przychodnia z N F Z Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • czy polecicie przychodnie z umowa z NFZ: Piaseczno i okolice?
    • adam1234-online napisał:

> czy polecicie przychodnie z umowa z NFZ: Piaseczno i okolice?

Witaj Adamie,

Sam jak się sprowadzałem do Piaseczna nie wiedziałem gdzie zapisać się do lekarza pierwszego kontaktu i tu oświeciła mnie sąsiadka, która powiedziała mi o kilku przychodniach m.in.: Przychodnia przy Powstańców Warszawy (w tym budynku jest Reifeisen Bank), Na Fabrycznej, Medvit przy Puławskiej, etc.
      Z powodu bliskości wybiorę tą Powstańców Warszawy na granicy Piaseczna i Starej Iwiczny.

Pozdrawiam
      ab
      --
      Forum: Piaseczno czyli Ursynów bis smile
      forum.gazeta.pl/forum/f,95469,Piaseczno_czyli_Ursynow_bis_.html
      • tux54 napisał:

> adam1234-online napisał:
        >
        > > czy polecicie przychodnie z umowa z NFZ: Piaseczno i okolice?
        >
        > Witaj Adamie,
        >
        > Sam jak się sprowadzałem do Piaseczna nie wiedziałem gdzie zapisać się do lekar
        > za pierwszego kontaktu i tu oświeciła mnie sąsiadka, która powiedziała mi o kil
        > ku przychodniach m.in.: Przychodnia przy Powstańców Warszawy (w tym budynku jes
        > t Reifeisen Bank), Na Fabrycznej, Medvit przy Puławskiej, etc.
        > Z powodu bliskości wybiorę tą Powstańców Warszawy na granicy Piaseczna i Starej
        > Iwiczny.
        >
        > Pozdrawiam
        > ab

na Powstancow W-wy bylem i niemila recepcjonistka powiedziala : LIMIT SIE SKONCZYL DO LEKARZA POZ!!!
      • tux54 napisał:

> adam1234-online napisał:
        >
        > > czy polecicie przychodnie z umowa z NFZ: Piaseczno i okolice?
        >
        > Witaj Adamie,
        >
        > Sam jak się sprowadzałem do Piaseczna nie wiedziałem gdzie zapisać się do lekar
        > za pierwszego kontaktu i tu oświeciła mnie sąsiadka, która powiedziała mi o kil
        > ku przychodniach m.in.: Przychodnia przy Powstańców Warszawy (w tym budynku jes
        > t Reifeisen Bank), Na Fabrycznej, Medvit przy Puławskiej, etc.
        > Z powodu bliskości wybiorę tą Powstańców Warszawy na granicy Piaseczna i Starej
        > Iwiczny.
        >
        > Pozdrawiam
        > ab

Biurowiec bondera jest w połowie w Piasecznie a w połowie w SI

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.