Dodaj do ulubionych

Lewica jako jedyna nie kluczy

30.07.19, 08:04
krytykapolityczna.pl/felietony/kaja-puto/lewica-jako-jedyna-nie-kluczy-ani-nie-usprawiedliwia-sprawcow/

No i właśnie takie podejście do wartości naszej yntelygencji i klasie średniej może się nie spodobać. Wszak nasza yntelygencja en mase raczej "pedała", ani "feministki" nie lubi. Nie mówiąc już o "lewactwie".

Kłaniam się nisko.


--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Edytor zaawansowany
 • supernowa 30.07.19, 08:20
  Mnie w ogóle lewica się nie podoba. Głupawy Czarzasty, nie wiarygodny kompletnie Biedroń, uśmiechnięty nieszczerze Zandberg.
  Ale mimo to będę na lewicę głosować. I jeszcze raz powtarzam, nie wiesz co się podoba klasie średniej i ynteligencji i przestań na ten temat pierdolić.
 • diabollo 30.07.19, 08:46
  Bo Ty jesteś cream of the cream polskiej inteligencji, czcigodna Supernowa.

  Razem z czcigodną Gaiką i resztą całej polskiej inteligencji zmieściłabyś się w jednym wagonie bydlęcym jadącym na wschód do ruskiej kolonii karnej.

  A prawda o polskiej klasie średniej boli. Mnie też boli. Boli jak chuj.
  Stłuczenie termometru jednak nie pomoże.

  Kłaniam się nisko.


  --
  Religia jest dla ludzi bez rozumu.
  /Józef Piłsudski/
 • oby.watel 30.07.19, 09:54
  Jeśli jeden telefon z Nowogrodzkiej wystarczył, żeby Budka z Kopacz zrezygnowali i Schetyna został szefem PO, jeśli program PO pisany jest na Nowogrodzkiej i dostarczany kurierem, to na czym polega wina klasy średniej i ynteligencji? Wszystkie sondaże mówią jednoznacznie — klasa średnia i ynteligencja nie chcą Schetyny, nie ufają mu, nie wierzą, że jest w stanie poprowadzić kraj, wyciągnąć z bagna. I co? I przegrywa jedne wybory, drugie, a towarzysze najwidoczniej straciwszy instynkt samozachowawczy trwają przy nim niczym towarzysze Millera przy Millerze. W tej sytuacji większym nieszczęściem byłaby wgrana tych buców, bo po pierwsze wielkimi krokami zbliża się krach gospodarczy, a po drugie PiS wykorzysta każda okazję do wszczynania burd i zamieszek i nie zawaha się nawet doprowadzić do rozlewu krwi. Banda buców nie poradzi sobie z takim przeciwnikiem, tym bardziej, że kryzys wymusi cięcia, więc punktowanie kretyna obiecującego złote góry będzie bardzo łatwe.

  --
  Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka