Dodaj do ulubionych

Co ma za uszami panna Krysia?

09.07.19, 08:46
Ale jaja
Edytor zaawansowany
  • diabollo 09.07.19, 15:37
    A mi się to nie podoba.
    To zdziczałe katolictwo wymyślało sobie "resortowe dzieci".

Według standardów naszej, zachodniej cywilizacji (śmierci), każdy człowiek indywidualnie odpowiada tylko za swoje czyny/słowa/przestępstwa/kurestwa.
    Nikt nie jest winny czynów rodziców, braci, wujków, szwagrów, etc.

A kurestwa pani Krysi wystarczająco ją obciążają.

"Lybelalna" strona nie powinna przejmować katolickiego zdziczenia.

Kłaniam się nisko.

--
    Religia jest dla ludzi bez rozumu.
    /Józef Piłsudski/
  • walmart.ca 09.07.19, 16:46
    Myślałem, że tu chodzi raczej o oskarżyciela, co to "polski jest", ale mu to marnie idzie w ojczystym...
  • supernowa 10.07.19, 08:02
    A mnie właśnie się podoba. Komu jak komu, ale właśnie tej zdziczałej zupełnie kreaturze, należy się kubeł zimnej wody na gorejący wiecznie łeb.
    Czy zapomnieliśmy już jej niewybredne ataki na Tuska? Nie pamiętamy już plucia (dosłownie, ona jak mówi to nie oddycha tylko wciąga kapiącą ślinę) na dziadka z Wermachtu, odmawiania Tuskowi polskości i tym podobnych bredni?
    Albo ostatnia nagonka na syna Adama Bodnara?

No i szeroko na tweeterze komentowane członkostwo niepokalanej panny Krystyny w SZSP?
    Nie mam jednakowoż nadziei, że ta kobieta opamięta się w jakimś stopniu.

Z drugiej strony, rozumiem lewicową wrażliwość każącą pochylić się nad każdym prostakiem i chamem, np. ledą.
    W realu za wypowiedzi, które tu serwuje wyleciałaby z hukiem z każdego towarzystwa, nawet wzajemnej adoracji.
  • diabollo 10.07.19, 08:27
    Ona się nie opamięta, bo ona jest zupełnie opamiętania. To nie jest jakaś wariatka.
    Tak samo jak Maciarewicz.
    To są inteligentni, ogarnięci i opamiętani ludzie, którzy to co mówią/robią, czynią zupełnie "na zimno" w czystym interesie politycznym.

W narodzie jest "wkurw" i oni do tego wkurwu się odwołują, go podsycają, z niego (politycznie) żyją.

Wyciąganie dziadków z Wehrmachtu czy tatusia z UB to ich, katolicki styl, nasza strona powinna się zastanawiać nad taką polityką społeczną żeby margines wkurwu (który pewnie jest zawsze i wszędzie) minimalizować i żeby ten margines nie był w stanie wykarmić politycznie takich kreatur jak pani Krysia czy pan Antoni, w swoim mniemaniu zajebiście przebiegłych socjotechników.

Kłaniam się nisko.

--
    Religia jest dla ludzi bez rozumu.
    /Józef Piłsudski/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka