05.11.10, 13:06
Czy jesteś już zmęczony/a pracą na etacie?
Szef cie wkurza a koledzy z pracy są toksyczni?
Masz już dość ciągłego wyścigu szczurów?
Pracujesz po godzinach a pieniędzy ciągle nie ma?
Czy jesteś szczęśliwy/a z dotychczasowego życia i osiągnięć?
Czy jak przejdziesz na emeryturę będziesz miał/a wystarczająco pieniędzy aby godnie żyć?
Są to bardzo ważne pytania. Będąc młodym i ambitnym. Mając pracę na etacie nie zastanawiamy się nad przyszłością. Zamieniamy swój czas na pieniądze ale zapominamy o tym że mamy tylko 24h/dobę i że przyjdzie czas kiedy wiek i zdrowie nie pozwolą nam już na pracę i zamiany naszego czasu na pieniądze. Wtedy może być już za późno na podjęcie jakichkolwiek decyzji. Będziemy zdani na łaskę ZUS-u(który i tak już kuleje) i na nasze dzieci.

Chciałbym zaproponować Ci współpracę. Jest to zajęcie dodatkowe nie wymagające olbrzymich nakładów czasu i pracy. Nie musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego zajęcia. Możesz zacząć na ćwierć etatu albo na pół. Decyzję pozostawiam Tobie.
Z góry chciałbym zaznaczyć, że nie jest to żadne wysyłanie e-maili, adresowanie kopert, skręcanie długopisów, wypełnianie ankiet, klikanie w reklamy, czy też śmieszne gry w których możemy wygrać pieniądze.
Takie ogłoszenia są po prostu śmieszne. Zero komentarza. Bądźmy poważni i nie róbmy z ludzi idiotów.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zostaw meila a w ciągu 24 godzin dostaniesz odpowiedź, wskazówki i plan działania.

Pozdrawiam
Mateusz
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka