• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

dobry reumatolog -kraków Dodaj do ulubionych

• 30.11.07, 23:24
    Bardzo proszę o informacje na temat dobrych lekarzy reumatologów w Krakowie.
    Może jakiś reumatolog dobrze pokierował waszym reumatoidalnym zapaleniem
    stawów?? Bardzo proszę o informacje, to naprawdę ważne!!!!
    Edytor zaawansowany
    • 12.12.07, 17:39
      Dr. Batko, przyjmuje prywatnie na Pijarskiej-naprawde szczerze polecam!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Irenasroka73 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.10, 15:51
        Bardzo dobrym reumatologiem jest docent Piotr Gluszko w
        Krakowie.Polecam bardzo
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.12, 08:21
        dobry lekarz to taki lekarz co zależy mu na pacjencie a nie na kasie .i prywatnych gabinetach ,przysięgali a teraz dla nich się liczą prezenty i eksperymenty na ludziach tak na prawdę sami nie wiedzą czym leczyć gościec,z wróciłam uwagę na ulotki leki które dostawałam są tak naprawdę na raka jelita a sterydy bardzo szkodzą i można sie po nich przekręcić ,ale zwróć lekarzowi uwagę to powie ze niema wyjścia trzeba brać ale ja zwracam uwagę ze mam gościec a nie raka jelita ,guzik wiedza nie człowiek sie liczy tylko kasa kasa kasa dla wszystkich hańba wstydzili by się i tu macie rację Batko przyjmuje prywatnie jeszcze się nie nachapał wizyta 300 zł
      • Gość: ziga IP: *.gemini.net.pl 20.02.14, 22:40
        Absolutnie odradzam dr Batkę nieprzyjemny, zarozumiały, mało profesjonalny, robi złe wrażenie.
      • 30.06.16, 08:47
        Ten cudowny lekarz od półtorej tygodnia nie odbiera telefonu, nie potrafi też odpisać czy oddzwonić, że np. jest na urlopie. Gdy dzwoniłam do szpitala, by zapytać, w jaki sposób można skontaktować się z lekarze, pani otworzyłam na mnie m...... (mieszkam dobrze ponad 100 km od Krakowa-mam sterczeć dniami i nocami pod drzwiami, by trafić na lekarza?!) Uczą się za kasę społeczeństwa, na kasę chorych zdzierają z wypłat, a nawet prywatnie lekceważą drugiego człowieka!
    • 07.01.08, 18:28
      Podbijam temat. A może ktoś leczył się u dr Rutowicz na Karmelickiej?
      Proszę o opinie.
      • Gość: ulagawlak@op.pl IP: *.ver.airbites.pl 20.06.08, 19:59
        nie polecam naciągara,tylko dr.korkosz śniadeckich 10
      • Gość: pacjent IP: 78.251.152.* 19.09.12, 16:57
        nie polecam dr Rutowicz, ponieważ w zeszłym tygodniu osobie mi znanej przepisała na bóle kolan krople do oczu oraz inne lekarstwo zupełnie niezwiązane ze schorzeniem, za co ta osoba zapłaciła 250 złotych, a teraz musi to oddac do apteki. skandal. pani doktor przepisywała lekarstwa z długopisów, które dostaje od managerów aptecznych. skandal podwójny.
    • 08.01.08, 22:29
      dr Gniadek-bardzo polecam .przyjmuje w przychodni na Pułku
      Lotniczego, lub w Medicinie na Rogozińskiego. już nie raz mnie
      wyratował z kiepskiego stanu i nie tylko mnie.profesjonalista!
      • Gość: pacjentka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 16:27
        A ja chce ostrzec przed dr Gniadkiem. Najpierw wyslal mnie na badanie za 300 zl w sumie a kiedy nic z nich nie wyniklo to probowal mnie splawic. Zapisal mi sterydy. Cala wizyte mowil o ecortonie a w koncu wpisal metypred. Na moje pytania czy powinnam zrobic jakies dodatkowe badania stawow najpierw powiedzial ze nie bo mam zapalenie kregoslupa. Ja zasugerowalam ze chyba nie mam bo nie boli kregoslup tylko kolano. A jak juz nie wiedzial co wymyslic to stwierdzil ze mam koslawe kolano wiec mnie boli. A potem to juz udawal ze nie slyszy moich pytan. Ostrzegam wszystkich - koszmarny lekarz.
      • Gość: pacjentka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 16:29
        Ostrzegam wszystkich unikac dr Salwatora Gniadka reumatologa z Krakowa,
        przyjmuje w Medicinie.
        • Gość: pacjent z N Huty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.11, 20:53
          hosztapler,efekciasz,leczy blokadami
    • 27.02.08, 12:34
      bardzo polecam dr KORKOSZA przyjmuje w szpitalu ul.sniadeckich 10 lub prywatnie
      ul. rejtana w centrum medycznym przyjezdzaja do niego pacjeci z calej polski
      • 13.03.08, 19:02
        Bardzo dobry lekarz.
      • Gość: dr Q IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.08, 12:56
        może kiedys był dobrym lekarzem. Treraz niestety pazerność
        przesłoniła mu oczy !
      • 04.11.08, 15:41
        ja rowniez polecam dr Korkosza.Jest super!specjalizowal sie w
        Stanach jest otwarty,slucha i ma poczucie chumoru aczkolwiek nie
        lekcewazy dolegliwosci.mnie leczy z powodu fibromialgii.
      • Gość: barb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.16, 15:57
        Ja nie polecam drKorkosza. Zdiagnozowal u mnie fibromialgie, lekcewazac inne objawy - kazal mi np. zapomniec o stanach podgoraczkowych, w dodatku nie zlecil dodatkowych badan, ktore jak sie okazalo byly kluczowe - a diagnoza- ZZSK - jedynie odwleklasie o blisko rok
    • Gość: Monika IP: 148.168.127.* 29.02.08, 08:24
      Spróbuj w krakowskim centrum medycznym na Kopernik, oni sie
      specjalizuja w chorobach kosci, nie znam nazwisk lekarzy ale podobno
      pacjenci sa zadowoleni
    • 20.03.08, 00:46
      A może znajdziesz ich w Szpitalu Reumatologicznym na Focha? Tam też jest
      poradnia, więc czemu nie?
      • Gość: lipnik54 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 14:30
        Trafiłem do dr Buckiej.Czy możecie coś mi powiedziec o tej
        lekarce?
        • Gość: Ewelina IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.12, 12:56
          witam , czy ta dr.Bucka jest dobra? szukam dobrego reumatologa dla mamy.. bardzo prosze o opinie
        • Gość: Basia IP: *.ists.pl 17.07.14, 11:45
          Polecam i jeszcze raz polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Lekarz z powołania piastuje funkcje ordynatora. Ma dobre serce, niezmiernie uczciwa. Nic się nie zmieniło Jej podejście do pacjenta od czasu mojego pierwszego kontaktu a to było w 1998r.
    • Gość: janek IP: *.chello.pl 24.05.09, 20:49
      a co sądzicie o dr. Góreckiej z Rusznikarskiej??
      • Gość: Janusz IP: *.aster.pl 29.01.11, 20:24
        Solidna i rzeczowa. Ma duża wiedzę i dobry kontakt z pacjentem. Polecam
    • Gość: MATYLDA IP: *.chello.pl 24.05.09, 20:53
      A JA SIĘ LECZĘ U DR KARASZKIEWICZ NA GALLA POLECAM
      • Gość: KasiaW IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.09, 10:36
        Potrzebuje PILNIE namiar na dobrego lekarza reumatologa w Krakowie, najlepiej aby przyjmowal w placowce z ktora podpisany jest kontrakt z NFZem.
        • Gość: ula IP: 149.156.22.* 10.08.09, 10:07
          Jeszcze raz polecam dr. korkosz śniadeckich 10
    • Gość: ewa IP: *.devs.futuro.pl 05.09.09, 13:51
      Dr. Sławińska na Śniadeckich 10. Telefon do rejestracji 12/424-88-
      78, w godz. 8.00-13.00. Trzeba mieć skierowanie od lekarza I
      kontaktu. Wszystko wtedy jeat bezpłatne.
    • Gość: a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.10, 16:49
      również polecam, przyjmuje m.in. w Klinice Ch Wewnętrznych i Geriatrii na ul.
      Śniadeckich 10
    • Gość: mariak75 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.10, 22:56
      leczyłam się u doktora korkosza przez dwa lata , trzy dni spędziłam u niego w
      szpitalu zlecił mi tylko badanie wzroku i metypret oraz to jego hasło będzie
      dobrze niech się pani nie martwi. Nawet zaczęłam jakiś program u niego a jaki
      dowiedziałam się w połowie badaj oczywiście nie dotyczy mojej choroby ,ale i tak
      go nie skończył bo maszyna się zepsuła , powiedziano że zadzwonią i tak minęło
      pół roku ,a moją chorbę zdiagnozował na podstawie accp. widocznie miałam
      pecha do PANA DOKTORA.
    • Gość: Pacjentka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.02.10, 23:33
      Dr .Batko lub dr.Korkosz
      • Gość: KK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.11, 14:38
        z czy znacie panią doktor Schramm?
      • Gość: mawiola IP: *.150.139.97.internetia.net.pl 26.04.11, 19:56
        Czy ktos orientuje sie jaki jest koszt prywatnej wizyty u dr Batko?
        • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.11, 21:26
          witam
          czy można prosić jakieś namiary na dr Batko podobno przyjmuje na ul.Pijarskiej ale nie mogę znaleźć nr tel.do rejestracji.

dziękuję
          • Gość: paw IP: *.isk.net.pl 11.01.12, 19:53
            Witaj aga,
            znalazłaś może namiar na dr Batkę? jakiś tel tam na Pijarską, jeśli możesz daj znać, pozdr Paweł
            • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.12, 20:26
              Niestety nie mam żadnych namiarów na dr Batko.
              • Gość: war...c IP: *.rzeszow.mm.pl 01.02.12, 11:30
                Gnatka nie polecam bo leżałem w szpitalu z gościem kt nie był biedny i leczył się u niego kilka lat temu. Nasłuchałem się na jego temat (proszę mi wierzyć) ale tu nie będe sie rozpisywał.
                Młody lekarz solidny kt ciągle poszerza swoją wiedzę to dr Batko. Jest Ordynatorem oddziału reumatologicznego im. J. Dietla ul. Skarbowa 1. W swoim gabinecie we wtorki i czwartki IIgie piętro. Zajmuje się przypadkami reumatoidalno-immunologicznymi w szczególności. Cały zespół na tym oddzaile jest b. dobry i działa pod jego kierunkiem.
                tel na oddział 12 6876260. Poza tym dr Batko jest dyrektorem kliniki chyba na Batorego (to 10 min spacerkiem od szpitala) ale tam nie byłem. Może będe mógł udzielić więcej info wariantc@hotmail.com
                • Gość: gość 3 IP: *.ip.netia.com.pl 07.03.12, 09:30
                  Nie polecam dr.Umińskiej z przychodni na ul. Komorowskiego.
                  • Gość: GOŚĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.12, 10:24
                    Podobnie jak poprzednia opinia - nie polecam doktor Umińskiej z Komorowskiego. Nie zainteresowana pacjentem i tym co mówi. Delikatnie mówiąc zbyła mnie na całego. Nie wrócę do niej.
                    • 19.02.13, 18:17
                      Nie polecam p. dr Iwony Chmielarczyk-Koszykowskiej, teraz dr Iwona Niemiec. W ośrodku na Szwedzkiej straszyła pacjentów rzs, rakiem itp., potrafiła wybiec z gabinetu, sugerując pacjentce, że musi skonsultować zdjęcie rtg z koleżanką (w tym czasie nie było żadnego reumatologa w przychodni), żeby jeszcze bardziej sterroryzować pacjenta powagą sytuacji, by następnie przymusić zaszczutego pacjenta do wizyty prywatnej w państwowym ośrodku zdrowia przed "normalnymi" godzinami przyjęć. Pani dr pracuje, wzgl. pracowała też jako ordynator oddziału medycyny paliatywnej (wszystkim pacjentom współczuję takiego opiekuna "spolegliwego"). Te ciągłe zmiany nazwisk mogą być chwytem marketingowym. Jeszcze raz odradzam.
                      • Gość: Piotr IP: *.dynamic.chello.pl 03.03.13, 21:52
                        Moja mama odchodziła na oddziale, o którym wspominasz i wiesz, umierała spokojnie, otoczona opieką i życzliwością, więc zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Pani doktor bardzo rzeczowa, kompetentna i wyjaśniająca wszystko, o co się pytaliśmy. Nigdy nie poczuliśmy się zbywani. Dla mnie piszesz BZDURY !!! Zmiana nazwiska w celach marketingowych ? Śmieszna teoria, by nie powiedzieć głupia.
                        Piotr
                      • Gość: krykot IP: *.adsl.inetia.pl 11.12.13, 18:21
                        Pani doktor Iwona Niemiec to totalna porażka. Byłam dzisiaj na wizycie z zamrożonym barkiem a wysłano mnie do psychiatry, bo to ponoć bolesny bark od głowy. Chyba z jej głową nie jest wszystko w porządku.
                        • Gość: zn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.14, 13:52
                          Pani dr Iwona Niemiec doskonały specjalista i pozytywnie nastawiony do pacjentów.
                          Z rozległą wiedzą i doskonałym przygotowaniem zawodowym.
                          Skromna i profesjonalna z trzema specjalizacjami oraz doktoratem, indywidualnie traktująca pacjenta .
                          Każdy pacjent może liczyć na dokładne przebadanie i precyzyjną diagnozę.
                          Oczywiście każdemu polecam tego lekarza.
                  • Gość: Andzia IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.13, 06:41
                    Nigdy więcej do Pani Umińskiej.
                  • 08.06.13, 14:47
                    Witaj.
                    Byłam u niej raz. Teraz 10 czerwca mam znów u niej wizytę i szczerze powiedziawszy aż sie boję. Co za wstrętna baba, która wogóle ignoruje to co się do niej mówi i absolutnie nie poswięca uwagi pacjentowi. Trafiłam do niej po prywatnej wizycie u doktor Barbary Zięby w TLKmed (która jest totalnym jej przeciwieństwem, miła, konkretna, rzetelna) z podejrzeniem fibromialgii i wyszłam prawie z płaczem.... teraz mam sie starać oświadczenia rehabilitacyjne i martwię sie , ze ten babsztyl mi w tym nie pomoze. Absolutnie odradzam wizytowanie się u Pani Umińskiej !!!
                    • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.13, 13:40
                      na fibromialgię świadczenia rehabilitacyjnego nie dostaniesz.
                      • 11.06.13, 15:51
                        Po 1) skąd masz takie przekonanie?
                        po 2) lekarz wystawiający mi zaświadczenie do ZUS-u nie wspomniał o takiej ewentualności, a podejrzewam, że coś by wiedział na ten temat.
                        • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.13, 22:40
                          Bo przez to przechodziłam, mam jeszcze trochę innych chorób, i nie dostałam. Ale życzę ci powodzenia.
                          • 12.06.13, 18:41
                            Ahhh to współczuję i dziękuję za ostrzeżenie.... Jednak niestety nie jestem w stanie tego zrozumieć, bo kto cierpi na fibriomialgię ten wie jak sie. z tym żyje :(
                            • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 12.06.13, 20:23
                              Ale muszę cię zmartwić, wielu lekarzy nie wierzy w tą chorobę. Myślę, że gdyby sami tak cierpieli nie kwestionowaliby jej istnienia. Ja sama przeszłam drogę przez mękę przez 15 lat, zanim u ją u mnie zdiagnozowano ją, i to tylko dzięki mądremu okuliście z Witkowic.
                        • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.13, 22:48
                          A tak w ogóle to zapraszam na forum www.fibromialgia.net.pl/
                          • Gość: ada IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.13, 13:16
                            sorki że się wtrącę na temat fibromialgi.Od lat cierpię i sama przez przypadek ją sobie zdiagnozowałam...wiem że glupio to brzmi ale jak zaczęłam brać Myalgan to mi na dłuższy czas przeszedł ból stawów.Potem przestał pomagać i jak zaczęłam drążyć temat wyszła borelioza.Tzn.w badaniach mi nie wyszła gdyz jest trudna do zdiagnozowania jeśli jest przewlekła,ale jako że ta choroba jest kwestionowana przez lekarzy myślę że może jest to nie rozpoznana borelioza o której zaczęło być głośno dopiero od kilku lat.Diagnozowały się się na nią?Mnie bolą ramiona,ręce,nogi biodra,szybko się męczę,mam uczucie że jestem ,,pijana,, problemy ze wzrokiem(nadwrażliwość na światło,latające ,,kłaczki przed oczami) ciężkie migreny i to są zarówno objawy świadczące i fibro jak i o boreliozie.Jak jest u Was? Dodam że wszystkie badanie na reumatyzm,stany zapalne itd. mam zawsze dobre.
                            • 20.06.13, 13:34
                              witaj.
                              dzięki, że sie wtrąciłaś, ponieważ ja mam praktycnie takie same objawy co Ty. Również badania na stany zapalne stawów i tym podobne, również mam dobre, jednak strasznie cierpię z powodu bólu karku, ramion, rąk, nóg, bioder i stóp, jestem ciągle zmęczona, jakby ze mnie całe życie uszło i również często mam takie "latające kłaczki przed oczami". Powiedz mi proszę poprze jakie badanie wykryto u Ciebie tą ukrytą boreliozę? ponieważ ja będąc w ciąży oczywiście miałam robione badania na boreliozę i wyszło, że jest ok. Kiedyś mnie pani doktor internista pytała czy miałam badania na boreliozę po również podejrzewała że to moze być to, ale po tym jak jej powiedziałam, że badania w ciąży wyszły w porządku, skończyła temat. Dodam, że mam roczną córkę i takie nasilone objawy pojawiły się u mnie niedługo po rozwiązaniu.
                              Pozdrawiam.
                              p.s. W prypadku chęci bezpośredniego kontaktu ze mną, presyłam swój e-mail: miepau@wp.pl
                              • 22.06.13, 18:59
                                Czy ktoś miał kontakt z dr Janem Miklasińskim , przyjmuje w Lux - medzie na Lublańskiej????
                                Mam wizytę u niego - proszę o opinie
                                • Gość: malami IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.13, 21:28
                                  Zdecydowanie odradzam dra Miklasinskiego. Jeżeli korzystasz z Luxmedu to polecam dr Elżbietę Marciszewską.
                              • Gość: malami IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.13, 21:31
                                Nie wiem czy miałaś robione badanie anty-ccp oraz RF, jeżeli wyjdzie poza normą to ANA1, ANA2, bo te ogólne jak OB, ASO, CPR tez miałam w normie, dopiero po zrobieniu specjalistycznych badań wyszło RZS :( a wczesniej też miałam robione badania na boreliozę.
                    • Gość: fayes IP: *.adsl.inetia.pl 20.07.16, 14:51
                      zdecydowanie nie polecam doktor umińskiej, najgorszy reumatolog z którym miałam do czynienia. pani doktor w ogóle nie słuchała co do niej mówię, zadawała mi pytania zupełnie niezwiązane z tym, o czym mówiłam a także (to pytanie ścięło mnie z nóg) wyskoczyła z pytaniem, cytuję ''Czy leczy się pani na nowotwora?'' Przyznaję, że zaniemówiłam. Na dyskopatię, zapalenie barku i liczne zwyrodnienia, pani doktor stwierdziła, że zmyślam i nic mi nie jest, skoro MOGĘ PODNIEŚĆ I ZGINAĆ RĘCE.
                      ręce opadają, kiedy mam styczność z takim lekarzem. i pomyśleć, że są utrzymywani z moich podatków...
    • 10.07.13, 12:47
      Widze, ze znacie sporo lekarzy wiec pewnie wiecie tez cos o chorobach.
      Powiedzcie, czy np. RZS moze byc jesli wyniki badania krwi wyszly w normie za to na zdjeciach widac zaniki okolostawowe oraz np. znieksztalcenie kregoslupa ze zmiejszeniem kregow itp? Bo juz nie wiem czy dalej robic prywatnie jakies badania czy sie poddac i czekac co bedzie dalej.
      Bola mnie wszystkie stawy a lekarze 'splawiaja'mnie jak wyniki badania krwi wychodza w normie. Rano potrzebuje duzo czasu by rozruszac stawy a nogi mnie bola niezaleznie od pozycji. Pisac czy trzymac czegos cienkiego w rekach wogole nie moge. Jak szukalam w internecie info o tych zanikach okolostawowych wyskakuje mi tylko RZS.
    • 20.06.16, 13:17
      Ludzie, lekarze was będą leczyć wiecznie, ale raczej nie wyleczą. Obserwujcie swoje objawy, notujcie, po czym się zaostrza? Sprawdzajcie co jedliście wcześniej. Moze wam szkodzą rośliny z grupy psiankowatych (nightshades).
      Zobaczcie jaka jest dieta przeciwzapalna (anti-inflammatory diet).
      A moze ktoś jest weganem i mu brakuje kolagenu...
      Wiele może być przyczyn, zazwyczaj można do tego dojść samemu tylko trzeba się skoncentrować na swoim zdrowiu a nie chorobie ;-)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.