Dodaj do ulubionych

Lotto: Ryszard Rembiszewski odchodzi

IP: *.adsl.inetia.pl 08.11.09, 23:04
Reklamuje Pan loterię LOS,i dlatego ludzie zaufali Panu głęboko wierząc iż loteria jest uczciwa skoro Pan jest jej twarzą.Niestety okazała sie oszustwem naciagajaca naiwnych ludzi na jak najwięcej sms-ów.Przykre jest to, że to dzięki Panu ludzie dają sie nabrać.
Edytor zaawansowany
  • Gość: maria IP: *.adsl.inetia.pl 17.11.09, 12:20
    Jest Pan największym kłamcą jakiego ta ziemia nosi!!Upodlił się Pan reklamując oszukańczą loterię Milion za sms,Jak można było tak nisko upaśc??Miałam do Pana szacunek,ale teraz Panem gardzę!
  • Gość: gość marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.09, 17:52
    W pełni popieram komentarze gościa nika z 08.11.09/ godz.z23.04/ oraz gościa maria z 17.11.09 /godz. 12.20
    Dziwię się , że Pan Rembiszewski może u schyłku pracy zawodowej tak nisko upaść i uczestniczyć w takim oszustwie.Czy pieniądze są dla Pana wszystkim ? Czy można się tak upodlić? Wstyd. Odejdzie Pan w niesławie u wielu ludzi , którzy kiedyś Panu ufali.
  • Gość: V5a IP: *.opera-mini.net 27.01.11, 17:09
    Nic nie wygral a z sms bedzie losowal ludziom miliony to jest oszustwo bo jeszcze nikt i nic nie wygral
  • Gość: hym IP: *.play-internet.pl 15.06.11, 17:31
    rembiszewski na stos!
  • Gość: Agnieszka IP: *.ip81.fastwebnet.it 08.04.14, 12:00
    Pan Ryszard Rembiszewski powrócił na arenę lotto jako ambasador firmy Lottoland oferującej możliwość gry w lotto przez internet, o współpracy pisze również sam magazyn Lottoland w artykule pt. Ryszard Rembiszewski rozpoczął współpracę z Lottoland. Temat gry w lotto przez internet jest dość kontrowersyjny w Polsce, co o tym myślicie?
  • Gość: Romek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.15, 11:22
    Sam w to gram i jestem zadowolony, stosują ciągle promocje, wracają kasę za pierwsze chybione zakłady itp. Polski Totalizator tego nie robi, bo jak to zwykle bywa - Polak musi się nachapać. Totalizator jest chyba najlepiej "zarabiającą" polską firmą - nie wiecie przypadkiem dla czego...?
    Oni faktycznie nie współpracują, tylko umożliwiają obstawianie. Na pewno jest to konkurencja dla totalizatora - najbardziej dochodowej polskiej firmy. Lottoland działa legalnie i nie prawdą jest, że nie mozna si doczekać przelewów. Ja również gram w Lottolandzie i spływy wygranych na konto są zawsze. Pozdrawiam i zachęcam.

Lottoland.pl/1618392
    Pozdrawiam i zapraszam.
  • Gość: naiwny123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.16, 10:59
    Banda złodziei i jeszcze macie czelność zaprzeczać faktom. LOTTOLAND TO ZŁODZIEJE!!!!
  • Gość: ja IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.08.15, 15:43
    to troche jak chajzer da wydymać żone i dzieci 5 ciu arabom dla kasy
  • Gość: srau IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.08.15, 15:44
    oszukuje biednych Polaków
  • Gość: Naiwny123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.16, 11:01
    To banda złodziei którzy w bezczelny sposób korzystają z luk prawnych oraz niemocy państwa RP - gdzie jest p. Ziobro???
    NIE DAJCIE SIE NACIĄGAĆ!!!
  • Gość: Naiwny123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.16, 11:05
    UWAGA, to nie jest legalna strona oraz system który umożliwia prawdziwy udział i wygrane w grach lotto na świecie. Jedna wielka ściema. Takich stron jest coraz więcej. Nie dajcie sie oszukiwać!!!
  • 17.08.16, 16:57
    złodzieje gdzie jest pan duda taki sam złodziej jak lottoland drań na to pozwala zostalem oszukany przez tą pseudo firmę nie dajcie się oszukać

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.