Dodaj do ulubionych

Bielik-Robson o Zandbergu: to gigantyczne oszustwo

02.12.19, 14:41

next.gazeta.pl/next/7,151003,25469353,bielik-robson-o-zandbergu-to-gigantyczne-oszustwo-wyborcze.html#opinions
Obserwuj wątek
    • diabollo Re: Bielik-Robson o Zandbergu: to gigantyczne osz 02.12.19, 15:03
      Prawactwo lybelalne, jak pani ABR czy faszystowskie dalej pozostaje prawactwem i swoich tez (np. jakoby Zandberg nie był socjaldemokratą zachodnioeuropejskim, za to był Ławrientijem Berią) w żaden sposób racjonalnie uzasadnić nie potrafi.

A wojny kulturowe to akurat sprawa prawactwa.

A poza tym ABR jest za socjaldemokracją...
      A to dobra wiadomość nawet kiedy lybelalne prawactwo z socjaldemokracją się przeprasza.

W ogóle fajny wywiad. To prawactwo PISSdę wyhodowało, i to w sumie dobrze, że prawactwo jest teraz tak sfrustrowane swoim dziełem/dzieckiem.

Kłaniam się nisko.

--
      Religia jest dla ludzi bez rozumu.
      /Józef Piłsudski/
      • uff.o Re: Bielik-Robson o Zandbergu: to gigantyczne osz 03.12.19, 02:25
        ona sama deklaruje się jako centro-lewicowa. Ale bardziej interesują ją, jak widzę, poza-polityczne uwarunkowania psychopatologicznego infantylizmu, umysłu polskiego, uciekającego od człowieczeństwa i uczłowieczania. Dobrze gada, chociaż akurat jak dla mnie to za dużo używa Freuda. Ale uważam ciekawa postać, obok Tokarczuk, w dzisiejszych mrocznych czasach samo-destrukcji. Widzę że odlatuje z filozofii do mistyki, ale odświeża ciągle niestrawioną mistyczno-artystyczną lewicowość Brzozowskiego. I to są w moim odczuciu dobre kierunki dla przyszłych elit. Jeśli w ogóle takowe powstaną.
        Pozdrawiam
        • diabollo Re: Bielik-Robson o Zandbergu: to gigantyczne osz 03.12.19, 07:15
          Pełna zgoda, czcigodny Uffo.

Może mało kto już pamięta, ale przedłużenie pani ABR, czyli pana prawaka Cezarego Michalskiego cytowałem i wklejałem pasjami.

Nawrócone na socjdemokrację prawactwo od razu zaczyna mówić ludzkim głosem.

Nie podoba mi się tylko u nich ten symetryzm, że lewica to taki sam radykalizm jak faszyści.

Wychodzą stare kompleksy niespełnionych antykomunistów, którzy nie zdążyli wystarczająco zawalczyć z komunizmem za komunizmu, więc z nim walczą bardzo dzielnie nawet, kiedy żadnego komunizmu nie ma już od tak ze 40 lat.

A tym czasem mamy jakiś absuradalny renesans faszyzmu.

Kłaniam się nisko.

Kłaniam się nisko.

--
          Religia jest dla ludzi bez rozumu.
          /Józef Piłsudski/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka