Dodaj do ulubionych

Sufity podwieszane

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.14, 07:07
Wykorzystywanie sufitów podwieszanych (inaczej zwanych sufitami napinanymi) jest sprawdzonym sposobem, który bardzo dobrze sprawdza się przy zakrywaniu mankamentów zniszczonego sufitu. Maskowanie niedoskonałości to jeden z licznych atut sufitów podwieszanych.

Sufity podwieszane wpływają na zmianę proporcji pomieszczeń – jest to szczególnie istotne, gdy posiadamy wnętrze długie, a wąskie. Zmiana proporcji poprzez zastosowanie sufitu podwieszanego zmienia jego wygląd oraz wpływa na zmniejszenie pogłosu. Odnośnie wyglądu sufit napinany może być bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym, szczególnie gdy zostanie wykonany z zaokrągleniami.

Zobacz przykładowe realizacje sufitów podwieszanych na YouTube:
www.youtube.com/watch?v=WC4soRDXRTM

W suficie podwieszanym można w łatwy sposób zamontować elementy oświetlenia. Pod powierzchnią płyt karton gips można umieścić dodatkową izolację ocieplenia/wyciszenia. Jeśli szukasz fachowców, którzy wykonają dla Ciebie sufity podwieszany zapraszam do odwiedzenia strony ledmaker.pl lub kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 535 762 537 – bezpłatna konsultacja i wycena na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Arturro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.14, 18:19
    Niektóre sufity podwieszane szczególnie w salonie naprawdę robią wrażenie. Ogólnie sufity podwieszane to jeden z nielicznych sposób na konkretne wzbogacenie wyglądu wnętrza.
  • Gość: Krzyś80 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.14, 13:12
    Moim zdaniem wykorzystanie sufitu podwieszanego w pomieszczeniu do celów innych niż dodanie dodatkowej warstwy ocieplenia, która będzie również pełnić rolę wyciszającą jest stratą kasy, a już na pewno taniej wyjdzie zapłacić komuś za wygładzenie i odmalowanie sufitu.
  • Gość: Kaaaazy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.14, 11:08
    Ja mam sufity podwieszane w swoim mieszkaniu od kilku miesięcy. Moim zdaniem pomieszczenia z sufitem podwieszanym prezentują się znacznie lepiej. Szczególnie jeśli miało się tak jak ja mało proporcjonalne wnętrza.
  • Gość: Barteks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.14, 09:05
    Sufity podwieszany jest tani w wykonaniu płyta o długości 2 metry kosztuje miedzy 10-20 złotych. Profile aluminiowe 3-7 złotych najwięcej zjada kasy robocizna szczególnie, gdy chcemy sufit o bardziej skomplikowanej konstrukcji.
  • Gość: Kaboom IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.08.14, 14:30
    Jest tani, potwierdzam. Zwróciłbym jeszcze uwagę na to by fajnie doświetlić tkai sufit – ja np. mam Ledy z www.jorga.pl/ i efekt jest zaskakująco dobry.
  • amarobud 05.01.16, 13:40
    Od kilku lat wykonujemy sufity podwieszane, i faktycznie bardzo ładnie maskują one np. pęknięcia farb spowodowane łączeniem płyt w blokach, warto jednak wiedzieć że taki sufit musi być odpowiednio wykonany aby nie spadł. Osobiście wykonujemy takie sufity amarobud.pl/sufity-podwieszane.html Aarobud Łódź
  • vasiliycos 30.05.19, 13:04
    Mój brat ma podwieszany sufit z zamontowanym oświetleniem led. Dobrze to wygląda. Firma montująca sufit dobresufity.pl/sufity-napinane-w-krakowie/ tutaj mieliśmy kilka koncepcji na sam kolor. Ostatecznie stanęło klasycznie na białym duluxie idealny sufit ponieważ uznaliśmy że światło najlepiej będzie wyeksponowane w ten sposób

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka