Dodaj do ulubionych

co na bolące stawy?

08.11.18, 21:19
cześć, od dłuższego czasu zmagam się z bólem stawów, zaczęło się od momentu kiedy miałam kontuzję kolana. próbowałam chyba wszystkiego i ból nie przemija. nie chce ciągle łykać tabletek bo uważam, że tak średnio pomagają. macie jakieś pomysły co jeszcze mogę zrobić?
Edytor zaawansowany
  • cyprian21 10.11.18, 16:32

Należy uprawiać ćwiczenia, które uruchamiają stawy i łagodzą w rezultacie ból.
    Poniżej jest link do ćwiczeń.

Tekst linka
  • krotoszka 13.11.18, 20:49
    A moze jakies zabiegi rehabilitacyjne czy masaze?
  • maslaczek909 14.11.18, 21:13
    próbowałam, ale to przynosi ulgę tylko na krótką chwilę i potem znowu ból powraca :(
  • zak0pana 16.11.18, 20:50
    A stosowalas moze terapie z wykorzystaniem osocza bogatoplytkowego? Ostatnio na blogu krakowskiej Kliniki Vesuna czytalam artykul na ten temat, gdybys byla zainteresowana to oto i link: vesuna.pl/blog/porady/terapia-osoczem-bogatoplytkowym-walce-bolem-stawow/ . Powiem szczerze, ze bylam zaskoczona, ze osocze mozna tak wykorzystac. Mi najczesciej kojarzylo sie z wampirzym liftingiem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.