Dodaj do ulubionych

Firma remontowo budowlana Warszawa

30.01.17, 10:15
Wykonujemy kompleksowo remonty mieszkań, domów, lokali handlowych i gastronomicznych.
Dokonujemy przebudów, wyburzeń.
Wykonujemy zabudowy z płyt GK, murujemy z bloczków i cegieł.
Tynkujemy ręcznie, naciągamy gipsy wykonując gładzie.
Modernizujemy instalacje hydrauliczne i elektryczne. Wykonujemy nowe.
Remontujemy łazienki i kuchnie.
Posiadamy niezbędne narzędzia oraz wiedzę i doświadczenie.
Ekipa remontowa dostosowana jest do potrzeb realizowanej inwestycji, dotrzymujemy realnych terminów.
Montujemy grzejniki, modernizujemy kotłownie, montujemy kotły.
Adaptacje poddaszy i piwnic na cele mieszkaniowe nie są nam obce.
Układamy panele, listwy wykończeniowe, glazurę gres.
Szlifujemy płytki, tniemy wodą i gilotyną.
Prace stolarskie:
Remontujemy drewniane domy, deskujemy poddasza, układamy podłogi z drewna.
Wykonujemy na zamówienie drewniane okna, drzwi, parapety, trepy na schody.
Budujemy altany, domy z bala, huśtawki ogrodowe, ławki itp.
Generalnie nie ma rzeczy niemożliwych: „prace trudne zajmują nam kilka minut, na cuda trzeba trochę poczekać”

Firma remontowo budowlana Warszawa
www.ogrzewanie.dbv.pl
tel. 512994650

Edytor zaawansowany
  • Gość: kamiljot IP: *.centertel.pl 02.07.17, 18:00
    Ja mogę polecić firmę DMD Budownictwo, która budowała nasz dom. Namiar na tę firmę otrzymaliśmy od znajomych, u których również budowali. Firma jest z Izabelina, budują w Wawie i okolicach. Zanim spotkaliśmy się z panem Dariuszem z DMD Budownictwo, długo szukaliśmy fachowej ekipy. Po naszym spotkaniu byliśmy już pewni, że to odpowiedni człowiek, aby powierzyć mu projekt naszego życia, jakim jest budowa domu :) Przede wszystkim pan Darek okazał się bardzo rzeczowy, ujął nas swoim doświadczeniem i wiedzą -
    mieliśmy pewność, że podejmujemy współpracę z profesjonalną firmą. No i doświadczenie znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni z firmy DMD Budownictwo, nas w tym utwierdziło, a także inne realizacje, które można sobie zobaczyć na ich stronie firmowej. Zdecydowanie mogę polecić tę firmę :)
  • annac87 01.12.17, 12:13
    Gość portalu: kamiljot napisał(a):

> Ja mogę polecić firmę DMD Budownictwo, która budowała nasz dom. Namiar na tę fi
    > rmę otrzymaliśmy od znajomych, u których również budowali. Firma jest z Izabeli
    > na, budują w Wawie i okolicach. Zanim spotkaliśmy się z panem Dariuszem z DMD B
    > udownictwo, długo szukaliśmy fachowej ekipy. Po naszym spotkaniu byliśmy już p
    > ewni, że to odpowiedni człowiek, aby powierzyć mu projekt naszego życia, jakim
    > jest budowa domu :) Przede wszystkim pan Darek okazał się bardzo rzeczowy, ujął
    > nas swoim doświadczeniem i wiedzą -
    > mieliśmy pewność, że podejmujemy współpracę z profesjonalną firmą. No i doświa
    > dczenie znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni z firmy DMD Budownictwo, nas w
    > tym utwierdziło, a także inne realizacje, które można sobie zobaczyć na ich st
    > ronie firmowej. Zdecydowanie mogę polecić tę firmę :)

U nas też budowali dom, budowa przebiegała sprawnie, zgodnie z planem, komunikacja była na bieżąco, o wszystkim byliśmy informowali. Tak że naprawdę nie ma się do czego przyczepić :) Obalili stereotyp "fachowca", pełen profesjonalizm.
  • Gość: lusia87 IP: *.toofiber.pl 01.08.17, 19:27
    My budowaliśmy dom z firmą Espiro Property. Również mogę polecić - bardzo fajna ekipa, rzetelna, terminowa i doświadczona. Kontakt do nich mamy z polecenia, bo kolega męża też ich zaangażował do swojej budowy i kończyli akurat wtedy, kiedy my zaczynaliśmy prace. Tak że jesteśmy zadowoleni, domek rośnie zgodnie z planem i nie możemy się już doczekać, aż będziemy na swoim :) A tutaj strona firmy Tekst linka
  • Gość: minka80 IP: *.centertel.pl 02.10.17, 19:52
    Słyszałam wiele dobrych opinii na temat firmy Espiro Property, budowali dom moich znajomych więc mam info z pierwszej ręki. Znajomi bardzo sobie chwalili ich pracę i terminowość, w sumie rzadko się to zdarza, aby inwestor był zadowolony aż tak z "fachowców", najczęściej budowa domu jednorodzinnego to same kłopoty, a tu taka miła odmiana :)
  • Gość: Marek K. IP: *.centertel.pl 21.10.18, 10:31
    Espiro ma kilka postępowań przed UOKiK w związku z zakazanymi klauzulami w umowach. Ich potencjalnym klientom radzę skonsultować umowę w dobrej kancelarii prawnej.
  • 1-buc 21.11.17, 16:45
    Wiemy, wiemy. Mąż ma mało zleceń.

--
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]
  • tanitazaitceva 21.02.19, 07:41
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/
  • tanitazaitceva 04.03.19, 10:15
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/
  • Gość: marcin8711 IP: *.centertel.pl 29.04.19, 21:47
    Nasz dom budowała firma Espiro Property, bardzo polecam - tu ich strona espiroproperty.pl. Naprawdę solidna ekipa, która nas do siebie przekonała doświadczeniem i profesjonalizmem. Dzięki wyborowi tej firmy zaoszczędziliśmy sobie czasu, nerwów i pieniędzy. Firmie mogliśmy powierzyć budowę bez obaw, że coś nie będzie dopilnowane. Mieliśmy super wsparcie, każdemu inwestorowi życzę takiej współpracy z ekipą.
  • krabkrab153 21.07.19, 21:02
    Budowaliśmy dom z New-House i wyszło naprawdę OK. Instalacje, dach, ocieplenie, wykończenie zrobione na poziomie, więc mieszka się komfortowo oraz koszty utrzymania są rozsądne. Pomogli mi załatwić kredyt na dobrych warunkach. Reasumując wyszło lepiej niż szukanie kilku ekip budowlanych oraz speca od kredytów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka