Dodaj do ulubionych

Odwracanie piramidy

06.04.12, 17:48
Zbliżają się Święta Wielkanocne, które dla nas chrześcijan symbolizują zwycięstwo życia nad smiercia. Tymczasem, świat coraz bardziej ulega ideologii, którą Jan Paweł II nazwał “cywilizacja śmierci.” Wprawdzie pierwsza ofiara tej “cywilizacji” będą biali chrześcijanie, to nie lodźmy się, ze jej skutki ominą później innych. Już dzisiaj gołym okiem widać do czego prowadzi promowanie antykoncepcji, aborcji, eugeniki, feminizmu, homoseksualizmu oraz innych “wartości”ideologii poprawności politycznej. Coraz więcej rozwiniętych gospopdarczo państw już zaczyna borykać się ze starzeniem się swoich społeczeństw. W takiej sytuacji trudno się dziwić, ze niektórzy zaczynają już mówić o konieczności wprowazdenia eutanazji dla starych i przewlekle chorych obywateli. Po prostu państwa nie będzie stać utrzymywać ich przy życiu. Roman Kafel w swoim artykule pt. Idźcie i rozmnażajcie się mówi o odwróceniu piramidy demograficznej. mufti.polacy.eu.org/2048/idzcie-i-rozmnazajcie-sie-/ Kiedyś starzy ludzie tworzyli jedynie kilkuprocentowy czubek tej piramidy, natomiast jej podstawę tworzyły liczne pokolenia młodych ludzi. Dzisiaj jest odwrotnie. Wydłuża się czas życia starszych i rownoczesnie rodzi się coraz mniej dzieci, których udział procentowy w populacji będzie zbliżał się do wielkości, jaka kiedyś stanowili starcy.

Z kolei, autor artykułu pt. Urocza bajka zastanawia się dlaczego tak wielu Żydów lub obywateli państw zachodnich pochodzenia żydowskiego, włączając w to miliarderów, politykow, ludzi mediów, pracowników wyższych uczelni, instytutów naukowych, lekarzy, prawników, itd. tak uparcie promuje aborcje. Dlaczego potworne doświadczenia Holocaustu, jakie ich naród przeżył nie nauczyły ich szacunku do życia i do przestrzegania podstawowych ludzkich norm moralnych. Dlaczego z takim zapałem lansują wśród narodów chrześcijańskich idée, które Papież Polak określił jako „cywilizacje śmierci”?
forum.gazeta.pl/forum/w,96239,131752496,131752496,_Urocza_bajka_.html
Mimo tego, ciągle mówi się o tzw. cywilizacji judeochrześcijańskiej, co kiedyś podkreślał nasz były premier Jerzy Buzek kiedy pełnił funkcje Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Ostatnio otrzymał nawet specjalna nagrodę od Konferencji Rabinów Europejskich. www.bibula.com/?p=54624

W jednym z amerykańskich filmów horroru perwert czyhający na dzieci nosi dla uśpienia ich czujności maskę clowna. Scena ta przypomina mi się kiedy patrze na błazeńskie twarze i zachowanie takich “gwiazd” polskich mediów jak Maria Czubaszek lub Joanna Senyszyn kiedy lansują aborcje i eutanazje.
www.plejada.pl/17,55306,news,1,1,czubaszek-wole-byc-zimna-suka-niz-matka-polka,artykul.html
senyszyn.blog.onet.pl/ZLIBERALIZOWAC-ABORCJE,2,ID415214583,n
Wyjątkowa bezczelność (hutzpa) i brak jakiegokolwiek szacunku lub respektu w stosunku do katolickiego społeczeństwa, wśród którego ta mniejszość etniczna od wieków żyje, a które wielbi Matkę Boska Królową Polski. Czyż można sobie wyobrazić większą perwersje niż wyśmiewanie roli kobiety jako matki i nakłanianie jej, aby zabiła swoje nienarodzone dzieci?

Gwoli sprawiedliwości należy jednak przypomnieć, ze sa również uczciwi Żydzi, którzy ostrzegają przed odchodzeniem od chrześcijańskiej moralności. Henry Makow, widzac biernosc spoleczenstw chrzescijanskich, przyrównuje ich nawet do stada owiec, pasących się spokojnie u wrót rzeźni.
www.bibula.com/?p=28329
Z kolei, inny autor amerykański Żyd konserwatysta Jonah Goldberg mówi w poniższym artykule pt. After-birth Abortion. Why should the baby live? o horrorze do jakiego musi doprowadzić bezkrytyczne przyjmowanie idei, które powstają w chorych umysłach rożnych “ekspertów,” których nie obowiązują żadne dogmaty, tabu lub wartości.

Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.