Dodaj do ulubionych

Pogarsza sie sytuacja Polski i Polakow - str. 2

26.11.13, 15:53
Przynależność do Unii Europejskiej i NATO osłabiła bezpieczeństwo Polski przez zmniejszenie Wojska Polskiego z 400 tysięcy żołnierzy do 60 tysięcy żołnierzy. Natomiast stale rozbudowywane są w naszym Kraju zagrażające nam bazy amerykańskich i niemieckich wojsk NATO, wciągających nas w agresje zbrojne przeciwko Narodom Afryki i Azji oraz w działania wojskowe przeciwko Rosji, Białorusi i Ukrainie. W Polsce nie umacnia się nawet Policji Polskiej, planując używanie szkolonej w Niemczech policji unijnej mającej wraz z NATO tłumić rosnące protesty Polaków.
Polska w Unii Europejskiej i NATO stała się areną ostrej kampanii antyrosyjskiej i antybiałoruskiej. Chodzi o to, aby nie dopuścić do najkorzystniejszego dla Polski sojuszu z Rosją, aby Polskę jako kolonię związać na zawsze z Niemcami i całym Zachodem. Dlatego nastawia się Polaków przeciwko Rosji i Białorusi, fałszując w tym celu historię, zarówno odległą, jak i najnowszą. Rosję próbuje się przedstawić jako nieomal jedynego, a już na pewno największego wroga Polski. Siły krajowe i zagraniczne prowadzące tę antyrosyjską kampanię - uwidocznioną burzeniem pomników żołnierzy radzieckich wyzwalających Polskę spod ludobójczej okupacji niemieckiej oraz napadaniem na Ambasadę Rosji - mają na uwadze dwa strategiczne cele. Po pierwsze Polska antyrosyjska jest bardziej posłuszna wobec USA w działaniach podejmowanych przeciwko Rosji. Po drugie Polska antyrosyjska jest bardziej uzależniona od Niemiec i zdana na ich łaskę. Ta antyrosyjskość ma być gwarantem, że Polska niezależnie od losów Unii Europejskiej nie zerwie z krzywdzącym ją Zachodem na rzecz sojuszu z Rosją.
Kryzys ogarniający Kraje unijne z powodu sprzeczności narodowych i socjalnych, wyzyskiwania całych Narodów i klas społecznych doprowadzi do likwidacji Unii Europejskiej. Na jej miejsce Niemcy będą chciały zorganizować pod swoim przywództwem Unię Środkowej Europy, tak zwaną Mitteleuropa, obejmującą Austrię, Węgry, Chorwację, Czechy, Słowację, Polskę, Litwę i Ukrainę, ale mądrzy Ukraińcy wrogą Unię Europejską odrzucili. Tym bardziej antyrosyjskość Polski ma gwarantować, że w przypadku likwidacji Unii Europejskiej przynajmniej Polska nie zwiąże się z Rosją, lecz pozostanie z Zachodem, z Niemcami, pomimo ich antypolskości.
Taki oto tragiczny los zgotowała Polsce wspomagana przez NATO Unia Europejska, działająca przeciwko Naturze, przeciwko Bogu i ludziom. Zdaje sobie z tego sprawę większość Polaków.
Dlatego zdumiewający jest fakt, że zorganizowany za duże pieniądze Marsz Niepodległości 11 listopada 2013 roku w Warszawie nie protestował przeciwko czemukolwiek, co niszczy Polskę i Polaków od 23 lat. Marsz Niepodległości był jednak przejawem głębokiego kryzysu w Polsce i w całej Unii Europejskiej, przejawem rosnącego niezadowolenia z antynarodowych rządów. Ale organizatorzy tego starannie wyreżyserowanego Marszu Niepodległości, celowo wytyczonego trasą okalającą Ambasadę Rosji, nie skierowali protestującej młodzieży przeciwko źródłom zła, tkwiącym w Unii Europejskiej i NATO, lecz przeciwko Rosji. Dowodem tego były transparenty niesione w Marszu Niepodległości, a potem napad jego uczestników na Ambasadę i Konsulat Rosji oraz Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie. Obiektów tych, chronionych prawem polskim i międzynarodowym, celowo nie chroniła ani Policja Polska ani straż Marszu Niepodległości. Ułatwiono tym samym dokonanie gorszących ekscesów zaplanowanych wspólnie przez ludzi rządzących Polską i organizatorów Marszu Niepodległości bałamucących polską młodzież. Organizatorzy Marszu Niepodległości nazywają siebie Ruchem Narodowym, natomiast działają prounijnie i antynarodowo. Są ruchem związanym z prounijną i antynarodową władzą i taką samą opozycją. Są ruchem mającym zastąpić rzeczywisty polski ruch narodowy i przeszkodzić w jego rozwoju oraz dojściu do władzy, czego Naród Polski niebawem zapragnie.
My, przedstawiciele rzeczywistego polskiego ruchu narodowego i ruchu słowiańskiego, spadkobiercy wielkiego Polaka-Słowianina Romana Dmowskiego – twórcy zasłużonej dla Polski i całej Słowiańszczyzny idei narodowej i słowiańskiej - czujemy się w obowiązku przeprosić zarówno naszych Rodaków-Polaków, jak i naszych słowiańskich Braci Rosjan za niegodne zajścia w dzień Narodowego Święta Niepodległości. Nie winimy za to polskiej młodzieży. Inspiratorami tych zajść byli po społu ludzie rządzący Polską i organizatorzy Marszu Niepodległości wspólnie wysługujący się wrogiej Polsce Unii Europejskiej i NATO, wspólnie kierujący Polaków przeciwko Rosjanom. Wykorzystali oni dobrą wolę i nieświadomość części polskiej młodzieży, manipulowanej do czynów sprzecznych z ideą polskiego ruchu narodowego, sprzecznych z narodowym interesem Polski i Polaków.
Młodzież polska – przyszłość Narodu Polskiego rychło stanie się podporą rzeczywistego polskiego ruchu narodowego i ruchu słowiańskiego, który wyzwoli Polskę z niszczącej i hańbiącej niewoli Unii Europejskiej i NATO, otworzy przed Polakami drogę do materialnej, duchowej, cywilizacyjnej wielkości, w sojuszu ze wszystkimi Narodami i Państwami Słowiańskimi!

Polska Wspólnota Narodowa – Polskie Stronnictwo Narodowe
Polski Komitet Słowiański
Przewodniczący Bolesław Tejkowski
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.