Dodaj do ulubionych

WSZYWKA polecam Meditus z Lublina 697684567

03.01.17, 19:34
Wszywka alkoholowa. Doktor uzywa tylko oryginalny lek. Wydaje dokumentacje medyczną i rachunek i zwolnienie z pracy. Ci co przyjmuja w domach i wszywaja witaminy- oszukują ludzi. Tutaj w eleganckim gabinecie byłam przy zabiegu, widziałam jak pod skore wklada 10 tabletek. Pomógł mojemu mężowi. Juz nie pije! Serdecznie polecam doktora z firmy Meditus.eu z Lublina. Gabinet jest przy ul. Milenijna 12M 697-684-567.
Dziekuje Doktorze!!!
Pozdrawiam wszystkich którzy się wahają.
Edytor zaawansowany
  • 17.03.17, 17:09
    Doktor z meditusa jest suuper. Ma oryginalny lek. Kontrole i recepty bezpłatne. Miły uczciwy człowiek. Mąż nie pije- kiedyś spróbował wiśni w likierze poczerwieniał i ciśnienie mu skoczyło- dobrze mu tak :) wiem, ż mąż ma oryginalny prawdziwy lek. Jeśli jesteś żoną alkoholika i chcesz zmienić swoje życie, bez kłótni, życia w cieniu alkoholu, unikania imprez i znajomych, ciągłego smrodu alkoholu w domu, labilności emocjonalnej partnera ZASZYJ go w www.meditus.eu Meditusie 697 684 567. Polecam i będe polecała. DZIĘKUJE!!!

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.