Dodaj do ulubionych

Katolicka organizacja „walczy z pedofilią”

14.09.19, 10:16
krytykapolityczna.pl/kraj/napiorkowski-katolicka-organizacja-walczy-z-pedofilia-szerzac-pseudonauke/

--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Edytor zaawansowany
 • edico 21.09.19, 13:52
  10przykazan.wordpress.com/category/pedofilia/?fbclid=IwAR3vfm1QWtV5i4M_nPIfmr3wu2hPDg3Wvkt3DAT6bo5qQjpOEzw8Eq2uOTk
  Państwo ma obowiązek chronić dziecko a nie pedofila. Jak wytłumaczyć fakt, że ze skazanych księży trafili do niego tylko gwałciciele? Można np. w rządowym rejestrze wpisać nazwisko skazanego na wieloletnie więzienia od 2015 r. i poniżej, wyskoczy informacja, że wprowadzone dane nie spełnia wymogów kwalifikacji art. 197 par. 3 pkt 2 kodeksu karnego, jak wskazuje gazeta, ponieważ czyn miał miejsce w okresie, w którym nie obowiązywał ten przepis!!!

  Premier Mateusz Morawiecki i prokurator generalny Zbigniew Ziobro przedstawili pomysł rządu na walkę z pedofilią: " Będzie możliwość orzekania kary więzienia nawet do 30 lat. Dziś jest to do 25 lat" - "Ale tylko 0,2-0,3 proc. przestępców otrzymuje taki wymiar kary" - mówił premier.

  Ponadto zgwałcenie dziecka ma nie podlegać przedawnieniu. W obecnych przepisach gwałt na osobie poniżej lat 15 po upływie 20 lat od czasu jego popełnienia przedawnia się. Natomiast jeżeli w tym czasie wszczęto postępowanie - po upływie lat 30. Jeśli w następstwie gwałtu dziecko umrze, to jego oprawca nie uniknie kary dożywotniego więzienia.

  Co z tych obiecanek zostało zrealizowane?

  W roku 2012 obecny szef rządu mówił: "Ludzie są tacy głupi, że to działa". Czyli jak zwykle wystarczy dla uspokojenia atmosfery poobiecywać a karawana pojedzie dalej.  --
  To zdumiewające, że bogactwo ludzi kościoła wzięło swój początek od zasady ubóstwa.
  (Montesquieu)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka