Dodaj do ulubionych

Co z wiatą dla rowerów?

12.10.10, 14:46
Witam,
jakiś czas temu dyskutowany był temat wiat dla rowerów - wątek tutaj. Jak widzę nikt nadal nie ma śmiałości zostawić rower przy stacji (tylko ja byłem tak naiwny). Gdyby taka wiata była monitorowana, można by z większym spokojem zostawiać rowery i część osób mogłoby dojeżdżać na 2 kółkach zamiast X-em lub 199. Czy coś się dzieje w tej sprawie?

Pozdrawiam
--
Hubert
Edytor zaawansowany
  • seba-sch 12.10.10, 21:23
    jak zwykle nic się nie dzieje. Ja dojeżdżam na rowerze z Ząbek do pracy przy Żwirki Wigury na Ochocie
  • motyl-icaa 12.10.10, 21:35
    chopie to masz moc! i na pewno figure:)
  • rifley 13.10.10, 08:47
    Ja dojeżdżam też w te okolice, tzn do Banacha, zwykle ok 2 razy w tygodniu, ale często też korzystam z wagonów dla rowerów. To też jest ciekawe zjawisko - zwykle w takim wagonie siedzą palacze i amatorzy piwa, zaraz po tym jak pociąg ruszy zaczyna się impreza :D
    --
    Hubert
  • kriis.borowski 13.10.10, 10:20
    Tak, najśmieszniejsze jest to, że w wagonach jest zakaz palenia, no a z ustawy wynika zakaz spożywania alkoholu, w większości przypadków są to tzw. ABS (Absolutny Brak Szyi) więc nie zwrócisz takiemu uwagi. KM na pisma odpowiada dość lakonicznie, że taką sytuację należy zwrócić kierownikowi pociągu... tylko czas na przejście z ostatniego wagonu do pierwszego zajmuje trochę więcej czasu w godzinach szczytu. Przecież wpadnięcie na "iście genialny pomysł" żeby ktoś z KM w tym ostatnim wagonie zaczynał obchód jest bardzo trudne. No ale "betonu" od razu zmienić się nie da.
  • tomkrt 12.10.10, 21:58
    Miejsce w którym miała stanąć jest przewidziane do prowadzenia objazdów w czasie budowy tunelu pod torami. Więc trzeba będzie na nią jeszcze trochę poczekać.
    --
    SISKOM - Stowarzyszenie Integracji Stołecznej Komunikacji KRS 0000260007
    zobacz profil SISKOM na Facebook-u

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka