Dodaj do ulubionych

Udrażnianie kanalizacji Ursynów 510 733 300

510 733 300 Profesjonalne udrażnianie kanalizacji na terenie Warszawy Ursynów. Skuteczne przepychanie odpływu od zlewu, umywalki, wc, brodzika, wanny, sedesu, toalety, itd. Udrażniamy rury kanalizacyjne o różnych średnicach. Udrażniamy kanalizację sprężyną elektryczną. jest to skuteczna metoda nawet na najgorsze zapchania. Odtykanie rur kanalizacyjnych odbywa się za pomocą specjalnej sprężyny napędzanej wysokimi obrotami dzięki odpowiedniej maszynie. Przetykanie rur jest bezpieczne i nie niszczy kanalizacji. Polecam na wszelkiego rodzaju zapchaną kanalizację. Pracujemy na Ursynowie oraz w pozostałych dzielnicach Warszawy. Więcej na udraznianiekanalizacji.eu gdzie można znaleźć więcej informacji na temat udrażniania kanalizacji, firma Hydro-elektrotech Warszawa i okolica.

- udrażnianie kanalizacji Ursynów
-udrażnianie rur kanalizacyjnych Mokotów
-przepychanie kanalizacji Natolin, Kabaty, Ursynów Centrum, Natolin, Grabów, Jeziorki, Pyry, Wyczółki, Ursynów Północny
Edytor zaawansowany
  • Gość: artur IP: 195.85.249.* 26.02.15, 10:25
    Polecam w 100% naprawdę fachowiec który wie co zrobić, fachowcy z spółdzielni siedzieli w rurach godzinę i stwierdzili, trzeba skuć nowo położone płytki w łazience, i wszystko wykuć, załamka. Jedna wizyta Pana z tej firmy 2 godzinna okazała się zbawienna i rura przepchana wszystko sływa idealnie, oszczędziłem czas i pieniądze. Polecam w 100% Dziękujemy Artur, Kasia i Zuzia :)
  • Gość: gośc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.04.15, 16:55
    polecam firmę hydraulik warszawa udrażnianiem rur kanalizacyjnych zajmują mają sprzęt super .
  • 26.02.15, 15:43
    510733300- Rewelacyjna, fachowa robota. Pan Hydraulik bardzo nam pomógł, zna się na robocie ! Polecam każdemu- usługi wykonane na wysokim poziomie!
  • 16.10.15, 23:14
    510733300 Fachowa obsługa Pan bardzo uprzejmy co rzadko się zdarza profesjonalizm w 100% Polecam Kasia z Tymbarku
  • Gość: Robert IP: *.contact365.pl 01.09.16, 15:21
    NIE POLECAM !!! Gość mówi profesjonalnie, chyba więcej mówi niż robi bo maszyna przez pare minut pokręciła sprężyną i za tą przyjemność zapłaciłem 250 zł. Nie chciał wystawić rachunku, bo mu się bloczek skończył a jak dzwoniłem później parokrotnie to zrzucał połączenie. Jak zadzwoniłem z innego numeru to odebrał i powiedział, że przyśle a tu 3 miesiące i ni widu ni słychu. Jak dla mnie oszust. Zresztą za pare minut 250 zł to też bardzo drogo. Gdyby poinformował mnie przed tym to bym się nie zgodził ale w rozmowie mówił, że od 50 zł będzie to kosztowało a po robocie taka cena. NIE POLECAM !!!
  • Gość: Łukasz IP: *.play-internet.pl 21.03.17, 19:03
    Jak najbardziej polecam tego fachowca pełen profesjonalizm Pan bardzo słowny i sympatyczny, szybko uporał się z zatorem i teraz wszytko działa jak należy ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.