Dodaj do ulubionych

Zaglądnęłam...

05.06.14, 17:40
żeby sprawdzić, czy jestem. big_grin
Jestem.

Jakieś zmiany w regulaminie skoków są. Jak Ci się to podoba i co wnosi?
Edytor zaawansowany
  • k.fanka 08.06.14, 12:46
    Co masz nie być, raptem miesiąc minął. wink

> Jakieś zmiany w regulaminie skoków są. Jak Ci się to podoba i co wnosi?

Już kiedyś były pomysły dzielenia na grupy, około roku 2000. Potestowali w czasie LGP i zrezygnowali. Zobaczymy. Na razie trudno powiedzieć, jak dokładnie mialoby to wyglądać, bo brak szczegółów.
    Jedno, co mi się w tym pomyśle podoba, to zaliczanie wyniku kwalifikacji jako rezultatu trzeciej (a dokładniej pierwszej) serii. I sądzę, że akurat ten punkt ma szansę się utrzymać, bo ma praktyczny sens. Bywało już tak, że kwalifikacje odbywały się i to przy super pogodzie, a następnego dnia przychodził wicher i konkurs szlag trafiał. A teraz kwalifikacje zaliczy się jako ostateczny wynik - i zawody odfajkowane, zastępczych terminów wymyslać nie trzeba i w ogóle.
  • stela2004 15.06.14, 13:37
    > Co masz nie być, raptem miesiąc minął. wink

A mnie się wydawało, że to tak dawno. big_grin

> Już kiedyś były pomysły dzielenia na grupy, około roku 2000. Potestowali w czas
    > ie LGP i zrezygnowali. Zobaczymy. Na razie trudno powiedzieć, jak dokładnie mia
    > loby to wyglądać, bo brak szczegółów.
    > Jedno, co mi się w tym pomyśle podoba, to zaliczanie wyniku kwalifikacji jako r
    > ezultatu trzeciej (a dokładniej pierwszej) serii. I sądzę, że akurat ten punkt
    > ma szansę się utrzymać, bo ma praktyczny sens. Bywało już tak, że kwalifikacje
    > odbywały się i to przy super pogodzie, a następnego dnia przychodził wicher i k
    > onkurs szlag trafiał. A teraz kwalifikacje zaliczy się jako ostateczny wynik -
    > i zawody odfajkowane, zastępczych terminów wymyslać nie trzeba i w ogóle.

Będą wszyscy skakali w kwalifikacjach. Bo jak to jest? - ci, co nie musieli się kwalifikować, to i tak wchodzili, mimo słabego skoku? Teraz nie będą mogli odpuścić.
    Tępa dzida. big_grin

Mundial śledzę.
  • k.fanka 28.06.14, 19:29
    > > Co masz nie być, raptem miesiąc minął. wink
    >
    > A mnie się wydawało, że to tak dawno. big_grin

Czas Ci jakoś dziwnie leci. big_grin

> > Już kiedyś były pomysły dzielenia na grupy, około roku 2000. Potestowali
    > w czas
    > > ie LGP i zrezygnowali. Zobaczymy. Na razie trudno powiedzieć, jak dokładn
    > ie mia
    > > loby to wyglądać, bo brak szczegółów.
    > > Jedno, co mi się w tym pomyśle podoba, to zaliczanie wyniku kwalifikacji
    > jako r
    > > ezultatu trzeciej (a dokładniej pierwszej) serii. I sądzę, że akurat ten
    > punkt
    > > ma szansę się utrzymać, bo ma praktyczny sens. Bywało już tak, że kwalifi
    > kacje
    > > odbywały się i to przy super pogodzie, a następnego dnia przychodził wich
    > er i k
    > > onkurs szlag trafiał. A teraz kwalifikacje zaliczy się jako ostateczny wy
    > nik -
    > > i zawody odfajkowane, zastępczych terminów wymyslać nie trzeba i w ogóle.
    >
    >
    > Będą wszyscy skakali w kwalifikacjach. Bo jak to jest? - ci, co nie musieli się
    > kwalifikować, to i tak wchodzili, mimo słabego skoku? Teraz nie będą mogli odp
    > uścić.

Wygląda na to, że Twoje wnioski są prawidłowe. smile

>
    > Mundial śledzę.

A ja nie bardzo. Tylko tytuły na gazecie. Piłka jakoś przestała mnie emocjonować.
  • stela2004 20.02.19, 15:56
    Strona się zmieniła pod względem graficznym. Bo chyba nie tylko u mnie tak pokazuje?
  • k.fanka 21.02.19, 19:39
    Ano, ale tylko tytułowa. Na wszystkich forach taka teraz jest.
    Obawiam się, że resztę też pewnego dnia zmienią, bo teraz modne są ogrooooomne litery i szerooookie interlinie. Pewnie dlatego, że łatwiej trafić paluszkiem na smartfonowym ekraniku. uncertain
  • stela2004 22.02.19, 18:34
    A ja sobie już dawno powiedziałam, że telefon nie będzie mną rządził. Bardzo rzadko korzystam z internetu w telefonie, a jeżeli już, to przeważnie z You Tube. Dzwonię też tylko jeżeli mam jakąś sprawę do załatwienia, a tak to komunikuję się SMS-ami. Na noc wyłączam dźwięk i do łazienki też nie chodzę z telefonem. Mało tego, zawsze gdzieś go zostawię i często nie słyszę, że dzwoni. big_grin
  • k.fanka 24.02.19, 13:21
    Mną jeszcze bardziej nie rządzi, bo po prostu nie mam smartfona. big_grin Mam tylko starą, klasyczną Nokię. Do dzwonienia wystarcza w zupełności, a internet zdecydowanie wolę oglądać na dużym ekranie.
  • stela2004 01.10.15, 21:26
    Na razie mnie wpuściło. Ale są jakieś zmiany. uncertain
  • k.fanka 02.10.15, 19:15
    O, regulamin nowy. Kawałek przeczytałam.
    Są i inne zmiany. Jeśli miałaś pocztę na Stelce, to już nie będziesz miała, bo trzeba się było zdeklarować do połowy sierpnia (gazeta kończy współpracę z guglem).
  • stela2004 01.10.15, 21:30
    Zapomniałam całkiem o skakaniu na zielonym. Tylko na początku coś było odwołane, a potem cisza w wiadomościach. Będę musiała na skokowym poczytać, co w ogóle się dzieje.
  • k.fanka 02.10.15, 19:18
    W Zakopcu było odwołane, bo panom się nie chciało na czas wyremontować torów najazdowych. uncertain A poza tym transmisji TV mniej niż zero, echh... z każdym rokiem FIS wstawia do LGP coraz więcej konkursów, z których coraz mniej możemy oglądać.
    Dzieje się. Nasi w ogóle rewelacja, a największa rewelacja to Kubacki. Nie-do-uwierzenia. big_grin
  • stela2004 03.10.15, 13:44
    Podałam skrzynkę alternatywną i może to działa? W Gmailu też zmiany - nie zaglądałam tam od niepamiętnych czasów, ale też mnie wpuściło. Korzystam na Onecie i Interii, jeżeli już.
    Jeszcze nie poczytałam, bo nie bardzo mam kiedy. sad
    Wpadłam na chwilę tylko.
    Ps. Ja lubię szukać, a zdrowie... no cóż, mam nadzieję, że uda mi się dopracować do emerytury. Hm, zwierzchnicy by chcieli, żebym jeszcze dłużej, a niech se znajdą następnego jelenia.
  • k.fanka 04.10.15, 18:35
    Może działa. A może masz szczęście. wink
    Już nie musisz czytać, wszystko co najważniejsze napisałam. Po dzisiejszym dniu mogę jeszcze dodać, że dzięki świetnym skokom Kubackiego i Kota w PK, zaczniemy sezon zimowy z kwotą siedmiu (czyli max) zawodników. Byle tylko oni wszyscy nie stracili formy do zimy, co już się zdarzało...
    PS. Też mam nadzieję, że mi się uda. A potem to już nigdy więcej żadnej roboty, brrr.
  • stela2004 23.09.17, 12:46
    Mam nowego kompa big_grin bo przecież tamtym 12-letnim już nic się nie dało uncertain
    A najgorsze jest to, że nie mam na nic czasu.
  • k.fanka 23.09.17, 21:09
    O łał, aż nie mogę uwierzyć. Hoho. big_grin Staruszek i tak długo wytrzymał, ja średnio zużywam jednego w ciągu pięciu lat. uncertain
    Jak to nie masz czasu..?!
  • stela2004 23.09.17, 22:19
    Dziwne, no nie?
    Też się nie mogę nadziwić, a w gruncie rzeczy byczę się. big_grin
    Jakaś taka rozlazła się zrobiłam, ale ze zdrowiem jakby lepiej (puk! puk! puk!).
  • k.fanka 24.09.17, 14:42
    Teraz już wszystko jasne. Tyle czasu poświęcasz na byczenie się, że nie masz go już na nic innego. big_grin
    Też odpukuję, oby tak dalej. smile
    A mnie jeszcze zostało 9 miesięcy, uff. I też mam zamiar się byczyć.
  • stela2004 24.09.17, 20:10
    A! To wtedy sama sprawdzisz na własnej skórze jak nie masz na nic czasu. big_grin
  • k.fanka 24.09.17, 21:35
    Już się nie mogę doczekać. Achh, nic nie robić i nie mieć na nic czasu... no, ideał po prostu. big_grin
  • stela2004 18.11.17, 21:18
    Zaglądnęłam... a tu nic. uncertain
    Sezon się zaczął, już właściwie wczoraj.
    Napisz, co myślisz o zmianach.
    I w ogóle.
    Ps. A ja dalej taka rozlazła i na nic nie mam czasu. I nic mi się nie chce. big_grin
  • k.fanka 19.11.17, 12:15
    Jak już zajrzałaś, to mogłaś zrobić dobry początek i założyć stosowny nowopucharowy wąteczek. wink

Ech, tyle fajnych gier mam dla Ciebie, a Ty rozlazła. Byś się wstydziła, w tym wieku nie mieć czasu. big_grin
  • stela2004 19.11.17, 21:52

> Jak już zajrzałaś, to mogłaś zrobić dobry początek i założyć stosowny nowopucha
    > rowy wąteczek. wink

Nawet tak sobie nad tym rozmyślałam, ale nie chciałam Ci się wcinać.

> Ech, tyle fajnych gier mam dla Ciebie, a Ty rozlazła. Byś się wstydziła, w tym
    > wieku nie mieć czasu. big_grin

Jeżeli chodzi o gry, to nie przeszłam jeszcze tych, co ostatnio mi dawałaś.
    Ale jak masz jakąś przygodówkę, to z jedną możesz podrzucić.

Ps. Teraz ustawiłam sobie WP jako główną stronę i tam są bezpieczne połączenia. Dlaczego w Gazecie tego nie ma? A jak się loguję, to mi pokazuje nr telefonu, a potem jeszcze IP.
  • k.fanka 20.11.17, 13:47
    > Nawet tak sobie nad tym rozmyślałam, ale nie chciałam Ci się wcinać.

No co Ty. Przecież to nasze wspólne forum. smile

> Jeżeli chodzi o gry, to nie przeszłam jeszcze tych, co ostatnio mi dawałaś.

Coś mi się widzi, że Ci się znudziły. Echhh, szkoda. uncertain

> Ale jak masz jakąś przygodówkę, to z jedną możesz podrzucić.

Przygodówkę? Hmm... nie, nie mam żadnej. uncertain Same eskejpy. big_grin

> Ps. Teraz ustawiłam sobie WP jako główną stronę i tam są bezpieczne połączenia.
    > Dlaczego w Gazecie tego nie ma? A jak się loguję, to mi pokazuje nr telefonu,
    > a potem jeszcze IP.

No cóż, gazeta najwyraźniej nie przywiązuje wagi do takich drobiazgów. Poza tym, sądząc po poziomie tekstów, pracują tu teraz głównie stażyści, a od nich trudno zbyt wiele wymagać.
    Nr telefonu? A po co to komu? Ja nigdzie go nie podaję, jeszcze tego by brakowało. A swój numer IP widzę teraz, pisząc komentarz, jest nad okienkiem. wink
  • stela2004 22.11.17, 14:04
    > > Jeżeli chodzi o gry, to nie przeszłam jeszcze tych, co ostatnio mi dawała
    > ś.

> Coś mi się widzi, że Ci się znudziły. Echhh, szkoda. uncertain

Nie. Zaglądałam do nich, ale stoję i potrzeba trochę czasu - nie są do szybkiego przejścia.
    Po prostu mnie zacięło na wszystkich.

> > Ale jak masz jakąś przygodówkę, to z jedną możesz podrzucić.
    >
    > Przygodówkę? Hmm... nie, nie mam żadnej. uncertain Same eskejpy. big_grin

Przecież o eskejpach mówię, ale takich lekkich, łatwych i przyjemnych. wink

• k.fanka 22.11.17, 19:25
    Dobra, już wiem. To ma być relaks a nie jakieś tam umysłowe łamańce. big_grin
    Założę nowy wąteczek o stosownym tytule i coś tam znajdę, choć proste to nie będzie, bo ja raczej wolę te trudniejsze.
    W każdym razie miło, że jednak Ci się nie znudziło. wink
  • stela2004 18.11.17, 21:21
    Czy to dobry pomysł zaczynać od Wisły. Mam wrażenie, że nie było bezpiecznie.
    Nie pamiętam, w zeszłym roku też tak było? Wydaje mi się, że nie.
  • k.fanka 19.11.17, 12:19
    Pomysł dobry, dlaczego nie. Skoro nas na to stać. wink Sztuczny śnieg zawsze taki jest, zlodowaciały i twardy jak skała. Ale o tej porze w Europie raczej nigdzie poza północną Finlandią innego się nie znajdzie.
    Rok temu PŚ zaczynał się w Ruce, a oni tam mają pod dostatkiem naturalnego, mięciutkiego śniegu. Ale i tak Stoch zaliczył wtedy upadek. uncertain
  • stela2004 19.11.17, 21:44
    Nas na wszystko stać, jak się okazuje.
    Czyli dobrze pamiętałam, a sprawdzać mi się nie chciało.

Ps. Tak całkiem nic, to nie. Chodzę sobie na kurs ang. dla zaawansowanych (orzeł wcale nie jestem i nie mam zamiaru być) dwa razy w tygodniu po 3,5 godz., kurs komputerowy (zagadnienia techniczne) dwa razy w tygodniu po 3 godz., no i raz w tygodniu gram ok. 3,5 - 4 godz. To wszystko dlatego, żebym się ruszyła z domu i nie zdziczała.

Późno chodzę spać, późno wstaję - luz blues.

• k.fanka 20.11.17, 13:49
    O rety. I Ty twierdzisz, że nic nie robisz i nic Ci się nie chce???
    Podziwiam Twój zapał do wszelkich nauk, słowo daję. smile

> raz w tygodniu gram ok. 3,5 - 4 godz

??? W co, gdzie i z kim?
  • stela2004 22.11.17, 13:59
    > O rety. I Ty twierdzisz, że nic nie robisz i nic Ci się nie chce???
    > Podziwiam Twój zapał do wszelkich nauk, słowo daję. smile

Dbam o niemanie demencji. big_grin

> > raz w tygodniu gram ok. 3,5 - 4 godz
    > ??? W co, gdzie i z kim?

No, w brydża przecież. Jeżeli chodzi o to z kim, to są 22 osoby, w tym 5 pań. big_grin
  • k.fanka 22.11.17, 19:29
    > Dbam o niemanie demencji. big_grin

Przy takim trybie życia nie ma szans Cię dopaść. big_grin

> No, w brydża przecież. Jeżeli chodzi o to z kim, to są 22 osoby, w tym 5 pań. :
    > D

Aaa, zapomniałam o brydżu. Dawno temu też grywałam, ale któregoś dnia doszłam do wniosku, że jednak to nie jest moja ulubiona rozrywka. uncertain
    Hoho, kółko brydżowe macie tam całkiem liczne. wink
  • stela2004 12.07.18, 21:20
    Tak sobie zajrzałam. Mundial oglądam. big_grin
    I Tour de France. Widoki piękne pokazują.
    Co Tam u Ciebie słychać?
  • k.fanka 15.07.18, 18:28
    A ja nic nie oglądam. Piłka już od dawna jakoś mnie nie wciąga. O TdF zupełnie zapomniałam. Za to pamiętam, że za tydzień zaczyna się LGP, oczywiście w Wiśle. wink
    Co u mnie? Niewesoło. Dwa miesiące temu przeżyłam tragedię rodzinną i wiele się w związku z tym pozmieniało na gorsze. Zamiast wolności mam tylko jej namiastkę, a i ogólny nastrój taki sobie. uncertain
  • stela2004 18.07.18, 23:39
    I ja muszę sobie zapamiętać, że LGP będzie, bo jakoś zapominam o tych letnich konkursach. Zresztą wiesz, że na zielonym mnie jakoś nie bardzo pociąga. big_grin

Współczuję. uncertain Życzę wytrwałości.

Ja zeszły rok miałam bardzo ciężki.
  • k.fanka 19.07.18, 21:00
    A ja lubię na zielonym. Może dlatego, że to takie abstrakcyjne, upał plus narty. wink

No niestety, życie to nie je bajka. Rzadko układa się tak, jak człowiek by chciał.
  • stela2004 07.03.19, 23:56
    Hej, a dlaczego bloxa zamykają i co z blogami. sad
  • k.fanka 08.03.19, 11:38
    Zamykają, bo nie ma kasy na to. Szczególnie, że blogi nie są przyszłościowe, miały swój okres rozkwitu, ale od paru lat następuje szybki upadek. Teraz tylko media społecznościowe się liczą. uncertain
    Co z blogami? Wylecą w kosmos. Można przenieść je na WordPress, chyba tak zrobię z blogiem domowym (zostawię go na pamiątkę), ale reszta niech sobie znika. Chwastowisko jest tym, co dla mnie najważniejsze.
  • stela2004 08.03.19, 16:42
    Bo Chwastowisko to jest full wypas.
    A te media społecznościowe to mnie wcale nie pociągają. Tak mi się jakoś kojarzą z reality show i podglądactwem. uncertain
    Mam konto na FB, ale rzadko tam zaglądam. Nie dla mnie te wszystkie lajki - chyba jestem za stara. Myślę, że w większości to jest dla takich, co nie słyszeli nigdy o GG i forach, i bloga nie potrafią stworzyć.

Widziałam właśnie, że Witek przeniósł i dlatego się zainteresowałam.

A fora im nie przeszkadzają?
  • k.fanka 08.03.19, 21:00
    No pewnie. Fullowy full. wink
    FB jest (jak podejrzewam) najprostszy. Wszystko samo się robi, o nic nie trzeba się starać i nic nie trzeba umieć. W sam raz dla szerokich rzesz. Mnie też to nie pociąga, do tego stopnia, że nigdy tam konta nie założyłam i w przewidywalnej przyszłości nie mam zamiaru tego stanu zmieniać.
    Ano, Vitoos przeniósł bloga, tylko trochę się pospieszył. Wtedy jeszcze nie była znana metoda wstawienia zdjęć na nowy blog (tekst przenosi się bez problemu, ale linki do zdjęć pozostają te same co na bloxie, więc zdjęcia się nie ukazują). I teraz, biedak, musi wszystko robić ręcznie.
    Co do forów, stawiam, że kolejne do likwidacji będzie FotoForum. Normalne fora typuję jako następne. Zapewne w przyszłości (bliższej lub dalszej) pozostaną tylko komentarze pod artykułami.
  • stela2004 12.03.19, 21:59
    Jeżeli chodzi o komentarze pod artykułami, to nie te czasy już. Zależy gdzie, ale w większości mało jest takich mądrych, kompetentnych i coś wnoszących. Ech!
  • k.fanka 13.03.19, 14:15
    A były kiedyś takie czasy, że pod artykułami czytało się w większości mądre komentarze? Ja czegoś takiego nie pamiętam. wink
  • stela2004 08.03.19, 16:51
    Aż poleciałam sprawdzić, czy masz te wije na Chwastowisku, bo wydawało mi się, że nie. I dobrze mi się wydawało, albo nie umiem znaleźć. sad
  • k.fanka 08.03.19, 20:51
    Dobrze Ci się wydawało. Tych z pracy nie fotografowałam, ale znam jeszcze jedno wijowe miejsce. Tyle, że malenizny tam żyją, ledwo parę cm mają. Zdjęcia zrobiłam, ale jakoś nie było okazji wrzucić. Zdopingowałaś mnie, więc może niebawem się uda. smile
  • stela2004 09.03.19, 12:26
    To się cieszę na ten doping. Bardzo jestem ciekawa tych zdjęć.
  • k.fanka 09.03.19, 21:08
    Już podjęłam działania w celu wrzucenia, więc w najbliższych dniach zobaczysz.
    Ale pewnie się rozczarujesz, bo to nic specjalnego. wink
  • stela2004 12.03.19, 21:56
    Zaglądnęłam. Oglądnęłam. Będzie. big_grin
  • k.fanka 13.03.19, 14:18
    Jak rozumiem, już Ci tych widoków na razie wystarczy? big_grin
  • stela2004 15.05.19, 10:26
    Hehe. Będzie - w sensie jest ok.
  • stela2004 13.05.19, 22:39
    Na razie mnie wcięło. Przeszłam już prawie wszystkie, jeszcze jedna została.

Będę na wyborach - dają 350 zł (przewod. i wice dostają 500 i 450, ale ja się nie pcham na takie zaszczyty).

Póki co, ogrodnicy i Zośka dają nam w de. Zimno i pada.
  • k.fanka 14.05.19, 11:55
    Już się przyzwyczaiłam, że Cię wcina od czasu do czasu. wink
    Hoho, zarobisz parę złotych. Też tak kiedyś harowałam, parę wyborów z rzędu. Ciężka robota to była, od świtu do nocy.

U nas też pada, i bardzo dobrze. Ponad półtora miesiąca mieliśmy tu przeraźliwą suszę, wszystko więdło, aż żal było patrzeć. Niech teraz napada jak najwięcej. A zaraz po Zośce ma zrobić się cieplej, najwyższa pora. Deszcz mi nie przeszkadza, ale zimno tak. uncertain
  • k.fanka 21.05.19, 12:11
    Takie coś właśnie przeczytałam. Spodobało mi się. Jest w 100% zgodne z moimi doświadczeniami życiowymi. wink

noizz.pl/opinie/felieton-o-bezsensowej-pracy-po-polsku/lj87pjn
  • k.fanka 28.05.19, 23:21
    Taka ciekawostka z jednej z gier:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ff/fd/pala/SqK7Oxf7KtZ87ItDaX.jpg

Normalnie aż nie mogłam uwierzyć. surprised
  • stela2004 29.05.19, 21:20
    Normalnie zamurowało mnie. big_grin
  • k.fanka 29.05.19, 21:39
    Z innych polskich akcentów pamiętam dwie gry wow. W pierwszej trzeba było uratować krowę z polskich gór, a w drugiej rzeźbę polskiej złotej rybki. Krowę to rozumiem, ale skąd im się ta złota rybka wzięła? big_grin
    Ta gra z krową była tak przeokropnie trudna, że musiałam w końcu skorzystać z podpowiedzi. uncertain
  • stela2004 01.06.19, 21:24
    Na żadną z nich się nie natknęłam. A złota rybka, to trochę bardziej na wschód. big_grin
  • k.fanka 02.06.19, 11:13
    Gdybyś chciała zmóc się z krową, to proszę bardzo:
    www.wowescape.com/play/escape-cow-from-poland-mountain/10780
    Od razu podpowiem, że na pierwszym ekranie trzeba znaleźć pasikonia, a na ostatnim ekranie dwa zboża. Ta podpowiedź Ci dużo ułatwi, choć samo znalezienie proste nie będzie. wink Pasikoni jest w sumie 4, ale pozostałe są w bardziej zauważalnych miejscach, zboża też.
    Gra jest długa i trudna, w dodatku niezapisywalna. Ale przynajmniej tę krowę w górach sobie zobaczysz, bo jest na jednym z pierwszych ekranów. wink
  • stela2004 05.06.19, 16:06
    Przeszłam krowę. big_grin Taka trochę inna. Dosyć trudna.
  • k.fanka 05.06.19, 18:24
    O łał. Gratulacje. big_grin
    Ona nie jest inna, jest taka jak wiele gier wow z tamtych czasów. Trudnością też do nich pasuje, choć bywały i gorsze.
    Nie wiem, czy chcesz następne, ale na wszelki wypadek podrzucę Ci parę w stosownym wątku. Te będą łatwiejsze. wink
  • stela2004 05.06.19, 23:58
    Nie?! Ale orzeł jestem. big_grin Trzy razy do niej podchodziłam, bo mi się spodobała.
    Dziękuję za następne - jeszcze tamtych nie przeszłam wszystkich, bo coś mi zacina na jednej.
    Jutro się za to wezmę (bo ta krowa mnie zaintrygowałam).
  • k.fanka 06.06.19, 16:54
    Orzeł. big_grin Chyba Ci znajdę jeszcze parę fajnych i trudniejszych staroci, skoro już taka dobra jesteś.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka