29.01.10, 09:44
Od kilku lat - co jakiś czas - mam sen, że śpię między grobami. We śnie budzę
się i wstaję. Ten moment wstawania spomiędzy tych grobów między którymi spałam
zawsze jest w tych snach bardzo wyraźny i zawsze wygląda tak samo.
Nie przepadam za tym snem, ale jakoś oswoiłam sie z nim już i czasem brakuje
mi go. ;F
--
Bijelo Dugme
Obserwuj wątek
    • 3.14-roman Re: sen 29.01.10, 14:36
      Interpretacja:
      Grave
      "To dream that you are at a grave, indicates that you need to delve into your own unconscious in search of an issue that you thought had been put to rest. You need to stand up for yourself for no one else can do it for you. Alternatively, it represents something is about to be completed in your life. You are leaving behind the old and making a new start. The dream may also be a pun on feeling grave or concerned about a serious or sad situation."

"Graveyard
      To dream that you are at a graveyard, represents the discarded aspects of yourself. It is also a fear of the unknown. Alternative, it indicates a loss or a period of mourning."
        • 3.14-roman Re: sen 29.01.10, 14:55
          Tak na marginesie- ja w To nie wierzę, choć na FH piromancję mi wytykają :)

W bardzo wolnym przekładzie: jest pewna sprawa, o której już zdążyłaś zapomnieć, a tkwi w Twojej nieświadomości. Musisz to załatwić sama, bo nikt inny nie może zrobić tego za Ciebie. Sen może też oznaczać, że w Twoim życiu coś się skończy i zaczniesz nowy etap. To może też oznaczać zmartwienie.

Cmentarz: okres żałoby, strata, strach przed nieznanym.

Kurczę, chyba zacznę interpretować sny. Można tam wszystki wcisnąć :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka