Dodaj do ulubionych

Czesi do biskupów: WTF?!

06.12.19, 07:21
krytykapolityczna.pl/swiat/ue/czesi-do-biskupow-wtf-chmela/

--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Obserwuj wątek
    • suender Re: Czesi do biskupów: WTF?! 06.12.19, 12:51
      diabollo:

> krytykapolityczna.pl/swiat/ue/czesi-do-biskupow-wtf-chmela/

Niech Pan wyśle ową tłumaczkę (Katarzyna Gucio) na powrót do podstawówki.
      Co za tłukiem trzeba być, by pisać: "W czeskim Kościele katolickim zaszła zmiana ...." ?!?!?!
      Nawet małe dziecko wie, że nie ma polskiego KK, nie ma niemieckiego KK, nie ma francuskiego KK, nie ma włoskiego KK, nie ma czeskiego KK, + etc., - jest tylko jeden Święty Katolicki Kościół Powszechny, obejmujący cały glob, ot co, .....
      Diabollo drogi, czytaj najpierw uważnie co linkujesz, bo coraz częściej polecasz zwykłe GUANO!

Łączę śliwki suszone bez pestek.
          • suender Re: Czesi do biskupów: WTF?! 07.12.19, 10:02
            walmart.ca:

> Ile razy byś mu nie pokazał i nie udowodnił, że się myli - suender i tak swoje .....

Ja jak przystało na twardego racjonalistę zwykle opatruję swe posty cytatem z danego artykułu, lub postu adwersarza, - tak i zrobiłem tym razem, powtarzam jeszcze raz: "W czeskim Kościele katolickim zaszła zmiana ....".
            Gdzie się więc tu pomyliłem??? Jesteście aby wskazać, gdzie, - NIE więc proszę DZIÓB na klucz!

Niestety wy nieuki komuszate (grzespelc + walmart.ca) to nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie, a jak już myślicie to tylko swoimi ODWŁOKAMI stąd ten smród wlekący się za wami, ot co, - he, he, he, he, ...

• suender Re: Czesi do biskupów: WTF?! 06.12.19, 19:12
          grzespelc;

> www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=M6wRnouGZFQ&feature=emb_logo

Jak ten medykament już ci nie pomaga, to poszukaj coś innego u innego psychiatry, - ot co, ........

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka