13.06.19, 09:18
    leda16 12.06.19, 23:05

> Jest. To psychiatra bądź psycholog ze specjalizacją z psychologii klinicznej.

- Oj! Leda, Leda, - myślałem że mnie trochę oszczędzisz, a tu nawrzucałaś mi aż tyle ......, czego oczywiście nie mogę pozostawić bez odpowiedzi.

- A więc, co do w/w kwestii to czuję że masz nadmierne zaufanie do psychiatrów/psychologów. Tradycyjni medycy mają nierzadko błędne diagnozy, natomiast u psychiatrów/psychologów jest ich bez liku. Mogę Ci zagwarantować iż "przetestowana" przez kilku z tych drugich Gądkowa dostawała by różne oceny, jedni być może uznali by ją za pieniaczkę, a inni jeszcze nie.
    O Nietrafnych diagnozach psychiatrów poczytaj sobie tutaj: krytykapolityczna.pl/kraj/bozek-ciemna-strona-psychiatrii/

> Możliwe, ale to strategia niemoralna i nieuczciwa,

Ależ skądże! Od tysięcy lat człowiek zna i praktykuje tą metodę:
    Na zasadzie "oficjalnie żądam więcej, a po cichu oczekuję mniej" jadą prawie wszyscy: przekupki na targowiskach, związkowcy w postulatach strajkowych, politycy, nawet niektórzy duchowni, etc.

> Są, są, znacznie więcej niż myślisz, ale to istoty zarazem głęboko osobowościowo zaburzone
    > i społecznie nieprzystosowane.

Prawdziwych homo nie ma, a ci pseudo-homo są, bo to jest ich świadomy wybór do zażywania niekonwencjonalnych doznań erotycznych, brewerii seksualnych.

W środowisku młodych chłopców w czasach mej młodości nasłuchałem się b. licznych fantazji moich kolegów w tym względzie co rozpalały wyobraźnię u wielu z nas, ale niewielu poszli tą okultystyczną ścieżka w dorosłym życiu, tak jak niewielu słysząc opowiadania kolegów jak to ukraść duże pieniądze jest fajnie nie zostali złodziejami ....
    A więc nie można czegoś takiego tłumaczyć zaburzeniami osobowości, bo to jest tylko usprawiedliwianie niecnych postępowań. Rozumiem, wynajęty adwokat do bronienia przestępcy w interesie klienta tłumaczy go iż on nie jest winny, gdyż ma taką a nie inną osobowość i psychologiczne skłonności. Myślę, że ty nie jesteś adwokatem homosiów ....

> Kaczor wraz z zastępami polskich Katolików jest wystarczająco konserwatywny i b. silnie
    > zmotywowany, żeby z tymi roszczeniowymi krzykaczami poradzić sobie bez jej pomocy.

Nie w tych kategoriach należy rozumieć myślenie i zaangażowanie K. Godek.
    Ona ma prawo sądzić, że obecny czas to schyłek (ze względu na wiek) aktywności Prezesa i już ostatni dzwonek by zameldować się do grona jego potencjalnych następców.

Pozdrawiam serdecznie.
  • leda16 13.06.19, 17:11
    suender napisał:
    - A więc, co do w/w kwestii to czuję że masz nadmierne zaufanie do psychiatrów/
    > psychologów.

Nie jest to kwestia zaufania tylko znajomości obszarów w których pracują. Co do innych specjalistów, jeśli choruję, zawsze zasięgam opinii kilku z nich a potem... wycofuję się rakiem bo: kardiolożka jedną pastylką omal mnie nie zabiła, internista zbijając cholesterol uszkodził wątrobę a na dodatek 2 lata leczył na nadciśnienie, którego nie było. Cały sukces onkologii można zawrzeć w sentencji: "Bóg tak chciał" ponieważ jeśli wyzdrowieje, to pomimo "leczenia" Natomiast chorobę psychiczną, padaczkę z. Korsakowa i in. psychiatra potrafi rozpoznać bezbłędnie, gdyż objawy są typowe i diametralnie różne od zaburzeń osobowości.

Mogę Ci zagwarantować iż "przetes
    > towana" przez kilku z tych drugich Gądkowa dostawała by różne oceny, jedni być
    > może uznali by ją za pieniaczkę, a inni jeszcze nie.

No bo jeszcze nie. Ona ma tylko nastawienia, tendencje, skłonności, itp. Gospodarz pokazał Jej drzwi, do czego ma prawo na portalu, który utrzymuje. A ta wpatrzona w czubek własnego nosa robi raban, grozi sądem, jak typowa przekupka. Niepoważne, infantylne słowa, pozbawione godności. Jeśli zaś chcesz znać typowe pieniactwo, będące zmorą dla sędziów i prokuratorów, wrzuć w google nazwisko "Zbigniew Kękuś"

> O Nietrafnych diagnozach psychiatrów poczytaj sobie tutaj: krytykapolityczna.pl/kraj/bozek-ciemna-strona-psychiatrii/

Ej Suender, ten eksperyment to odgrzewana sprzed 50-ciu lat zupa. Trend antypsychiatrii już od bardzo dawna nie jest w modzie a artykulik zwykłym śmieciem , których w internecie tysiące.

>
    > Ależ skądże! Od tysięcy lat człowiek zna i praktykuje tą metodę:
    > Na zasadzie "oficjalnie żądam więcej, a po cichu oczekuję mniej" jadą pr
    > awie wszyscy: przekupki na targowiskach, związkowcy w postulatach strajkowych,
    > politycy, nawet niektórzy duchowni, etc.

Czyli nie szanują swoich kontrahentów, wyborców, klientów i wciskają im bałamutne brednie. Taka postawa nie rokuje dbałości i ich interesy. Jeżeli my nie stawimy oporu pierdołom, to kto? Nie wiem, co zaślepiło zwykle tak hiperkrytycznego wobec kobiet Korwina. Drugim do odstrzału jest Braun, na pozór antysemita, ale w rzeczywistości semicka wtyczka i tyle, jakich pełno siedziało przy okrągłym stole, z wiadomym efektem grubej kreski o którą do dziś się przewracamy, wpadając w szambo.

> Prawdziwych homo nie ma, a ci pseudo-homo są, bo to jest ich świadomy wybór do
    > zażywania niekonwencjonalnych doznań erotycznych, brewerii seksualnych.

Nie zgodzę się z tym, bo moje informacje pochodzą prosto ze źródeł homoseksualnych. Im wulgarnie mówiąc - w kontaktach intymnych z kobietami po prostu "nie staje". Do tego faktu dorobili sobie ideologię.

> A więc nie można czegoś takiego tłumaczyć zaburzeniami osobowości, bo to jest t
    > ylko usprawiedliwianie niecnych postępowań.

Nie tłumaczę ich. Po prostu stwierdzam fakty. A znani mi nieliczni przedstawiciele tej orientacji mają 45-47 lat. Są w związkach z 24-26 letnimi chłopakami i jest to ich świadomy wybór, znany a niekiedy nawet akceptowany przez ich rodziny.

Rozumiem, wynajęty adwokat do broni
    > enia przestępcy w interesie klienta tłumaczy go iż on nie jest winny, gdyż ma t
    > aką a nie inną osobowość i psychologiczne skłonności. Myślę, że ty nie jeste
    > ś adwokatem homosiów ....

To nie tak, adwokat nie mówi przed sądem, że jego klient jest niewinny, tylko zaburzenia osobowości są okolicznością łagodzącą przy wydawaniu wyroku.

>
    > Nie w tych kategoriach należy rozumieć myślenie i zaangażowanie K. Godek.
    > Ona ma prawo sądzić, że obecny czas to schyłek (ze względu na wiek) aktywności
    > Prezesa i już ostatni dzwonek by zameldować się do grona jego potencjalnych
    > następców.

To Ona jest z PiS?! Wydawało mi się, że ma romans z Konfederacją. Oba ugrupowania szczerze się nienawidzą, mają odmienny program i z tej drabiny Kaja do PiS-u nie doskoczy. Następcą prezesa może być Morawiecki lub Ziobro. Nawet PAD za cienki Bolek. Cóż dopiero kobieta z nikąd. Żasen z nich nie będzie Jej chciał u siebie widzieć i pewnie skończy jak druga Lubnauer

--
    www.pmiska.pl
  • suender 13.06.19, 20:42
    leda16 13.06.19, 17:11

> Natomiast chorobę psychiczną, padaczkę z. Korsakowa i in. psychiatra potrafi rozpoznać bezbłędnie, gdyż objawy są typowe i diametralnie różne od zaburzeń osobowości.

- Nie wiem czy to ma sens, ale jeszcze tym razem spróbuję skomentować.

- A więc: Padaczka to raczej choroba mało psychiatryczna a raczej neurobiologiczna, a "choroba pieniacza" to dziwoląg raczej z gatunku fantasmagorii, tak jak nie przymierzając MIŁOŚĆ. Może w przyszłości będą psychiatrzy i psycholodzy, tudzież psychoterapeuci co będą potrafili za pomocą komputera z zaimplementowaną AI zdiagnozować u delikwenta ZAKOCHANIE, albo MIŁOŚĆ platoniczną. Na razie trzeba się uzbroić w cierpliwość!

> No bo jeszcze nie.

Zgadzam się z Tobą.

> Ej Suender, ten eksperyment to odgrzewana sprzed 50-ciu lat zupa. Trend antypsychiatrii już
    > od bardzo dawna nie jest w modzie a artykulik zwykłym śmieciem , których w internecie tysiące.

Żadnym śmieciem! Praktycznie nie istnieją środowiska antyanty-psychiatryczne, tak jak nie anty-medyczne (niszowych a kanapowych nawiedzonych osobników nie liczę). Fakt, istnieją nawet całe organizacje złożone z fachowców, których celem jest wykrywanie i karcenie tych co popełniających błędy (świadome lub nie) medyków, zarówno tych co je popełniają w placówkach badawczych (błędne/szkodliwe procedury medyczne, opracowania naukowe), czy w szpitalach, oraz w praktyce prywatnej.
    To jest też działanie typu prewencyjnego przeciw ZŁU w światku ochrony zdrowia, podobnie jak to robi policja w innych sektorach.

> Czyli nie szanują swoich kontrahentów, wyborców, klientów i wciskają im bałamutne brednie.

Nie pozwolę się nazwać bałamucicielem!
    Trzy razy w życiu sprzedawałem moje rodzinne auto (zwykle dosyć dobrze utrzymane), - nie znanemu mi wcześniej klientowi.
    Najpierw sprawdziłem po ile średnio te auta idą na giełdzie co do marki i rocznika, ale za każdym razem zaśpiewałem klientowi cenę wyższą o ca. 30%, by mieć z czego spuścić w negocjacjach.
    Popatrz na sprzedaż aukcyjną, jak się to robi, ile razy w pulpit uderza młotek, - a to wszystko leg artis!
    www.rp.pl/Sztuka/190319531-Aukcja-Cala-paleta-mistrzow.html#paragraph1

> Nie zgodzę się z tym, bo moje informacje pochodzą prosto ze źródeł homoseksualnych.

Informacje ze źródeł homoseksualnych są tyle warte co informacje ze źródeł tzw. badaczy horoskopów.
    Każdy homoseksualista powie ci że on jest tum najprawdziwszym z prawdziwych, tym 100 procentowym a jego koleś jest tylko pół-wartościową ciotą, he, he, he, ..........., chyba że jeszcze gorszym epitetem go poczęstuje.

> w kontaktach intymnych z kobietami po prostu "nie staje".

Boję się zapytać, bo myślę iż organoleptycznie tego nie sprawdziłaś .., i powtarzasz mało wiarygodne a zasłyszane obiegowe opinie.
    A tak szczerze jestem prawie 50 lat po ślubie z moją oczywiście pierwszą żoną: I też miałem dni które nazwałabyś "gejowskimi", bo żona mnie w pewnych okresach też nie pociągała, - ot tle. Czy to ma być dowód dowód na moje gejostwo?

> Są w związkach z 24-26 letnimi chłopakami i jest to ich świadomy wybór,

A kiedy to taki gejowski związek się zaczyna? Pytam tylko retorycznie, bo to przecież żadne ZWIĄZKI, tylko doraźne okultystyczne kontakty.

> To nie tak, adwokat nie mówi przed sądem, że jego klient jest niewinny, tylko
    > zaburzenia osobowości są okolicznością łagodzącą przy wydawaniu wyroku.

Oficjalnie nie mówi, że nie winny, ale jakoby mało winny żeby sędzia wziął to pod uwagę, a żeby jego klient myślał , że w ogóle nie winny. Oczywiście z głównym założeniem o uniknięciu albo złagodzeniu kary.

> To Ona jest z PiS?!

Nie musi być z PiS, - Ziobro też nie jest z PiS, a ma chrapkę zastąpić Prezesa ........

Pozdrawiam serdecznie.
  • diabollo 13.06.19, 00:40
    youtu.be/znc31Aisit0
    --
    Religia jest dla ludzi bez rozumu.
    /Józef Piłsudski/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.