Dodaj do ulubionych

Kalfas Marketing Warszawa opinie

10.02.10, 08:08
Jestem przedsiębiorcą . Firma Kalfas zaproponowała mi założenie strony
internetowej.W opiniach na temat ww firmy czytam same niepochlebne opinie i to w 99% od byłych zdegustowanych pracowników.Jeżeli ktoś był
lub jest klientem firmy Kalfas proszę o opinie.Czy to naprawdę taka fatalna firma?
Edytor zaawansowany
  • 22.02.10, 19:14
    W żadnym wypadku!!! Byłam klientką, odstąpiłam od umowy ponieważ jej nie
    wykonali. Ignorują moje odstąpienie od umowy, wysyłają faktury za usługę, której
    nie realizują i straszą konsekwencjami. Czekam aż mnie pozwą, bo szczęśliwie
    należę do tej mniejszości, która przed przelaniem kasy zorientowała się co się
    dzieje.
    Przesłane materiały wrzucają na gotowy szablon, na którym już nigdy nic nie
    poprawią, a dzień po wystawieniu faktury dzwonią z windykacji i proszą aby kasę
    wpłacić nie w ciągu 5 dni ale najpóźniej następny dzień!
  • 27.02.10, 22:30
    Kam bardzo bym Cie prosila jak bedziesz tutaj jeszcze na forum to
    prosze Cie odezwij sie do mnie na e-maila monia-2b@wp.pl Ja mam taka
    sama sytuacje co Ty, moze wspolnie cos wymyslimy, pozdrawiam
  • 10.06.11, 20:28
    ludzie co robimy idziemy do prokuratury co dłużej nie ma co czekac
  • 12.06.11, 10:01
    Jak to czy zgłaszamy do prokuratury???Ja już dwa tygodnie temu zgłosiłem i kazdy z was powinien to zrobić bo im więcej jest nas tym większa jest możliwość wygrania sprawy ale nie będę się rozpisywał na forum.Ale każdy musi pójść z tym do prokuratury i w każdej miejscowości gDzie was oszukali.
  • 07.08.13, 14:38
    ty mialas byc klientem a co mam powiedziec ze ja tam pracowalem i musialem udawac ze wszystko okay, bo szukalem roboty a to zwyczajne oszustwo FRAUD ledwo sie wyplatalem odszedlem z tej firmy to jeszcze do mnie dzwonili po co..? nie wiem, ale poszly ode mnie takie joby ze tak moga w bialych rekawiczkach pierdolic juz nie wspomne ze klienci tez mnie straszyli, dzisiaj zlozylem obszerne wyjasnie w glownej cieciowni gdzie mieszkam a prowadza w katowicach, ktoremus slazakowi poszly nerwy i nie wytrzymal moze cos z tego wyjdzie co myslisz kochana....Greg
  • 25.02.10, 14:33
    ja z kolei ani razu nie odnalazłem mojej firmy w wyszukiwarce,
    jeszcze im nie zapłaciłem i zastanawiam się w jaki sposób i czy w
    ogóle mogę się wycofać ze współpracy z tą firmą. Oczywiście co parę
    dni mam przypomnienia o tym że należy zapłacić. Ma ktoś jakiś
    pomysł? Co mogę zrobic?
  • 26.02.10, 18:14
    Proszę nie płacić i odstąpić od umowy. W razie potrzeby pomogę, proszę o
    kontakt: kancelariapp@orange.pl.
  • 27.02.10, 20:43
    Kancelaria? Pani pomoże, czy naciągnie i wyłudzi pieniądze od kolejnego klienta?
    Wszystkim odradzam! Proszę poczytać:

www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=68842
    Co to za ekspert, który doradza przedsiębiorcom wypowiedzenie umowy na zasadach
    zastrzeżonych dla konsumentów?

ODRADZAM WSZYSTKIM! Czego sama się nauczyłam to fakt, że zawartych umów należy
    dotrzymywać i żaden prawnik czy pseudoprawnik nam nie pomoże, najwyżej wyłudzi
    kolejne pieniądze.
  • 07.03.10, 23:34
    Proszę mnie nie obrażać. Z treści wpisu wynika, ze wpisu dokonała osoba związana
    z Kalfas Marketing (ta sama argumentacja, której używają pracownicy KM w
    rozmowach z oszukanymi klientami). Negatywne opinie na temat mojej kancelarii na
    stronie www.ofachowcach.pl pojawiły się w jednym dniu, chwilę po tym, gdy
    rozpoczęłam moją kampanię przeciwko KM.
    Zasady na których odstąpiłam od umowy z Kalfas Marketing nie dotyczą konsumentów
    ale umowy o dzieło art. 627 i nast. kodeksu cywilnego. Stosunki konsument -
    przedsiębiorca regulują m.in. przepisy ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży
    konsumenckiej, na której przepisy nigdy się nie powoływałam w stosunkach z
    Kalfas Marketing.
    Ja osobiście nie posiadam długów, kancelaria działa w obecnym kształcie od roku
    2007 roku (dane z ewidencji przedsiębiorców są ogólnie dostępne), utrzymuję się
    ze zleceń klientów stałych i z polecenia.
  • 07.03.10, 23:35
    P.S. Osobom oszukanym przez Kalfas Marketing pomagam za darmo.
  • 20.05.10, 12:30
    witam jestem kolejną osobą która dała się wkręcić.Po rozmowie telefonicznej za
    parę dni otrzymałem fakture na osiemset złotych a nie jak zrozumialem 545
    zadzowniłem w sprawie wyjasnien skad dodatkowe koszty.Oczywiści vat i oplata w
    tym czsie zachorowałem ,mam wiecej czasu i blizej przyjrzalem sie tej firmie
    znalazłem to forum i jestem zdruzgotany co tu sie pisze. Nie wiem co w takiej
    sytuacji mam zrobic jak ma wyglądac strona www tak jak opisuja to ja dziekuje
  • 08.03.10, 08:03
    P.P.S. Przepraszam, ze względu na porę wpisu pomyliłam się w adresie e-mailowym,
    prawidłowy: kancelariapp@wp.pl.
  • 06.05.10, 11:57
    Witam wszystkich

tez zostałam przez nich sprytnie zmanipulowana, nie zamierzam tego tak zostawić,
    składam zawiadomienie na policje. Jeśli ktoś chce się dołączyć zapraszam.

• 07.07.10, 14:45
    Spotkało mnie to samo.Chetnie się dołączę do wspólnych działań.
  • 01.08.10, 13:21
    mnie też oszukali naszczęście nic im jeszcze nie wpłaciłam , ale jak można coś wskórać z nimi może umówmy się jakoś ... ktos zaproponował na innym forum aby zgłosic sprawę do prokuratora o dokonaniu przestepstwa co wy na to ????
  • 10.06.11, 20:06
    jestem za tym by podac cwaniaków do prokuratury
  • 10.06.11, 20:19
    Ja dostałam 6-słownie sześć faktur w jednym dniu,od firmy Premium-za niby usługo od stycznia do czerwca 2011:)żenada..
  • 29.09.11, 11:46
    Jak sie skonczyla Pani sprawa ??Czy byl sad czy byly jakies kosekwencj,prosze o odpowiedz?
  • 07.03.10, 23:38
    Proszę nie płacić, od umowy można odstąpić. W razie potrzeby proszę o kontakt
    pod adresem kancelariapp@orange.pl. Pomagam za darmo.
  • 13.03.11, 01:59
    kam37 napisała:

> Proszę nie płacić, od umowy można odstąpić. W razie potrzeby proszę o kontakt
    > pod adresem kancelariapp@orange.pl. Pomagam za darmo.
    Szanowny Panie Prawniku
    Niestety od umowy nie można odstąpić, więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd na tym forum. Skoro jest Pan prawnikiem to powinien Pan wiedzieć, że właściciel firmy, dokonujący czynności prawnych bezpośrednio związanych z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą lub zawodową nie jest konsulentem, a co za tym idzie, nie może skorzystać z ustawy o ochronie niektórych praw konsumenta.
    Jednak jak najbardziej skoro firma nie wykonała usługi - pomimo wysłania materiałów - nie jest zobowiązany do regulowania należności.
    Zaznaczam też, że wprowadzanie w błąd i powoływanie się na to, że jest się prawnikiem jest.... (proszę sobie dokończyć)
  • 08.07.10, 13:25
    Udało mi się zainteresować sprawą ekspres reporterów.
    Piszcie do nich. Piszcie na adres: expres.reporterow@tvp.pl.
    Mnie też oszukali. Trzeba ostrzec pozostałych
  • 01.08.10, 13:35
    zaraz do nich napisze do9 ekspres reporterów .... WSZYSCY OSZUKANI piszcie.
  • 28.02.11, 00:35
    Mój przypadek jest podobny też zostałem oszukany . Moja strona przez 8 miesięcy nie była widoczna w wyszuk. Google a obiecali mi pozycjonowanie . Strona zwykła a nie profesjonalna ,
    klucz do poczty błędny , zero pomocy z ich strony, wszystko muszę robić sam , brak kontaktu
    z nimi jedynie mail lub super infolinia podajże 3,66 za min. Pisałem i dzwoniłem mają to wszystko
    w D..... Odezwali się dopiero jak przyszedł termin zapłaty drugiej transzy bo miałem rozbite to na dwie raty a nie otrzymali przelewu , nagle przypomnieli sobie o mnie i znaleźli do mnie nr. tel .
    Niestety teraz to ja mam ich w D... żadnych pieniędzy nie zamierzam im wysyłać . W między czasie uzyskałem poradę prawną gdzie prawnik stwierdza żeby drugiej transzy im nie płacić ale należy skierować do nich pismo za zwrotnym potwierdzeniem odbioru i złożyć im reklamacje na dany produkt . Najlepiej wysłać to do Kalfas i do Premium ale wcześniej proszę ustalić dokładny adres bo zmieniają co chwile siedzibę np. oddział Kalfas M.w Katowicach jest teraz przy ul. Opolskiej . Jeżeli Będą chętni na zbiorowy pozew chętnie się przyłącze jeżeli już ktoś w tej sprawie poczynił pierwsze kroki , a jeżeli jeszcze nie to mogę
    to zlecić Kancelarii Prawnej z Łodzi są dość skuteczni i chętni , ale musi być nas więcej bo w jednym przypadku nie ma to sensu . Współczuje wszystkim nie podajcie się mimo co i walczcie o swoje ! Można pisać do mnie bezpośrednio frbcalbud@wp.pl
    Jeszcze jedno ! Uważajcie na dziwne telefony typu sponsoringu niby drobnych w płat na rzecz wyposażenia różnych pracowni np. chemicznej czy angielskiego w szkołach w waszej okolicy .
    To jest lipa bo to sprawdziłem w szkołach i urzędach gmin . Kto wpłaci to zasili konto oszustów . Trzykrotnie miałem taki tel. na jakiejś sali siedzi tam ich z kilkanaście osób i w ciskają kity . Przeważnie z nr. kier. 32 to Śląsk a ja mieszkam w okolicy Piotrkowa Tryb. to jest np. ok 180 km od Katowic . Więc co Śląsk ma wspólnego ze sponsoringiem szkoły w mojej okolicy ???
    Myślę żeby o tych dwóch sprawach poinformować dziennikarzy oni są lepsi od policji np. Program UWAGA czy Ekspres Reporterów .
    Pozdrawiam ! P.P.
  • 28.02.11, 12:40
    Jestem zdecydowanie za pozwem zbiorowym! myslalam że ta firma zaprzestala swojej dzialalnosci a jednak ona sie rozwija ;-) trzeba temu zapobiec.
  • 13.03.11, 02:03
    calbud napisał:

> Mój przypadek jest podobny też zostałem oszukany . Moja strona przez 8 miesięcy
    > nie była widoczna w wyszuk. Google a obiecali mi pozycjonowanie . Strona zwykł
    > a a nie profesjonalna ,
    > klucz do poczty błędny , zero pomocy z ich strony, wszystko muszę robić sam , b
    > rak kontaktu
    > z nimi jedynie mail lub super infolinia podajże 3,66 za min. Pisałem i dzwoniłe
    > m mają to wszystko
    > w D..... Odezwali się dopiero jak przyszedł termin zapłaty drugiej transzy bo
    > miałem rozbite to na dwie raty a nie otrzymali przelewu , nagle przypomnieli s
    > obie o mnie i znaleźli do mnie nr. tel .
    > Niestety teraz to ja mam ich w D... żadnych pieniędzy nie zamierzam im wysyłać

.......

Proszę pisać na adres:
    ul. Kurhan 12k (kod proszę znaleźć w www.google.pl)
  • 14.04.11, 15:13
    Witam ja też zostałam oszukana przez tą firmę, domagają sie zapłaty, ale ja juz dostałam nakaz zapłaty z Sądu i nie zamierzam tego tak zostawić. Jestem chętna na pozew zbiorowy, no i jestem z Łodzi.
  • 14.04.11, 15:21
    Ja będę wysyłał teraz sprzeciw na nakaz zapłaty . Dam znać jak to się potoczyło
  • 18.04.11, 22:59
    Wysłałem odpowiedź na nakaz zapłaty. Oczywiście w pozwie pominęli moje wypowiedzenia umowy e-mailem i wysłane pocztą. Na umowie miałem trzy adresy do korespondencji i na dwa wysłałem wypowiedzenie . Zmodyfikowano mi umowę na której został jeden adres nie wykorzystany prze ze mnie - bezczelne oszustwo. Na szczęście mam wszystkie dokumenty. Nawet gdybym miał wydać więcej na proces nie dam oszustom nic . Chętnie pomogę w pisaniu odpowiedzi na pozwy mój e-mail fachowiec-65@tlen.pl
  • 10.06.11, 20:01
    Witam jestem ze Świnoujścia i zostałem oszukany przez KM jestem zainteresowany pozwem zbiorowym
  • 20.04.11, 14:57
    Witam
    szukam osób, które zostały poszkodowane przez firmę kalfas tak jak ja i zgodzą się zeznawać jako świadkowie w sprawie. Jestem z Łodzi. Oczywiście działa to w dwie strony. Zainteresowanych proszę o pilny kontakt na adres skryza@op.pl
  • 21.06.11, 22:55
    Chętnie nawiąże współprace , ja również zostałem oszukany przez KM i mogę świadczyć przeciw nim , oczekuje pilnego kontaktu 606416045
  • 28.02.10, 23:12
    1
  • 08.03.10, 17:27
    Niech pan nie rozmawia z ta firma !!!!! To oszusci!!!! Naciagaja potencjalnych klientów ,obiecuja profesjonalna strone a w zamian jest szablon strony i faktura do zapłacenia.Na dodatek strasza firmą windykacyjna Vindico która należy do nich!!! To jedna wielka szajka oszóstów!!!! Radze każdemu omijac ich z daleka a kto jest oszukam=ny niech sie kontaktuje z pania kam ona pomoze jak mi pomogła.POWTARZAM KALFAS MARKETING TO ZŁODZIEJE I OSZUSCI!!!
  • 16.03.10, 13:07
    Witam, ja również zostałam oszukana przez firmę Kalfas Marketing.
    Jak w przypadku pozostałych osób zostałam okłamana. Nadal nie wiem jak nazywa
    się ten "unijny program dla małych i średnich firm", z którego miałam rzekomo
    skorzystać. Zamiast profesjonalnej strony www otrzymałam fakturę oraz wezwanie
    do zapłaty. Dodatkowo straszą mnie prawnikami z firmy windykacyjnej, która jak
    widzę jest ich własnością. Do dnia dzisiejszego nie udało mi się odnaleźć mojej
    strony, nie pofatygowali się nawet wykonać szablonu jak w przypadku innych
    oszukanych osób.
    Na prośbę o wysłanie umowy i warunków reklamacji, czy odstąpienia od umowy
    słyszę że takich praw nie ma.
    Nie zamierzam się poddać, wszystkich poszkodowanych zachęcam do kontaktu z Panią
    kam. Miałam przyjemność rozmawiać z tą Panią i wszelkie oszczerstwa kierowane
    pod jej adresem są nie prawdziwe.

• 29.03.10, 12:28
    Niestety mojego męża też nabili w butelkę, nie zamierzamy płacić,
    stronę szablon zrobili ale bez przesady- za takie pieniądze
    spodziewaliśmy się przynajmniej profesjonalnej strony a nie takiego
    dziadostwa- to ja sama zrobiłam lepszą stronę za darmo!
    Skontakowaliśmy sie z Panią prawnik i zobaczymy- oczywiście po 2
    dniach od zawarcia "umowy" przesłałam im rezygnacje ale jej nie
    uznali (uznali ale po 24 miesiącach)
  • 30.03.10, 15:45
    Najlepszym dowodem będzie podanie adresów www zrobionych przez tą firmę, ale czy
    tu można to robić? Podejrzewam też, że większość ich właścicieli się niestety
    ich wstydzi... Nie polecam nikomu mieć NIC wspólnego z tą firmą.
    Wiadomości "przepraszające" pochodzą z rąk zarządu tej firmy - co też
    odpowiednio o nich świadczy... śmieszne, ale cóż zrobić? Najlepiej omijać tą
    firmę szerokim łukiem i zrobić wszystko, żeby zakończyć z Nimi jakiekolwiek
    wspólne sprawy...
  • 09.04.10, 21:34
    Ja też zawarłem umowę z tą firmą. Otrzymałem szablon i mam sam za te pieniążki
    sobie zrobić prezentację . Prowadzę firmę remontową i mam zamiar w zamian
    zaproponować im remont ich biura. Przywiozę wałki ,pędzle ,niech kupią farbę ,
    pomalują sobie pomieszczenia a ja wezmę za to kasę. Żenada. Ludzie ci wkładają
    minimum wysiłku w swoją pracę a chcą za to niezłe wynagrodzenie .
  • 10.04.10, 08:01
    Ja znalazlam strony firmy Kalfas, ktore wedlug nich sa
    profesjonalne, wystarszy wpisac w google uslugi kalfas marketing i
    wyskocza wszystkie strony przez nich zrobione, a to czy one sa
    profesjonalne to niech kazdy sam oceni. Uwazam ze to oni robia jest
    karygodne i mam nadzieje ze zajmie sie nimi prokuratura.
    Uwazam ze bardziej osmieszyc sie nie mogli umieszczajac przeprosiny
    przez bylych pracownikow.
  • 19.04.10, 23:53
    Te przeprosiny to raczej drwiny z tej pseudo firmy.
    Niestety również zostałem oszukany przez tą firmę. Rozmowy z prawnikami i
    dziennikarzami są w toku. Prawdopodobnie sprawa zostanie nagłośniona w mediach.
  • 21.04.10, 11:14
    Niestety też się dałem wmanewrować w ich strategię .Ich poliytka to
    wyciągnięcie kasy od klienta za wszelką cenę.Na drugi dzień po
    zawarciu ustnej rejestrowanej umowy ktoś do mnie zadzwonił z tej
    firmy, powiedziałem że kategorycznie się nie zgadzam na ich
    usługi,pomimo to przysłali fakturę.Poradzcie co mam robić ,jeszcze
    im nie zapłaciłem.
  • 27.04.10, 10:04
    Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
  • 02.01.17, 18:00
    i co teraz jak tak z ta firma kalfas
  • 17.05.10, 16:03
    Witam:)mam dokladnie taki sam problem z w/w firmą KM.Odstąpiłam z
    nimi od umowy w trybie natychmiastowym,z powodu nie wywiązania się
    KM z umowy.Po miesiącu dostałam maila z odpowiedzią...iż umowy
    pomiędzy mną(jako przedsiębiorcy)a KM rozwiązać nie mogę,gdyż według
    prawa nie jestem konsumentem:)myślałam,że padnę..następnie przyszła
    mi faktura za zapłacenie czegoś co nie zostało wykonane.Zignorowałam
    ten fakt:)Następnie zadzwoniła do mnie firma windykacyjna z
    zapytaniem czy posiadam jakiś dowód na to,ze od umowy odstąpiłam.A
    posiadałam-a jakże:)wysłałam do tej firmy windykacyjnej kopię maila
    z odstąpieniem umowy z KM..no i cóż zaczął się cyrk..szanowna firma
    już nie dzwoni tylko wysyła mi listy(pominę fakt,iż nawet nie
    polecone:) )z grożbami typu-iż przedstawiciel firmy windykacyjnej
    odwiedzi mnie w siedzibie mojej firmy,że jak nie zapłacę KM to moje
    koszta wzrosną kilkukrotnie itp,itd..:)dzisiaj otrzymałam koleją
    fakturę do zapłacenia:)ale tym razem to udam się do odpowiedniej
    instytucji:)z kopią maili oraz stertą śmisznych listów
    zastraszających.A w zwiąku z tym mam krótkie pytanko-czy mogę jako
    osoba,która odstąpiła od umowy z KM odesłać im tą fakturę?bo po co
    oni je przysyłają to nadal nie rozumiem:)mam nadzieję,że dostanę
    szybciutką odpowiedż:)pozdrawiam wszystkich:)
  • 17.05.10, 22:21
    Ja można powiedzieć mam podobny problem. Poszedłem z całą sprawą do prawnika od
    spraw gospodarczych, który rozłożył ręce i powiedział, że w tym przypadku nic
    nie można zrobić i że pretensje mogę mieć tylko do siebie. Co powiedział w dość
    dosadnych słowach.

O odstąpieniu nie może być mowy, z takiego prawa można skorzystać jak najdą
    człowieka w domu lub zadzwonią i zawrze się np. umowę na abonament telefoniczny
    jako osoba prywatna. Strona www poszła na moją działalność i jeżeli nie doszło
    do rażącego naruszenia umowy nic nie można zrobić. Sprawdziliśmy to co od nich
    przyszło, to co zrobili i nie ma się czego przyczepić.Faktycznie wszystko
    zgodnie z tym co mi obiecano i co wysłali w tym całym potwierdzeniu warunków.

Tu się jeszcze ktoś reklamował, że może za darmo doradzić. Sprawdzę tą możliwość
    i napiszę, ale jeżeli prawnik od takich spraw, mówi, że nie ma się czego
    przyczepić to słabo wierzę, że tu coś jeszcze można zdziałać. Pozostaje mi
    zrobić do końca tą stronę, wysłać materiały no i płacić te raty co pół roku. Jak
    rozmawiałem z tym facetem przez telefon pokazywał mi jakieś już skończone
    projekty i to mnie właśnie skłoniło do zawarcia umowy. Potem chciałem się
    wycofać, bo się okazało, że mogę mieć równie profesjonalną stronę zrobioną przez
    znajomego za "skrzynkę wódki". Teraz, jeżeli nie ma na to jakiegoś sposobu,
    wódki nie będzie, ale przynajmniej będzie ta cała strona.
  • 18.05.10, 11:23
    Musze skomentować wpis Pana Leszka w dwóch aspektach: po pierwsze prawnicy co do
    zasady nie zwracają się do swoich klientów, nawet znajomych w dosadnych słowach.
    Po drugie, nawet w przypadku braku nieprawidłowości w wykonaniu umowy o dzieło,
    do czasu ukończenia dzieła, zamawiający zgodnie z art. 644 kodeksu cywilnego ma
    prawo odstąpienia od umowy, płacąc umówione wynagrodzenie z prawem odliczenia
    tego co wykonawca dzieła zaoszczędził z powodu nie ukończenia dzieła. Spod
    działania tego przepisu nie zostali wyłączeni przedsiębiorcy.
  • 19.05.10, 19:27
    Witam
    Mam prośbe o poradę jak sobie z tym poradzić ???

Właśnie się przekonałem o praktyce firmy Kalfas...
    na początku fajna oferta i cuda na kiju , pozycjonowanie normalnie raj na ziemi
    ....
    1400 zl za rok a w przyszłym 99 zl
    Spytałem czy 99 zł to jest oplata roczna ??
    - tak rocznie !
    i co się okazało ?? ano ze miesięcznie.
    Ale cóż... zapłaciłem. Minęło 5 miesięcy i za stronę(szablon właściwie) na
    której jest 100 odwiedzin w tym polowa moich znajomych....
    A miała być pozycjonowana, przedstawiciel zapewniał mnie, że będzie kilka
    tysięcy odwiedzin itp....
    Napisałem rezygnacje.(polecony, fax i e-mail dla pewności)
    No i tu dopiero sa jaja. Do końca umowy pozostało mi 6,5 miesiąca a pani
    odpisała mi ze NIE ZOSTAŁA PRZYJĘTA bo nalezy złożyć co najmniej 6 miesięcy
    przed upływem końca umowy...:)
    umowa ważna do 1.12.2010 ja wysłałem polecony 13.05.2010
    No przecież jest 6,5 !!! nie bardzo to rozumiem....

Czy jest jakaś możliwość prawna obrony przed takimi działaniami bo jak dla mnie
    jest to jawne wyłudzanie??

• 24.05.10, 18:09
    Oczywiście w wyniku wyjaśnienia sprawy (błędu systemu) moja powyższa wypowiedź
    dotycząca trudności w sprawie rezygnacji - traci znaczenie i o wyłudzaniu nie
    może być w tym przypadku mowy.
  • 20.05.10, 14:24
    Sprawa została wyjaśniona.
    Umowa rozwiązana.
    jednak 6 miesięcy nie zostało przekroczone.... :/

• 27.05.10, 22:45
    Do mnie przysłano list, że sprawę oddano do windykacji po mojej rezygnacji. Po
    miesiącu zadzwoniła do mnie pani z zapytaniem czy wysłałem już zdjęcia i opis
    swojej firmy tak jak by się nic nie stało. Była bardzo uprzejma i tym mnie
    zaskoczyła w pierwszej chwili. Miło sobie pogawędziliśmy , ale niestety jak
    powiedziałem ,że zbieram materiały na ich firmę i chętnie spotkam się w sądzie
    to rozłączyła się .
  • 04.06.10, 18:42
    A mnie dzisiaj wysłali poleconym!~~czyli czytają forum:):,że jeśli
    nie zapłacę za ich dwie wyimigowane fakturki to mnie podadzą do
    KRD:):):)
  • 15.06.10, 11:37
    czytają czytają moje posty usunęli ale zapomnieli o czymś takim jak print screan
    :) mam dowody że były a teraz nie ma :) w sam raz jako kolejny dowód
    działalności firmy, forum jest ogólnodostępne
  • 08.12.11, 16:52
    Witam. Ja też mam problem z nimi. Umowa została zawarta z firmą Kalfas na 12 miesięcy, pod umową nie było żadnego regulaminu! Prawniczka mi powiedziała że skoro umowa jest na czas OKREŚLONY ( 12m) to nie muszę wyrażać chęci na dalsze korzystanie z usług! Po roku trwania umowy wyłączyli mi stronę, a faktury nadal przychodziły już od firmy Premium I.a dalej wezwanie przedsądowe do zapł.poszłam z tym do prawniczki i napisałyśmy pismo do firmy Premium, że umowa została zerwana oraz że z firmą Premium nie podpisywałąm umowy. To po paru dniach dostałam tel. z pytaniem o zdjęcia do strony heheh. Masakra! Teraz firma Premium przekształciłą się w Firmę w Dortmundzie Niemcy i dalej dostaję faktury.!! I kolejne wezwanie do zapłaty od Premium od VINDICO! Walczę już rok i nadal będę!
  • 14.06.10, 17:38
    Witam, szukając informacji o tej firmie dowiedziałam się że nie
    tylko ja zostałam oszukana. Nie bardzo wiem co mam teraz zrobić,
    przysłano mi wezwanie do zapłaty na ponad 1200 zł, a ja nawet nie
    wiedziałm że od kilku miesięcy jestem ich "klientem", bo nigdy nie
    wyrażałam zgody na tworzenie płatnej strony internetowej. Jeżeli
    ktoś już podejmował jakieś kroki prawne przeciwko tej firmie to ja
    poproszę o jakąś radę, co mam zrobić i gdzie się udać.
    Pozdrawiam.
  • 15.06.10, 08:50
    Ja również dałem się naciągnąć,nawet zapłaciłem strona była fatalna,
    mało tego właśnie została zablokowana przed upływem umowy
    możecie sprawdzić www.kolektory-sloneczne.info.pl
  • 15.06.10, 11:33
    bardzo interesujące jest to że moje wpisy zostały usunięte, na szczęście mam
    zrobione print screany więc pójdzie to jako kolejny dowód manipulacji nawet na
    tym forum. Ponieważ na moje prośby o kontakt celem ustalenia polubownego
    załatwienia sprawy firma kalfas nie raczyła odpisać - sprawą zajmuje się już
    Policja, inni zrobią jak chcą.
  • 15.06.10, 11:41
    KWP
    Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą tam trzeba pisać :) już kilka skarg
    wpłynęło
  • 16.06.10, 19:53
    gfa napisała:

> KWP
    > Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą tam trzeba pisać :) już
    kilka skarg
    > wpłynęło
    To,że usunęli to pikuś:)sporo osób zdążyło Twoje posty gfa
    przeczytać i dzięki Tobie i KAMIE kroki zostały podjęte:)
    odpowiednie:)a prokuratura katowicka będzie miała co robić:)oj,chyba
    Kalfas Marketing sam trafi na czarną listę dłużników:):):)
  • 18.07.10, 07:31
    Mnie straszą windykacją i wpisem do KRD. Czekam spokojnie na rozprawę.
    Wszystkim poszkodowanym proponuję zgłaszanie sprawy do wydziału przestępstw
    gospodarczych.
  • 04.11.10, 17:59
    Nie uwierzycie-KM wysłał mi kolejną fakturę do zapłacenia:):):)Bo się przekręcę-rok od sprawy minął,zerwanie umowy wysłane i mailowo i poleconym a Ci dalej ślą faktury-mało tego z pozdrowieniami:):):)Jeśli dostanę kolejnego maila od tych wyłudzaczy to wstawię na forum:)kabaret to mało-taki mają burdel,że nawet nie wiedzą kto i kiedy zrywa z nimi umowy,myślą,że mają z bandą idiotów do czynienia-a podtwierdzone polecone a maile pozapisywane(tak na wszelki wypadek)a nagrywanie rozmowy jak się człowiek o swoje upomniał???no nie:)tego jeszcze nie było:)myślą,że każdy jest zadłużony,prawie bankrut i z wywalonym jęzorem po kolejny kredyt leci i straszą KRD:):):)cyrk:):):)
  • 04.11.10, 20:21
    W związku z faktem,iż kalfas marketing w dalszym ciągu nęka moją osobę oraz nadal próbuje wyłudzić środki finansowe za bajkowe usługi od tej chwili każdego maila otrzymanego od KM kopiuję i wklejam na forum.Ostrzegałam ich przed tym.Ponadto,doskonale wiedzą iż posiadam wszystkie maile skierowane do nich jak i odwrotnie,potwierdzenia poleconych wraz z ksero oraz nagraną rozmowę telefoniczną".Szanowny Kliencie, Bardzo dobrze, że przechowuje Pani wszystkie wiadomości od Kalfas Marketing. Formy kontaktu, składania reklamacji, rezygnacji oraz wysyłania materiałów do strony internetowej zostały Pani jasno określone. Natomiast skoro list nie dotarł to znaczy, że wysłała go Pani na nieprawidłowy adres. Kredytów, leasingów oczywiście może Pani nie potrzebować, ale być może będzie chciała Pani nawiązać kiedyś współpracę z inną firmą, a nie będzie to możliwe ponieważ jest Pani zgłoszona do KRD BIG S.A. Życzymy tym samym powodzenia w prowadzeniu firmy.
    W celu odpowiedzi na poniższą wiadomość prosimy skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się pod linkiem" no to jazda:):)
  • 19.03.11, 22:13
    czyli najlepiej złożyć pozew tam gdzie KM ma adres działalności czy mogę we własnym mieście??? proszę o odpowiedź budluk@wp.pl z góry dzięki
  • 24.10.11, 18:41
    Proszę podać dokładny adres, miasto, chętnie się przyłączę do akcji
  • 10.11.11, 20:15
    Otrzymałem informację od pana Józefa Wagnera, że wygrał sprawę.
    Witam serdecznieI PO SPRAWIE27.10.2011 Sąd w Chorzowie ogłosił wyrok w sprawie oszustów z firmyKALFAS.Pozew o zapłacenie należności firmie VINDICO zostaje oddalony .Firma nie wykonała żadnej usługi więc nie należy się jej jakakolwiek zapłata.
    Przekazuję Sygn. akt : I C 587/11
    Sąd Rejonowy w Chorzowie I Wydział Cywilny
    Pan Wagner pozwolił mi na przekazanie tego wszystkiego innym poszkodowanym. Proszę podpierać się tym wyrokiem . Ja mam sprawę 24 listopada i jadę na nią .
    Nie poddawajcie się !!!!!!!!!!!!
  • 16.12.11, 21:37
    nie mogę znaleźć takiego wyroku z taka sygnanturą.
    podaj stronę z adresem
  • 28.07.10, 12:14
    ja też zostałem oszukany, kasy nie zapłaciłem, sprawa została
    skierowana do Prokuratury Rejonowej Szczecin - Zachód.
  • 02.08.10, 10:16
    troszkę się nie odzywałam - co nie znaczy że odpuściłam, ostatnio prawo dało nam
    fajną opcję w postaci pozwu zbiorowego - ja chętnie bym taki złożyła - tylko
    kilka kwestii - potrzebuje do tego minimum 9 osób, ponieważ pozew musi złożyć
    min 10 osób, niestety nie możemy sami go poprowadzić ponieważ pozew zbiorowy do
    Sądu misi złożyć prawnik w naszym imieniu, ale to chyba nie problem. Może sam
    się zgłosi taki który chętnie rozpocznie jeden z pierwszych pozwów zbiorowych w
    POlsce :)
    trzeba by było tez ustalić czy pozew ma na celu odstąpienie od należności przez
    KM - wtedy koszt złożenia pozwy to 30 zł czy też chcemy zadośćuczynienia wtedy
    liczymy 2% wartości odszkodowania którego żądamy,

To tak po tytułem wstępu - osoby zainteresowane proszę o kontakt na
    pozew_zbiorowy_km@interia.pl, oczywiście potrzebne będą dowody, maile głównie bo
    przecież KM nie odpowiada na pisma.

Ponieważ pozew zbiorowy to nowość u nas muszę dokładniej zapoznać się z tematem
    i na pewno się odezwę.

A poza tym - sprawę zgłosiłam do oddziału Policji w Katowicach - dostałam info
    że firma KM jak najbardziej działa na pograniczu prawa - to tak ku pokrzepieniu
    tym którzy się obawiają :)

Pozdrawiam
    GFA :)

• 27.11.10, 23:45
    jak potoczyły się sprawy związane z pozwem zbiorowym? bardzo zależy mi na pozyskaniu wiedzy na temat dochodzenia swoich praw przy zrywaniu umowy z Kalfas Marketing, z czym mam duży problem;
  • 21.12.10, 00:07
    Witam ja też dostałem bardzo miły telefon od tej firmy KM i miła pani namówiła mnie na ich usługi ale po przeczytaniu tego forum jestem dość zszokowany i zastanawiam się czy można jakoś z tego się wycofać dostałem pierwszą fakturę której jeszcze nie zapłaciłem,czy ktoś w ogóle wygrał z tą firmą jakąś sprawę sądową?
  • 11.05.11, 14:19
    rusza pozew zbiorowy przeciwko KM - wreszcie się udało :)

Osoby zainteresowane powinny zgłosić chęć przystapienia pod numer telefonu , tel.790 705 790 - kancelaria prawna www.procum.pl, jest na razie 9 osób ale liczymy że zgłoszą się inni poszkodowani. Pozdrawiam wszystkich GFA
  • 13.11.11, 17:20
    chetnie sie dolacze do pozwu zbiorowego przeciwko KM prosze o kontakt 508 487 320
  • 21.09.10, 20:03
    telemarketerowiec napisał:

> wladmet napisał:
    >
    > > Ja również dałem się naciągnąć,nawet zapłaciłem strona była fatalna,
    > > mało tego właśnie została zablokowana przed upływem umowy
    > > możecie sprawdzić www.kolektory-sloneczne.info.pl
    >
    Słuchaj, jestem osobą postronną i nie przepadam za KM ale z tego co widzę to strona działa.
  • 25.11.10, 16:16
    Dołączam się do opinii telemaketowca. Dla mnie KM JEST I SŁUŻY DO NACIĄGANIA KLIENTÓW NA KASĘ.
    Usługi KM sa do krzanu tarcia.
  • 26.11.10, 14:10
    na jaki adres trzeba wysylac do nich rezygnacje?
  • 26.11.10, 19:13
    jestem kolejną osobą, która ma z nimi problem; od kilku dni podejmuję próbę skontaktowania się z tą firmą , ale doszło do mnie to, że ich działalność polega na oszukiwaniu klientów i raczej nie mam szansy na jakikolwiek kontakt z nimi poza sądem;
    myślę , że sprawa powinna być nagłośniona , bo działalność tej firmy ma zasięg ogólnopolski i grupa poszkodowanych klientów będzie coraz większa;
    KALFAS MARKETING SP. Z O.O. przedstawia na swojej stronie internetowej , że uczestniczy w programie RZETELNA FIRMA; pod zakładką RZETELNA FIRMA wpisani byli współpartnerzy tej firmy ( w tej chwili informacja ta została zablokowana w wyniku mojej interwencji na policji);
    rezygnację należy wysyłać najlepiej na dwa adresy (KONIECZNIE POLECONYM ZA ZWROTNYM POŚWIADCZENIEM SKUTKU DORĘCZENIA - TRZEBA WYPEŁNIĆ NA POCZCIE 2 BLANKIETY):
    1) UL.OPOLSKA 22
    40-084 KATOWICE
    2)UL.KRÓLOWEJ JADWIGI 12/10
    40-036 KATOWICE
    życzę powodzenia
  • 27.12.10, 12:11
    witam też do nich wysłałam wypowiedzenie za potwierdzeniem odbioru, które otrzymałam ale żadnej odpowiedzi dzisiaj tylko wezwanie do zapłaty i straszenie sądam, więc dzisiaj składam skargę na policji - działanie na moją szkodę i zapewne już nie długo sprawę w sądzie, mam pisma które otrzymałam z wydziału ds, walki z przestępczością gospodarczą inaczej z nimi nie można
  • 31.12.10, 14:11
    Witam, moja umowa została opłacona i obowiązuje do 31,12,2010 i strona nie działa już od kilku tygodni , wypowiedzenie wysłałem w 05,2010 , zakładam sprawę w sądzie
  • 27.12.10, 12:06
    patrycjusz1980 napisała:

> na jaki adres trzeba wysylac do nich rezygnacje?
    firma zmienia co jakiś czas adres
    wypowiedzenie umowy za dużo nie da choć przyda się w sądzie, oni i tak sobie z tego nic nie robią
  • 13.01.11, 21:10
    Kalfas Marketing nadal działa i oszukuje.Jestem kolejną osobą oszukaną w tym roku.Czy ktoś robi coś w tej sprawie.Bo dużo osób pisze ,a oni nadal działają.
  • 16.01.11, 19:25
    Podbijam. Coraz ciekawiej...
  • 16.01.11, 19:42
    Postanowiłem napisać ku przestrodze innych, na podstawie swoich doświadczeń z tą firmą, choć na szczęście nie jestem ich klientem. Swego czasu poświęciłem im sporo swojej uwagi i czasu i okazuje się, że dobrego dokonałem wyboru. Czasami w natłoku wielu a może nawet zbyt wielu obowiązków wydaje nam się prościej scedować ich część na kogoś innego, kogoś kto ma więcej czasu i zna się na tym lepiej. Z perspektywy twierdzę, że w kontaktach z firma Kalfas najlepiej wcale nie rozmawiać i nie łudzić się, że Ci w czymkolwiek pomogą. Polecam by jak w każdej sprawie zachować zdrowy rozsądek w kontaktach telefonicznych z tą firmą ale z innymi podobnymi także. Nie podejmować żadnych decyzji na gorąco, choć do tego zwykle zmierza rozmowa. W ubiegłym roku miałem okazję kilka razy rozmawiać z miłym pracownikiem tej firmy. Powiem Wam co mnie zaskoczyło i zraziło. Piszę, bo widzę, że w dalszym ciągu są nowe osoby "nabite w butelkę".
    1. Podając nr NIP-u, dajesz przyzwolenie by prześwietlili Twoją działalność. Podają pewne szczegóły, o których sam już nie pamiętasz i zyskują Twoje zaufanie. Nic dziwnego po NIP-ie takie informacje publikują Urzędy rejestrujące Dz.G. a sprytni pracownicy potrafią to sprawdzić i wykorzystać.
    2. Pozwalasz na nagrywanie rozmowy tel. ale czy sam zadbałeś by także nagrywać tych dzwoniących do Ciebie pracowników? Uprzedziłem pracownika, że ja także nagrywam, dlatego dokładnie wiem co mówią w tej najważniejszej części rozmowy co nazywają umową.
    3. Co do jakości strony to nie można tego nazwać profesjonalizmem a podobny szablon możesz mieć bez nakładów finansowych.
    4. Wabią, że zyskasz nowych klientów, bo jesteś widoczny w Google - nie bądź naiwny. Ile jest takich firm jak Twoja i to w Twoim rejonie? Myślę, że sam masz przynajmniej kilku kolegów z branży i jak sądzisz co firma Kalfas zrobi, byś był lepiej widoczny w internecie od nich. Otóż nie zrobi nic. Niby jest gwarancja indeksacji w Google ale pamiętaj, że to nie daje żadnej gwarancji dla Ciebie. To tylko tyle, że Google zobaczą, że taka strona jest i pokażą w wynikach raczej na bardzo odległych stronach jeśli profil Twojej działalności nie jest specjalistyczny. Usługa rejestracji w Google nic nie kosztuje, można zrobić to samemu jak już jest strona www. Oni żerują na naszej/Twojej niewiedzy a Ty mylisz pojęcie z pozycjonowaniem, które podczas rozmowy nie pada!!! Zapytaj którą pozycję, Ci gwarantują a zobaczysz jak się potoczy dalej rozmowa.
    5. To, że proponują Ci adres strony np. www.glazurnicywroclaw.pl nie jest niczym wyjątkowym, sam możesz wybrać adres, jaki się Tobie podoba, sprawdzić dostępność i zarezerwować za klika zł/rok.
    6. Kolejna pułapka to okres trwania umowy. Normalnie jest tak, że płacisz za zrobienie strony JEDNORAZOWO. Jeśli nie wychwycisz tego w rozmowie to jesteś ugotowany na min. 2 lata bo u nich dodatkowo umowa niewypowiedziana zostanie automatycznie przedłużona o kolejna 2 lata!!! Tj. kwotę na która się zgodziłeś powiedzmy 1500 zł będziesz płacił przez kolejne lata choć firma dla Ciebie nie zrobi już nic oprócz tego, że opłaci domenę (adres twojej strony www) i zapewni swój serwer. W "normalnych" firmach koszt roczny tej usługi to 200-300 zł.
    7. Umieszczenie strony www na ich serwerze to całkowite podporządkowanie się tej firmie. Każda awaria ich serwera powoduje, że Twoja stronie nie będzie widoczna. A co jeśli zwiną firmę? W umowie nie ma słowa o ew. odszkodowaniach. Lepiej serwer wykupić w firmie, która działa na dużą skalę i ma niezawodne serwery.
    8. Skandalicznym jest by firma do mnie mogła zadzwonić a ja do nich NIE. Ten fakt całkowicie mnie zbulwersował, jak może funkcjonować poważna firma, która nie ma na swojej stronie www nr telefonu kontaktowego a Ty jako klient możesz co najwyżej przesłać im teksty i zdjęcia. Od razu widać, że nie życzą sobie telefonów bo w większości pewnie byłyby reklamacyjne lub z awanturami.
    To wszystko spowodowało, że nie związałem się z tą firmą, bo uważałem, że jest to niekorzystne dla firmy. Czy zgodne z prawem, niech wypowiadają się Ci, co to prawo tworzą. Dodam, że nie trzeba być ani informatykiem ani ekspertem, by takich informacji doszukać się w internecie. Ostrzegam, tych co się wahają, niech poszukają podobnej firmy w swojej okolicy i stworzą sobie stronę internetową ale by miało to ręce i nogi i by nie płakać na przyszłość. Dla tych co niedawno zostali złapani w tę pułapkę mam jedną radę, niech sprawdzą, czy firma Kalfas w ciągu 5 dni roboczych (jak mówili w umowie) wykonała usługę do jakiej się zobowiązała tyle tylko, że do tego musisz pamiętać adres swojej strony. Jeśli nic nie zrobili, to wydrukować dowód i nie płacić. A jeśli już zapłacone to jak najszybciej wypowiedzieć by nie płacić za kolejne lata. Niestety nic więcej ja nie mogę zrobić ale mam nadzieję, że tym swoim spostrzeżeniem pomogę innym. Pozdrawiam.
  • 01.02.11, 19:02
    Niestety mój ojciec również został naciągnięty na "założenie profesjonalnej strony". Wszystko zaczęło się, od dania informacji o firmie na zumi (stąd wzięli numer do ojca).

No nic. Trudno. Dla przesiębiorcy te 1500 zł nie jest dużo. Wpuściliśmy to w koszta i wykorzystaliśmy tą pseudo stronę najlepiej jak się da. Niedługo muszę im wysłać wypowiedzenie od umowy, gdyż zastrzegają sobie, że trzeba je wysłać najpóźniej 6 miesięcy przed końcem trwania umowy.

Dziś dostaliśmy od nich maila, że spółkę podzielono z jakąś inną firmą Premium Internet Services Sp. z o.o.

Firma działa na zasadzie wyłudzania wykonania usługi. Zachęcają profesjonalną stroną, widocznością google itp. itd. Cały pic polega na tym, że umowa jest zawierana z firmą, a więc obowiązują inne prawa, niż klienta prywatnego. Nawet na pseudo fakturze nie ma żadnych stempli, pieczątek, podpisów. Co ciekawe, rozpisane jest tam tylko to, co się stanie jak nie zapłacisz, co od razu pokazuje, o co firmie chodzi.

Jestem ciekaw, jak sprawę rozwiązali i czy rozwiązali ludzie, którzy pisali, że przekazali sprawę to różnych organów. Udało się z tą firmą jakoś wygrać?

Czy oprócz straszenia windykacją robią coś w tym kierunku?

• 22.02.11, 20:18
    Witam,

ja nie mam doświadczenia jeśli chodzi o tą firmę i branżę ale podczas czytania forum i opinii jakie się znajdują jestem w szoku!!!
    Biorę właśnie udział w rekrutacji, po przeczytaniu tego już chyba nie.
    Firma Premium Internet Services Sp. z o.o. szuka ludzi do pracy - więc może uda się komuś do nie dotrzeć w ten sposób.
    Adres: ul.Kuhran 12k, Warszawa (obok CH Blue City).
    tel z którego kontaktowali się ze mną:
    22 255 3803; 22 255 3870

Życzę powodzenia
  • 23.02.11, 21:30
    Zróbmy pozew zbiorowy,....skrzyknijmy się wszyscy,a nie piszmy,niech jedna osoba się tym zajmie....Siła w NAS.....czym nas więcej tym lepiej....TO SĄ NASZE PIENIĄDZE.....WIĘC WALCZMY O NIE....NIE DAJMY SIĘ ZŁODZIEJOM...
  • 28.02.11, 13:01
    wszystko się zgadza tylko trzeba poszukać prawnika :)
    więcej osób jest za sama mam kontak co najmniej z 10-ma osobami, które są za pozwem zbiorowym
  • 28.02.11, 13:12
    Pan wypowiadajacy sie wyzej znalazl taka kancelarie ktora pozwem zbiorowym by się zajęła.
  • 02.03.11, 10:42
    kochani napiszcie do kogo mam dołączyć...z tym pozwem...nie mam żadnych namiarów ani kontaktu....pozdrawiam
  • 02.03.11, 20:09

Strasznie długo się nie odzywałam - za co przepraszam :)

Więc dzisiaj rozmawiałam z prawnikiem i tylko potwierdził moje zdanie że KM nic tak na prawdę nie ma i żaden są tego nie uzna tzn tej ich śmiesznej umowy – jego porada prawna – nie płacić, nie mają podstaw ale oczywiście każdy zrobi jak uważa. .

Co do pozwu zbiorowego to jest możliwy ale będzie ciężko i to koszt około 4tys zł, ale podpowiedział mi że skoro jest tylu poszkodowanych wszyscy najlepiej w jednym terminie powinni wysłać do warszawy (tam teraz działa KM) informacje o popełnieniu przestępstwa przez KM i wydaje mi się to bardzo rozsądne dodatkowo od razu powinniśmy podać firmę windykacyjną która bez zbadania faktów żąda zwrotu kosztów.

Kwestia oddziału Policji jeśli jednak nie Warszawa powinna się tym zajmować - wtedy już sama Policja przekaże odpowiedniemu.

Myślę że na początkej jest to opcja - jeśli będą osoby zainteresowane możemy ustalić termin nadanai pisma, ewentualnie jedn osoba może je zebrać wszystkie i nadac razem .

Cezkam na info osoby zainteresowane - na początek zbiorowym zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa.

adres bez zmian
    KM_pozew_zbiorowy@interia.pl

Pozdrawiam
    Gosia
  • 03.03.11, 08:51
    gifa...chętnie dołączę do pozwu zbiorowego,ale e-mail który podałaś wyżej nie dochodzi jest zwrotka
  • 03.03.11, 09:44
    się mi pokr eciło
    adres pozew_zbiorowy_KM@interia.pl
  • 12.06.11, 16:09
    ludzie to z tym pozwem to ściema niebędzie żadnego zbiorowego pozwu,pisałem do tej kancelarji i nic zrezygnowali porokuratura ,niewiem us,zus, a może ruwniesz wystawić im fakturuc co wy nato
  • 30.01.12, 23:52
    witam ! Złożyłem doniesienie do prokuratury wysłałem mailem do Apelacyjnej w Katowicach i dziś dostałem odpowiedź że wysłali do Rejonowej w Katowicach sygnatura akt 2Ds 324/11 To pierwsa jaskółka wiosny Ludzie Piszcie pozew zbiorowy o dołączenie waszej sprawy do pozwu zbiorowego , opiszcie jak , co przede wszystkim że do zawarcia umowy miało być fachowe opracowanie reklamy Waszej firmy przez profesjonalistów , że reklamy nie opracował a w internecie umieścił bezwartościową przykładową wersją strony na której Usługodawca każe mi opracować reklame .
    Mateusz Zapora który prowadził za mna rozmowe przedstawił tylko fragment rozmowy na podstawie której wystawił fakture przed spełnieniem jej warunków ( fakture mozna wystawić po wykonaniu umowy )
    Sąd w Wałbrzychu nie jest właściwy do rozpatrywania sprawy bo powinien przesłać akta do sądu miejsca zamieszkania pozwanego
    Albo do Warszawy - miejsca nie wykonania umowy
    Pozdrawiam wkirczuk@wp.pl 783545152 Szczecin !!!!!!!!!!!!
  • 30.01.12, 23:56
    Autor: juzek701 30.01.12, 23:52 Dodaj do ulubionych
    Odpowiedz cytując Odpowiedzwitam ! Złożyłem doniesienie do prokuratury wysłałem mailem do Apelacyjnej w Katowicach i dziś dostałem odpowiedź że wysłali do Rejonowej w Katowicach sygnatura akt 2Ds 324/11 To pierwsa jaskółka wiosny Ludzie Piszcie pozew zbiorowy o dołączenie waszej sprawy do pozwu zbiorowego , opiszcie jak , co przede wszystkim że do zawarcia umowy miało być fachowe opracowanie reklamy Waszej firmy przez profesjonalistów , że reklamy nie opracował a w internecie umieścił bezwartościową przykładową wersją strony na której Usługodawca każe mi opracować reklame .
    Mateusz Zapora który prowadził za mna rozmowe przedstawił tylko fragment rozmowy na podstawie której wystawił fakture przed spełnieniem jej warunków ( fakture mozna wystawić po wykonaniu umowy )
    Sąd w Wałbrzychu nie jest właściwy do rozpatrywania sprawy bo powinien przesłać akta do sądu miejsca zamieszkania pozwanego
    Albo do Warszawy - miejsca nie wykonania umowy
    Pozdrawiam wkirczuk@wp.pl 783545152 Szczecin !!!!!!!!!!
  • 19.03.11, 21:44
    chętnie się dołączę do pozwu zbiorowego ponieważ dostaje wezwania do zapłaty od firmy windykacyjnej przez KM, ani umowy ani usługi nigdy na oczy nie widziałam nie wiem skąd mieli moje dane, proszę o kontakt budluk@wp.pl w sprawie dalszych planów aczkolwiek wolałabym kontakt tel. lub osobiście aby wszyscy zainteresowani umówili się w jednym mieście w danym terminie i dokładnie wszystko obgadali, bo tu nigdy nie wiadomo kto to czyta
  • 02.03.11, 22:09
    Witam:)dzisiaj otrzymałam maila od dziennikarza pulsu biznesu-Witam serdecznie!
    O tym, że Kalfas Marketing ma coś na sumieniu także w swej podstawowej działalności internetowo-hostingowej wspominałem już w â??Pulsie Biznesuâ??, co oczywiście nie wyklucza kontynuacji tematu, potrzebne jednak są jakieś nowe informacje. Jeśli więc np. jest Pani zaangażowana w przygotowywanie pozwu zbiorowego, ewentualnie ma Pani jakiekolwiek inne, dalej idące informacje, to proszę o kontakt zwrotny.
    Z góry za to dziękuję i pozdrawiam-Ja się również przyłączam do pozwu zbiorowego.Mój mail to-eta231@wp.pl
  • 03.03.11, 20:14
    Pamiętajmy, że to forum czytają także ludzie z KM. Chcę przez to powiedzieć, żeby wszelkie podejmowane działania były przemyślane pod kątem: czy KM może wykorzystać to na naszą niekorzyść. Oczwyście ja także jestem za działaniami w obronie naszych interesów. Zawiadomienie, później pozew wydaje się rozsądną droga.
  • 03.03.11, 20:31
    Zgadzam sie z przedówcą, jestem pewna że KM dokladnie śledzi to forum, dlatego trzeba uwazac.
  • 12.04.11, 14:50
    A mi wysłali pozew . Poinformuję wszystkich co dalej . Daję to do swojego prawnika.Może ktoś wie co się stało z Kam 37 , prawniczką która miała pomóc nieodpłatnie wszystkim poszkodowanym przez Kalfas. Nie daje znaku życia.
  • 14.04.11, 12:00
    Nie zapadlam sie pod ziemie. Z moich informacji wynika, iz faktycznie Vindico, spolka, ktora odkupila od Kalfas Marketin wierzytelnosci zlozyla w Sadzie w Wlabrzychu znaczna ilosc pozwow. Przy czym pozywa kontrahentow nie o calosc kwoty jakiej zada ale najczesciej o pierwsza rate, czyli sa to kwoty na ogol niewielkie, 500-800 zl. Koszty postepowania sadowego w ten sposob sa dla wiekszosci wyzsze niz zadana kwota a na dodatek w praktyce uniemozlwia zatrudnnienie pelnomocnika w sprawie, gdyz sparawa jest w miare pracochlonna a kwota jaka mozna wziac od klienta znikoma. Pomijajac element niewywiazania sie z umow przez Kalfas Marketing, to w mojej ocenie przy tak duzej ilosci spraw w tym samym sadzie jest moim zdaniem sens procesowania sie. Prosze pamietac, ze sprawy beda rozpatrywane, jesli nie przez tego samego sedziego, to przez sedziow z tego samego sadu i zeznania roznych osob w podobnych sprawach, przedstawiajace podobne okolicznosci bardzo pomoga wszytkim oszukanym. Oczywiscie jest kwestia kosztow postepowania, jednak prosze pamietac, iz zasadzenie pierwszej kowty spowoduje kolejny pozew o calosc. W tej sprawie nalezy myslec perspektywicznie. Prosze tez pamietac, ze osoby otrzymujace dokumenty z sadu nie dostaja pozwu ale nakaz zapaty!!!!!! Od ktorego mozna zlozyc sprzeciw w terminie 14 dni od dnia doreczenia nakazu zaplaty z pozwem i zalacznikami. W sprzeciwie nalezy podniesc wszystkie zarzuty i zalaczyc dowody. Ich pozniejsze podnoszenie i wnioskowanie o przeprowadzenie dowodu moze zostac odrzucone przez sad. To jest postepowanie gospodarcze i nakazaowe, wiec obie strony maja obowiazek wylozenia wsztkich kart na stol.
    Ponadto niestety musze wszystkich poinformowac, iz pomocy na tym etapie jestem wstanie udzielic tylko na zasadzie poradzenia co ma sie znalezc w sprzeciwie. Nie jestem w stanie pisac sprzeciwow, poniewaz jest to juz praco i czasochlonne i musialabym poswiecie sie temu ze szkoda dla moje pracy, a nie jestem w stanie tego zrobic.
    Osobom chcacym walczyc dalej radze aby udac sie do prawnika. Najlepiej byloby znalezc prawnika w Walbrzychu lub okolicach, ktory chcialby zajac sie tymi sprawami ale to wymaga zorganizowania sie przez poszkodowanych. Prosze pamietac, ze wszyscy poszkodowani moga wzajemnie zeznawac w sprawach, a swiadkowie moga na wniosek pozwanych byc przesluchiwani w sadzie wlascicwym dla swojego zamieszkania. Ponadto jesli ktos zlozy juz wyjasnienia w swojej sprawie lub ja wygra, inni moga powolywac sie na ta sprawe, przywolujac jej sygnature. Jezeli osoby poszkodowane nie beda skladac sprzeciwow, dzialanosc Kalfas Marketing pozostanie bezkarna, a od osoby gloszace opinie o nieuczciwosci KM beda tak na prawde naruszac dobra osobiste tej spolki, gdyz spolka bedzie miala dowody w postaci prawomocnych orzeczen sadowych, ze ma racje w sporze, a nieuczciwi sa ci, ktorzy im nie zaplacili zgodnie z zadaniami.
  • 03.03.11, 20:15
    Podbijam. Robi się coraz ciekawiej
  • 27.03.11, 12:31
    OSZUSTWO KALFAS MARKETING AFERY OSZUSTWO BEZPRAWIE SKANDALE www.zarabianienaekranie.pl
  • 10.05.11, 19:44
    Kalfas Marketing to banda oszustów i złodziei.Przestrzegam wszystkich :nie zawierajcie z nimi umowy.A jeżeli zrobiliście ten błąd to szybko uciekajcie stąd.
  • 10.05.11, 20:24
    Dostałem właśnie odpowiedź z sądu . Mam sprawę 1 czerwca . JADĘ!!!!!!!!!!!!!
  • 11.05.11, 16:37
    Obecnosc na rozprawie nie ma znaczenia. Moj ojciec był, mimo kilkuset kilometrów przebytych, wyrok wydany za kilka dnia.... oczywiscie skazujący do zapłaty. To jakaś paranoja..... a KM wciąż się bogaci na naiwności Polaków.... przykre....
  • 11.05.11, 20:20
    Przecież można się odwołać.
  • 17.05.11, 21:12
    ASEKURATOR" SP. Z O.O. JANKOWSKI ADAM − PREZES ZARZĄDU
    SPADAĆ SP. Z O.O. CEBECI PINAR − PREZES ZARZĄDU
    "PREMIUM INTERNET SERVICES" SP. Z O.O. KALFAS AREK − PREZES ZARZĄDU
    "PREMIUM INVESTMENT MANAGEMENT" SP. Z O.O. KALFAS AREK − PREZES ZARZĄDU
    RA FINANCE SP. Z O.O. JANKOWSKI RADOSŁAW − CZŁONEK ZARZĄDU , KALFAS AREK − CZŁONEK ZARZĄDU
    Wykaz firm .
    Zauważył ktoś może, że firmy kalfas marketing nie można odnaleść w internecie?
  • 10.05.11, 21:18
    Zauważyliście zapewne, że sprawy sądowe będą rozstrzygane w najodleglejszych punktach Polski. Myślę, że ma to na celu zniechęcenie nas do przyjazdu na sprawę. Ja jednak jadę to tylko 444 km. Firma vindyco ma swoje siedziby w innych miastach np w Warszawie , Gdańsku ,Chorzowie.
  • 11.05.11, 14:19
    rusza pozew zbiorowy przeciwko KM - wreszcie się udało :)

Osoby zainteresowane powinny zgłosić chęć przystapienia pod numer telefonu , tel.790 705 790 - kancelaria prawna www.procum.pl, jest na razie 9 osób ale liczymy że zgłoszą się inni poszkodowani. Pozdrawiam wszystkich GFA
  • 01.06.11, 12:41
    Ja już jestem po pierwszej rozsprawie w Wałbrzychu. Ze strony vindyco nikt nie przybył. Zrobiłem również wywiad na temat tej firmy. Wynajmują oni takie małe pomieszczenie w okolicach sądu ot i cała siedziba. Nasza sprawa jest znana tutejszym sędziom . Powiem tylko że wyszedłem z sądu bardzo podbudowany . Pytałem się również czy można przenosić sprawy w swoje rejony i jest to możliwe jeżeli decyzji sędziego nie zaskarży pełnomocnik vindyco. Ja jako osoba która walczy już z tymi krętaczami mogę tylko występować jako świadek w sprawach osób oszukanych przez kalfas, dlatego należy przy zgłaszaniu sprzeciwu podać moje dane jako świadka w sprawie. Każdemu zainteresowanemu wuślę je na e-maila. Walczcie , po tej sprawie widzę że warto- JA NIE ODPUSZCZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 01.06.11, 22:50
    Ja też miałem dziś wyznaczony termin rozprawy. Niestety nie mogłem dotrzeć z Warszawy. wcześniej już wnioskowałem o przeniesienie rozprawy do Warszawy ale nie dostałem odpowiedzi z sądu. Bardzo prosze cie o kontakt mailowy: aleks200114@wp.pl . Ja tez nie zamierzam im odpuścic. Przesłali mi kolejna fakturę na 1900 zł.
  • 02.06.11, 06:52
    fachowiec-65@tlen.pl to mój e-mail
  • 02.06.11, 14:32
    Ja też proszę o pomoc, mój mail: zwypych@gazeta.pl

sam z nimi już przegrałem jedną sprawę w Wałbrzychu. Jeździłem z Poznania dwa razy. Zapłaciłem za adwokata, za wszystko. Nie zapłaciłem po wyroku (bo nie!!) i teraz komornik mi zablokował konto. Owszem zawarłem umowę, zgodziłem się na wszystko, ale chciałem to anulować jako konsument i co, Sąd stanał po ich stronie!! Nic nie moge zrobić a teraz mam już kolejną sprawę w Sądzie o kolejne płatności, nie wiem co robić. To są oszuści, zawierają umowę i nie można się wycofać. W Sądzie w Wałbrzychu powiedzieli mi, że jeszcze nikt z nimi nie wygrał, a jest ponad 500 spraw. Że wszystko jest zgodnie z prawem, umowy są zawierane i mają na to dowody i potwierdzenia. Co za kraj. Proszę o pomoc.
  • 02.06.11, 14:49
    Ja nie zaprzeczyłem że zawarłem umowę tylko że umowa została źle wykonana przez firmę kalfas . Profesjonalna szata graficzna to przecież nie szablon. Ja nie jestem grafikiem i nie potrafię sobie stworzyć pięknej , profesjonalnej strony sam , tylko miała to wykonać firma kalfas.
  • 02.06.11, 14:53
    zwypych napisała:

> Ja też proszę o pomoc, mój mail: zwypych@gazeta.pl
    >
    > sam z nimi już przegrałem jedną sprawę w Wałbrzychu. Jeździłem z Poznania dwa r
    > azy. Zapłaciłem za adwokata, za wszystko. Nie zapłaciłem po wyroku (bo nie!!) i
    > teraz komornik mi zablokował konto. Owszem zawarłem umowę, zgodziłem się na ws
    > zystko, ale chciałem to anulować jako konsument i co, Sąd stanał po ich stronie
    > !! Nic nie moge zrobić a teraz mam już kolejną sprawę w Sądzie o kolejne płatno
    > ści, nie wiem co robić. To są oszuści, zawierają umowę i nie można się wycofać.
    > W Sądzie w Wałbrzychu powiedzieli mi, że jeszcze nikt z nimi nie wygrał, a jes
    > t ponad 500 spraw. Że wszystko jest zgodnie z prawem, umowy są zawierane i mają
    > na to dowody i potwierdzenia. Co za kraj. Proszę o pomoc.

Jako przedsiębiorca nie może Pan odstąpić od umowy na zasadach konsumenta.
  • 06.07.11, 09:49
    Witam

Informuję że warto z nimi walczyć w sądzie mój mąż wygrał z nimi sprawę w Wałbrzychu na rozprawę nie dotarł bo nie zdążył. Zadzwonił do sądu i przekazali mu że ma sprawę wygraną narazie wyrok jest nieprawomocny mają mu jeszcze zwrócić koszty procesu. Ktoś na forum napisał że wynagrodzenie adwokatów jest wysokie nasza adwokatka jak do tej pory wzięła 300 zł pewnie jeszcze coś weźmie z tych kosztów procesowych ale to i tak nie jest dużo, nam chodziło tylko o to zeby tym oszustom nic nie płacić. Teraz zobaczymy jaki bedzie ruch z ich strony. Aha i przesłali nastepną fakturę za nastepny rok tylko z innej firmy z PREMIUM nie było informacji ze jedna firma przejmuje obowiazki drugiej firmy, tak że też trzeba bedzie coś z tym zrobić. Tak że sie nie poddajcie i walczcie. Pozdrawiam
  • 06.07.11, 09:58
    Jak wyrok się uprawomocni to proszę podać więcej informacji to będziemy sie na ten wyrok powoływać
  • 06.07.11, 10:07
    Ok
  • 25.07.11, 20:41
    WITAM SERDECZNIE

Walczę z nimi od roku, jest Pani jedyną osobą od której usłyszałam że wygrała, prosze o informację co napisali Państwo w odwołaniu mam kontakt z innymi osobami przeslę im informację i bardzo proszę o podanie numeru wyroku będziemy się na niego powoływac , bardzo prosze o kontakt na adres pozew_zbiorowy_KM@interia.pl właśnie składamy zbiorowe zawiadomienie o popełnienu przestępstwa ja czekam na sprawę dostałam już przedsądowane wezwanie do zapłaty , Więc bardzo prosze o informację cokolwiek - wszystko nam się przyda Pozdrawiam
    Gosia
  • 11.08.11, 15:43
    Witam
    Z kim można się skontaktować w sprawie pozwu zbiorowego chciałbym dołączyć-oszukany
  • 25.08.11, 16:01
    Wszyscy któzy chcą ich ukarać za ich kłamstwa napiszcie o nich opinię na portalu użytkownik posrtalu kalfas marketing i wszdzie gdzie się da -ja tak robię.może im więcej osób powie prawdę o nich tym bardziej zostaną ukarani.
  • 26.07.11, 21:36
    Uwaga Poszkodowani firma Kalfas oferująca niegdys usługi profesjonalnych stron internetowych dla firm działa również pod przykrywką Premium inwestment .prezesikiem został ten sam pajc kalfas ściągający długi za nie wywiązanie się z żekomej umowy .Ma facio problem
  • 11.08.11, 15:34
    Witam!
    Jestem kolejną oszukaną osobą przez firmę Kalfas,proszę o radę od czego zacząć ponieważ firma straszy mnie komornikiem,z góry dziękuję
    Pozdrawiam
  • 24.10.11, 17:47
    Uważajcie na wypowiedzi kilku wpisujących się jako pokrzywdzonych. Z mojej wiedzy wynika, że tylko prokuratura może skutecznie przerwać ich dobrą passę. podaję swój kontakt: dplila.buku@wp.pl
  • 08.12.11, 19:34
    Witam. Ja już tylko czekam na pozew z sądu !!! Właśnie dostałam przed sądowe wezwanie do zapłaty (po raz drugi) od vindico. Mimo moich pism do nich. Strona po roku wygasła bo nie przedłużyłam umowy strona nieczynna, a oni nadal mi ślą faktury teraz od Premium Internet i Dortmund Niemcy pieczątką Warszawa hehe. Nie popuszczę im! Będę walczyła!
  • 25.07.11, 20:50
    składamy zbiorowe zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury Apl. w Katowicach nie będę się rozpisywała osoby które chcą dołączyć - prosze o kontakt pozew_zbiorowy_KM@interia.pl

Pozdrawiam
    Gosia

zwypych napisała:

> Ja też proszę o pomoc, mój mail: zwypych@gazeta.pl
    >
    > sam z nimi już przegrałem jedną sprawę w Wałbrzychu. Jeździłem z Poznania dwa r
    > azy. Zapłaciłem za adwokata, za wszystko. Nie zapłaciłem po wyroku (bo nie!!) i
    > teraz komornik mi zablokował konto. Owszem zawarłem umowę, zgodziłem się na ws
    > zystko, ale chciałem to anulować jako konsument i co, Sąd stanał po ich stronie
    > !! Nic nie moge zrobić a teraz mam już kolejną sprawę w Sądzie o kolejne płatno
    > ści, nie wiem co robić. To są oszuści, zawierają umowę i nie można się wycofać.
    > W Sądzie w Wałbrzychu powiedzieli mi, że jeszcze nikt z nimi nie wygrał, a jes
    > t ponad 500 spraw. Że wszystko jest zgodnie z prawem, umowy są zawierane i mają
    > na to dowody i potwierdzenia. Co za kraj. Proszę o pomoc.
    składamy zbiorowe zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury Apl. w Katowicach nie będę się rozpisywała osoby które chcą dołączyć - prosze o kontakt pozew_zbiorowy_KM@interia.pl

Pozdrawiam
    Gosia
  • 13.07.11, 14:51
    witam i proszę o pomoc w następującej sprawie: jakiś czas temu zadzwonili do nas z kalfasa z propozycją www, telefon odebrał jeden z pracowników i zgodził się na nawiązanie z nimi współpracy; w telefonie usłyszał komunikat, że rozmowa będzie rejestrowana i że nastąpi zawarcie umowy; faktycznie jednak nie miał świadomości, że zawiera jakąkolwiek umowę, lecz jedynie wyraża wolę nawiązania współpracy; z naszego punktu widzenia była to oczywista manipulacja; nie będąc upoważnionym do reprezentowania spółki podał jej dane oraz dane jednego z członków zarządu wpisanego do krs, który mógł samodzielnie reprezentować spółkę; czy taka umowa, tj. jeśli zawarła ją osoba nieupoważniona, nie figurująca we władzach spółki, jest ważna??? i druga kwestia - przyjmijmy, że ta umowa została prawidłowo zawarta; kiedy zorientowaliśmy się, o co tu chodzi i z kim mamy do czynienie wypowiedzieliśmy umowę listem poleconym z zachowaniem wskazanego przez kalfas 6-miesięcznego okresu wypowiedzenia; nie otrzymaliśmy zwrotu korespondencji i przyjmujemy, że została ona dostarczona; wciąż jednak otrzymujemy faktury od premium internet, a ostatnio nawet wezwanie do zapłaty; co więcej, w ostatnich pismach kalfas wskazuje inną datę zawarcia umowy niż w poprzednich, późniejszą o dwa tygodnie; jeśliby przyjąć, że ta nowa data jest właściwa (choć mamy całkowitą pewność że nie - w pierwszym piśmie zatytułowanym "potwierdzenie umowy" jest napisane: "niniejszym potwierdzamy zawarcie umowy z naszą firmą w dniu..."), to wówczas nasze wypowiedzenie jest nieskuteczne, ponieważ nie został zachowany okres 6 miesięcy; gdyby doszło do rozprawy, czy najlepiej byłoby się bronić wskazując na fakt, że umowa w ogóle nie została zawarta czy też raczej druga opcja tj. że została skutecznie rozwiązana; z góry dziękuję za odpowiedź; chętnie dołączymy też do pozwu zbiorowego, z kim się kontaktować?
  • 13.07.11, 15:52
    Jeżeli osoba która zawarła umowę nie ma takiego upoważnienia to umowa jest nieważna, w przeciwnym razie edek z ulicy mógłby też zawrzeć taką umowę w waszym imieniu. Skoro macie dowody że kalfas dokonał manipulacji na umowie to zgłoście to do prokuratury jako próbę oszustwa .
  • 09.06.11, 09:09
    Ja miałem wyznaczoną sprawę ale nie dojechałem na nia bo była w Wałbrzychu strasznie daleko odemnie ale dzisiaj jadę do prokuratury zobczę co się da tam załatwić. i Ja ze swojej strony będę zakładał im sprawę jezeli ktoś tak samo zrobił jak ja to proszę o kontakt razem może uda nam sie coś wymyśleć.Wiesz co gambit 65 ja bym chciał mieć kontakt z tobą i ze wszystkimi poszkodowanymi jak ja.Piszcie na elektrocel@interia.pl .JA TEZ IM NIE ODPUSZCZĘ!!!!!!!!!!!!!!!
  • 25.07.11, 20:51
    eskładamy zbiorowe zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury Apl. w Katowicach nie będę się rozpisywała osoby które chcą dołączyć - prosze o kontakt pozew_zbiorowy_KM@interia.pl

Pozdrawiam
    Gosia
    lektrocel napisał:

> Ja miałem wyznaczoną sprawę ale nie dojechałem na nia bo była w Wałbrzychu stra
    > sznie daleko odemnie ale dzisiaj jadę do prokuratury zobczę co się da tam załat
    > wić. i Ja ze swojej strony będę zakładał im sprawę jezeli ktoś tak samo zrobi
    > ł jak ja to proszę o kontakt razem może uda nam sie coś wymyśleć.Wiesz co gambi
    > t 65 ja bym chciał mieć kontakt z tobą i ze wszystkimi poszkodowanymi jak ja.Pi
    > szcie na elektrocel@interia.pl .JA TEZ IM NIE ODPUSZCZĘ!!!!!!!!!!!!!!!
  • 18.10.11, 19:52
    Ja zostałam oszukana przez firmę Extra Internet Gmbh z Dortmundu, kolejne sztańskie dziecko (mam nadzieję, że ostatnie) pana Kalfasa, tym razem jednak pojawia się w nazwie firmy nazwisko niejakiej Pani Katarzyny Kryńskiej, wymienionej w KRS 000184294 firmy Kalfas-Marketing Sp. z o.o. jako osoba współpracująca z tą firmą. Nie będę opisywać całego procesu w jaki sposób zostałam oszukana, wygląda on poprostu prawie identycznie, jak we wszystkich pozostałych przypadkach stosowanych przez łącznie, z tego co się doliczyłam 8 firm, zarejestrowanych w Polsce i gdzie we wpisach do KRS przewija się nazwisko Arek Rudolf Kalfas. Niezły groch z kapustą w naszym polskim garze a na deser ciasteczko z Dortmundu z wisieńką na górze co się zwie Vindico, znowu kuchnia polska. Może zrobić się niedobrze prawda? Od odruchu wymiotnego powstrzymuje mnie tylko optymistyczna wiadomość od gambit65, jestem niesamowicie ciekawa finału, proszę napisz do mnie na e-mail agawa1973@o2.pl, gdyż nie zamierzam odpuścić!!!!!
  • 18.10.11, 20:32
    DO MNIE DOTARŁO PISMO Z DORTMUNDU, TAM POLICJA JEST SPRAWNIEJSZA OD POLSKIEJ , TO SZYBCIEJ DOBIORĄ SIĘ IM DO TYŁKA. ODPOWIADAŁEM IM ZAWSZE, ŻE W SPRAWIE TOCZY SIĘ POSTĘPOWANIE A SKORO NIE BIORĄ TEGO POD UWAGĘ PODPADA TO POD WYMUSZENIE LUB NĘKANIE. JESZCZE PROSZĘ O WIĘCEJ TAKICH BREDNI NA E-MAILA JAKIE MI PRZYSYŁACIE OSZUŚCI Z KALFAS ,PREMIUM CZY INNEJ WASZEJ FIREMKI. CZEKAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 19.10.12, 23:28
    Mnie tez oszukali!! Dosłownie 18 października br!!!Tyle, że do mnie zadzwonili Extra Internet GmbH - i tak zmanipulowali, tak nakręcili strachem, ze się zgodziłam!! a próbowałam, usiłowałam przekazać tel. do męża, aby z nimi pogadał, nie nie ma czasu, szybko, naglące...
    W każdym razie: dziś (19 października) napisałam list do Prokuratury w Katowicach oraz list do nich do Dortmundu OŚWIADCZENIE O UCHYLENIU SIĘ OD SKUTKÓW PRAWNYCH OŚWIADCZENIA WOLI ZŁOŻONEGO POD WPŁYWEM BŁĘDU. Jutro to prześlę pocztą.

A co z tą windykacją? I KRD?! Naprawdę są w stanie cię wpisać do KRD?! Przecież to oszuści!! Czy kogoś już tak poszkodowali?!
    Przyłączę się do każdego działania w tej sprawie! Jeszcze mnie popamiętają!!!
    Pozdrawiam, Anna - Wrocław
  • 23.10.12, 23:27
    Nie odpuszczaj i nie płać! Jestem w takiej samej sytuacji i nie odpuszczę za cholerę! Pozdrawiam.
  • 24.11.12, 06:20
    Ja przegrałem apelację choć zarejestrowali mi inną nazwę strony niż w umowie. Będę pisał o uzasadnienie wyroku . Jaki morał z tej naszej bajki, że w polskim sądzie nie idzie się po sprawiedliwość tylko po wyrok.
  • 25.11.12, 12:19
    Przykro mi. Pieprzona banda... Ja walczę dalej...
  • 25.11.12, 19:04
    Ja będę chciał najpierw uzasadnienie, a potem jak można będzie to do Strasburga. Ręce opadają na te nasze sądy.
  • 26.11.12, 18:15
    dzień dobry,
    chciałam się dowiedzieć czy po 2 drugiej decyzji sądu zostaje mi odwołanie tylko do Strasburga?
    Jak mogę walczyć z tą firmą? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
  • 26.11.12, 18:19
    Najpierw kasacja do SN a potem dalej. Kasacja musi być napisana przez prawnika.
  • 30.11.12, 12:13
    Witam wszystkich. Ja również bardzo chętnie wypowiem się w tej sprawie w mediach. Walczę z tymi oszustami 2 lata. 663140683
  • 30.11.12, 13:31
    www.koszalinianin.pl/index.php?str=6060&id=196
  • 15.12.12, 22:15
    Dlaczego przegrałem w sądzie. Sąd nie uwzględnił mojego wypowiedzenia umowy firmie kalfas pisząc że wadliwie wykonana strona to wada usuwalna i może być usunięta tylko mam dać czas firmie na wykonanie tej czynności. Mam e-maila z data i adresem realizacje kalfas itd na którego wysłałem prośbę o naprawienie wad strony i dałem im termin 7 dni. Firma tego nie naprawiła to odstąpiłem od umowy. Pisałem o tym do sądu , a sąd jak mantrę powtarza, że nie skorzystałem z prawa do naprawienia strony . MOŻE KTOŚ PODPOWIE O CO TU CHODZI. W apelacji podniosłem tez ,że mam inną nazwę domeny w umowie i na nagraniu audio. Sąd stwierdził że jest to dowód nieważny ponieważ nie został podniesiony na pierwszej rozprawie. Tylko w pierwszej instancji chciałem skorzystać z laptopa aby pokazać że nią ma takiej domeny to sędzina mi nie pozwoliła. Zadaję sobie pytanie co to jest sprawiedliwość i dlaczego w sądach nie dochodzi się prawdy tylko wszystko opiera się na paragrafach. Powinno się użyć wszelkich legalnych środków żeby prawda tryumfowała a nie cwaniactwo i olewanie klientów.
  • 27.12.12, 15:14
    Witam wszystkich poszkodowanych. Śledzę forum już od dawna, dwa lata walki. Nie zapłaciłam ani złotówki tym złodziejom i nie zamierzam tego zrobić, chyba, że sąd wyda taki wyrok. Pomimo wielu wezwań przed sądowych jeszcze nie dostałam wezwania do sądu na rozprawę. Cierpliwie czekam. KM uznali moją rezygnację, umowa kończy się na początku przyszłego roku. Ciekawa jestem czy ktoś w ogóle otrzymał od tej firmy fakturę VAT a nie proformę, skoro nie została wystawiona faktura VAT, to praktycznie nie doszło do sprzedaży. Przepisy polskie nie przewidują możliwości wystawiania faktur pro forma. Faktury te funkcjonują w obrocie gospodarczym, jednak należy je uznać za rodzaj oferty w rozumieniu art. 66 K.c. Wystawienie takiej faktury nie zwalnia podatnika z obowiązku wystawienia faktury na zasadach ogólnych. W szczególności nie jest dopuszczalne uzależnienie wystawienia faktury od opłacenia usługi. Fakturę należy co do zasady wystawić najpóźniej siódmego dnia od dnia dostawy towaru lub wykonania usługi (niezależnie od uregulowania płatności).
    Reasumując, podatnik nie udokumentował sprzedaży w formie faktury VAT, więc można domniemywać, że nie doszło do sprzedaży usługi.
  • 27.12.12, 15:25
    Upraszczając KM nie księguje wystawianych faktur pro forma do póki ktoś nie zapłaci, płacąc przyjmujemy ofertę. Zastanawia mnie także działanie firm windykacyjnych, które odkupują długi. Podstawą do roszczeń jest faktura VAT, tylko jaka? Ja jeszcze takiej nie otrzymałam. Rzetelne firmy windykacyjne wycofały się ze ściągania długów dla KM, widocznie połapały się o co chodzi. Zostały tylko twory Pana AK takie jak np Ra Finance działające pod jednym panem prezesem na równi z Extra internet GmbH.
  • 28.01.13, 18:23
    www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1306743
  • 08.12.11, 22:25
    witam wczoraj tez mnie podebrali w sposób ze inna fifma che sie podszyć pod mnie i zgodzilem sie na zarezerwownie domeny facet mowil ze wysle mi na meila dane tej firmy mam pytanie czy idzie jakos zrezygnowac powiem tez ze bylem po paru piwkach i nie swiadomy tego co robilem widze ze mozna zalozyc protest zbiorowy moj numer 509159919 pozdrawaim i pomocy
  • 31.08.12, 09:24
    witam,mój mąż został oszukany na pakiet premium 22.08.2012 proszę o kontakt majdej123@gmail.com
  • 04.10.12, 09:50
    Witam. Jestem oszukaną osobą w tej samej sprawie przez tę samą firmę. Mieszkam w Bielsku-Białej. Złożyłam doniesienie na policji o popełnieniu przestępstwa oraz jutro mam spotkanie z prawnikiem - być może pozwę ich z powództwa cywilnego. Prosze o ew. rady. Dziękuję i pozdrawiam. Również nie odpuszczę i nie zamierzam płacić absolutnie!!! Renata Kukla
  • 12.10.12, 11:41
    Dziś sprawą zainteresowała się TVN !!!!!!!!!!!! NARESZCIE BĘDZIE GŁOŚNO O TYCH OSZUSTWACH
  • 12.10.12, 11:49
    Nareszcie. Sama napisałam do TVN i nie tylko. Nie odpuszczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 12.10.12, 12:43
    Do mnie już dzwonili . Myślę,że będą chcieli porozmawiać z innymi to dam znać!!!!!!!
  • 12.10.12, 20:33
    Ja jestem świeżo oszukaną. Jednak źle trafili - poruszę niebo i ziemię, zgłosiłam na policję, wynajęłam kancelarię prawniczą, poinformowałam telewizję. Jeszcze prasę poruszę. Sprawdzę, jak ma się sprawa z Ministerstwem Sprawiedliwości. Wiele czasu, wiele zdrowia, ale zapamiętają mnie, podli zdziercy! I co najważniejsze - nie zapłacę!!! A czerwonymi napisami i smsami to mogą sobie dzieci straszyć. Gambit65, a Ty płaciłeś?
  • 12.10.12, 20:41
    NIE PŁACIŁEM
  • 12.10.12, 21:02
    Więc jestem z Ciebie dumna;) "W kupie siła";)
  • 12.10.12, 21:05
    Właśnie przed chwilą wysłałem do TVN linki do naszego forum i inne o tych oszustach mam nadzieje ,że będzie się działo !!!!!!!!!!!!
  • 12.10.12, 21:08
    Nie napiszę, że nadzieja matką głupich, bo też ją mam;)
  • 12.10.12, 22:27
    wreszcie będzie dym , bo przykro mi czytać jak kolejni wpadają w machinę bezradnej haraczowej kliki. Ja wygrałem sprawę. Życzę tego również innym, bo to co robi ta firma jak jej nie nazywać (bo co roku zmienia nazwę i właściciela na papierze), kosztuje nas nie tylko pieniądze, ale także mnóstwo zdrowia i nerwów. Jest to przestępstwo doskonałe - w biały dzień wysysać kasę z ludzi ciężko pracujących na utrzymanie rodziny.
  • 30.01.13, 16:43
    Witam od dwóch lat walcze z KM na ta chwilę zablokowali mi konto.na 4 tyś a już wpłaciłam ponad1tyś masakra przez nich od 2 miesięcy jestem bez pieniędzy.płaczę i lamentuję co dalej?nie wiem co robić
    pzdr monika
  • 31.01.13, 16:34
    Jak to zablokowali konto?! RA Finance zabiera Ci kasę z konta?! A zapłaciłaś jakąkolwiek fakturę, którą wystawili?...
    Czy to możliwe, że mogą blokować konta?!
    Ja mam porachunki z Extra Internet GMBH z października ub. roku, ale nic nie wpłaciłam, wysłałam pismo do Prokuratury w Katowicach, napisałam wypowiedzenie umowy do Dortmundu i OŚWIADCZENIE O UCHYLENIU SIĘ OD SKUTKÓW PRAWNYCH OŚWIADCZENIA WOLI ZŁOŻONEGO POD WPŁYWEM BŁĘDU, bo jako przedsiębiorca tylko tym mogę się podeprzeć (wszystko to przekazałam Prokuraturze). Dostałam zwrotki, a nawet mejla od nich, że niby nie mogę odstąpić od umowy, a jednocześnie był on pisany tak pokornym tonem, że hej! W swoich umowach mają klauzule niedozwolone, co jest jakimś argumentem dla sądu. Poza tym, pomijając, że nie odbieram od nich listów, to i tak nie dostała ani razu faktury, umowy, czy innego papieru na piśmie, wszystko mejlem.
    I mam ich gdzieś!!
    Od ubiegłego roku, w ok. listopada mam z ich strony spokój. Zresztą nagabywali mnie tylko mejlami.
    Ale i tak nie dam im wygrać - jakby przyszło co do czego!!!
    Anna
  • 20.06.11, 23:08
    Także dałem się oszukać tym z KM - dlatego jeśli ktoś chce pozew zbiorowy , lub pogadać o tej sprawie , to podaje swój numer kom.606416045 -jestem z Piotrkowa -czekam !
  • 14.03.12, 11:28
    niebawem będziemy przesłuchiwani w sprawie naszej "strony" w wykonaniu Premium Internet ..... wnieśliśmy o przesłuchanie na świadka pracownika firmy Premium Panią Katarzynę Janeczek, dostaliśmy powiadomienie, że sąd będzie słuchał tego świadka, zachęcam wszystkich, aby nie tylko poszkodowani musieli biegać po sądach
  • 14.03.12, 13:54
    Moja sprawa jutro . Dam znać.
  • 15.03.12, 18:37
    i jaki wynik sprawy?
  • 15.03.12, 23:44
    22 marca ogłoszenie wyroku.
  • 16.03.12, 12:43
    Proszę jednak coś więcej napisać. Co było na rozprawie, co się działo. Jakie są Pana odczucia co do wyroku.
  • 16.03.12, 13:27
    Na sprawę nie stawiła się firma windykacyjna . Sędzina , odniosłem takie wrażenie, że powierzchownie potraktowała moja sprawę, dlatego odczucia co do wyroku po prostu nie wiem. Udało mi się zauważyć, że firma kalfas nie zainstalowała mi modułu GG i skypa, pomylili się też jeżeli chodzi o nazwę domeny. Myślę, że przy odwołaniu wygram tak czy siak.
  • 18.03.12, 18:29
    witam, jutro mam sprawę z vindico, jeśli możesz to podaj swój numer telefonu na mail kanciarzekalfas@op.pl abym mógł z Tobą zamienić słowo na temat Twojej sprawy. sprawa pilniejsza od najpilniejszych...
  • 13.08.12, 18:27
    tel. 515847727
  • 13.08.12, 23:46
    a ja miałem swego czasu rosprawę w Wałbrzychu, gdzie stawiłem się na sprawę, ale nie było nikogo od vindico. sąd wydał wyrok że uchyla ponoszenie przeze mnie kosztów wykonania strony internetowej, ale mam zapłacić koszty procesowe i koszty aktywacji. vindico wniosło apelację i sąd w Legnicy wydał ostateczny wyrok: uchylono mi koszty stworzenia strony i koszty procesowe. od tamtej sprawy cisza, a wyrok sądu mam w ręku. jak teraz coś przyjdzie to idę na policję z podejrzeniem próby wyłudzenia. nie bójcie się sądów, bo można załatwić takich cwaniaczków jak ja to zrobiłem - nie brałem żadnych prawników i udało mi się. wytrwałości życzę i nie denerwujcie się. zachowując wymagane terminy składania dokumentów jesteśmy w stanie wygrać.
  • 22.03.12, 20:00
    Gambit i jaki wyrok?
  • 23.03.12, 06:57
    Wyrok jak się spodziewałem skazujący. Tak jak pisałem wcześniej pani sędzina potraktowała moja sprawę powierzchownie. Będzie odwołanie. Na nagraniu mam nazwę domeny remontujremontzfachowcem.pl a zarejestrowana jest remontzfachowcem, brak modułu GG i Skypa. No dla polskiego wymiaru sprawiedliwości to za mało. Bylejakość, powierzchowność w ocenie dowodów to norma. W Wałbrzychu sędziowie są bardziej zorientowani w sprawie i przy tak wadliwie wykonanej usłudze wydaja wyroki oddalające nakaz zapłaty. Będę walczył dalej nawet gdybym się miał przykuć do grzejnika w sądzie.
  • 25.03.12, 12:15
    witam wszystkich pokrzywdzonych. byłem kilka dni temu w Wałbrzychu na rozprawie. Vindico wcale się nie pojawiło. Stenogram rozmowy sąd przesłuchiwał i kazał się do tego ustosunkować. nie wolno zaprzeczać że nie było umowy, bo w świetle prawa była zawiązana. możemy odstępować od płatności w wyniku niewywiązania się z umowy (brak modułu gg i modułu kontaktowego skype). sąd wydał wyrok z nakazem zapłaty za aktywację strony i koszty procesowe ok. 30pln. koszty powstania strony są przez sąd oddalone. teraz czekam na uprawomocnienie się wyroku. WSZYSTKIM PODPOWIADAM ABY SIĘ NIE BALI ODPOWIADAĆ NA PISMA PROCESOWE I JECHAĆ DO WAŁBRZYCHA, BO SĄD WIDZI CO SIĘ DZIEJE!!! NIE BAĆ SIĘ, BO TA FIRMA DZIAŁA NA MECHANIZMIE STRACHU I BEZRADNOŚCI.
  • 28.03.12, 22:53
    Proszę uważać z tymi modułami, bo może je Pan sam sobie włączyć w tym całym CMS do "zarządzania treścią strony". One są aktywne cały czas, tylko ukryte...
  • 29.03.12, 09:05
    mieliśmy przesłuchanie 27.03.2012, teraz protokół zostanie przesłany do sądu do Wałbrzycha i czekamy na wyrok, ale jesteśmy dobrej myśli, sędzina bardzo wnikliwie potraktowała temat, gadałam całą godzinę, jak firma ... wykorzystuje małych przedsiębiorców, którzy aby obniżyć koszty walczą sami z promocją własnej firmy i jak to g...no sprzedawane za duże dla nas pieniądze działa na naszą niekorzyść.
  • 13.06.11, 18:34
    Kto z was forumowicze jest zainteresowany nagłośnieniem sprawy w mediach, u polityków na wszystkich forach jakie tylko zdarzy nam się odwiedzić wstawiajcie link do naszego forum niech ludzie zaczną głośno o tym mówić .Oczekuję prawdziwych deklaracji. Jak będą chętni to proszę pisać na fachowiec-65@tlen.pl. Postanowiłem otwarcie wystąpić przeciwko temu dziadostwu które nas otacza, ponieważ mam zwyczajnie dość. Prawnicy maja nas gdzieś - za mało kasy żeby nas bronić , dlatego też musimy podać sobie ręce i sami podjąć walkę. Skoro prawo nas nie chroni przed taka manipulacją to musimy je zmienić. Bogdan Jakubowski 06-500 MŁAWA
  • 13.06.11, 21:44
    Drodzy forumowicze. To co udało nam się ustalić w korespondencji e-mailowej warto przekazać wszystkim tym, którzy czytają forum. Niestety nasze sprawy są mało atrakcyjne dla prawników i adwokatów. Ich wynagrodzenie przewyższa kwotę o jaką walczymy.

Mechanizm, w który wpadliśmy jest olbrzymi. Całe to KM, sąd, firma windykacyjna i komornik to wręcz jakiś automat. Nie mamy sygnałów czy ktoś swoją sprawę wygrał (jak tak niech pisze koniecznie!), coraz więcej osób odzywa się, które przegrały, mają nakazy i nie wiedzą co robić. Windykatorzy załątwiają, bo inaczej tego nie da się nazwać (tak szybko to się dzieje) prawomocność i za chwilę mamy komornika na głowie. Na początku zajmują konto (mają dane z US i ZUS oraz największych banków w Polsce), może jeszcze z kimś współpracują. Jeżeli ściagną całą kwotę sprawa jest zamknięta i za chwilę pojawia się pozew za kolejne faktury (jeżeli je macie, bo są osoby, które w tym chorym czasie wypowiedziały umowy skutecznie i zakończyły współpracę i im żadne faktury nie przychodzą). Jeżeli zapłacimy przed sprawą w sądzie to przynajmniej nie ma tych calych kosztów jakie doliczają (tak naprawdę komornik ściąga ponad dwa razy więcej niż faktura wynosiła, bo dolicza wszystko za sprawę, jakieś koszty inne). Jeżeli nie ma na koncie środków, są przypadki gdzie komornik wchodzi na nieruchomości, albo zajmuje np.samochody po czym je licytuje (chore!). Niestety też komornik z panami z 'windykacji' przychodzi do firm i domów (niestety) i jeżeli nie płacimy zajmują co się da. Zamykanie kont, przepisywanie na żonę, czy dzieci niewiele daje, bo przychodzi do domu i zajmuje (jeden Pan, przepisał wszystko na córkę, ale wykorzystali jakiś kruczek prawny i tak mu zabrali pieniądze).

Jeżeli ktoś ma skuteczny sposób na walkę z nimi niech się podzieli. Podważanie umowy przez telefon nic nie daje (nie dotyczą nas przepisy konsumentów), brak w profesjonalnym wykonaniu usług i brakach nie przemawia do sądu. Umowa zawarta, cena ustalona i trzeba płacić (to tak w skrócie sentencja). Wszystko jest podobno zgodne z prawem i to nasza wina, że się zgodziliśmy.

Czy komuś policja i prokuratura pomogła? Coś się zadziało, jakieś czynności? Zawiadomienie szybko się składa równie szybko sprawa jest umarzana (mój przypadek). Czy komuś udało się coś wskórać? Jeżeli nie chcecie pisać tu, odzywajcie się zwypych@gazeta.pl będziemy w kontakcie w większym gronie.
  • 13.06.11, 22:14
    My się zgodziliśmy na profesjonalne strony internetowe . W umowie nie ma słowa szablon który otrzymaliśmy. za instalację zapłaciliśmy 99zł netto, a reszta kasy za co za szablon. Skoro sądy i firmy windykacyjne tak sprawnie działają to niech wykażą się w ściganiu przestępców i alimenciarzy. Jeżeli moja firma źle wykona remont to ja będę musiał to naprawić. Tu klientów zmanipulowano i wprowadzono w błąd i sędziowie wydają dla nich niekorzystne wyroki. Mój znajomy sędzia po zapoznaniu się ze sprawą powiedział jasno że jest to oszustwo. Jeszcze raz ponawiam apel o walkę i nagłośnienie sprawy
  • 20.06.11, 22:35
    Radzę jednak udać się do prawnika. Mój mecenas sprawę szybko załatwił. UWAGA NA WPISY TYPU "Nie warto się z nimi sądzić, bo i tak wygrają" Piszą to ludzie na zlecenie Kalfasa by zastraszyć nieświadomych swoich praw naciągniętych ludzi.
  • 04.10.12, 10:16
    Witam. Jestem kolejną ofiarą tej firmy i tak jak Pan, NIE PODDAM SIĘ! Zawiadomiłam już telewizję, dziś mam spotkanie. Jeśli zgodzi się Pan na opisanie swojej historii proszę o kontakt. Zawiadomiłam też policję i wynajęłam prawnika. Czekam na ew. kontakt. Pozdrawiam. Renata Kukla, Bielsko-Biała
  • 21.06.11, 16:21
    Bardzo proszę o pomoc !!!!
    W 2010 roku zadzwoniła do mnie ta beznadziejna firma Kalfas Marketing z propozycją założenia strony internetowej, Poprosiłam o ofertę, ale przez rok nie wchodziłam na pocztę i nie byłam świadoma że według nich przysłanie oferty jest jednoznaczne z podpisaniem umowy - gdyż umowę podpisuje się podczas rozmowy telefonicznej! Po roku dostałam od nich wezwanie do zapłaty. Okazało się ,że faktycznie przysłali mi mailem potwierdzenie zawarcia umowy, tej nigdy nie podpisanej( bo z mojej strony nidgy nie było oświadczenia woli) i fakturę bez numeru NIP, Póżniej okazało się że firma została przejęta przez firmę Premium Internet Servieces Sp. z o.o. i mój dług i umowę wykupiła firma Premium.internet. serwices. Teraz dostajemy od nich ponaglenia o zalełościach .MAŁO TEGO KOMORNIK ZABLOKOWAŁ MI konto bankowe na podstawie wyroku z sądu w Wałbrzychu (nie zgodny adres sądu). Bardzo proszę o pomoc, jeśli ktoś z Was ma podobny przypadek. Bardzo chcę wystąpić na drogę sądową, ale szukam osób do wystąpienia we wspólnym pozwie......proszę o kontakt na adres: marchilinska@wp.pl
  • 21.06.11, 18:49
    Nagrywano rozmowę ?
  • 21.06.11, 19:35
    Nie wiadomo nic o nagraniu. Z firmą Premium Internet Servieces rozmawiałam w dniu dzisiejszym telefonicznie na jakiej podstawie jestem ich klientką, bo przecież umowy nie mają , do nich nie można pójść do biura,tylko poczta można korespondować ale nie wiem czy nagrywają . Generalnie to nie wiem co mama robić !!!!!
  • 21.06.11, 20:54
    Na pewno nagrywali. Nagranie przedstawili w sądzie i uzyskali nakaz zapłaty. Jeżeli nie było złożone odwołanie od orzeczenia sądu (składa się w ciągu 14 od otrzymania orzeczenia) to wyrok niestety jest prawomocny i trzeba płacić. Mnie też właśnie to czeka. Założyć im osobną sprawę sądową i dochodzić swoich praw. Tylko podejrzewam iż z ich strony długów nie będzie komu spłacać. Po to maja spółkę z o.o., żeby właśnie długów nie spłacać.
  • 21.06.11, 22:04
    Szukam ludzi takich jak Pan , poszkodowanych przez firmę Kalfas , jest już Nas parę osób - proszę się ze mną skontaktować w celu wspólnej walki z tymi oszustami ! Najlepszym sposobem będzie pozew zbiorowy -namawiam wszystkich nie tylko Pana -pozdrawiam mój numer 606416045.
  • 21.06.11, 22:34
    Pytam się o nagrywanie rozmowy, ponieważ jest to potwierdzeniem umowy audio. Jeżeli umowa nie została zawarta to dysponują tylko nie podpisanym papierkiem wystawionym jednostronnie.
  • 22.06.11, 08:09
    Szukam maila do tej firmy - podajcie proszę ! Pamiętajcie że najlepiej wysyłać do nich listy polecone za potwierdzeniem -zostaje ślad dowodu -pozdrawiam .PILNE
  • 21.06.11, 21:54
    Jestem klientem tej cholernej firmy , choć nie chciałem i nie wyrażałem zgody -zawarli w jakiś cudowny sposób umowę ze mną -----dacie wiarę ! To oszuści w białych rękawiczkach , a nasze prawo jest wciąż chore , jeśli ktoś chce im dokopać za ich kłamstwa i obłudę to proszę o kontakt .Mój numer to 606416045 ta firma domaga się pozwu zbiorowego , więc proszę Was zgłaszajcie się niezwłocznie-nie można im tego darować !Jestem tylko drobnym przedsiębiorcą , ciężko pracującym na swoje utrzymanie i na dobro swoich dzieci -------- a tu taki Kalfas wchodzi mi w życie z brudnymi butami JA IM NIE DARUJĘ!
  • 22.06.11, 10:51
    jeśli jeden z panów pisze , że jest to umowa audio, to pytam się dlaczego to nie działa w drugą stronę. jak dzwonimy i dziękujemy za świadczenie uslugi to chyba też powinno o czymś świadczyć . Poza tym szanująca się firma z uwagi na brak wpłat przestaje świadczyć usługę. A tu wystawiane są faktury , nikt im nie wpłaca , a przecież od wystawionej faktury należy odprowadzić podatek Do nas dzwoni duzu firm z propozycją jakiej oferty, ale zgoda na przesłanie propozycji to chyba nie umowa bardzo proszę jeśli jest ktoś kto chce dołączć do nas do pozwu zbiorowego to bardzo proszę pisać marchilinska@wp.pl W grupie łatwiej będzie walczyć
  • 22.06.11, 18:28
    Pytam się o umowę audio, ponieważ (jestem również osobą oszukana przez tę firmę) musicie wyrazić zgodę na nagranie i zawarcie umowy. Dlatego pytam czy umowa została zawarta i nagrana czy też nie. Dobrze by było aktywować profile , gdyż tak naprawdę nie wiadomo kto na tym forum działa na zlecenie tych krętaczy a kto jest ich oszukanym klientem
  • 22.06.11, 23:58
    Umowa nie była fizycznie podpisana, a czy nagrywali to nie pamiętam. z mojej strony wyraziłem jedynie wole na przesłanie oferty, na pewno nie na umowę Faktury , które przesłali do jakiegoś momentu nie miały mojego numeru NIP dziś już mają dużo więcej moich danych włącznie z zablokowanym kontem bankowym
  • 23.06.11, 06:33
    Skoro wyraziłeś tylko zgodę na przesłanie oferty to na jakiej podstawie zablokowano ci konto. Sąd nie może wydać wyroku bez powiadomienia cię że w twojej sprawie toczy sie sprawa. Prześlij mi na mojego e-maila fachowiec-65@tlen.pl umowę jaką z nimi zawarłeś.
  • 23.06.11, 16:25
    Umowa nie musi być podpisana fizycznie aby była ważna.Przepis art. 60 kc stanowi,że z zastrzeżeniem wyjątków w ustawie przewidzianych , wola osoby dokonującej czynności prawnej może być wyrażona przez każde zachowanie się tej osoby, które ujawnia jej wolę w sposób dostateczny. Najczęściej wiekszośc osób nie pamitała rozmowy z Kalfasem albo nie zdawała sobie sprawy, że rozmowa z Kalfasem = zawarcie umowy od której nie mozna odstąpić
    Prawdopodobnie Kalfas uzyskał nakaz zapłaty.
    dla sądu nie jest ważne czy nakaz do ciebie dotarł i czy pokwitowales odbiór. Jeżeli nie byl składany sprzeciw od nakazu zapłaty, to nakaz sie uprawomocnił, a sąd o swoim orzeczeniu juz nie musi cie powiadamiać. sprawa trafia do egzekucji komorniczej.

• 23.06.11, 17:56
    Jeżeli klient firmy kalfas nie wyraził chęci zawarcia umowy a tylko zaproponował przesłanie materiałów informacyjnych dotyczących założenia strony www to nie mogą tego traktować jako zawarcia umowy. Jeżeli jednak umowa została zawarta to musi to byc na nośniku audio.
  • 23.06.11, 19:55
    Nie podpisywałem umowy , to co dostałem od nich prześlę na maila. Z sądu również nic nie dostałem jedynie tylko informacje że była toczona przeciwko mnie jakaś sprawa w sądzie w Wałbrzychu i informują o pomyłce w imieniu. Ale sąd przesyła następną informacje , że nastapiła pomyłka rachunkowa. Było tyle niejasności , że myśleliśmy że nas ktoś wrabia i na to nie reagowaliśmy tym bardziej że to wszystko co otrzymywaliśmy fachowym okiem ktoś czytał i powiedział, że to są bzdury. Na dzień dzisiejszy jeszcze raz piszę mam zablokowane konta byłem u tego komornika bo jestem z Warszawy i on też , niestety przyjmuje ponoć tylko w poniedziałki i czekam do poniedziałku na pożyczonych pieniądzach miałem opłacić dzieciom wakacje i tez musiałem się wstrzymać dlatego też muszę walczyć o sprawiedliwość A jeśli chodzi moje domiemanie wyrażenie oświadczenia woli przez telefon to dlaczego nie jest tak że ta firma nie musi mi udowodnić tego i sąd stoi po ich stronie a ja muszę udowodnić że prosząc o ofertę nie podpisałam umowy
  • 23.06.11, 20:15
    Proszę Pana gambit65 o kontakt ze mną ponieważ mam problem z wysłaniem meila do Pana Mój adres marchilinska@wp.pl
  • 28.06.11, 13:34
    Sprzedaż na odległość między przedsiębiorcami.
    Nie ma jednej i generalnej reguły określającej optymalny sposób zabezpieczenia się danej firmy przed ewentualnymi działaniami nieuczciwych kontrahentów przy zawieraniu na odległość umów kupna-sprzedaży, a następnie jej wykonywaniu.
    Sam fakt zawarcia umowy kupna-sprzedaży winien być udokumentowany na piśmie. W przypadku zawierania na odległość umów kupna-sprzedaży najczęściej będzie tu chodzić o udokumentowanie okoliczności złożenia zamówienia oraz przyjęcia go przez drugą stronę do realizacji. Dokumentacja ta winna zawierać przynajmniej podstawowe składniki treści zawieranej na odległość umowy kupna-sprzedaży, takie jak: kto, komu, co, za ile sprzedaje i kiedy ma być wykonana dostawa lub zapłata. Ważne jest to przede wszystkim w przypadku zaistnienia sporu przed sądem gospodarczym, bowiem sądy te przy rozpoznawaniu tego rodzaju sporów bazują przede wszystkim na dokumentach.
  • 28.06.11, 13:45
    www.eporady24.pl/rozwiazanie_umowy_zawartej_na_odleglosc_miedzy_firmami,pytania,4,47,2234.html
  • 28.06.11, 15:36
    Uwaga!!!
    "ASEKURATOR" SP. Z O.O. JANKOWSKI ADAM − PREZES ZARZĄDU

SPADAĆ SP. Z O.O. CEBECI PINAR − PREZES ZARZĄDU od 2010-03-24

"PREMIUM INTERNET SERVICES" SP. Z O.O. KALFAS AREK − PREZES ZARZĄDU od 2010-03-31

"PREMIUM INVESTMENT MANAGEMENT" SP. Z O.O. KALFAS AREK − PREZES ZARZĄDU 2010-03-31

RA FINANCE SP. Z O.O. JANKOWSKI RADOSŁAW − CZŁONEK ZARZĄDU , KALFAS AREK − CZŁONEK ZARZĄDU 2010-11-16

Jak widać Pan Arkadiusz działa bardzo aktywnie. Nie wspominając o CROMSiG i IROMSiG.
  • 29.06.11, 15:26
    Mąż jedynie poprosił o ofertę nie znając żadnych warunków umowy, Ciekawe jest to że poczty mailowej od nich nie otworał przez rok . W tym czasie odbyła się sprawa przeciwko nam dotycząca zaległośći, tez o tym nic nie wiedzielśmy. My nie wyraziliśmy zgody na stronę. Dziś mamy zablokowane konta bankowe przez komornika. Kalfas napisał do nas ( po otrzymanym od nas piśmie), że rozwiąże z nami umowę po otrzymaniu od nas oświadczenia dotyczącego rozwiązania przez nas umowy. Pytanie zasadnicze - jakiej umowy ?
  • 30.06.11, 00:54
    Jestem informatykiem z wykształcenia i Biegłym Sadowym z informatyki Z BIELSKA BIAŁEJ
    INFORMUJE WAS SZANOWNI PAŃSTWO O WAŻNYCH DANYCH NA TYM FORUM.
    Otóż Drodzy Państwo:
    Proszę nie otwierać wątków które są mielone po sto kroć razy.
    Trudno jest użytkownikom, czytać właściwe posty. Te prawdziwe.
    UWAGA NA OPINIE UŻYTKOWNIKÓW PODŁOŻONYCH NA TYM FORUM FIRMY KALFAS:
    1. użytkownik: chilinki 23.06.11, 20:15 - PISZE I UDAJE KOGOŚ POSZKODOWANEGO!
    2. < PRAWDOPODOBNIE > pracujemy nad tym gambit65 22.06.11, 18:28
    3. na 100 $ użytkownik : red.aleks 23.06.11, 16:25

BRADZO PROSZĘ NIE WIERZYĆ W BREDNIE ŻE KTOŚ PRZEGRAŁ I KOMORNIK ZABRAŁ WSZYSTKO.
    OSTRZEGAM PAŃSTWA - TO JEST ISTNE WYŁUDZANIE PIENIĘDZY.
    PROSZĘ NIE ODPOWIADAĆ NA MAILA - A ROZMOWA TEL. NIE DAJE MOZLIWOŚCI DOCHODZENIA ZAPŁATY ZA SŁOWO "tak" SAD Z KODEKSU CYWILNEGO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z TYMI ZŁODZIEJAMI A TYM BARDZIEJ Z NAGRANIMI KTÓRE NIE MOGĄ BYC UŻYTE ZGODNIE Z PRAWEM KONSUMENTA, PRAWEM PuBLICZNYM ITP.

PORSZE NIE NAWYRZYNAĆ AKCJI W ROZUMIENIU : CO MAM ROBIĆ DOSTAJE PISMO Z KM. e-MAILEM I CHCA MNIE ODDAC DO WINDYKACJI. - DAJE TO POLE MOŻLIWOŚCI NIE UCZCIWYCH LUDZI WYJAŚNIĆ SPRAWĘ - ALE PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIOM KALFASa NA WPROWADZANIE WAS W BŁAD. I PODAJA informacje ZEBYŚ CIE SIE wiecej wystraszyli.

BŁAGAM ŻADNE SPORY " POZWAMI ZBIOROWYMI " WAM NIE DADZĄ RADĘ. BO TO Rozśnież SA LUDZIE KALFASA ONI UDAJA ZE SA Z WAMI A WYCIĄGAJĄ DANE JAK WAS NAMIERZYĆ.
    UWAŻAJCIE. BO JEST IM TO POTRZEBNE DO SZYBKIEGO I INTERWENCYJNEGO DZIAŁANIA. - PROSTA PSYCHOLOGIA TŁUMU JEST WYKORZYSTYWANA.
    MOJE POSTY SA NATYCHMIAST ZAPRZECZANE W.W OSOBAMI .
    PRZYKRO Mi że ludzie sie dają nabrać ale powiem wam juz tutaj na forum :
    KALFAS NIE WYSYŁA FAKTUR TYLKO PROFORME - KTO ZAPŁACI TO WYSYŁA KASE TO KALFAS WYSYŁA PRAWDZIWA FV. LUDZIE SIE BOJĄ ALE WŁAŚCICIWE NIE MA CZEGO TO JEST WBREW PRAWU.
    POZDRAWIAM 601333 944 - PROSZĘ NIE ZAPOMNIEĆ O TYM ŻE MÓJ POST ZOSTANIE SZYBKO NADPISANY POSTAMI KALFASA ABY MNIE ZBANOWAĆ.
    DO WAS szanowni użytkownicy, daję szanse przeczytania, bo zaraz kalfasa ludzie mnie zabija innymi wypowiedziami . I jescze jedno : DOBRA RADA : Nie ma czegoś takiego jak umowa na odległość z hasłem ze zamawiam cos. Bez potwierdzenia zapałta. UMOWA jak nie jest podpisane jest nie wazna ., aczkolwiek umowa ustna istnieje. Ale nie ma w prawie ustawy "
    ze umowa na grana jest umową zawarta" i spełnia wszystkie przesłanki umowy zawartej.
    Błagam was , nie dajcie sie nabrać ani oszukać. TO zwykli ludzie chcący żerować na ludzkiej niewiedzy. zapraszam do pytań 601333944 pozdrawiam Biegły Sadowy z Bielska-Białej.
    Ekspertyze wysyłam zaraz na drugi dzien dla spokoju ducha.

• 30.06.11, 07:02
    Na de mną nie trzeba pracować i zastanawiać się czy ja jestem ten dobry czy zły . Moje dane można znaleźć wszędzie nawet na tym forum.
  • 30.06.11, 11:23
    W dniu 23 czerwca zacytowałem na forum uzasadnienie sądu w sprawie wyroku. Właśnie na ten przepis powołuje się sąd uzasadniając swój wyrok. Więc proszę nie pisać iz jestem: na 100 $ . Mi komornik jeszcze niczego nie zabrał. Na pewno do tego nie dopuszczę. Nie chodzi tu kwotę. Nie ważne czy jest to 2 tys. czy 20 000. Nie zapłaciłem i nie zapłacę!!!
    Jeżeli jest Pan tak dobrze obeznany w prawie, to proszę skontaktować się ze mną: aleks200114@wp.pl
  • 30.06.11, 13:47
    Ponawiam prośbę o aktywację profili wtedy będziemy wiedzieli z kim rozmawiamy.
  • 12.07.11, 22:44
    Witam serdecznie, dziś zadzwonił do mnie miły pan z firmy INTERNET PREMIUM SERVICES i poinformował mnie o tym że firma konkurencyjna chce kupić domeny internetowe z moją nazwą (roboczo nazwę ją aaa.pl), ale mając na uwadze moje dobro i to że jestem już długi czas abonentem domeny aaa.pl to wpierw składa propozycję odsprzedaży domen mnie. aaa.net.pl, aaa.biz.pl, aaa.com.pl, aaa.info.pl za JEDYNE 1200zł <zonk> pierwsza moja reakcja było pytanie co tak drogo skoro rejestracja domeny kosztuje około 50-100zł netto, poczym Pan odpowiedział że oni je zarejestrowali i są one w puli wolnych domen dlatego proponuje cenę rynkową. Prosiłem o podanie nazwy firmy: Pan tak chaotycznie podawał nazwę ze prosiłem go 4 krotnie o podanie tej nazwy. Stwierdziłem że się zastanowię i że oddzwonię, Pan stwierdził że mają jakieś systemy i nie dodzwonę się do niego, on odzwoni do mnie tylko żebym podał mu dokładną godzinę, podałem 15:00. Sprawdziłęm sobie dokładnie dane firmy w monitorze gospodarczym, sprawdziłem fora internetowe a tu same negatywne informacje o oszustwach, naciąganiu, wyłudzeniach, zasłanianiu się ułomnym prawem polskim i rozpacz poszkodowanych ludzi. 15:02 otrzymałem telefon. i poprosiłem o telefon jutro rano. Dotarłem na to forum a tu informacje że klienci nie podpisali żadnych umów, KALFAS czy IPS wysyłają im faktury, komornicy blokują konta, dzieci na wakacje nie jadą bo ich MENDY okradły. Mam propozycję, jutro podaję ich do prokuratury (będę miał dodatkowe dowody gdyby chcieli mi jakieś sprawy zakładać i kraść moje pieniądze) jeśli ktoś miał lub ma podobną sprawę proszę się kontaktować z Prokuraturą Rejonową w Sandomierzu lub do mnie napisać, pomogę..
  • 13.07.11, 12:01
    W jaki sposób Pan chce pomóc. Jeśli ma Pan taką możliwość to na tym forum wszyscy potrzebują pomocy. Wszyscy w jakiś sposób zostali oszukani.
  • 13.07.11, 13:08
    Każdy kto ma taki problem powinien zgłosić sprawę do prokuratury, w pewnym momencie będzie odpwoeidnia ilość takich spraw (zamkniętych otwartych) co może stanowić podłoże do pozwu zbiorowego lub jako dowody w sprawach sądowych.
  • 25.07.11, 20:48
    witam ja już nei mam siły z nimi walczyć ale skoro jeszcze trochę zostało, podobno ktoś z nimi wygrał, ja na razie odpisuje powołując się na przepisy w KC, i moje zgłoszenie w prokuraturze zostało umorzone ale ponieważ mam kontakt z wieloma poszkodowanymi składami ZBIOROWE ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA jeśli więcej osób napisze nie mogą tego zignorowac chcemy tez napisać do rzecznika praw obywatelskich jeśli ktoś chce dołączyć prosze o kontakt pozew_zbiorowy_KM@interia.pl podam adres na który należy przesłać swoje dokumenty

Pozdrawiam
    Gosia

chilinki napisała:

> W jaki sposób Pan chce pomóc. Jeśli ma Pan taką możliwość to na tym forum wszys
    > cy potrzebują pomocy. Wszyscy w jakiś sposób zostali oszukani.
  • 26.07.11, 08:48
    Ja rowniez prosze aby osoby ktore zostaly oszukane przez ta firme skontaktowaly sie z pania Malgosia, w grupie jestesmy w stanie duza wiecej zrobic.
  • 30.11.11, 13:56
    Witam gdyby ktoś się czuł pokrzywdzony stroną od KM to zapraszam do mnie ;)

www.libertstudio.pl
    Strony nieszablonowe, indywidualne projekty graficzne + CMS (do samodzielnego zarządzania treścią)

Brak jakichkolwiek opłat licencyjnych!
  • 26.07.11, 22:03
    Witam też z nimi pajacami podpisałem umowe nie formalnie żecz jasna szatę graficzną zrobili mi jak przedszkolak słałem maila o udoskonalenie bez odzewu w pażdzierniku2010 zerwałem z nimi pisemnie umowę ,od lutego 2011 firma premium intrum przesyła mi faktury za stronę która fizycznie nie istnieje od pazdziernika 2010 (kolejna ciekawostka) Intrum dziwnym trafem zarządcą jest również osoba pod naziskiem/zwom kalfas co za zbieg okoliczności .łaczę się z poszkodowanymi .Pozdro slawojas@wp.pl
  • 01.08.11, 21:11
    Trzy dni temu premium przysłało mi przedsądowe wezwanie do zapłaty. 26/06/2011 wysłałem im oświadczenie o rozwiązaniu umowy z kalfas marketing, w którym napisałem, że w sprawie tej tzw. strony internetowej toczy się postępowanie sądowe. Oczywiście nie dociera . W takim razie należy powiązać w pozwach obie te firmy i wykazać, że to jest ta sama firma wprowadzająca w błąd przedsiębiorców .Pozdrawiam wszystkich walczących z nieuczciwością i chamstwem.
  • 24.10.11, 18:27
    Dzisiaj już wiem, że tylko prokuratura jest w stanie zaprzestać ich działalności. Proszę o podawanie nazwy firm, lub innego kontaktu. Wszystko zaniosę do prokuratury, a jeśli się trafią oszukańcze adresy to nic , kilkoro z was jest na 100% poszkodowanych i dzięki wam sprawa się ruszy mój e-mail: dplila.buku@wp.pl
  • 27.08.11, 11:58
    Do mnie wczoraj zadzwonili - premium internet services- że niby firma z mojego miasta chce kupić domenę taka jak moja, tylko bez przecinka. Najlepsze tłumaczenie faceta- wymóg europejski jest taki, że domenę z końcówką "pl" można założyć już tylko z myślnikiem, z kropką w nazwie strony już nie.
    Facet usłyszał ode mnie, że to co mówi to jest naciąganie. Nie zraził się. Pytam się w jakim celu dzwoni, czy myśli, że przystąpię do licytacji? On proponuje mi zakup domeny za 249 zł, niedosłyszałam czy netto. Poprosiłam o dokładna nazwę jego firmy, z której dzwoni, a on mi podaję ich stronę. Poinformowałam go, że na ich stronę nie mam zamiaru zaglądać tylko sprawdzę w internecie opinię o nich. I tak trafiłam na to forum.
  • 05.09.11, 20:44
    no to szczęśliwiec z Ciebie, bo ja dałem się nabrać. Dostałem fakturę ale nie zamierzam jej zapłacić tylko wysłałem pismo z rezygnacji z usługi - poczekam co się wydarzy.
    Jeśli prawdą jest, jak wcześniej napisał pewien pan, iż umowa telefoniczna nawet ze słowem tak nie jest w świetle naszego prawa obowiązująca to jestem uratowany. A z drugiej strony to jaki jest okres na rezygnację z niewykorzystanej usługi, 14 dni czy dłużej ?
    Napisałem rezygnację w 14 dniu od rozmowy telefonicznej. Andrzej
  • 06.09.11, 15:47
    Przykro mi, ale łatwo Pan się od nich nie odczepi. Ich nie interesuje rezygnacja, tylko nasza kasa. Będą teraz Panu wysyłać faktury i straszyć komornikem. Jeśli Pan dostanie z czasem z sądu nakaz zapłaty to proszę szybko odwołać się .
  • 06.09.11, 20:51
    dzięki za odpowiedź, będę czekał na dalsze kroki. Dziś otrzymałem od nich email z informacją, że nie przyjmują do wiadomości mojej rezygnacji gdyż mi takowa nie przysługuje, w świetle praw konsumenta, ponieważ umowa została zawarta pomiędzy dwiema firmami, a nie pomiędzy firmą i osobą indywidualną.
    Andrzej
  • 13.11.11, 18:03
    Trzymaj sie od tych zjodziej zdala mam gowno nie strone i bedzie mnie to kosztowalo 2000 zl za rok trudno ich zlapac niema jak rozwiazac umowy
  • 15.11.11, 12:30
    www.youtube.com/watch?v=6OjrY78f3Eo jak Kalfas i jego kolejny twór Extra Internet Gmbh naciąga ludzi
  • 15.11.11, 20:53
    Dobre .Pętla się zaciska na oszustach
  • 21.12.11, 09:42
    Witam przesyłam świeżo otrzymaną korespondencję od Pana Kalfasa i Spółki. Miłej lektury!

"Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż minął nieprzekraczalny termin płatności wyznaczony Państwu w przedsądowym wezwaniu do zapłaty z dnia ..............

Zgodnie z naszym ostrzeżeniem, w najbliższych dniach przystąpimy do wszczęcia postępowania sądowego poprzez złożenie w sądzie pozwu mającego na celu uzyskanie nakazu zapłaty oraz zasądzenie kosztów postępowania. Wszczęcie postępowania sądowego powiększy istniejące zadłużenie znacznie o koszty wpisu sądowego, koszty ustanowienia pełnomocnictw, koszty zastępstwa procesowego i koszty uzyskania klauzuli wykonalności.

Do momentu złożenia w sądzie pozwu macie Państwo możliwość do uregulowania zobowiązania (jeszcze bez dodatkowych kosztów wpisu sądowego, kosztów ustanowienia pełnomocnictw, kosztów zastępstwa procesowego i kosztów uzyskania klauzuli wykonalności) na rachunek:

Premium Internet Services Sp. z o.o.
    82 1090 1753 0000 0001 1605 0581
    Bank Zachodni WBK S.A.
    25 Oddział w Warszawie

Uprzejmie informujemy, że brak zapłaty kwoty wskazanej w wezwaniu do zapłaty zmusi nas niezwłocznie do kolejnych czynności:

2) Przekazania informacji o zaległym zadłużeniu do Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Informacja o zaległym zadłużeniu będzie udostępniana przez BIG InfoMonitor bankom, operatorom telefonii komórkowej i stacjonarnej, spółdzielniom mieszkaniowym, instytucjom państwowym i samorządowym oraz innym firmom z różnych sektorów gospodarki. Przekazanie informacji o zaległym zadłużeniu do BIG InfoMonitor uniemożliwi lub utrudni uzyskanie kredytów i pożyczek bankowych oraz innych usług i produktów bankowych takich jak karty kredytowe czy limit debetowy na koncie firmowym, zawieranie umów cywilnoprawnych takich jak umowy najmu, uzyskanie kredytu kupieckiego od Państwa dostawców oraz dostęp do usług factoringowych i leasingowych, podpisanie lub przedłużenie umowy na telefon komórkowy, dostęp do internetu, dostawy gazu, prądu i wielu innych usług. Wyłącznie całkowita spłata zaległego zadłużenia wobec wierzyciela spowoduje usunięcie informacji z Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

3) Przekazania sprawy zadłużenia zgodnie z decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji nr DR-39/2009 do obsługi przez licencjonowanego detektywa, który będzie miał za zadanie ustalenie numerów rachunków bankowych oraz innych składników majątkowych, celem wskazania ich komornikowi i przeprowadzenie działań w terenie, takich jak obserwacje oraz wykonanie dokumentacji fotograficznej majątku, celem wskazania komornikowi obiektów mogących zostać poddanych licytacji. Detektyw, zgodnie z ustawą z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych (Dz. U. z 2002 r., Nr 12, poz 110 ze zm.) ma prawo, współpracując z Instytucjami Państwowymi oraz organami ścigania, ustalania miejsca pobytu osób ukrywających się, a także ustalenia ich majątku.

4) Wszczęcia postępowania egzekucyjnego na podstawie prawomocnego nakazu zapłaty zaopatrzonego w klauzulę wykonalności, w którym na podstawie art. 799 w związku z art. 845 KPC, art. 924 KPC, art. 881 KPC, art. 896 KPC, art. 889 KPC będziemy wnioskowali o zajęcie np. wynagrodzenia za pracę, wynagrodzenia z tytułu umowy zlecenie lub umowy o dzieło, renty lub emerytury, rachunków bankowych, rachunków w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo Kredytowych oraz o zajęcie i licytację składników majątku dłużnika, np. ruchomości (samochód, wyposażenie przedsiębiorstwa lub mieszkania), nieruchomości. Wszczęcie postępowania egzekucyjnego powiększy istniejące zadłużenie dodatkowo znacznie o koszty egzekucji komorniczej."

Z wyrazami szacunku,

Premium Internet Services Sp. z o.o.
    ul. Złota 61 lok. 100
    00-819 Warszawa

Telefon: 703 503 015
    Telefax: +48 22 2501795
    E-mail: kontakt@premium-domain-service.pl
    Internet: premium-domain-service.pl

NIP: 7010232477
    REGON: 142350069
    KRS: 0000352939

82 1090 1753 0000 0001 1605 0581
    Bank Zachodni WBK S.A.
    25 Oddział w Warszawie
  • 21.12.11, 09:54
    Właśnie wczoraj dostałam identycznego maila ... :-(

• 21.12.11, 21:02
    złożone do prokuratora
  • 22.12.11, 15:23
    Popieram inicjatywę, składać jak najwięcej doniesień do Prokuratury, ja zrobiłam to samo, jest nas wielu poszkodowanych, proceder upubliczniony, znany Policji, Prokuraturze i Sądom. Piszcie Wszyscy o efektach!
  • 21.12.11, 21:13
    I tak pisze kalfas, który nie zasługuje nawet na pisanie z dużej litery
  • 22.12.11, 15:12
    Proszę zwrócić uwagę na oficjalny komunikat na stronce firmy Extra Internet GmbH z Dortmundu, że z dniem 20.09.2011r. nabyli oni firmę Premium Internet Services Sp. z o.o., wchodząc w jej prawa i obowiązki, więc dlaczego ta firma działa nadal i zastrasza ludzi? Oczywiście firma Extra Internet kontynuuje proceder, siedzibę ma w Dortmundzie a naciągaczy na rynku polskim w Warszawie.
  • 15.11.11, 14:19
    Czy ktoś zna aktualny adres Kalfas Marketing Sp. z o.o.?
  • 25.11.11, 19:30
    Widzę, że nas poszkodowanych jest całkiem sporo ...

U mnie - sprawa podobna. Extra Internet zadzwonił do mojej i firmy, że jakaś firma chce oczywiście podkupić nasz adres internetowy. Cała rozmowa odbyła się z moim pracownikiem, który nie miał pojęcia o tym, w co go wkręcają ... Wysłuchał, jak mu się zdawało, propozycji współpracy, potwierdził dane mojej firmy z prośbą o przesłanie oferty na maila firmy. Jak się później okazało - de facto, według Extra Internet, zawarł umowę potwierdzając dane ... Myśleliśmy, że dostaniemy zawału. Oczywiście pracownik mój nie jest upoważniony do zawierania umów w imieniu mojej firmy więc natychmiast (jeszcze tego samego dnia) starałam się do nich dodzwonić i wszystko wyjaśnić ale ... ICH to nie interesuje... Stwierdzili, że ja odpowiadam za swoich pracowników itd. bla bla bla ... Na moje hasło, że pracownik nie miał absolutnie pojęcia o tym, że zawiera umowę tylko słucha oferty, stwierdzili, że to jego problem bo jest osobą pełnoletnią i odpowiada za swoje czyny a w końcu wypowiedział słynne "potwierdzam" ... Zresztą ładnie mnie kosztowała rozmowa z ich infolinią ... to tak na marginesie. Dostałam na maila fakturę wraz z cesją wierzytelności na firmę windykacyjną RA Finance i pięciodniowym terminem zapłaty.
    Poszłam więc do prawnika. Za jego radą wysłałam do Extra Internet oraz do RA Finance pismo wyjaśniające iż ja , jako jedyny właściciel i jedyna upoważniona do tego osoba, nie zawierałam żadnej umowy . Po ok. 2 tygodniach dostałam ponaglenie od RA Finance i oczywiście straszenie o KRD itd. Ponownie wysłałam pismo, iż podtrzymuję swoje stanowisko z poprzedniego pisma ... Długo cisza - no i dziś właśnie dostaję przedsądowe wezwanie do zapłaty ... :(

Dlatego pytam Was wszystkich - co Wy robicie ?

Idzie pozew zbiorowy, jakaś TV, Prokuratura ?

Ja mogę podpisać się pod wszystko, tylko nie wiem co i jak ...

Liczę na to, że wspólnie będzie łatwiej coś z nimi zrobić .

• 30.11.11, 13:56
    Witam gdyby ktoś się czuł pokrzywdzony stroną od KM to zapraszam do mnie ;)

www.libertstudio.pl

Strony nieszablonowe, indywidualne projekty graficzne + CMS (do samodzielnego zarządzania treścią)

Brak jakichkolwiek opłat licencyjnych!
  • 14.12.11, 17:03
    Radzę nie korzystać z ich usług i uwarzać na wszelkie kontakty. Zgłosili się do mnie telefonicznie i zaproponowali utworzenie strony internetowej. Dostałem od nich od razu umowę i na dodatek niezgodną z ustaleniami telefonicznymi oraz fakturę za utworzenie strony. Nie zaakceptowałem warunków umowy ale oni byli głusi na wszelkie moje pisma i regularnie wysyłali mi faktury i wezwania do zapłaty. Minęło prawie 2 lata a zamiast strony internetowej dostałem wyrok sądowy z nakazem płatności za coś czego nigdy nie otrzymałem. Skandal. Żyjemy w państwie absurdalnego prawa.
  • 31.01.12, 10:14
    Ja i mój mąż mamy podobną sytuację jak Wy, czekamy właśnie na nakaz zapłaty z sądu. Zastanawiamy się tylko dlaczego WSZYSTKIE! sprawy odbywają się w Wałbrzychu?! Dlaczego żadnej sprawy nie można przenieść do sądu właściwego dla miejsca zamieszkania pozwanego? Wiemy, że firma Vindico musi wyrazić zgodę na przeniesienie sprawy oraz że jedną ze swoich siedzib właśnie w Wałbrzychu, ale ma przecież również inne siedziby np. w W-wie i żadna (nic nam o tym nie wiadomo, a czytamy forum na bieżąco) sprawa nie odbyła się poza Wałbrzychem!Chyba, że komuś udało się przenieść sprawę do "swojego" miasta to niech da znać!
    Wysłaliśmy rezygnację z umowy w trybie natychmiastowym listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru i na razie dostaliśmy maila, że firma Premium Internet Services/Extra Internet Gmbh przyjęła naszą rezygnację z umowy ale dopiero z dniem 13.12.2012 r. (umowa została zawarta 14.12.2010 r.) Już wcześniej próbowaliśmy zerwać umowę, ale się spóźniliśmy bo okres był krótszy niż 6 m-cy i oczywiście umowa została przedłużona na kolejny rok. W mailu potwierdzającym zerwanie umowy firma wciskała nam kity, że oczywiście wszystko wykonali zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie, ale nie wysyłaliśmy im żadnych materiałów do strony i nie opłacamy faktur dlatego "w tym momencie" strona przestała istnieć. Tymczasem prawda jest taka, że szablon strony istniał dosłownie kilka dni, później przestała w ogóle istnieć! Pozycjonowania, wyszukiwania w wyszukiwarce i innych cudów na kiju nie było od samego początku, a firma próbuje wyłudzić od nas pieniądze za coś czego nie ma! Jedna fakturę opłaciliśmy (ok. 700 zł) na samym początku bo jeszcze nie wiedzieliśmy nic o tym forum oraz że firma Kalfas/Premium/Extra Internet Gmbh to oszuści, ale teraz zbieramy na nich dowody, dostaliśmy przedsądowe wezwanie do zapłaty i czekamy jak już wspomniałam na nakaz zapłaty z sądu.
  • 17.02.12, 14:18
    Ja mam przeniesiona sprawę do Płocka i nikt nie robił z tego problemów. A do Wałbrzycha wszystkich ciągną bo to na końcu świata.
  • 17.02.12, 21:19
    Dobrze wiedzieć, że udało Ci się przenieść sprawę do Płocka. Znaczy to tylko, że jednak można przenosić swoje sprawy w inne miejscowości. Mnie zależało by żeby przenieść sprawę do W-wy bo tam mielibyśmy najbliżej. Poza tym bądź co bądź to już są również inni sędziowie więc jest większa szansa na wygraną (być może nie mam racji i oby tak było, ale czasami mam wrażenie, że sąd w Wałbrzychu jest skorumpowany skoro na tyle spraw tylko jedna jest wygrana!)
  • 21.02.12, 21:52
    Wczoraj dostaliśmy nakaz zapłaty z sądu w Ostrołęce?! Czy ktoś z Was miał już sprawę we wspomnianym sądzie? Oczywiście zamierzamy wnieść sprzeciw - nasz prawnik już się tym zajmuje.
  • 27.02.12, 11:29
    Oszust działał w całej Polsce
    Kilkuset oszukanych w całej Polsce bezskutecznie walczy o odzyskanie swoich pieniędzy i znalezienie oszusta. Mechanizm naciągania był zawsze taki sam. Firma Kalfas Marketing telefonicznie proponowała małym firmom zbudowanie profesjonalnej strony internetowej. Chwaliła się szybkimi terminami realizacji. Przedsiębiorcy nie wiedzieli, że decydując się na „zapoznanie z ofertą”, zostaną obciążeni zapłatą za utworzenie strony.

Strony internetowe, które rzekomo tworzyła firma Kalfas, to darmowe gotowce z internetu. Istniały tylko kilka dni. Jednak do oszukanych do dziś przychodzą faktury za usługę. Sama firma Kalfas posługuje się różnymi adresami i wynajętymi firmami, które służą tylko do prowadzenia korespondencji z tymi, których obciąża zapłatą. Oszukani przez Kalfas Marketing złożyli pozew zbiorowy w prokuraturze w Katowicach. Jednak ta jest bezradna, bo nie może ustalić miejsca pobytu Artura Rudolfa Kalfasa – głównego udziałowca spółki.

Jak działa Kalfas?
    Nie bez powodu wszyscy oszukani przez firmę Kalfas to mali przedsiębiorcy. Oszuści mogli przypuszczać, że firmy działające jednoosobowo nie mają doświadczenia w zawieraniu umów ani wiedzy prawniczej. Telemarketerzy Kalfasa prowadzili rozmowy według takiego samego schematu. Najpierw przedstawiali ogólne dane o ofercie – proponowali usługę w postaci założenia strony internetowej za 4 tys. zł. Potem mówili, że wzór strony będzie przesłany e-mailem, a wraz z nim także dodatkowe informacje. To sugerowało, że oferta zostanie dopiero złożona, a przedsiębiorca będzie mógł zadecydować i przemyśleć, czy decyduje się na zakup. Na koniec pytano, czy dana osoba zgadza się na te warunki. Duża część osób wyrażała zgodę, nie zdając sobie sprawy, że w ten sposób zawiera umowę. Po pewnym czasie do przedsiębiorców zaczynały przychodzić wezwania do zapłaty pierwszej raty. Spółka Kalfas szybko się rozwiązała, a długi odsprzedała spółkom windykacyjnym, które zajmowały się egzekucją. Ludzie, którzy zdecydowali się nieświadomie na zawarcie umowy, nie dostali usługi w postaci stron internetowych, a musieli za nie płacić.

Wirtualne adresy
    Oszukani przez Kalfas Marketing, do których dotarliśmy, dostawali faktury do zapłaty z różnych adresów, z Polski oraz z Niemiec. Sprawdziliśmy – nie ma tam nigdzie spółki Kalfas. Są za to firmy podnajmowane do przekazywania korespondencji Kalfasowi, które jakoby nie zdają sobie sprawy, w jakim procederze biorą udział. Kontakt z tymi firmami był tylko teoretycznie możliwy przez formularz internetowy. Na wysłane pytania ani oszukani, ani „Gazeta Polska Codziennie” nie dostali odpowiedzi. Obecnie formularza i strony już w internecie nie można odnaleźć.

Poprosiliśmy tylko o kalkulację kosztów. To nas zgubiło…
    Poprzez fora internetowe rozmawialiśmy z poszkodowanymi z całej Polski. W każdym wypadku Kalfas działał tak samo. Dla wielu poszkodowanych skutki są fatalne, tak jak dla państwa Ch z Warszawy. – Zostaliśmy bez środków do życia. Zablokowano nasze konto bankowe. Mąż prowadzi działalność gospodarczą i aby konto zostało odblokowane, musieliśmy spłacić zadłużenie komornikowi. Brakuje nam pieniędzy na opłacanie składek ZUS, podatków, kosztów firmy – opowiada Marzena Ch. – To dla nas koszmarny czas. A wszystko przez faktury i koszty strony internetowej, której nawet w naszym odczuciu nie zamawialiśmy. Poprosiliśmy tylko o kalkulację kosztów i to nas zgubiło. A firma, która wie, jak obejść przepisy, oszukuje i ma się dobrze – mówi pani Marzena.

Podejrzany prezes z Turcji
    Oferta składana przez firmę Kalfas Marketing traktowana jest jako forma umowy przez telefon. Jednak zgodnie z kodeksem cywilnym art. 66 par. 1, oferta złożona w postaci elektronicznej wiąże składającego, jeżeli druga strona niezwłocznie potwierdzi jej otrzymanie. Państwo Chilińscy i inni oszukani nie dokonali takiej procedury. – Świadomie podczas rozmowy z przedstawicielem firmy Kalfas nie przekazaliśmy swoich danych: numeru NIP, regonu, adresu siedziby firmy. Nazwę naszej firmy Kalfas wziął z Panoramy Firm, pierwszą fakturę przysłali bez numeru NIP. Jednak dzisiaj mają już wszystkie nasze dane. Zastanawiamy się, jak to zrobili? Skąd? – pyta pani Marzena i dodaje, że fakturę płatną z góry za cały rok, wysyłaną drogą e-mailową, oraz umowę dostali z mężem już dwie godziny po rozmowie telefonicznej.
    Rozmawialiśmy z kilkudziesięcioma osobami z całej Polski. Wszyscy wyrażają oburzenie, że sąd wydaje pozytywny wyrok na rzecz firmy windykacyjnej i ściąga należności od pokrzywdzonych. A odsetki w wielu wypadkach urosły do niebagatelnych kwot. – Dlaczego usługą można nazwać ramkę strony oraz informację, że każdy ma ją sobie sam wykonać? Jak oferta może zostać nazwana umową, gdy nie ma woli obydwu stron? – pytają nasi rozmówcy. Wątpliwości ma także prokuratura, która wszczęła sprawę po tym, jak pokrzywdzeni złożyli pozew zbiorowy przeciwko prezesowi firmy Kalfas Marketing. Jak poinformował nas zastępca prokuratora rejonowego z prokuratury katowickiej, gdzie toczy się sprawa, postępowanie prowadzone jest przeciwko prezesowi spółki Kalfas Marketing Pinarowi C. obywatelowi Turcji, który podejrzany jest o wyłudzenia płatności. Weryfikowane są zawiadomienia o przestępstwie od kilkudziesięciu osób z całej Polski. Sprawdzana jest także rola większościowego udziałowca spółki Artura Rudolfa Kalfasa, bo z materiałów sprawy wynika, że 31 stycznia 2011 r. spółka Kalfas Marketing podpisała z Premium Internet Services sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umowę sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa, w której wyniku prawa i obowiązki z umów na świadczenie usług przeszły na ten drugi podmiot. Z kolei 21 września 2011 r. zorganizowana część przedsiębiorstwa Premium Internet Services została nabyta przez spółkę Extra Internet GmbH z siedzibą w Dortmundzie. Zarówno jeden, jak i drugi podejrzany nie przebywają w miejscu zamieszkania i to według prokuratury opóźnia prowadzenie postępowania. Prokurator Dariusz Mik z Prokuratury Rejonowej Katowice Północ podkreśla w rozmowie z „Gazetą Polską Codziennie”: – Mamy do czynienia z szeroką skalą procederu i bardzo liczną grupą pokrzywdzonych. Sprawa ma charakter rozwojowy. W tej chwili gromadzony jest materiał dowodowy.

Jak zdołaliśmy ustalić, pokrzywdzonych może być nawet sześciuset.

Telemarketerzy Kalfasa prowadzili rozmowy według takiego samego schematu. Najpierw przedstawiali ogólne dane o ofercie – proponowali usługę w postaci założenia strony internetowej za 4 tys. zł. Potem mówili, że wzór strony będzie przesłany e-mailem, a wraz z nim także dodatkowe informacje. To sugerowało, że oferta zostanie dopiero złożona, a przedsiębiorca będzie mógł zadecydować i przemyśleć, czy decyduje się na zakup. Na koniec pytano, czy dana osoba zgadza się na te warunki. Duża część osób wyrażała zgodę, nie zdając sobie sprawy, że w ten sposób zawiera umowę.

• 28.03.12, 09:18
    Witam,

jestem załamana....mąż mnie chyba zabije!!! Ale do rzeczy: "umowę" zawarliśmy z kalfasem w marcu 2 lata lemu, po ok 2 dniach od rozm tel napisałam do nich maila z rezygnacja, jakiś pan Artur Buczek IT Director odpisał mi że moaj rezygnacja po okresie 24 mies została przyjęta, w związku7 z tym nie wysyłałam już żadnych rezygnacji listownie, bo uznałam że takie coś jest wiążące, niestety dzisiaj dostałam maila z koleją FV z dortmundu i info o przedłużeniu umowy o kolejne 2 lata.... Płakać mi się chce po prostu...Przełknęliśmy już to że ze ubiegłe 2 lata i naszą naiwność musimy zapłacić ale kolejne 2? Jakim prawem?
    Proszę napiszcie, Ci którym umowa się skończyła, czy faktycznie Kalfas przyjął Państwa rezygnację czy dalej naciąga na kolejne lata.
    Bardzo proszę o kontakt mailowy beata_04@interia.pl
  • 28.03.12, 10:02
    Masz to potwierdzenie, że w takiej formie przyjęli to wypowiedzenie?. Umowy zawieraliśmy w formie elektronicznej to myślę, że wypowiedzenie też może być w takiej formie.
  • 28.03.12, 10:15
    Potwierdzenie mam, mam wydruk maili które wysyłałam i odp tego faceta że przyjmuje rezygnację po 24 mies, tylko boję się że tego nie uznają bo w 1 FV było drobnym maczkiem, że rezygnacja ma być przsłana listem poleconym co najmniej pół roku wczesniej no i nie wiem. Zaraz idę do koleżanki prawniczki, zobaczymy co powie. Najgorsze jest to, że ja miałam to załatwić i mąż będzie miał do mnie pretensje że zawaliłam sprawę... A Pan w jaki sposób zrezygnował? Minął już czas trwania umowy?
  • 28.03.12, 10:18
    Ja na razie mam sprawę w sądzie. Wypowiedzenie wysłałem im zaraz po przysłaniu szablonu.
  • 28.03.12, 10:27
    Wysłałą Pani na adres pocztowy, listem poleconym?
    Prawniczka powiedziała mi, że cieżko będzie, ale warto napisać pismo do Dortmundu, załączyć kopie maili i napisać, że uważam za bezzasadne kotynuowanie umowy. Zaraz napiszę.
  • 28.03.12, 11:19
    Napisałam takie oświadczenie

Ja niżej podpisany XX , informuję iż umowa nr. 10032300006 wygasła dnia 24.03.2012 r.
    Informuję, iż za wiążące dla obu stron uznaję wiadomość przesłaną mi przez Pana IT Director firmy Kalfas Marketing Sp. z o o. Artura Buczka, z dnia 29.03.2010 roku o tym, iż „rezygnacja z kontynuacji trwania usługi po 24 miesiącach od jej trwania została przyjęta”. Przedłużanie umowy oraz przesyłanie kolejnych faktur uznaję za bezzasadne.
  • 28.03.12, 12:02
    Jeżeli on był osobą decyzyjną to powinno być OK
  • 28.03.12, 12:12
    A jak to mozna sprawdzić? Na tej pierwszej FV nie ma żadnych danych osobowych?
  • 28.03.12, 13:37
    Wysłałaś e-maila na adres firmy i osoba która go przyjęła powinna odpowiadać za informację która Tobie przekazał. W innym wypadku wprowadzono Cie w błąd i to może być podstawą do unieważnienia przedłużenia umowy.
  • 21.08.12, 19:01
    Witam wszystkich oszukanych przez te firmę tez byłem klientem ale moje dane zostały sprzedane firmie premium internet ta zaś sprzedała je firmie ekstra internet .owa firma przypomniała sobie o mojej umowie i wysyła mi faktury do opłaty za stronę która nie istnieje rzekomo została zawieszona z powodu nieuregulowania faktur zaległych ale odkąd pamiętam ona nie działała wiec wysłałem rezygnacje firmie kalfas markietyng.Ta zaś niby jej nie dostała i nie przekazała dalej.Ja niestety nie posiadam dowodu wysłania rezygnacji . Cz teraz powinienem opłacać te faktury czy je ignorować . Powiedźcie co mam dalej robić by się uwolnić od tej firmy ?pozdrawiam ciepło.
  • 30.03.12, 14:15
    Witam wszystkich pokrzywdzonych ...tak jak ja.....nie odzywałam się długo bo działałam na własna rękę....właśnie jestem po dzisiejszej sprawie sądowej z Premium Internet Serwis,a właściwie z Vindico która rzekomo odkupiła długi od Premium....a zresztą jak zwał tak zwał,pogubiłam się w tych sprzedażach ich spółek........sprawę przeniosłam z Wałbrzycha do mojego miejsca zamieszkania a dzisiejszy wyrok mnie powalił na kolana ..........wygrałam z nimi.......... ......wyrok nie jest prawomocny,ale myślę ze Vindico ani Premium nie będzie się odwoływać....chyba że...nic u nich nie wiadomo?.....Sąd uznał że strona internetowa jest nie wykonana i oddalił sprzeciw o zapłatę. Walczcie bo warto.Teraz tylko będę czekać 3 tygodnie aż wyrok się uprawomocni.....Pozdrawiam wszystkich.
  • 30.03.12, 15:04
    Co uwzględnił sąd że podjął decyzję na twoją korzyść.
  • 05.04.12, 15:04
    Witam!!!!
    Jestem mega szczęsliwa! 30.03 wysłałam pismo do dortmundu i dziś dostałam maila ze przyjmują rezygnację, fv ostatnią mam zniszczyć, brak przepływu informacji itp ale się cieszę! Jednak jest sprawiedliwość na świecie! Fakt, że za te ubiegłe 2 lata trzeba będzie zapłacić ale nie przedłuża przynajmniej umowy na kolejne 2!
  • 06.04.12, 11:29
    Dobrze wiedzieć, że korespondencja tam dochodzi, jest czytana i przyjmują wysłąne na czas rezygnacje a jak się "pomylą" to potrafią przyznać się do błędu. Całe szczęście.
  • 06.04.12, 17:12
    Jest dużo spraw w sądzie i przez swoje niechlujstwo przegrywają, dlatego też teraz się pilnują. Nie zmienia to jednak nic w działalności tej firmy i dalej oszukują klientów mówiąc im jaka to piękna będzie strona internetowa a wszyscy potem dostają darmowy szablonik za który słono się płaci.
  • 04.05.12, 12:04
    Powiedzcie mi jak zlikwidować tych oszustów.Ja dostałem kolejne pismo od tych złodzieji.tym razem jest to pozew do sądu od oczywiście vindico.Jeżeli już ktoś wygrał z nimi sprawę to proszę o kontakt zależy mi na czasie.bo 30kwietnia go otrzymałem i mam 14dni na odwołanie się,podaje mój -meil elektrocel@interia.pl.Na forum wyczytałem ,że już ktoś z nimi wygrał jak to zrobił.??Jeśli możesz daj mi znać.
  • 07.05.12, 17:15
    Witam, jakie argumenty sąd uznał za zasadne.
  • 10.05.12, 20:08
    Dostałem info że system jest prowizyjny od sprzedazy na rozmowie obiecuja zlote góry ( manipulacja muzgu) że można zarobić duzo , jednak w praktyce wyglada to tak ze mało osób podpisuje umowy bo produkt to badziewie :)
    I po miesiacu mozna zarobbic 150 - 200 zł - paranoja . niedosc ze brak podstawy , system od prowizji to jeszcze ktos musi podpisac zeby ci za to zaplacili

Dobrze że ominelo mnie pojscie na rozmowe kwalifikacyjna trzeba pisac jaka jest rzeczywistosc
    Pozdrawiam przyszłych pracownikow Zawsze czytajcie opinie na temat firm do ktorych macie ochote sie wybrać a jak macie rzetelna informacji to piszcie dzielcie sie z tym to może chociaż o te kilka % uchronimy się przed takim wykorzystywaniem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.