Dodaj do ulubionych

Poradnik dla Ledy

14.07.19, 10:44
To jest poradnik dla par heteroseksualnych. Jeśli Suender zainteresowany jest innym wariantem, to niech łaskawie sam sobie poszuka tego, co go interesuje.

↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔

Seks analny coraz chętniej uprawiają pary heteroseksualne. Dlaczego ten rodzaj stosunku płciowego stał się tak popularny? Nie bez znaczenia jest tutaj wpływ pornografii na gusta mężczyzn i kobiet oraz chęć przeniesienia do rzeczywistości pokazywanych w niej form seksu. Z punktu widzenia panów seks analny wydaje się atrakcyjny, ponieważ szczelina odbytu jest węższa niż pochwa, przez co stosunek może dawać lepsze doznania. Trzeba jednak pamiętać, że seks analny wymaga odpowiednich zabiegów higienicznych oraz stopniowego przyzwyczajania odbytu do penetracji – inaczej stosunek może zakończyć się mało przyjemnie.

Seks analny to forma stosunku płciowego, który ppega na stymulacji odbytu partnerki lub partnera. Stymulacja może odbywać się poprzez wprowadzenie do odbytu członka, ale także palców, języka czy gadżetów erotycznych przeznaczonych specjalnie do pieszczot tej sfery erogennej (wibratory, kulki analne, koraliki czy zatyczki). Doznania odczuwane w trakcie seksu analnego to bardzo indywidualna kwestia. Nie brakuje osób, którym ten rodzaj pieszczot sprawia najwięcej przyjemności i intensyfikuje orgazm uzyskany na drodze tradycyjnego stosunku.

Jest jednak spora grupa osób, którym seks analny sprawia ból, bez względu na stosowaną technikę i wcześniejsze przygotowania. Nie należy martwić się takim stanem rzeczy, ani co gorsza mieć poczucie winy z tego powodu. Odbytnica nie jest fizycznie przystosowana do stosunków płciowych, śluzówka odbytu jest ekstremalnie wrażliwa, a ponadto nie wytwarza śluzu ułatwiającego stosunek tak jak pochwa. Te wszystkie czynniki sprawiają, że niektórym seks analny może zupełnie nie odpowiadać.

Odbytnica jest fizjogicznie pusta. Lewatywa wykonywana przed seksem analnym nie jest więc konieczna, z pewnością poprawia jednak komfort psychiczny i oczyszcza odbytnicę z nielicznych, zalegających grudek.

Nie da się jednak ukryć, że to miejsce posiada bogatą florę bakteryjną. W profilaktyce zakażeń najważniejsze jest więc respektowanie zasady: po pieszczotach analnych nie wkładaj palca ani członka do pochwy - najpierw dokładnie go umyj lub zmień prezerwatywę. Zabezpiecza to pochwę przed dostaniem się bakterii z odbytu. W drugą stronę ta zasada nie obowiązuje. Po pieszczotach waginalnych można uprawiać seks analny.

Niestety, seks analny nie jest dla tych, którzy uprawiają pańszczyznę, czyli spełniają obowiązek małżeński, ponieważ aby przyniósł satysfakcję, partnerzy muszą być podnieceni i rozluźnieni. Z praktycznego punktu widzenia stan ten najprościej osiągnąć, zaczynając akt seksualny stosunkiem pochwowym, przerywając w pewnym momencie i przechodząc do pieszczot analnych – jednak bez udziału penisa! Partnerce trzeba dać czas, aby przygotowała się na dotyk w tym szczególnym miejscu. Powolne, delikatne pieszczoty z zewnątrz działają cuda i pozwalają stopniowo rozluźnić zaciśnięty mięsień. Można więc zacząć od głaskania, ugniatania pośladków dłońmi, a potem przejść do delikatnych pieszczot okolic odbytu (tylko z zewnątrz).

Następnie można przystąpić do następnej fazy seksu analnego - pieszczot wewnątrz odbytu palcem. W ten sposób przygotowujemy to wrażliwe miejsce na przyjęcie penisa. Przy odpowiednim nawilżeniu i pełnym wyczucia dotyku pieszczoty tej niezwykle erogennej, bogatej w zakończenia nerwowe strefy nie przyniosą bólu, a wręcz przeciwnie - wywołają wiele pozytywnych odczuć. Pamiętaj, że nie od razu Rzym zbudowano i do tej szczególnej formy kontaktów należy się przyzwyczaić.

Istnieją badania naukowe, które dowodzą, że seks analny to swoisty trening dla naczyń wokół odbytu i wręcz przeciwdziała hemoroidom. W licznej grupie kobiet uprawiających ten rodzaj seksu po kilku latach stwierdzono mniej przypadków żylaków odbytu niż w grupie kochającej się klasycznie. Jednak seks analny jest stanowczo odradzany wówczas, gdy kobieta już cierpi na żylaki odbytu.


Porada praktyczna
W przeciwieństwie do pochwy, która biologicznie jest przystosowana do penetracji, odbyt służy wyłącznie do wypróżniania. Co więcej, silny mięsień odbytu pod wpływem działania na niego bodźców zewnętrznych, np. przy próbie włożenia palca czy właśnie penisa "odruchowo" się zaciska. Dlatego pierwsze zbliżania analne mogą skutkować bólem u partnerki. Zaleca się użycie lubrykantów i bardzo delikatne, nie na siłę, wprowadzanie palca względnie prącia.

--
Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
Edytor zaawansowany
 • leda16 14.07.19, 16:38
  Wsadźcie obywatelu ten poradnik żonie w odbyt. Będzie miała ciaśniejszy. Albo niech zastosuje w charakterze pieluchy jednorazowego użytku.

  --
  www.pmiska.pl
 • oby.watel 14.07.19, 17:41
  leda16 napisała:

  > Wsadźcie obywatelu ten poradnik żonie w odbyt. Będzie miała ciaśniejszy. Albo
  > niech zastosuje w charakterze pieluchy jednorazowego użytku.

  Mogłabyś podpowiedzieć jak to zrobić? Dotychczasowa wymiana zdań świadczy o tym, że wsadzanie w odbyt to Twój konik.

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • diabollo 14.07.19, 18:05
  Niedawno krążył po fejsie taki mem:

  "Jeżeli ktoś nie toleruje laktozy to po prostu nie pije mleka.
  I nie goli łba na łyso i nie biega po ulicach z bejzbolem wydzierając się: JEBAĆ KROWY!!!"

  Kłaniam się nisko.

  --
  Religia jest dla ludzi bez rozumu.
  /Józef Piłsudski/
 • oby.watel 14.07.19, 20:26
  www.youtube.com/watch?v=8YUblMdxCho
  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • suender 14.07.19, 20:43
  oby.watel 14.07.19, 10:44

  > Poradnik dla Ledy

  To raczej jest b. dobry poradnik dla Walmarta i docenta Ur-namu. Obaj mieszkają w szambie i wykręcający nogi fetor jest dla nich ulubionym chlebem codziennym. Na pewno zachwycą się praktykowanie świetnego pomysłu anussoidalnego igraszkowania z pykaniem sobie okrągłych bąków z tyłkowej rury wydechowej, jak to okrągłe obłoczki potrafił puszczać z fajki stary Boryna, - he, he, he, he, ......

  Łączę obydwie części lata!
 • oby.watel 14.07.19, 21:02
  www.youtube.com/watch?v=e-ih1ElABkc
  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
 • walmart.ca 15.07.19, 22:44
  suender napisał:

  > oby.watel 14.07.19, 10:44
  >
  > > Poradnik dla Ledy
  >
  > To raczej jest b. dobry poradnik dla Walmarta i docenta Ur-namu. Obaj mieszkają
  > w szambie i wykręcający nogi fetor jest dla nich ulubionym chlebem codziennym.
  > Na pewno zachwycą się praktykowanie świetnego pomysłu anussoidalnego igraszkow
  > ania z pykaniem sobie okrągłych bąków z tyłkowej rury wydechowej, jak to okrągł
  > e obłoczki potrafił puszczać z fajki stary Boryna, - he, he, he, he, ......

  Widzę inspirację od Léona Bloya piszącego o Renanie. To może czas wyrwać łeb z biskupiej dupy i przeczytać Renana, suender. Jego Życie Jezusa to solidna historia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka