Dodaj do ulubionych

Tak wygląda świat dziewczyn i młodych kobiet

16.10.19, 19:31
Tak wygląda świat dziewczyn i młodych kobiet w świecie bez edukacji seksualnej

krytykapolityczna.pl/kraj/ordo-iuris-pis-chca-5-lat-wiezienia-dla-edukatorow-seksualnych/

--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Obserwuj wątek
  • leda16 Re: Tak wygląda świat dziewczyn i młodych kobiet 17.10.19, 14:49
   "...Każda osoba, która „publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego”, zgodnie z projektem mogłaby zostać skazana: biolożka, która uczy o rozmnażaniu, ginekolog przepisujący antykoncepcję..."


   I słusznie, bo seks nie jest dla dzieci, więc jeśli ginekolog przepisuje takiemu dziecku pigułki antykoncepcyjne, zakłada zgodę na jego seksualne wykorzystywanie. Natomiast nauka biologii nie jest ani promocją ani afirmacją obcowania płciowego wśród nieletnich i skoro jakaś Maja-sraja tego nie pojmuje, to jej problem i zarazem kompromitacja poziomu intelektualnego jakim dysponuje.. Oczywiście nie tak wygląda w XXI w. "świat" młodych kobiet, więc każdy kto wkłada ręce do dziecięcych (małoletnich) właścicielek majtek poważnie się teraz zastanowi, czy to mu się opłaci, zaś edukację moralną i seksualną. należy zostawić rodzicom. Jak najmniej Państwa w naszych sumieniach, łóżkach, portfelach i macicach - oto żelazny, pierwszy i wystarczający wyznacznik tolerancji, demokracji oraz wolności.

   --
   www.pmiska.pl
  • suender Re: Tak wygląda świat dziewczyn i młodych kobiet 19.10.19, 10:30
   diabollo 16.10.19, 19:31

   > ...... świat dziewczyn i młodych kobiet w świecie bez edukacji seksualnej

   Wprawdzie to mała jaskółka, ale zawsze coś:

   "Ideologiczna ofensywa jaką rozpoczął prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisując w lutym 2019 r. Deklarację LGBT+ wyhamowuje po zderzeniu ze stanowczym sprzeciwem społecznym. Jak poinformował stołeczny ratusz, „miasto nie planuje wprowadzenia do szkół zajęć dodatkowych z zakresu edukacji seksualnej”. Jednocześnie wiceprezydent Renata Kaznowska przyznała na sesji Rady m.st. Warszawy, że w budżecie miasta na bieżący rok nie ma zaplanowanych środków na wdrażanie Deklaracji LGBT+."

   Dalej tutaj:
   ekai.pl/warszawa-wycofuje-sie-z-wprowadzania-edukacji-seksualnej/

   Odkłaniam się bardzo nisko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka