Dodaj do ulubionych

Hej, sezon się zaczął!...

27.11.19, 09:31
a nowy wątek na temat gdzie? big_grin

Oglądałam drużynowe, a indywidualne powtórkę, bo nie mogłam na żywo. wink

Jakoś tak wyczuwam ogromną presję.
Obserwuj wątek
    • k.fanka Re: Hej, sezon się zaczął!... 27.11.19, 13:31
      Miałam zamiar założyć, ale jakoś tak czas mi się rozszedł. Akcja oznaczawsza na Chwastowisku akurat się zintensyfikowała i nawet komciów na s-j nie za bardzo miałam kiedy poczytać. wink A potem to już wyleciało mi z głowy.

A poza tym, o czym tu pisać. To była loteryjna parodia a nie zawody. Owszem, po treningach można pewne wnioski wysnuć co do formy niektórych (Norwegowie chyba się odkują za poprzedni sezon, Austriacy też, Słoweńcom się poprawiło, a Niemcy generalnie wciąż w dołku), ale tak naprawdę to wciąż nic nie wiadomo. Poczekamy, zobaczymy. Dla mnie prawdziwy Puchar Świata zaczyna się dopiero od Engelbergu. wink

Presja jest zrozumiała. Pod każdym względem. Ale jak wyjadą z Polski, to trochę odpuści.
    • k.fanka Re: Hej, sezon się zaczął!... 30.11.19, 19:08
      No to jesteśmy w Ruce. Ładną tam mają zimę. Ale nie lubię Ruki. uncertain
      Dziś po zawodach nastąpiła fala dyskwalifikacji w pierwszej dziesiątce, dzięki czemu nasi trochę podjechali do góry w klasyfikacji. Ten komentarz najbardziej mi się spodobał:
      "Jeszcze jedenastu DSQ i Kubacki wygra konkurs"
      big_grin
    • k.fanka Re: Hej, sezon się zaczął!... 06.12.19, 17:42
      Komentarz po dzisiejszych treningach i kwalifikacjach w Niżnym Tagile:
      "Ale czy Ty widzisz że skoki tutaj to jest jak łapanie karpia w Lidlu? Nie wiadomo kto gdzie skoczy nawet jak ma huragan pod narty. "
      Co prawda nigdy nie łapałam karpia w Lidlu, ale mniej więcej sobie to wyobrażam i wydaje się całkiem adekwatne. big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka