Dodaj do ulubionych

Sprzedam damskie ubrania 36-38 w tym nowe kozaki

25.09.11, 19:36
Do sprzedania mam kilka ubrań, nowe kozaki oraz rzeczy niepotrzebne juz w domu.
Jeśli komuś coś wpadnie w oko proszę o kontakt tutaj lub na gazetowego.

picasaweb.google.com/115637221593150830904/Damskie?authkey=Gv1sRgCOymv6O4pP6nJw
--
Nakrętka nie da się odkręcić, dopóki nie wykrzykniesz magicznego słowa. Gdy już masz wykrzyknąć to słowo, okazuje się, że w pobliżu są dzieci.
Edytor zaawansowany
  • kroliczyca80 25.09.11, 19:41
    Możesz dopisać rozmiary, ceny i stan? Ja proszę o wymiary i cenę marynarki Mexx.
  • johana19 25.09.11, 20:18
    Interesduje mnie komplet mexx. Jaka cena?
    --
    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/yiu0wl6gf.png
    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/7t8cys4iu.png
  • alcea3 26.09.11, 17:57

--
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
    poglądów, bez podawania przyczyny.
  • mama_karen 25.09.11, 22:47
    rezerwuję wstępnie:

komplet MEXX
    spodnie rybaczki brąz
    spodnie rybaczki szare
    spodnie rybaczki te ostatnie
    sweterek czerwony

proszę o szczegółowe opisy, jaki jest stan, skład materiału, dokładne wymiary i cenę kompletu bo nie ma w galerii. Poprosze również o dodatkowe zdjęcia w szczególności materiałów z bliska i na osobie każdej z w/w rzeczy. Kontakt na maila mama_karen@op.pl
  • alcea3 26.09.11, 17:59
    Wymiary podam wieczorem.
    Niestety nie robię zdjęc, na osobie, z bardzo prostej przyczyny , juz sie w wiekszosc rzeczy nie mieszcze smile
    --
    Nakrętka nie da się odkręcić, dopóki nie wykrzykniesz magicznego słowa. Gdy już masz wykrzyknąć to słowo, okazuje się, że w pobliżu są dzieci.
  • alcea3 26.09.11, 20:19
    Rybaczki braz:
    szer (biodrowki): 36 cm
    długosć całkowita: 70 cm
    szerokosc nogawki: 24 cm

Rybaczki szare:
    szer (biodrowki): 36 cm
    długosć całkowita: 72 cm
    szerokosc nogawki: 25 cm

Czerwony sweterek:
    długosc: 57 cm
    szerokosc od pachy do pachy: ok 45 cm
    dł rekawa od pachy: 58 cm
    --
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
  • alcea3 26.09.11, 20:26
    "ostatnie rybaczki" jakie mas zna mysli?
    Podałam ci wymiary tych:
    picasaweb.google.com/115637221593150830904/Damskie?authkey=Gv1sRgCOymv6O4pP6nJw#5656349975660911186
    picasaweb.google.com/115637221593150830904/Damskie?authkey=Gv1sRgCOymv6O4pP6nJw#5593590795183265410
    Kopmplet Mexx: sklad wełna + polieter (podszewka)
    - spodnie:
    szerokosc 35-36 cm
    długosc 74 cm
    szerokosc nogawki 24-25 cm

Marynarka:
    dł. calkowita od ramienia: ok 53 cm
    szer od pachy do pachy: ok 44-45 cm(zapięta)
    dł rekawa od pachy: ok 44-45 cm

Cena 70 zł

--
  • naomi19 26.09.11, 00:27
    Rezerwuję kurtkę asymetryczną, proszę o wymiary
    h&m spodnie 3/4 6zł, proszę o wymiary
    drukarkę- ile za wysyłkę?

--
    "Motylek ma 364 dni w roku na skakanie i zu-peł-nie przypadkiem musiał akurat w Boże Ciało?" by c2h6
  • alcea3 26.09.11, 18:00
    Wymiary podam wieczorem.
    Drukarka posiada kabel i płytę chyba tez, sprzedaję, bo kupiłam nową.
    --
  • alcea3 26.09.11, 20:30
    Hm spodnie wymiary poniżej

Kurteczka asymetryczna
    Dł. calkowita od ramionka ok 51 cm ok 43 cm
    dł rekawa od paszki: 45-46 cm
    --
  • alcea3 26.09.11, 20:31
    Co do kurteczki niestety nie mogę podac składu, poniewaz ma wycięte metki.
    Tak na moje oko to chyba wełna wink
    --
  • naomi19 26.09.11, 20:43
    Biorę kurtkę.
    Co do drukarki- proszę podać cenę przesyłki, choć orientacyjnie. Jeśłi będzie w miarę ok i jeśli będzie odpowiednia płyta to też biorę. Co do spodni, to niestety się spóźniłam, ale jeśli się zwolnią, to proszę o kontakt.
    --
    "dear lord,
    we will give you justin bieber if we can have amy back!" by bohemialager
  • alcea3 27.09.11, 17:50
    Wieczorem dam znac ostatecznie co do drukarki, szukam płyty.
    --
  • naomi19 27.09.11, 18:24
    Bo ta płyta jest potrzebna, prawda? Bez niej chyba bez sensu kupować? Spytam jeszcze kogoś, kto się zna, to będę wiedzieć. W zestawie były chyba dwie płyty, mi wystarczy jedna, byle działało.
    --
    "Bo to, ze gubie klucze nie oznacza, ze nie potrafie dobrze osluchac, opukac czy obmacac" by odcienie.szarosci
  • alcea3 27.09.11, 18:28
    Raczej tak bo tam sa programy i sterowniki. Poczekajmy do wieczora.
    --
  • alcea3 28.09.11, 17:08
    nie znalazłam tej płyty, poszukam jeszcze dziś jak położę córcię spac.
    --
  • alcea3 02.10.11, 11:57
    Zapraszam.
    --
  • naomi19 26.09.11, 00:33
    Czy w zestawie z drukarką jest przewód zasilający oraz płyta z oprogramowaniem?
  • mdet2 26.09.11, 09:07
    jeśli naomi19 się nie zdecyduje to jestem następna w kolejce. podaj proszę wymiary, skład materiału (rozciąga się?) oraz koszt wysyłki. jak zapina się kurtka po całości? czy na kołnierzu też jest jakieś zapięcie? z tego co widać chyba jest bez podszewki..
    pozdrawiam
  • mama_karen 26.09.11, 22:46
    proszę o szczegółowe opisy, jaki jest stan, skład materiału, czy są elastyczne, grubsze czy cieńsze. .Poprosze również o dodatkowe zdjęcia w szczególności materiałów z bliska i na osobie rybaczki jedne i drugie nawet jeśli nie możesz się dopiąć, chodzi aby zobaczyć dł. nogawek i szer w stosunku do nóg. Podaj jeszcze szer nogawek na dole.
    z kompletu rezygnuję.
    Kontakt na maila mama_karen@op.pl
  • alcea3 27.09.11, 17:55
    mama_karen napisała:

> proszę o szczegółowe opisy, jaki jest stan, skład materiału, czy są elastyczne,
    > grubsze czy cieńsze. .Poprosze również o dodatkowe zdjęcia w szczególności mat
    > eriałów z bliska i na osobie rybaczki jedne i drugie nawet jeśli nie możesz się
    > dopiąć, chodzi aby zobaczyć dł. nogawek i szer w stosunku do nóg. Podaj jeszcz
    > e szer nogawek na dole.
    > z kompletu rezygnuję.
    > Kontakt na maila mama_karen@op.pl

Spodnie H&M viskoza, elastan, poliuester - obie pary
    sweter - akryl

Co do materiałow, nie umiem zrobic z bliska, niz zdjecia ktore posiadam, gdy probuje rozmazują sie i sa niewyrazne, mysle,ze te które sa oddaja materiał.

picasaweb.google.com/115637221593150830904/Damskie?authkey=Gv1sRgCOymv6O4pP6nJw#5593590740247164706
    picasaweb.google.com/115637221593150830904/Damskie?authkey=Gv1sRgCOymv6O4pP6nJw#5593590829585311506
    Szerokosc nogawek na dole podałam w poprzednim opisie: 24 i 25 cm.
    Pozdrawiam
    --
  • babowa 02.10.11, 12:56
    alcea, a jaka jest szerokosc cholewki w kozakach?
    bo ja ma chuda straszne ale moze akurat byłyby dobre
    i poprosze o długosc tez, one sa pewnie tak pod kolano?
    --
    --
    http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
  • alcea3 02.10.11, 13:23
    Ja tez mam chude łydki i leza akurat swietnie, tez mam zawsze problem z odstającymi od nogi bkozakami smile
    Szerokosc u góry to 20 cm (+gumka)
    Wysokie pod kolankosmile

--
  • e_mamosia 02.10.11, 19:16
    jeśli kozaki są jeszcze wolne to rezerwuję,poproszę tylko o podanie wysokości obcasa i platformy(bo z tego co widzę chyba mają)no i dł.wkładki,pozdrawiam
  • mama_karen 02.10.11, 20:07
    te rybaczki jednak mają jak dla mnie za szerokie nogawki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka