Dodaj do ulubionych

Gdybyśmy tak mieli...

11.01.13, 19:04
...jeszcze jednego takiego jak Stoch, Kot i Żyła, to nikt by nam nie podskoczył.
Echh, marzenie.
Ale i tak się cieszę z wyniku w Zakopanem. smile
Edytor zaawansowany
  • stela2004 01.04.13, 21:51
    Tak, Kot, to jest ten trzeci. Ale czwartego brakuje, na razie... Kotów jest dwóch...
    Może Murańka dobije?
  • k.fanka 03.04.13, 16:58
    Też należysz do grona wierzących w Murańkę? Jego ojciec zrobił mu taki rewelacyjny PR, że wszyscy tylko "Murańka, Murańka", choćby wszelkie fakty świadczyły zupełnie odwrotnie. wink
    Dla mnie w tej chwili kandydatem na czwartego jest Biegun. Zrobił przez ostatni rok ogromne postępy, jego lot przypomina nieco Kamila, błyskawicznie się uczy (co było widać na lotach w Oberstdorfie) więc jeszcze trochę tych postępów i może..?
  • stela2004 01.05.13, 18:59
    Hmmm... pierwsze słyszę. Ale skoro Ty to mówisz, to znaczy, że coś jest na rzeczy.
  • k.fanka 02.05.13, 11:45
    Nie śledziłaś wnikliwie sezonu, to o Biegunie nie słyszałaś. On wystąpił w PŚ tylko raz, na lotach w Oberstdorfie. Po raz pierwszy skakał na mamucie i od razu załapał się do 30. Następnego dnia była drużynówka i poleciał prawie 200m.
  • stela2004 13.05.13, 22:19
    No, nie śledziłam wnikliwie. Ale przyznałam się już wcześniej do zaniedbania. wink
    Bardzo musiałam się mobilizować, aby wykrzesać z siebie iskrę zainteresowania. Ale mam nadzieję na dobry sezon dla siebie i skoczków (nie mówię o skakaniu na zielonym).
  • k.fanka 15.05.13, 18:25
    Też mam nadzieję, trzeba będzie mocno trzymać kciuki. smile
  • stela2004 30.05.13, 20:00
    > Też mam nadzieję, trzeba będzie mocno trzymać kciuki. smile

Ale jeszcze nie teraz?!
    Mi się już zaciskają. Zawsze to miło...
  • k.fanka 31.05.13, 10:39
    Jeszcze nie. Ale potrzymać zaciśnięte możesz, nawet cięgiem aż do zimy, tylko nie zapomnij o regularnym obcinaniu paznokcia. big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka