Dodaj do ulubionych

Złota Rączka w Warszawie

14.07.17, 13:32
Chciałbym polecić usługi Złotej Rączki w Warszawie www.zlota-raczka24h.pl. Zawsze zwracam się do nich, kiedy potrzebuję naprawić usterki w domu. Przyjeżdzają szybko i świetnie radzą sobie ze wszystkim. Widać, że fachowcy znają się na rzeczy!
Edytor zaawansowany
  • Gość: Karolinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.17, 13:34
    Ja również polecam!
  • Gość: Zośka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.17, 13:39
    Kilka tygodni temu układali płytki u nas w domu. Wszystko równo i precyzyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)
  • Gość: Grzegorz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.17, 13:41
    Moja żona wezwała ich kiedyś do wymiany uszczelek podczas, gdy byłem w delegacji. Muszę przyznać, że robota precyzyjna i na najwyższym poziomie. Wszystko szczelne i dobrze się trzyma :)
  • Gość: Madzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.17, 14:39
    Super, ja też jestem zadowolona. To moi ulubieni fachowcy jeśli chodzi o naprawę i drobne usterki w domu :)
  • Gość: Halinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.17, 14:26
    czy może ta firma układała u kogoś panele? Prosiłabym o opinię :)
  • Gość: Kaśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.17, 14:28
    U mnie układali kiedyś panele podłogowe i bardzo ładnie to zrobili. Równiutko i solidnie. Polecam www.zlota-raczka24h.pl
  • Gość: Renata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.17, 14:35
    Witam, miałam problem z telewizorem LCD, zadzwoniłam do nich i zaraz byli u mnie. Montaż trwał dosłownie chwilę. Polecam fachowców i przystępne ceny!
  • Gość: Karina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.17, 14:44
    Podczas przeprowadzki do Warszawy pomogli mi bardzo z ciężkimi meblami. Pracownicy spisali się na medal :) Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z ich usług :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka