Dodaj do ulubionych

Pobicie dziecka w Carrefourze na Wileńskim ...

23.10.10, 19:47
poszukuje świadków zdarzenia, które miało miejsce dzisiaj w Carrefourze na Wileńskim, przy kasach hali spożywczej ok. godziny 18:00.
Doszło wówczas do pobicia, prawdopodobnie przez ojca, ok. siedmioletniego chłopca.
Wszystko działo się na oczach stojących, w kolejce do kas, ludzi oraz przyglądających się temu biciu pracowników ochrony Carrefoura, nie podjęto żadnych bezpośrednich reakcji w obronie bitego poza kilkoma werbalnymi uwagami. Prawdopodobnie całe zajście zostało nagrane przez system monitorujący działający w Carrefourze ... Ale nie wiem jak będzie możliwość uzyskania tych nagrań, nawet po zgłoszeniu tego zdarzenia na policję, jeżeli oczywiście policji będzie chciało się podjąć jakieś działania ... (???)
Edytor zaawansowany
 • Gość: bozia IP: *.1and1.pl 23.10.10, 20:50
  żeby cię pambuk wynagrodził bachorami najgorszego sortu!
 • Gość: xxx IP: *.acn.waw.pl 23.10.10, 21:41
  Widocznie gó...arz był niegrzeczny, to dostał klapsa.
 • Gość: ? IP: *.chello.pl 23.10.10, 21:57
  jab567 dlaczego tato odszedł od was ?
 • ahmad.ahmadinedzad 23.10.10, 22:16
  Czy autor/autorka wątku ma równo pod sufitem? Słuchaj, jak łazisz z siatami po azjatyckiej stronie wisły to nie miej pretensji, że ktoś tłucze bachora/napadnie cię/pobije itd. Bywam (bardzo rzadko) w CH Wileńska i wiem, że codziennością są tam menele w pasażu, dresiarze w sklepach i markecie. Puknij się w czoło zanim będziesz chciał/a znów zawracać cztery litery praskim policjantom. Po "gorszej" stronie wisły dzieją się dużo gorsze rzeczy. Skoro tak cię zbulwersowała sytuacja, czemu nie pomogłeś/aś bachorowi? Nagle odwaga wzrasta w internecie? Nie właź z butami do cudzego życia, jak ktoś leje bachory, jego sprawa, mało to patologii na pradze mieszka? Polacy nie dają gejom wychowywać dzieci, ale menele mogą to co się dziwić, że bachor po pysku dostaje jeśli robi coś co się "rodzince" nie podoba. Nie twoja sprawa!
 • stary_tarchomin 23.10.10, 22:24
  ahmad.ahmadinedzad

  Zanim coś napiszesz, proszę zastanów się.
 • ahmad.ahmadinedzad 23.10.10, 22:28
  szalom stary_tarchomin! W przeciwieństwie do ciebie użyłem paru szarych komórek do napisania postu i zdanie podtrzymuję.
 • Gość: albert IP: *.acn.waw.pl 23.10.10, 23:32
  Jak wspomniałeś - prawdopodobnie to był ojciec.
  Dlaczego wtraczasz się ? Nie wiesz, ze rodzina to rzecz świeta i najwazniejsza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka