Dodaj do ulubionych

Kraków doczekał się wreszcie szpitala okulistyc...

IP: *.play-internet.pl 15.03.12, 13:32
zapomnieliscie ze tam byl akademik i komisariat nr 10
Edytor zaawansowany
  • Gość: nh IP: 79.162.65.* 15.03.12, 14:03
    Przydałby się też remont drogi prowadzącej do szpitala na Wzgórza Krzesławickie, nawierzchnia jest w fatalnym stanie.
  • Gość: Gość IP: 194.153.115.* 15.03.12, 14:41
    Brawo dla rozgarniętego redaktora, który nawet ze strony szpitala nie potrafi przepisać adresu (wso.krakow.pl/index.php/dla-mediow). Os na Wzgórzach to zwykły blok mieszkalny.
  • Gość: Gość IP: 194.153.115.* 15.03.12, 14:43
    Uciekł mi numer: Os na Wzgórzach 17 to zwykły blok mieszkalny.
  • Gość: marzenka IP: *.dynamic.chello.pl 15.03.12, 14:46
    "Alina Górniak - Bednarz". Redahtorze wróć do szkoły. Łącznik (to ta kreska) nie powinien być otoczony spacjami.
  • kleopatriks 15.03.12, 15:12
    Skąd ta pewność, że tzw. pan redaktor ukończył już szkołę?
  • Gość: czytelnik IP: *.dynamic.chello.pl 15.03.12, 17:22
    Ta kreska ma też nazwę dywiz
  • Gość: wzgórzanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 21:33
    Jak nie jechał z oficjalną ekipą, to miał prawo się zgubić. Dojazd nie jest prosty i łatwy.
  • Gość: Gosć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 15:35
    Dajcie spokój redaktorowi - tak samo człowiek może się pomylić
  • Gość: sygiet IP: *.nsystem.pl 15.03.12, 15:58
    bo to nie redaktor a student z łapanki który mysli że złapał boga za na nogi bo mógł napisać do Gazety Wybiórczej.
    Niech zrobi eksperyment: napisze coś obiektywnie o polityce albo wywiad niech zrobi z Łysiakiem lub Ziemkiewiczem (autoryzowany) a zobaczy jak skończy sie jego "kariera".

Redaktorze, szykuj się na zmywak.
  • nick_othem 15.03.12, 21:07
    zawsze mnie zastanawia, po co czytacie tak znienawidzoną gazetę? Czytajcie sobie spokojnie "Nasz Dziennik", rzepkę i inne obiektywne gazety, a Wybiórczej, głosu syjonu itd po prostu nie otwierajcie, nie mówiąc o trollowaniu tutejszego forum.

Ja osobiście gardzę rzepką, "Naszym Dziennikiem" i jeszcze kilkoma tytułami i po prostu ich nie czytam i nie wypowiadam się na ich forach. To takie proste
  • Gość: ? IP: *.dynamic.chello.pl 15.03.12, 21:31
    jak to po co???

trzeba poznać plany żydów itp osobników...
  • Gość: fidonc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 21:38
    Jako żyd mam taki plan, żeby mieć w dupie takich głupków.
  • Gość: Basior IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.03.12, 16:02
    Będzie nawet blisko ! ! !... /to taki żart dla tych co znają Kraków/ Ci z kontuzją oczu trafią tam jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki. A w centrum Krakowa stoi pusty Szpital Kolejowy ! ! ! ! Jak w "pysk strzelił" nadaje się na Okulistyczny- bo blisko i fantastyczny dojazd zewsząd. Ociemniali, słabo widzący, upośledzeni wzrokowo, kontuzjowani w nagłych przypadkach..itd. Wszyscy oni mogli doznać choć trochę życzliwości ze strony miasta, zwłaszcza że aż się o to prosiło. Ale Radni Platformy Obywatelskiej zadecydowali by Szpital Kolejowy sprzedać, a upośledzonych wzrokowo wysłać na wyjątkowe zadupie. Aż za kombinat Huty im. Lenina. Jak Pan Bóg mógł na coś takiego pozwolić ? Jedyne słowo jakie mi się nasuwa na myśl to NIEWYOBRAŻALNA TĘPOTA UMYSŁOWA TYCH KTÓRZY PODEJMOWALI TĄ DECYZJĘ. Dziękuję
  • starszydziadek 15.03.12, 16:10
    Myśl! równie dobrze można było zrobić klinikę(szpital) w budynku klasztornym.Temat własności jest nie do przeskoczenia.Witkowic też to dotyczyło!
  • Gość: ax IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 19:11
    W Witkowicach było lepiej? Wzgórza Krzesławickie są daleko, ale można tam dojechać trzema tramwajami bezpośrednio z centrum miasta.
  • Gość: az IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 21:47
    Oczywiście szpital jest przy pętli? Byłeś tam?
  • Gość: RH IP: *.ghnet.pl 15.03.12, 21:07
    Miejsce jak miejsce. Mieszkałem tam dość długo i tramwajem z centrum jedzie się poł godziny. tyle samo co do Prokocimia czy Bronowic. A przynajmniej będzie spokojnie można dojechać samochodem i zaparkować w okolicy. Gdyby to postawili w centrum to byłoby jak ze szpitalem dziecięcym na Strzeleckiej. Tramwajem super, ale samochodem nawet odpłatnie nie staniesz w okolicy bo obok cały kompleks szpitali, dworzec itp. A spora część pacjentów będzie pewnie spoza Krakowa i przyjadą raczej samochodem.
  • Gość: survival IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 21:46
    Panowie szlachta samorządowa nigdzie nie muszą trafiać, bo są podwożeni. A ślepy pacjent niech sobie radzi. Zwłaszcza że na uliczce do szpitala nie ma chodnika i nie będzie, bo jest za wąsko. Da radę dojść żywy - jego szczęście. A od przystanku - bezlitosny kawał drogi.
  • Gość: skoob IP: 94.42.173.* 15.03.12, 16:04
    w Krakowie?
    Gęby cieszą na otwarciu, a problemu z okulistyką dziecięcą załatwić nie potrafią.
  • Gość: Marian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.12, 16:26
    Właściwie nie czytam internetowych blogów i innych wpisów, opinii i komentarzy internautów,
    ale temat szpitala okulistycznego zainteresował mnie, ponieważ moja żona będzie musiała
    skorzystać z takiego szpitala. No cóż piszcie dalej te głupoty - chyba nie macie co robić !!!
  • Gość: powo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 21:53
    Pojedziesz, zobaczysz. Szerokiej drogi nie życzę, bo ta co jest, to nie jest szeroka.
  • Gość: wika IP: *.citypartner.pl 15.03.12, 16:37
    Ponoć do jednego budynku miały być przeniesione: Szpital Okulistyczny z Witkowic i Klinika Okulistyczna z Kopernika.
  • big_gadu 15.03.12, 18:57
    Gdzie ?

Nalezy jechać na SOR, a oni dopiero beda wysyłac na wzgórza ?
  • Gość: ze wzgórz IP: *.dynamic.chello.pl 15.03.12, 19:00
    Ciekawe kiedy jaśnie oświeceni dostrzegą że dojazd do Wzgórz Krzesławickich to droga przez mękę. Wyrwy w jezdni na całym odcinku między placem bieńczyckim a pętlą tramwajową są cały rok. Naprawiane metodą wiadra i łopaty i to oczywiście nie każda. Zawsze musi zostać kilka dziur kilka metrów od tej naprawianej na następne kilka miesięcy. Totalne niedbalstwo i fuszerka. Bardzo ciekawie prezentują się również skrzyżowania na ulicy Kocmyrzowskiej, to z Bulwarową, z Łowińskiego i dwa na Wzgórzach. Zamiast skupić się na ruchu drogowym jadąc przez nie trzeba uprawiać slalom pomiędzy wyrwami i górami powstałymi po wizycie tzw. ekip remontowych. To jest koszmar.

Poza tym sam ciekaw jestem jak będzie wyglądał ruch samochodowy na drodze dojazdowej do nowo powstałego szpitala, przecież wojewódzkiego, skoro prowadzi do niego wąska wiejska droga na której z trudem mijają się dwa samochody osobowe bo nawet słupy elektryczne stoją w pasie jezdni.
  • Gość: ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 21:31
    Nie będzie łatwo tam się dostać. Ani drogi, ani przystanku. Może to zniechęci pacjentów do korzystania z NFZ.
  • Gość: gość portalu IP: *.adsl.inetia.pl 15.03.12, 23:37
    Nie wiem gdzie to jest, ale jak będę potrzebować to napewno jakoś dojadę-dobrze że jest nowy,pewnie wyposażony w nowy sprzęt-ale na otwarciu ci starsi panowie pozujący na tle miłej i ładnej pani doktor zachowują sie jak dzieci (czy aby nie zepsuli tych zabawek?)!
  • gregoridzw 15.03.12, 23:43
    Przystanek jest 300 metrów maksymalnie od pętli tramwajów 4,5,1 no i 5 jedzie np. na dworzec główny z pętli w 25min z tego zadupia ciekawe ile czasu jedzie sie z ruczaju ????? ja słyszałem że do 1 godz i sam to doswiadczyłem
  • Gość: lubelska_ciotka IP: 85.222.119.* 16.03.12, 03:11
    pozdrawiam wesołą załogę okulistycznej niemocnicy :*

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka