Dodaj do ulubionych

***Hydraulik Przepychanie Rur Zlewu Wc Warszawa

20.04.16, 23:45
Udrażnianie Przepychanie Zlewozmywaka Rur WC Umywalki
Warszawa Tel 503901700

Profesjonalne przepychanie udrażnianie sprężyną mechaniczną z wymiennymi końcówkami
które usuwają tłuszcz, rozbijają zatory. Jeżeli posiadasz problem z zapchanym
zlewem zlewozmywakiem, zapchaną umywalką, zapchanym wc, koniecznie zgłoś się do mnie!
Hydraulik udrażnianie rur, syfonów, usługi hydrauliczne dla domu i biura.
Na mojej witrynie internetowej będziesz miał możliwość zapoznania się z moją szczegółową ofertą.

Od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00

Przepychanie rur zlewu Mokotów, Bielany, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Grochów, Gocław, Marysin, Saska Kępa, Wola, Wawer, Wilanów, Rembertów, Powiśle, Kabaty, Ursus, Włochy, Tarchomin, Wesoła, Ochota, Targówek, Sadyba, Żoliborz, Anin, Miedzeszyn, Międzylesie, Radość, Falenica, Praga Południe, Praga Północ, Okęcie, Stegny, Zacisze, Bródno, Wał Miedzeszyński, Marysin Wawerski, Powsin.
Edytor zaawansowany
  • 25.05.16, 12:54
    Kiedyś pękła mi rura w nocy i nie wiedziałam, co mam zrobić. Zadzwoniłam na pogotowie hydrauliczne.
    Tak właśnie trafiłam na firmę hydrauliczną Dariusza Wyrzykowskiego (darek-hydraulik.pl/pogotowie-hydrauliczne/). Sprawny hydraulik za całkiem niską cenę uratował moje mieszkanie przed większymi szkodami. Bardzo szybko zjawił się u mnie i tak samo szybko wykrył awarię i ją naprawił.
  • 23.08.16, 12:03
    Jeśli szukacie hydraulika, to warto zajrzeć na portal www.ofachowcach.pl
    Hydraulik, usługi hydrauliczne, każde miasto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.