21.07.19, 20:53
Oglądam. W tym roku przypomnieli mi, bo śledzę na Eurosporcie1 Tour de France.

Pewnie czytałaś o wypowiedziach na temat byłego trenera. Po wypowiedzi Pola stworzyłam sobie teorię spiskową. big_grin

Nie podniecam się za bardzo, bo jednak czekam na zimę. wink
Edytor zaawansowany
  • k.fanka 21.07.19, 22:05
    O kolarzach pamiętasz, a o skokach muszą Ci przypominać? No wiesz co. uncertain
    Czytałam. Polo w każdym wywiadzie mówi co innego, chyba w zależności od wyrazu twarzy rozmówcy. Dla mnie to on mógłby w ogóle nic nie mówić, bo ani to mądre, ani to ciekawe, ani nie trzyma się kupy. wink Jaką teorię wymyśliłaś?
    Lato to tylko lato, ale mimo wszystko Kubacki na podium cieszy mnie bardzo. Zniszczoł też nadspodziewanie dobrze wypadł. I Kot jakby zaczął wychodzić z dołka.
  • stela2004 22.07.19, 09:42
    Wymyśliłam sobie teorię, że Polo nie dogadywał się z trenerem, bo ten zapewne nie bardzo dał sobą rządzić. I wyszło mi, że pasowało mu odejście Horngachera. big_grin

Jasne, że cieszą sukcesy Polaków. Zniszczoł się spisał i w drużynie, i indywidualnie.
    Zauważyłam, że skoczkowie wypowiadają się bardzo ostrożnie i najchętniej nic by nie mówili.
    Natomiast komentatorzy wprowadzają nastrój "i tak Polacy są najlepsi". Nie lubię takich rzeczy, bo jak się któremuś noga powinie, to będzie prawie tragedia narodowa.

Ps. Co do kolarstwa. Zawsze oglądam toury we Francji i Hiszpanii, i podziwiam piękne widoki. Komentarzy lubię słuchać. wink
  • k.fanka 22.07.19, 12:23
    Jakaż to teoria, przeciez to sama czysta prawda. big_grin
    Pewnie, a co mają gadać. To są tajemnice warsztatu, tego się nie opowiada w TV. Ale już widać, że zmieniło się podejście do kadry B, bardziej bierze się ją pod uwagę w powołaniach na zawody. No i jest lepsza współpraca między kadrami. W poprzednim sezonie trochę mnie wkurzało to wieczne ciąganie Kota i Huli, którzy byli w bardzo kiepskiej formie.
    Komentatorzy robili tak zawsze, nic nowego. wink Ale jakość komentarza (przynajmniej w TVP, bo ja oglądam w kompie, na stronie tvp sport) jest tragiczna. Babiarz jak sadził babole, tak robi to nadal, a Snopek jakby się do niego dostosowywał. uncertain
    Też kiedyś oglądałam Tour de France dla widoków. I dla komentarza. wink
  • stela2004 22.07.19, 21:20
    > Jakaż to teoria, przeciez to sama czysta prawda. big_grin

Dr House miał rację - wszyscy kłamią. big_grin
    Z wypowiedzi przed odejściem Horngachera wynikało, że Tajner robi wszystko, żeby go zatrzymać. LOL.
  • k.fanka 22.07.19, 21:29
    No wiesz, może faktycznie robił wszystko, mając jednocześnie nadzieję, że nic z tych wysiłków nie wyjdzie. wink
  • stela2004 23.07.19, 10:02
    No tak, działania pozorowane. I skąd my to znamy?! big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka