Dodaj do ulubionych

Sześciopak Schetyny za bóg zapłać

16.07.19, 07:35
krytykapolityczna.pl/kraj/szostka-schetyny-za-bog-zaplac/

--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Edytor zaawansowany
 • supernowa 16.07.19, 08:46
  Nie należy się chyba doszukiwać ekonomicznych podstaw odjazdowych pomysłów KO.
  Natomiast z przyjemnością oglądam nerwowe odruchy kaczystów. Skąd pieniądzeee!!! Krzyczy jeden z drugim. Z dupy, panie, z dupy. Z tej samej dupy, z której czerpie Kaczyński.
  Kontynuując wątek dupy, niestety mam poczucie tkwienia w niej, jeśli chodzi o zbliżające się wybory.
  Na kogo będą głosować forumowicze?
 • oby.watel 16.07.19, 11:05
  Ciekawe. Szóstka Schetyny jest zła, bo skąd na to pieniądze, a rozdawnictwo PiS-owski jest dobre, bo likwiduje nędzę? Sutowski kpi czy o drogę pyta? Swego czasu przekonywał, że Opozycja musi przekonać Polaków, że 500+ to już nie jest temat do rozmowy. I że na pewno nie chodzi im o odbieranie pieniędzy komukolwiek. Sprawa jest zamknięta, dali to dali, koniec tematu. A co tymczasem zrobił Schetyna? Zaczął kombinować. Że niby tak, 500+ jest dobre, ale niektórym to by chyba trzeba odebrać…

  Opozycja kierowana przez przywódcę, a nie partacza, nie będzie z populistami licytować się na populizm. Dlatego nigdy nie zgłosi pomysłów, które konkurencja może po prostu przejąć, bo to jest kompletny idiotyzm. Jak słusznie zauważył Sutowski i towarzysze z PiS-u bardzo łatwo jest z jednej strony wyśmiać populistyczne pomysły rozdawania pieniędzy, z drugiej zaś wystąpić w obronie wiary, tradycji przeciwstawiając się promocji zboczeń i małżeństwom homoseksualnym.

  Ale największym idiotyzmem w mediach zarzekać się, że nie ma w ogóle mowy o związkach partnerskich, by następnego dnia ogłosić, że związki partnerskie są ważnym elementem programu. Kto pocieszy, kto odpowie na pytanie jak ludzie, którzy nie radzą sobie w opozycji, gdzie za nic nie odpowiadają, poradzą sobie z władzą, która wymaga odwagi w podejmowaniu decyzji, kwalifikacji, kompetencji i przede wszystkim wizji? Owszem, istnieje niebezpieczeństwo, że PiS w drugiej kadencji zaprowadzi dyktaturę, ale opozycja deklarująca, że po wyborach zostawi wszystko tak, jak jest nie jest żadną alternatywą. Warto pamiętać, że PiS swego czasu demolowało kraj przez dwa lata, a tym ludziom nie wystarczyło osiem, żeby to, co zostało zepsute naprawić, demokrację umocnić. Zamiast tego sami zdemolowali system emerytalny, rynek farmaceutyczny i gospodarkę odpadami.

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka