Dodaj do ulubionych

Prawo jazdy kat. C Warszawa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.13, 09:28
Kurs na prawo jazdy kat. C
Prawo jazdy kategorii C pozwala na kierowanie pojazdami, których masa przekracza 3,5 t. Posiadanie dodatkowych uprawnień zwiększa szanse na znalezienie zatrudnienia, dlatego zapisz się na szkolenie już teraz.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego ABC-Szkolenia oferuje kurs na prawo jazdy kat. C dla osób, które:
 ukończyły 21. rok życia,
 posiadają prawo jazdy kategorii B,
 utworzyły profil kierowcy w wydziale komunikacji,
 posiadają orzeczenie lekarskie i psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdów ciężarowych.
Część teoretyczna szkolenia prowadzona jest przez odpowiednio przygotowanych wykładowców, którzy z ciekawy sposób przekazują niezbędną wiedzę. Sposób prowadzenia zajęć ułatwia zapamiętywanie nowych wiadomości i stanowi doskonałe przygotowanie do części teoretycznej egzaminu państwowego. Podczas 20 godzin zajęć teoretycznych poznasz ogólne przepisy ruchu drogowego, ze szczególnym naciskiem na kierowanie pojazdów ciężarowych.

Kurs na prawo jazdy kat. C uwzględnia również część praktyczną. Prowadzona jest pod okiem doświadczonych instruktorów, dzięki którym kursant otrzymuje odpowiednie przygotowanie do egzaminu oraz kierowania pojazdami w przyszłości. Zajęcia z praktyki trwają 30 godzin, a w czasie ich trwania będziesz doskonalić swoje umiejętności w zakresie prowadzenia samochodów ciężarowych.
Organizowane przez ośrodek ABC-Szkolenia kursy prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze. Wykładowcy są do dyspozycji kursantów, odpowiadając na wszelkie pytania i rozwiewając wątpliwości.
Chciałbyś zapisać się na szkolenie, jednak nie masz czasu? Godziny zajęć mogą być ustalone indywidualnie, w zależności od możliwości kursantów. Przygotowany przez nas plan zajęć jest bardzo elastyczny, dlatego z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb i oczekiwań.
Już teraz zapisz się na kurs prawa jazdy kat. C i zdobądź nowe kwalifikacje. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły szkolenia.

Tel. 531-700-182
abc-szkolenia.com
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka