Dodaj do ulubionych

PROInformatics.pl - Usługi Informatyczne

03.12.18, 23:04
Strona Internetowa czym jest ?
Strona Internetowa CMS to system który umożliwia użytkownikowi / właścicielowi lub zarządcy stron samodzielne edytowanie / wprowadzanie zmian na stronie. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze ponieważ proste zmiany na stronie można wykonać samemu nie ponosząc dodatkowych opłat.

Strona Internetowa HTML to proste i szybkie rozwiązanie dla osób które nie zamierzają samemu wprowadzać zmian na stronie, wolą tą czynność powierzyć doświadczonemu programiście. Strony HTML cechują się szybkością działania oraz prostotą instalacji i przenoszenia na inny serwer. Rozwiązanie to jest polecane jako strona wizytówka.

Dlaczego warto posiadać Stronę Internetową ?
Strona Internetowa to nowoczesny sposób na reklamę. Inwestycja firmy w nowoczesne technologie poprawia wizerunek , podkreśla wiarygodność firmy oraz oferowanych przez nią produktów.

Właściwie zaprojektowana strona Internetowa wzbudza zainteresowanie oraz przyciąga uwagę przez co pozwala dotrzeć do potencjalnego odbiorcy.

Strona Internetowa – twoja wizytówka w sieci
Podobnie jak numer telefonu w książce telefonicznej pomaga odnaleźć twoją firmę, tak również strona internetowa stanowi wizytówkę i uzupełnienie nowoczesnej prezentacji oferty usług i produktów. Daj się odnaleźć w sieci, twoja konkurencja może już mieć swoją stronę. Do każdego projektu przygotowujemy dwie propozycję.

Strony Responsywne
W dobie nowoczesnych technologi dla urządzeń mobilnych, nie może być mowy, aby strona obsługiwała wyłącznie komputery stacjonarne i laptopy. Nowoczesna strona internetowa to również możliwość odtworzenia jej treści na urządzeniach takich jak tablet lub smartphone. Oferowane przez nas strony są przygotowane do współpracy z urządzeniami mobilnymi, przechodzące weryfikację przez narzędzia google, przez co gwarantujemy ich odpowiednie funkcjonowanie. Biznes wymaga aby na naszym rynku usług, produkcji, czy prezentacji produktów oferta była prezentowana w sposób przejrzysty i łatwo dostępny dla odbiorcy.

CSS / HTML5
Nowoczesne technologie tworzenia stron to nie tylko ich wersja mobilna, ale również obsługa nowoczesnych standardów jakimi są HTML5 oraz CSS3. Zapewniają one dostęp do wysokiej klasy animacji wyświetlanych na stronie oraz pięknej interakcji użytkownika ze stroną.

Gwarantuje to również przyjemne dla oka wrażanie osoby przeglądającej twoją stronę internetową.
Dziś gdy internet to podstawowe narzędzie pracy, należy zapewnić wszystkim potencjalnym odbiorom wysokiej jakości materiały reklamowe oraz dokładną i szczegółową ofertę. Nasz zespół to wysokiej klasy graficy, programiści oraz specjaliści z zakresu marketingu internetowego. Jesteśmy grupą firm mających jeden cel pomóc każdemu z naszych klientów osiągnąć sukces w internecie. Nasza działalność wywodzi się z tarnowa, jednak nie koncentrujemy się na regionie z którego pochodzimy, ale na wszystkich zakątkach polski i całym świecie, dlatego posiadamy klientów nie tylko w Polsce, ale również Norwerii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, oraz innych krajach Unii Europejskiej.

Pozycjonowanie Stron Internetowych
Oferujemy usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowych, oraz optymalizacji pod kątem SEO. Tylko właściwie przygotowana strona gwarantuje wysoką liczbę odwiedzin oraz wysoką pozycję w wyszukiwarkach internetowych.

Optymalizacja Stron Internetowych
Właściwie zoptymalizowany kod oraz pozbawiony błędów to dodatkowy atut który nie tylko poprawia walory estetyczne zapobiegając ewentualnym problemom z wyświetlaniem strony, ale również jest pozytywnie odbierane przez roboty wyszukiwarek analizujące naszą stronę pod względem : jakości, szybkości otwierania, optymalizacji grafiki, optymalizacji kodu, zastosowania technik kompresji, zgodności z urządzeniami mobilnymi, oraz właściwego opisu każdej witryny i zakładki.

Nasze doświadczenie przekłada się na pozywytne działanie oraz prostotę w przypadku późniejszego pozycjonowania witryny.

Analiza strony pod kątem SEO
Przeprowadzamy analizy strony badając ich przyjazność dla rozwiązań seo, daje to nie tylko nam ale i Państwu obraz tego czy dana strona jest właściwie przygotowana i można ją pozycjonować, czy też wymaga optymalizacji, ewentualnie czy konieczna jest jej budowa od nowa.

Wysoka pozycja w google osiągana jest również poprzez wynikliwą ocenę treści na stronie, badanie tekstu z uwzględnieniem kryteriów poprawnego przygotowania materiału i wskazanie konieczności koret w danych jego częściach. Nasi copywriterzy to osoby które posiadają doświadczenie w tworzeniu tekstów opisowych na strony internetowe, z uwzględnieniem danych fraz dla których strona ma poddawać się pozycjonowaniu, oraz poprawności gramatycznej i ogólnej poprawności sensu treści na stronie.

Jeżeli twoja pozycja w google spadła
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie oferujemy usługę na zasadach, płatność od wyników, nie od obietnic. Tylko po osiągnięciu dla wskazanych fraz lub innych wskaźników które chcemy osiągnąć określonej pozycji rozpoczynamy pobieranie opłat, jednak i w tedy nie jest to opłata z góry za cały okres, a jedynie ułamek kwoty za dni w których cel został osiągnięty, w pozostałych dniach żadna opłata nie zostanie naliczona.
proinformatics.pl/


----------------------------------
Tworzenie stron WWW, Pozycjonowanie stron SEO, Optymalizacja witryn, Social Media Marketing, Usługi Informatyczne.
proinformatics.pl/
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka