Dodaj do ulubionych

Szykuje się doniesienie na media do prokury.

17.10.19, 20:25
Za pisanie, że przedmiotowy projekt ustawy jest o penalizacji edukacji seksualnej już jest planowane doniesienie do prokuratury jako świadomie wprowadzanie w błąd opinii publicznej:

"W związku z nieprawdziwymi informacjami oraz kampanią zniesławień, Instytut Ordo Iuris złoży zawiadomienie do prokuratury celem ustalenia sprawców, a następnie wniesie prywatne akty oskarżenia z art. 212 §2 kk (zniesławienie za pośrednictwem środków masowego komunikowania) i art. 216 §2 kk (znieważenie również za pomocą środków masowego komunikowania)"

Zawiadomienie, jak czytamy w informacji, będzie skierowanie "wobec osób popełniających przestępstwo na szkodę Instytutu zarówno na portalach społecznościowych, jak i w toku manifestacji pod hasłem „Jesień średniowiecza" przeciwko obywatelskiemu projektowi ustawy „Stop Pedofilii” Fundacji Pro-Prawo do Życia".

Adw. Bartosz Lewandowski, Dyrektor Centrum Interwencji Procesowych:
W analizie projektu opublikowanej przez Instytut zostało podkreślone, że projekt „Stop pedofilii” rozwija zasadę ograniczonej autonomii woli małoletniego, chroniąc dziecko nie tylko przed czynami pedofilskimi, ale także przed działaniami zmierzającymi do skłonienia go lub pochwały podejmowania przez niego obcowania płciowego lub innych czynności seksualnych.

Jak podkreślają inicjatorzy projektu, nie stanowi on rewolucyjnego przewrotu w doktrynie i nie zakazuje on przekazywania uczniom treści związanych z seksualnością.

Nikodem Bernaciak, analityk Instytutu Ordo Iuris:
- Sprzeciwianie się projektowi jako rzekomej „ustawie o zakazie edukacji seksualnej” może tylko dowodzić intencji organizatorów protestów, którzy błędnie utożsamiają edukację seksualną z seksualizacją dzieci.

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
  • diabollo Re: Szykuje się doniesienie na media do prokury. 18.10.19, 07:32
   To rosyjsko-putinowska metoda.
   Tam też wprowadzili karalność za "promowanie homoseksualizmu". W efekcie każde pozytywne zdanie o LGBT można podciągnąć pod paragraf, ba, para gejów trzymających się za ręce na ulicy ląduje w kolonii karnej.

   Tank samo tutaj.
   Powiedzenie dzieciom, że seks to coś pięknego będzie można wylądować w pierdlu.

   Poza tym ORMO IRIS zakłada, że to dzieci są przynajmniej współwinne jak nie odpowiedzialne za pedofilię, skoro wpływanie na ich (pozytywny) stosunek do własnej seksualności ma mieć jakikolwiek wpływ na przestępstwa pedofilskie.

   To taka katolicka logika: zabrońmy kobietom zakładać mini i pić alkohol, to gwałtów nie będzie. Nie będą prowokować mężczyzn. Nie będą "lgnąć".

   Kłaniam się nisko.

   --
   Religia jest dla ludzi bez rozumu.
   /Józef Piłsudski/
   • diabollo Re: Szykuje się doniesienie na media do prokury. 18.10.19, 07:36
    No i oczywiście mamy szatańską próbę odwrócenia uwagi od pedofili w koszczuju katolickim.
    Trochę nie wyszło z pedofilią murarzy, więc mamy "seksualizację dzieci", która jest winna pedofilii. Wszak "seksualizowane" dzieci "lgną" do klechy i prowokują.

    Kłaniam się nisko.

    --
    Religia jest dla ludzi bez rozumu.
    /Józef Piłsudski/
  • diabollo Re: Szykuje się doniesienie na media do prokury. 18.10.19, 07:42
   Aha nie wierzę, że ci ludzie, wszak często wykształceni prawnicy z Ordo Iuris są tacy głupi.
   Nie, oni są zli i niemoralni. Owoce katolickiego chrześcijaństwa.

   Zapamiętajcie sobie ich dobrze, kiedy będziecie powtarzać pierdolety, jako to katolicyzm przynosi Polakom jakąkolwiek wiedzę co jest Dobrem, a co jest Złem.
   Katolicyzm to Zło.

   Kłaniam się nisko.

   --
   Religia jest dla ludzi bez rozumu.
   /Józef Piłsudski/
   • suender Re: Szykuje się doniesienie na media do prokury. 18.10.19, 20:02
    diabollo 18.10.19, 07:42

    > .... jakąkolwiek wiedzę co jest Dobrem, a co jest Złem.

    Rozpoznania DOBRA od ZŁA sam z siebie człowiek nie może dokonać, ale człowiek będący rzecznikiem w Inferno (np. Diabollo) ma owo rozpoznanie tylko na zasadzie ............. odwróconej.
    Der Teufel to małpa Boga i wszystko interpretuje w lustrzanym odwróceniu.
    Cbdo.

    Odkłaniam się nisko.
    • diabollo Re: Szykuje się doniesienie na media do prokury. 19.10.19, 11:42
     W jaki sposób entuzjazm lub brak entuzjazmu dziecka w kwestii obcowania płciowego ma wpływ na przestępstwa pedofilskie w Polsce? Nawet jak dziecko pragnie seksu, to naprawdę myślicie, że wtedy pragnie go z księdzem-pedofilem?

     Za przestępstwo pedofilii odpowiada pedofil! Nie dziecko. Seksualność dziecka z przestępczością pedofilską nie ma nic do rzeczy!
     I na pedofilu (najczęściej księdzu, ojcu, kuzynie) powinien skupić się kodeks karny.

     Tak samo w jaki sposób małżeństwa homoseksualne (cywilne) zagrażają katolickim małżeństwom heteroseksualnym?
     Co ma wspólnego jedno z drugim?

     Katolicyzm to Zło. To narzędzie socjotechniczne sprawowania władzy w Polsce przez ogłupianie ludzi.
     Ludzie ogłupieni nie są lepsi, tylko są gorsi.
     Kto ogłupia ludzi jak katolicyzm, ten popełnia zbrodnię demoralizacji społeczeństwa.

     Kłaniam się nisko.

     --
     Religia jest dla ludzi bez rozumu.
     /Józef Piłsudski/
  • oby.watel Re: Szykuje się doniesienie na media do prokury. 19.10.19, 11:48
   Zawsze, odkąd człowiek zlazł z drzewa, największym wrogiem wiary była wiedza. Dlatego walka z edukacją jest normą. Człowiek który wie dlaczego czarne jest czarne z punktu widzenia każdego szamana jest bezużyteczny, bo za nie uwierzy, że czasem może być białe.

   --
   Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
  • gaika Re: Szykuje się doniesienie na media do prokury. 20.10.19, 17:42
   Ordo PiSiuris ze swoimi sekciarskimi zapędami i nieograniczonymi wpływami na wysokich szczeblach władzy niech swoje manipulacje wsadzi tam, gdzie słońce nie dochodzi.

   Natomiast autorowi tego straszno -śmiesznego wątku życzę miłej lektury, jaką jest uzasadnienie do rzeczonego projektu ustawy. Nie mówiąc o tym, jak to skutecznie odwraca uwagę od rzeczywistego problemu: nierozliczonego z pedofilii KK w Polsce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka